Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

dany69
21. únor 2016

@wendissek tak aspoň že nějaké řešení je..

@moni92 díky, snažím se, ale jak píšeš, moc mi to nejde..

alicie_k
21. únor 2016

@dany69 Je mi to líto, ale naděje umírá poslední... Držela jsem ti moc palce (a pořád držím), myslela jsem si že Clexane to vyřeší, taky se k tomu teď upínám. Třeba to ještě bude mít dobrý konec! 😉

dany69
21. únor 2016

@alicie_k já jsem si to právě myslela taky.. o to větší šok to pro mě je..

lolly77
21. únor 2016

Děvčata, tak MS nakonec v sobotu dorazila 🙂 tak jsem fakt ráda, protože už jsem se začínala bát 😒 a jak tady píšete, začínám docela přemýšlet o nějakém vyšetření v CAR, abych předešla nějakému dalšímu zklamání a pokud by něco zjistili, tak pořád lepší, když to zjistí dřív než později a pokud nic nezjistí, o to to bude radostnější 😉 mimochodem
@dany69 je mi moc líto, co se děje a doufám, že bude vše ok a mimi bude v pořádku 😉 myslím na tebe 🙂

deeho
21. únor 2016

@dany69 tak pokud to přestalo, tak to třeba bude ještě v pořádku! Jdeš zítra na kontrolu? Budu ti držet pěsti, aby to dopadlo dobře.

wendissek
21. únor 2016

@lolly77 prave proto jsme tam šla kdyz se to stalo podruhé telku jsme se ze to zkusíme a kdyz nic nenajdou byli to dvě blbe náhody a oni našli ted sice musíme podstoupit ivf ale raději dřív nez na to přijít později. Nemusíš mít zadny doporučení ani zadanku

dany69
21. únor 2016

@deeho jj jdu, když se to nerozjelo víc..

moc všem děkuju za podporu, hodně to pro mě znamená, že na to nejsem sama 😉

wendissek
21. únor 2016

@dany69 dej zitra vědět jak si dopadla budu na tebe myslet

lolly77
21. únor 2016

@wendissek takže stačí si tam jen zavolat a objednat se a to je vše? co se platí? jak to probíhá?

moni92
21. únor 2016

@dany69 Taky drzim palce, vse dobre dopadne 😉

wendissek
21. únor 2016

@lolly77 ja jsme s nimi komunikui po emailu vždycky mili vstricni pokud mas pojistovnu vzp neboj ještě nějaký dve co mají nasmlouvany tak vse de na pojišťovnu jen manžel si priplacsel 2500 za rozšířený spermiogram kvůli DNA

moni92
22. únor 2016

@dany69 Myslím na Tebe od rána, věřím že je vše v pořádku 😉

dany69
22. únor 2016

holky, děkuju všem za podporu.. miminko se dneska ukázalo v plné parádě a dokonce blikalo srdíčko 🙂 je to bojovník, pod ním mám dva malé hematomy a vedle zaniká druhý gestační váček.. takže to je důvod krvácení..

juliemichal
22. únor 2016

@dany69 no super,to jsem moc ráda,že je to v pořádku 🙂 moc moc moc ti to přeji 🙂

verca1508
22. únor 2016

@dany69 Super, rikala jsem Ti to, krasne pozitivni zpravy takhle pri pondeli 🙂 Jen tak dal 🙂

dany69
22. únor 2016

@juliemichal děkuju 🙂
@verca1508 já vím, že si mi to říkala.. ale víš jak, dva doktoři nic neviděli, takovýhle konec bych ani nevymyslela.. dokonce i doktor se tvářil překvapeně 😀

janarichla
22. únor 2016

@dany69 moc gratuluju a hodně zdraví oběma ☺

kolibricek36
22. únor 2016

@dany69 to jsem moc ráda, že ti to tak bezva dopadlo ....

deeho
22. únor 2016

@dany69 no tak to je super! jsem moc ráda, že to vyšlo takto, teď už to bude dobrý 🙂

verca1508
22. únor 2016

@dany69 Ja vim, neni to lehke myslet pozitivne, kdyz prijdou takove komplikace. Prece uz to ale vyjit musi 🙂 ja jsem zvedava na stredu, jdu na odbery a pro prukazku, to budu zacinat pomalu 11tt. Tak bud v klidu a nech se opecovavat 🙂

dany69
22. únor 2016

@verca1508 teď už v klidu jsem.. věřím, že to mrně zvládne.. 🙂 tak budu držet palce

verca1508
22. únor 2016

@dany69 Diky moc 🙂 ja si taky rikam, ze toho uz zvladl mrnousek hodne 🙂

moni92
22. únor 2016

@dany69 to jsou super zpravy, tak hodně zdraví vam oboum 😉

alicie_k
22. únor 2016

@dany69 Jé já mám takovou radost!! 🙂 To jsou skvělé zprávy! Držím palce dál! Mně jsi teď dodala taky naději! 🙂

xoriska
22. únor 2016

@dany69 Moc gratuluju , to jsou super zprávy, ! Miminko bude bojovníček, škoda, že to druhé zaniklo , ale je vidět, že tohle bude silné ! 😉

wendissek
22. únor 2016

@dany69 tak to je paráda cely den sem na tebe myslela 🙂 mimi bude bojovník 🙂

dany69
22. únor 2016

@moni92 @alicie_k @xoriska @wendissek děkuju holky, jste zlaté 🙂 jak jsem psala, miminko nás překvapilo všechny a teď už určitě všechno zmáknem 🙂 jsem nevěděla jestli se u doktora smát nebo brečet štěstím 😉