Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

nessik
24. dub 2013

@mircisek ta je nádherná 😵 😵 😵

nessik
24. dub 2013

@matysikovad beruško, plivej, jsi těhule a dneska už netestuj, nemá to cenu 🙂

yourly
24. dub 2013

@nessik děkuji za přijetí... Je to zatím nic moc a už se úplně nezvládám tvářit, že všechno dobrý...

nessik
24. dub 2013

@yourly já vím, teď je to čerstvé ☹ , je mi to moc líto, tohle by se stávat nemělo. Já byla na zhroucení 14 dní, pak se to pomalinku začalo zelpšovat, ale měla jsem dost výkyvy, někdy euforie, že to zase vyjde, někdy totální krize, teď jsem po 3 MS po revizi a už je to skoro dobré, jen mám pořád strach z nového teh. Ono se to zlepší, uvidíš, dej tomu čas.

yourly
24. dub 2013

@nessik vím, že máš pravdu. Snažím se být kvůli dceři a manželovi v pohodě, ale stačí být chvilku sama a je zle... Teprve včera mě pustili ze špitálu a furt nějak nemůžu z hlavy vyhnat ten okamžik... Myslela jsem si naivně, že se to stává jen do 12.týdne :(

nessik
24. dub 2013

@yourly a kolik jsi byla týdnů? To je hrozné, ale i když teď tomu třeba nevěříš, určitě zase budeš mít brzo miminko.

kacernice
24. dub 2013

@yourly vítám tě v tomto neradostném tématu ☹ vypovídej se, vyplakej, hlavně v sobě tu hroznou bolest nezadržuj 😢 Já přišla o našeho chlapečka ve 21tt ☹ Je to hodně těžké, ale zase bude dobře 🤐

maximka33
24. dub 2013

@matysikovad tak Dani, ms už nepřijde, uvidíš. čárky jsou krásné!!! to nejsou duchové!!! já testovala 11dpo a byla čárka po limitu.

maximka33
24. dub 2013

@yourly ahoj, určitě jsi tady správně. teď jsi určitě moc smutná a nevidíš naději.. každá z nás si tím prošla a někdo i víckrát. ale teď se nám povedla vlna //, tak máme velikou radost. možná ti pomůže se vypsat ze svých pocitů, ptát se, tady si fakt rozumíme. posílám hodně síly..

yourly
24. dub 2013

@kacernice ja prisla v nedeli v 16tt o holcicku... dva dny jsme se doktori moc snazili zastavit kontrakce a v nedeli vecer mi praskla voda a uz to jelo... mam dojem, ze ten zvuk, ktery tomu rupnuti predchazi do smrti nezapomenu.. byl uplne stejny jako u normalniho porodu.. ted jsem navic vylezla ze sprchy a spustilo se mi mliko :( jsem zvedava, kde budu hitra shanet prasky na zastaveni laktace.. muj gyndr neordinuje a obvodak taky ne, takze nejspis zase cesta do spitalu.. ti budou chudaci nadseni az se tam zase objevim

maximka33
24. dub 2013

@matysikovad a co bude ráno?

maximka33
24. dub 2013

@yourly to mě strašně mrzí ☹(( myslím, že na zastavení laktace se dají použít i homeopatika...

yourly
24. dub 2013

@maximka33 @nessik holky moc vam dekuju za podporu, otazek bude jiste dost

winterska
24. dub 2013

@matysikovad no paráda!!! ono to tam je🙂))) mooc a mooc ti blahopřeji 🙂

ppapajade
24. dub 2013

@matysikovad potichoučku gratuluju🙂))

antana123
25. dub 2013

Přeju dobre rano 🙂
@yourly Vítej mezi nás je mi to moc lito ☹

antana123
25. dub 2013

@matysikovad Ahoj tak co dnešní test?
@mircisek je nádherna 🙂

kacernice
25. dub 2013

@yourly Mě pomáhalo stáhnout prsa stahovacím obvazem, ani potom tak strašně nebolela. Laktace se mi zastavila až po 3 týdnech, protože po využívání léků se mi rozjela znovu 😝 tak další dávka léků a pak už byl klid 🙄 To prasknutí vody si také pamatuju dodnes i reakci lékaře -"no konečně, já to říkal" (blbec jeden) 😠 😠 😠 😠 Ležela jsem celý týden s kontrakcema a mimi to vzdalo, protože asi cítilo, že už nemám sílu ☹ ☹ ☹ Dlouho jsem si to vyčítala, než jsem pochopila, že některé věci se prostě stanou a že s nimi nic neuděláme. Člověk si může poplakat, ale pak musí zvednout hlavu jít dál 😒 Ach jo zase řvu ☹ ☹

kolino
25. dub 2013

@matysikovad Dobre rano...ty nas teda napinas....ja vstavam ted kdyz marodim kolem 9.... hihuhi a dnes? uz jsem tady a vyhlizim te s foteckou!!!! tak sup sup kdo to ma jako vydrzet! 😀

petulaho
25. dub 2013

@matysikovad věděla jsem,je to úžasný🙂moc gratuluju....opatruj se a žádný stres....

petulaho
25. dub 2013

@antana123 parádní //...mám velkou radost🙂

antana123
25. dub 2013

@petulaho moc děkuju 😵

petulaho
25. dub 2013

@kolino to je jasný,že se budeš radovat,nepřipouštěj nic jiného..
holky tady to jede,jen tak dál a plivejte bacílky🙂

petulaho
25. dub 2013

@matysikovad neboj,určitě je to těhu...a každý nemusí mít BT 37 a výš..bude dobře,neboj:-*

petulaho
25. dub 2013

@nessik jsi zlatíčko,moc děkuju,hned dám vědět,jak budu moct....nebo pokud chceš mi napiš do IP své tel.č.a já napíšu sms,abys mohla sem dát holkám vědět...

petulaho
25. dub 2013

@yourly je mi to moc líto...chce to čas,ale nikdy nezapomeneš....alespon že máš už holčičku,že prostě musíš jít dál..drž se....

kolino
25. dub 2013

@petulaho drzim palce at to mas brzo za sebou! 😉

nessik
25. dub 2013

@yourly ani nevíš, jak moc je mi to líto a jak Tě to musí bolet. Tady se vypovídáš, vypláčeš, my Ti tady všechny rozumíme, časem bude opravdu líp a brzy budeš mít v bříšku nové miminko, Tvoje holčička Ti ho ochrání. Drž se, teď je to opravdu těžké, s tou bolestí je člověk prostě sám ☹

nessik
25. dub 2013

@petulaho Peti, číslo v sms, budu celé pondělí čekat na zprávu. Už ať je pondělí a más to za sebou!

petulaho
25. dub 2013

@kolino
@nessik díky holky,moc si vážím vaší obrovské podpory...dám hned určitě vědět,jak budu při smyslech🙂děkuju