Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. říj 2010

@jane84 vy si myslete co chcete 😀 😀 😀 😀 😀 já už takovech příznaků měla 😀 😀 😀 😀 😀 a krásnech grafůůů a bylo z toho pokaždé prd 😀 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a to je můj
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f a nějaké holčiny co je těhu 😀 😀 😀 😀 😀

pe_t
3. říj 2010

@jane84 to 10DPO už jako může být vidět?? Jako pididuch jo?

martasl
3. říj 2010

ahoj holky.tak to bude příští týden zajímavej,samé testování.takže v říjnu opět 3 těhulky,jo???to by jsme to v tomto tempu do vánoc mohly všechny stihnout. 🙂

jahudko-ten byt je kráááásnej.a ta terasa....parááááda.úplně to tam vidím.truhlíky a květináče s kytičkama,dítě jezdí na tříkolce,mimi v kočárku,knížka,něco dobrého na pití......já chci takýýýý.a už jste si tam volali na prohlídku??aby to nebylo hned pryč.a je dobrý,že je to tam u vás.tak ať vám to klapne k vaší spokojenosti.miminko bude třešnička na dortu. 😉

tak jak jsem si plánovala,jak v době ovu bude manža v Karviné(to říkal) a že dojede,tak prd.bude v Děčíně a asi v ten správnej čas nepřijede.no ještě to musíme pořešit a vymyslet.taky mi řekl,že bych se nejdřív měla dát do kupy(asi má pravdu),že jsem věčně nemocná.holt od toho prosince jsem na všechno náchylná.v červenci angína a teď chřipka.no hnus.prej se mám nechat očkovat na chřipku.nemáte s tím některá zkušenost??

pe_t
3. říj 2010

@jane84 a odkdy se to počítá? Od toho šíleného píchavého bolení vaječníku? Mě totiž v PO strašně bolele, druhý den trochu břicho a ještě třetí den jako na ms. Tak jsem trochu z toho jelen. Ale ovu asi probíhá, jak je ta ostrá bolest vaječníku, to pak ten den až dva je doznívání ne?

pe_t
3. říj 2010

@martasl hmmmm 😠 kdyby se to dalo dát do zkumavky do zásoby co? 😅 Musíš se dát fyz.do kupy, ať na tebe ty bacili tak neskáčou. Kolegyně v práci očk.byla a chřipajznu chytla stejně tak, se strašnýma horečkama....nevím, já tady těm farmaceutickým uměle vyvolaným zázrakům nevěřím. Myslím si, že je to vyvolaná panika, aby byl odbyt vakcín....

pe_t
3. říj 2010

@jahudka80 jeeee to máte stejný 😲 🙂

mv
3. říj 2010

Ahojky,
teda tolik jste toho zase za včera napsaly, že to asi ani zítra v práci nestihnu dočíst. ☹
Jsou tu nějaké novinky či těhulky nové????

Od
@martasl jsem se dočetla, že příští týden bude ve znamení testování, tak budu držet palce.
Já to samozřejmě na dovče dostala, jak ksem počítala, ale s tamponama v pohodě zvládla.A hlavně to mám vždy jen tak dva dny, tak to se dá.
Příští měsíc bych se už nechala připsat do tabulky,až to dostanu.
Teď v týdnu jdeme na to vyšetření buněčné imunity, tak máme 4 dny bez... 😀
Doma i v práci mají snad všichni virozu, já odjížděla na dovču s horečkou, tam v pohdě a teď se mi to zase vrací. 😝

mv
3. říj 2010

@jahudka80 o jakým bytě tu píšete, já myslela, že chcete domeček, nebo ne????

mv
3. říj 2010

@martasl s tím očkováním bych to napsala asi tak, že většina zdravotníků se nenechává očkovat, což o něčem svědčí.
Sama si myslím, že je to dobré pro staré lidi, ale tím to končí.
Kdyby bylo alespoň zajištěno očkováním, že člověk chřipku nedostane,to stejně je jen vytipovanej kmen, kterej nemusí dorazit.A stejně pak většina jsou virozy a ne chřipky.

