Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, já si myslím, že by měl doktor vzít krev, jak na tom to hcg po revizi je, ale nevím, jestli to tak každý dělá, uvidíme, jestli mi ji budou brát, ale myslím, že by to bylo lepší. No, nás to snažení právě taky bavilo, i když jsme si ho až tak moc neužili 🙂

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 @ilonar holky nebojte potom budeme ve skupine srpnovky 🙂

ilonar
2. pro 2015

@janarichla No jelikož jsem plošina, tak myslím, že hcg je totálně pryč 😀

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Já mám furt vnitřní pocit, že budu rodit v listopadu, nevím proč 😅

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Já jsem byla na kontrole týden po revizi a když bylo vše ok, řekla mi, že už ani po šestinedělí nemusím. O hcg nic neříkala. Ale na odběr krve jdu za dva týdny kvůli štítný, tak si o to možná řeknu. Co vy a štítná, máte jí ok?

@janarichla

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, musíme na tom najít i pozitiva. 🙂 A taková dovča myslím, že pozitivum je, ale já jsem se rozhodla raději nic neplánovat, když si něco naplánuju a těším se na to, tak to pak dopadne špatně.

dvoracek
2. pro 2015

Tak holky,vysledky stale nejsou,takze porad neschopenka.v patek to bude uz 5 tydnu. Menzes mam teda od soboty,takovy divny,ale uz by mohl skoncit,
tsky chci zacit trenovat 😀kdyz uz o tom mluvite,tak my si od brezna moc neuzili,
v prvnim i druhym tehu zakaz,
mezi tim plna hormonu tak to ani nebyla chut,
druhe mimco vzniklo z jednoho pokusu v tom mesici,kdy mi ani nevysel test ovulacni,tak se mi pak ani nechtelo.takze u nas to bude opravdu jak poprve. Ale zatim mame zakaz a nevim na jak dlouho.dnes jsem se dokopala doma cvicit.jeste ted se mi trepou nohy.nemam zadne svaly,
neudelam ani damsky klik.tak mam depku.a na brise mam spek.a jak zacnu brat hormony,opet pujde par kg nahoru a budu zavodnena,ale co bychom neudelaly,ze.potrebovala bych dat tak minimalne 3 kg dolu ale nevim jak

ilonar
2. pro 2015

A co dárky? Už něco máte?

janarichla
2. pro 2015

@ilonar no to jsem prave taky byla :D prsa splaskly, bricho taky.... A namerili tam tolik, ze si mysleli, ze jsem v tom, pokud by to nekleslo. Ale je dobre, ze to klesa uz jsem se bala, abych nemela nejakou molu nebo neco takoveho

janarichla
2. pro 2015

@ilonar jo stitnou mam v pohode, ale brala sem antiepileptika na migreny, ale vysadila jsem je, mam strach kvuli mimi, radeji ted budu chvilku trpet🙂

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek Ty si teda dávají na čas viď.- 😠 . Jejej tak to zboříte barák, až na to skočíte 😀 Já už taky přes týden cvičím, jenom teda výpady a dřepy, mám klepací zadek 😅

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, já nevím, štítnou mi nikdo nikdy nekontroloval. No, tak asi když Ti udělala utz a nic tam nezůstalo, tak by hcg mělo být na nule si myslím. Proč zrovna rodit v listopadu? Ale já si taky tak nějak říkám, že listopad mi přijde tak akorát asi 🙂
@janarichla Srpnovky? Jako příští rok? To už asi nestihneme, ne? 🙂

janarichla
2. pro 2015

@ilonar ja uz mam ctyri tasky darku :D ale nakupuju prubezne🙂

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Počítám, já srpnovky nesíthám 😎
Já mám sníženou funkci a beru léky, ale mám to hlídané, takže by to mělo být bez problému.

