Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
28. črc 2010

@a.j.a. kéž by jsi měla pravdu a vyšlo to, jestli jo tak tam pojedem a budu toho čápa hledat abych mu mohla poděkovat 😀

helcenka
28. črc 2010

Všem přeju dobrou noc.
Na chvíli se s váma rozloučím a na Koníka nepolezu. Nějak to nezvládám. Uvidím, jestli se objevím za pár dní nebo to bude trvat déle.
Holky, držím palce a snad na mě některá počkáte. Nebo až sem vlezu, abych našla ještě nějakou netěhulku, i když bych všem přála, aby jste brzo našly //.

lucie.krajcarova
28. črc 2010

Heli, já na tebe počkám určitě,neboj 🙂

a.j.a.
28. črc 2010

@lucie.krajcarova No, mi se o porodu teď zdálo poprvé. Tak jsem zvědavá, co z toho bude 😵

a.j.a.
28. črc 2010

@jahudka80 Jahud, určo to vyjde 😉 však už máme zamluvený květnový termín 😉 😵 😀

a.j.a.
28. črc 2010

@helcenka Heli, chápu 😔 taky jsem se svého času stáhla na chvilku z MK. Prospělo mi to. Až ti bude smutno nebo budeš chtít potěšit, tak zase nakoukni a dej vědět, jak se daří.

blackie26
28. črc 2010

ahoj mohu se pridat?

lucie.krajcarova
28. črc 2010

ahoj blackie, copak tě potkalo?

yfka30
28. črc 2010

@blackie26 ahoj, vítej ☹ . Já se přidala včera 🙂

blackie26
28. črc 2010

ahoj ja v patek byla mini interupci v 1o tt protoze se nevyvyjelo ...

mv
29. črc 2010

Dobré ránko,
tak hlásím, že se dostavila teď 1. porevizní mrcha. 😵 Tak jsem zvědavá, jestli bude silnější než jindy, nebo jestli to zase bude na 2 vložky, jako vždy.A hlavně, zda odejde s ní to ,co má.Nechci znova na revizi!!!!!
😠
Jak jste psali o tom sledování cyklu a ovu, tak u nás se zdařilo až, když jsem se na to všechno vyprdla.Takže zrovna nám to sledování se a hlídání ovu roky teda vůbec nepomohlo, naopak.
😒
Nebýt toho, že chceme jít po zimě na IVF, tak na to zase peču, ale takhle chci vědět, zda vůbec teď ovu po té revizi bude a jak mi dozrávají folikuly, kvůli stimulaci pak.
@blackie26:taky vítám, když už to tak dopadlo. 😒

@blackie26
@blackie26

yfka30
29. črc 2010

Dobré ráno všem,
já se chystám dneska opět na krev 😒 . Doufám, že tam zase nestvrdnu půl dne 😠 . Tak ale krev by měli brát přednostně ne? 😅

@mv já si taky myslím, že to sledování je na prd, i když tý kamošce to pomohlo 😕 .

mv
29. črc 2010

@yfka30 a co ti budou testovat?
já nevím, možná to byla náhoda, ale fakt se zadařilo za 2 měsíce potom, co jsem se na to vyprdla.A předtím přes 2 roky nic se sledováním se.

natulaaa
29. črc 2010

dobré ráno holky 🙂 🙂 🙂
dneska to u nás vypadá,že by mohlo být krásně,pujdu trochu nachytat bronz,než začnu píchat injekce,pak už nebudu moct na sluníčko

@helcenka to je mi líto,ale pokud to tak cítíš,tak je to asi lepší,ale občas zaskoč 😉 😉

@blackie26 vítej mezi nás 😔 😔 ,já toto zažila v 8týdnu,no hnus ☹ ☹ ,ale je tady fajn parta holek,tak snad ti tu bude mezi náma líp a byla si asi na revizi že?

yfka30
29. črc 2010

@mv sledujou mi klesání Hcg víš?

Bože, zase jsem se na... 😠 . V pondělí doktorka říka, v pátek ráno na krev odpoledne volat na výsledky. Ráno jdu na tu krev a sestra co mi ju brala, říká, že si mám kolem 13h dojet pro výsledky. Říkám, že jsme se s p. doktorkou domlouvali, že stačí zavolat a druhá KRÁVA (sestra), která ani nezabučí, když ju člověk pozdraví hnedka no to nesmíte, to je ze zákona zakázaný, to musíte přijet 😠 . Tak do pr... co se má co ozývat, když se jí nikdo na nic neptal 😠 . Zabučet to neumí, ale do cizích rozhovorů se sr.. bude 😠 . Asi až tam odpoledne zajedu a bude tam a nezabučí, tak to zkusím znova a zřetelně DOBRÝÝÝÝÝÝÝÝÝ DEEEEEEEEEN, třeba jí to trkne 😀 .