jane84
3. říj 2010

@pe_t jj, je to od ovulace, takže ta ostrá bolest vaječníků by byla ono. mně to právě vychází na zítřek, ale do středy to určitě zvládnu 🙂
Před chvílí mi strašně začalo pálit prso a pak to zase přešlo. Holky mně už hrabe, začínám se hodně pozorovat, nechci si ty příznaky vyvolat 😠

pe_t
3. říj 2010

@jane84 😀 😀 nojo, ale nepozoruj se, když si to člověk přeje - to ani nejde! 😀 A na druhou stranu - dyť tato diskuze je právě o tom.... 😉

jahudka80
3. říj 2010

@pe_t hele žádné testování počkej na mě jo já jsem dnes 9DPO ve středu jdu na krev (hormony) tak bych testla vě čtvrtek co ty na to 😀 ale psssss 🤐 manža to nesmí vědět už tu brblá ,že zas zbytečně plaší no áááá co je to naposled jestli to teď nevyšlo tak od příštího měsíce se už snažit nebudem ☹ tak si můžu přeci naposled zatestit 😀 😀 😀
@martasl jojo krásná představa v tom domě jsou volné 4tykové byty a ta terasa je jen u jednoho ale mohou jí využívat všichni- to jsem ještě nepochopila...ale neva i tááák je hezoučký 😵 😵 😵 😵 a až na to mimí v kočárku si to krásně napsala se dvěma dětma na 45m2 no 😀 😀 😀 to by bylo hustýýý 😀

jahudka80
3. říj 2010

@mv byt na podnájem než postavíme domeček jukni http://www.dumrealit.cz/index.php?send=detail&i...

pe_t
3. říj 2010

@jahudka80 neee já se nechystám - neboj 😀 . Když bych to měla dostat 11.10, tak tomu pak ještě nechám čas do toho víkendu 😉

mv
3. říj 2010

@jahudka80 aha, tak ten byteček vypadá dobře.Tak jste se nakonec rozhodli stavět už teď?A ten váš si vzala ta zájemkyně?
A proč už se příští měsíc nebudete snažit?Jsem po tý dovolený lehce mimo. 😒

Manžel pořád mluví, že se nám to do Vánoc podaří samo a na to IVF ani na jaře nepůjdeme.Už jsem ho tolikrát žádala, ať s tím přestane, že mě teda nepřidává na klidu a pořád si jede svou. 😠 Ach jo.

martasl
3. říj 2010

jahud-my bydleli s 2 dětma a manželem pořád doma(nejezdil za prací mimi) v 31 m2.a dalo se to,byli jsme tam nejtastnější.

veraakubik
3. říj 2010

@pe_t Ahojky,diky za zeptani-mam se celkem fajn,teda az na to caste curani a hrozny chute,sem tam citim takovy ,,tahani,, v prsach a naznak paleni zahy-zrovna ted,ale je to jen malicko-da se to..V pondeli asi uz konecne zavolam mudre,aby mi rekla kdy mam prijit na krev a vysetreni-na ult. mi rekne kdy se objednat do nemocnice-ona ho tam nema..Tak snad bude vsechno v poradku..Jinak preju hezky zbytek vikendu a vsem vam preju hodne stasticka..

pe_t
3. říj 2010

@veraakubik 😵 určitě bude všechno v pořádku 🙂
a strašně ti hezky česky závidím 😀

veraakubik
3. říj 2010

@pe_t Jetse porad neni co zavidet..Az budu mit potvrzene,ze je miminko v poradku,tak potom se opiju-no tak to asi ne-limonadou to asi nepujde,ale tak si dam nejakou moc sladkou dobrotu a vubec to nebudu resit.. 😉 Urcite se taky brzo dockas a nejen ty,ale i vsechny ostatni holky a pak uz se budeme radovat z brisek a zavidet si tehulkove stavy.. 😉

pe_t
3. říj 2010

@veraakubik jojo věřím tomu. Zase jsem teď začala cítit břicho. Ale mám to dostat až za týden.
jakto Veruš, že jsi testovala už 24DC?