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 no me nedoslo holky, ze jste jeste nemeli ms... Tak ale podzim to jisti a vsichni povinne nohy nahoru :D

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Já jsem chtěla mimi na jaře nebo v létě, listopad mám nějak vnitřní pocit, že jsem podstoupila tu revizi v listopadu, tak rodit budu taky v listopadu. Ne že bych si to vybrala.... já vlastně budu rodit kdykoli 😅 😅

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Ok nohy nahoru 😀

ilonar
2. pro 2015

@janarichla I přítel má dát nohy nahoru??? 😀 😀 😀

ilonar
2. pro 2015

@janarichla Tak mi poraď ne měkký dárek pro přítele 😉

janarichla
2. pro 2015

@ilonar ne musi fungovat zakon gravitace :D jinak by to z tebe vylitlo :D :D

janarichla
2. pro 2015

@ilonar parfem? Neco k pocitaci - mys, klavesnice, nebo chladici podlozka pod notebook, taky bezdratova nabijecka na mobil, ale nevim co ma tad tvuj muz nebo o co se zajima🙂

dvoracek
2. pro 2015

No vidite,ja potratila v dubnu s mela rodit v dubnu.duben zaklety. Ale moc se neupinejte na to,ze otehotnite hned ted.treba jo,ale at nejste zklamane.ja cekala ze se to proste podari hned,pak jsem nebyla od ovulace schopna nic delat,jen jsem lezela,merila bazalni teplotu uplne nesmyslne co hodinu jestli neklesa a modlila se at to nedostanu😃😃😃😃a dostala.dalsi mesic jsme byli na dovci,tam nic nebylo protoze jsem mela ty hormony v sobe a to jsem merila kazdy den bazalni teplotu a zapisovala,delala ovulacni testy a uz jsem byla znechucena ze zase nic,dojeli jsme domu a bylo to z hednoho a nechapala jsem 😁

dvoracek
2. pro 2015

@ilonar ja davala poukaz do lanoveha centra loni.byl nadseny.super zazitek

janarichla
2. pro 2015

@dvoracek ja myslim, ze az bude ten spravny cas, tak nas to kazdou ceka a budou urcite zdrava miminka i pohodove tehu🙂 ja teda teplotu nemerim, ale kdyz to neslo hned muz rika - doufam ze nemam vitr v kulach :D pijes kontryhelovy caj? Ja jsem teda mela asi stejny prubeh ms jako ty 🙂. Az to budeme nejmin cekat a nemyslet na to, tak se to podari🙂

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek Jojo máš pravdu, já se neupínám, jen se těším 😀 nikdy jsem neměřila teploty ani nic, prostě jsme na to hupli, když se nám chtělo. Až naposledy jsem skrz neteř naznačila, když strejda večer skočí na tetu, možná z toho taky bude taková princeznička. A strejda skočil 😉 . A pokaždé jsem při zpoždění doufala... to se prostě nedá v tomto být imunní, stejně tomu člověk neporučí a když člověk po něčem touží, nejde dělat že nic nechce.

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Ty jo, proč s těmi výsledky tak napínají viď? no, ale hele, dočkáte se a to bude zemětřesení 🙂 No, já chci taky cvičit, počkám do pondělí na kontrolu a zeptám se jestli můžu, pohyb pěkně pročistí hlavu a i připraví tělo na další těhu.
@ilonar Dárky mám zatím jenom dva, musím už taky začít něco vymýšlet a nakupovat. Já jsem taky byla ráda, že to vyšlo tak, že budeme mít mimi na léto a nakonec to bude asi na podzim, ale vždyť je to jedno, nakoupíme teplé oblečky, fusak do kočárku 🙂
@janarichla No, ještě ne a doufám, že ms dorazí během toho šestinedělí, má na to ještě tři týdny 🙂 a nohy nahoru, píšu si to 🙂

dvoracek
2. pro 2015

@janarichla jo pila jsem ho asi 4 tydny.a nevim.mam ho jeste pit?ted se vrhnu asi na cistici a zelene. Ono se to lehce rekne nemyslet na to,ale ja musela merit,testovat,abych zjistila ovu a spravne si nasadila hormony,tim padem.to nejde nemyslet na to.😁

ilonar
2. pro 2015

U mě se to "až to budeš nejmíň čekat" naplnilo v tom smyslu, že jsem měla pocit, že je něco jinak a podezření, že možná i jooo, udělala jsem si test a nic, tak jsem ho hodila do koše a za dvě hodiny mi to nedalo a vylovila jsem ho a byl tam duch. Takže v tomto se mi naplnilo, když to nejmíň čekáš.... ale jinak jsem to čekala každý měsíc 😀

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 :D ordinuji nohy nahoru 🙂 urcite dorazi neboj. Ja jsem teda byla vcera v posilovne a dnes me boli cel clovek :D

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Já se na to taky neupínám, prostě to přijde až bude mít, nemám v plánu ani měřit BT ani dělat ovu testy. Prostě budeme fungovat normálně a až to bude mít vyjít, tak to vyjde a čím dřív tím líp samozřejmě.