Holky já se omlouvám, za ty výrazy, ale jsem fakt vytočená 😖 .

jahudka80
29. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC - 28.7.//

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................60DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................44DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................30DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 27DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................17DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................15DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................12DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................4DC

mv
29. črc 2010

@yfka30 hm,já jdu na HCg v úterý, tak doufám, že bude už nulové.
Ráno jdu na odběr a odpoledne si volám do laborky o výsledky..Docela mě to zarazilo, protože podle akreditace nesmějí do telefonu sdělovat výsledky.Jak je vidět, tak realita je jiná.

yfka30
29. črc 2010

@mv no asi to tak bude s těma výsledkama, že se nesmí říkat do telefonu, ale kdo tam má furt jezdit 😖 . On si to asi dělá každej jak chce 😒 . Taky doufám, že už bude na nule, páč už mám ruce rozpíchaný jak feťák 😠 🤐

daniela699
29. črc 2010

Dobre rano holky, tak jsme vcera byli na pifku, ze jakoze na oslavu, prisli jsme dom, bylo jeste celkem brzo, a tak nejak poloobleceni, neumyti, jsme oba usnuli a spali az do rana. 😀 A pes s nama. Asi to bylo hodne nervu a nejak nas to vsechny zmohlo. 😀 Ale neni nad vlastni postel. 🙂

@fram – ja jsem z toho byla tak na nervy, ze vlastne furt si rikam, jestli snim nebo bdim. 😀 no ale o snazeni premyslime, rikam si, ze kdovi taky jestli ten folikul praskne, ale zrejme to zkusime. Asi taky vytahnu ty ovu testy a uvidime. Taky jsem si rikala, ze na tom ovu testu je asi videt zvyseni toho hormonu, ale vlastne nereknou jestli opravdu doslo k prasknuti folikulu, co?

@martasl – neboj, brzy budes mit svyho mimiska. 😉 I kdyz chapu ze to nacasovani je tezky takhle. Ale to prijde. 🙂 Ty jsi Marta nebo Martina? Jestli Marta tak vse nejlepsi k dnesnimu svatku. 😀

daniela699
29. črc 2010

Heli, tak to je super zprava o te kamosce. Ze by prece jen se stesti trochu usmalo? Ja myslim, ze to je normalni s tou naladou. Proste to na tebe dolehlo, a zase to prejde, uvidis. Bylo toho moc a ted se to dostalo na povrch. Nesnazte se to nejak nasilim prekonavat, asi si potrebujete oddechnout a ono se to pak urcite samo spravi a bude zase lip. A psi cumak je opravdu studenej. 😀

mv
29. črc 2010

@daniela699 já chodila vždy na folikulometrii, abych věděla, zdy prasnul.U testu nevím.

natulaaa
29. črc 2010

@daniela699 Dani ale cikej už dneska na testík,máš nejvyšší čas,tak to nepromarni 😉 😉 a o tom,jestli proběhla ovu to ti řeknou jen teploty na 100%,ale ovu test nééé,hladina lh se muže zvýšit,ale folikul nemusí prasknout a pokud praskne,tak ti vyletí teplota a bude se držet a pokud nepraskne,tak nestoupneš a bude z toho anovulák,ale ty máš krásného folíka,dneska už 18mm a folík praská od 20mm,tak dneska by jste na to měli vlítnout a pořádně si to užít 😵 😵 😵 ,juj já ti závidím 😵 😵

endie
29. črc 2010

ahojík

hlásím 1dc

daniela699
29. črc 2010

Jahud, dekuju mockrat. 🙂 Ja se radsi raduju opatrne. Tolik stesti to je mi podezrely, tak radsi prekvapena nez zklamana. 🙂

daniela699
29. črc 2010

Ajo, ja jsem se divala na capy na netu. 🙂 Na emiminu dala nejaka kocena odkaz (obcas tam nakukuju, poradila mi to Natulka 🙂 ) a tak jsem je sledovala online, dva mladi capi v hnizde. 😀 Tak treba to taky prinese stesti, hehe. Jak se bavite o tom grapovym dzusu, tak mi to uz neda, na co ze to presne ma byt? Grapy v dzusu mi nevadi, jinak je moc nemusim, tak bych taky zakoupila, at jsem poradne vybavena. 😀
Tak to vypada ze ta zaklonena deloha je docela bezna, takze vlastne tezko rict co je jakoze to normalni. Bezny je oboje, hlavne ze to jde. 🙂

mv
29. črc 2010

@endie tak to jsme na tom stejně.Zatím nic moc u mě, spíše jen bolí břicho. 😒

daniela699
29. črc 2010

Mv, vidis, ja to rikala. Nejlepe aby prisla dneska. 😀 Gratulujuuuuuu. 😀

mv
29. črc 2010

A ten grepovej džus jsem taky nepochytila na co je.

daniela699
29. črc 2010

Natul, jojo chystam se to odpoledne pocurat. 🙂 I kdyz mam pocit ze asi budu zklamana. Ale urcite to zkusim. Pritel rikel, musis pocurat prouzek at vim jak moc se mam snazit. To jako jindy flakaaa nebo coooo??? 😀 😀 😀 Prave minule mi teploty taky stouply, vyznacilo ovu na FF, ale ten folikul asi nepraskl, byl tam myslim jen ten jeden,a pak se z nej stala ta cysta, takze kdoviiiiiiii co to jeste bude. 😠

daniela699
29. črc 2010

Mv, a na tu folikulometrii, to spociva v tom ze te kontroluji UTZ, zejo? A jak casto jsi tam chodila? Kazdy den? Nebo pred ovu a pak az po ovu, aby se zjistilo ze teda opravdu prasknul?