fram
3. říj 2010

@pe_t měla bych to dostat v úterý nebo ve středu (28-29DC), ale minulý měsíc mrcha přišla až po 34 dnech. Kdyby nepřišla, testovala bych v sobotu. Naštěstí nemám žádný testíky doma,tak mě to neláká 😅
@jahudka80 téééda, ty se nezdáš, ale , že by...... 😀 😀
@jane84 ta bolest prsou, to vypadá dobře. Moc moc držím palce 😉
@meiki ještě to nevzdávej, i když - dělám chytrou a sama už taky neoufám. Myslím, že kdybych byla těhu, tak se prostě cítím jinak.

fram
3. říj 2010

@martasl marti, to mě moc mrzí s tím manžou ☹ ☹ Možná má pravdu, že by ses měla dát do kupy, ale zase na druhou stranu, když máš ten clostík, tak ať ho do sebe neláduješ zbytečně. S očkováním neporadím, já měla opravdovou chřipku asi 2x v životě, takže očkování považuju za zbytečný. Ale kdybych na chřipky trpěla, asi bych se před těhu dala očkovat. Vím, že nemusí ochránit, můžeš chytit jiný druh bacila, ale maličko tam ochrana přeci jen je.

fram
3. říj 2010

@mv ten můj si je taky jistej, že to sfouknem raz dva, ale očividně to nevychází ☹

zzzzuuuuzzzziiii
3. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...29DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................28DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................26DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................23DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................21DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................21DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................21DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................20DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..18DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................17DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 17DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 13DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................7DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................2DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................2DC

jahudka80
3. říj 2010

@mv No protože jsme chtěli 2mimi že jsme si mysleli že to tady neprodáme a budeme tu ještě dlooouho bydlet. Ale nakonec to ta paní chce koupit za každou cenu - no tak ať si to koupí my potřebujeme být bez hypotéky která na tom bytě vázne. A až budem v podnájmu budem šetřit koruny je to o proti bydlení tady cca 8tis. měs k dobru a musíme zaplatit městu pozemek a vyřídit všechny povolení - ono to taky něco stojí a hlavně trvá. A když chcem stavět a brát si hypotéku tak to bude líp vypadat když budem oba s manžou pracovat a mít jen 1 dítko víc nám pujčej. Než když tam přijdu se dvěma dětma a jedním příjmem. No jestli tam teď mimísek není tak si bude muset tak 2-3roky počkat 😉

zzzzuuuuzzzziiii
3. říj 2010

Ahoj holky, tak tabulka mluvi za vse, vcera vecer dorazila mrcha... ☹
uz nevim co dal...
tim padem musim i odlozit vysetreni na cytokolpo poradne, nevim, kam me zase budou objednavat, kdyz cekaci doba je 4 mesice... vsechno se mi opet komplikuje ☹

veraakubik
3. říj 2010

@pe_t Ja taky citila brisko a koukej..Testovala jsem protoze jsem byla nazobnuta-minuly mesic (srpen) prisla mrcha o den driv,byla sice asi o den delsi,ale hrozne slaboulinka,tak jestli tam nahodou neni mimi-no a je,ale ne z cervence,ale prave ze srpna..Teda je-snad je a snad je v poradku..Jinak-mrcha jako takova jeste neprisla,tak to zatim takhle nevzdavej..

jahudka80
3. říj 2010

@martasl fáááák joooooooo 😀 😀 😀 😀 no tomu se mi nechce ani věřit 😀 😀 😀 já jsem zvyklá na klídek, Mája má svůj pokojík,... tady budem spinkat vařit koukat na tv a dělat práci na pc v jedné místnosti a druhou bede mít Mája a těžko si to dokážu představit 😀 😀 😀 hold jsem zhýčkaná 74m2 a 3+1 😀 😀

fram
3. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to mě moooc mrzí ☹ ☹ Ještě k tabulce - myslím, že herbie je dnes 3DC, včera psala. A jinak - tabulku děláš suprově, děkujem. 🙂 Budu držet palce, ať tě objednaj co nejdřív ať už to máš za sebou a víš co a jak.

veraakubik
3. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak to me moc mrzi-davala jsem do tebe nadeji..Sakra holky ja vam to vsem tak preju a je to nejaky zaklety..Drzim palecky at to vyjde treba pristi mesic!