Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
31. črc 2010

Breberuška, krásné testíky!!! to je ale rychlost 🙂 je paráda, že je i takto rychle otěhotnět. a to víš, že můžeš, jsi pozitivní motivace 🙂
jahudko, moc pěkný dortík, už se těším na fotku s oslavenkyní!!

lichtakova
31. črc 2010

@breberuska ty jsi trdlo 🙂 , jako bychom tady nikdy nikdo nedepkoval nebo neplašil...např.já

daniela699
31. črc 2010

Breberus, kraaaaasa. 😀 Moc na tebe myslim a drzim pesti. Ale myslim, ze se nemusis bat, mam prece to tuseni. 😉 A zustat? No to musis. 😀

Jahud, krasnej dort, hned bych si dala. 🙂

Lichti, my jsme taky byli dneska ve Valticich. Pritel vymyslel vylet, tak autem do Lednice a pak na kole do Valtic. Je to tam fakt krasny, a hlavne vyslo paradne pocasi.

daniela699
31. črc 2010

Ajo, tak ja jsem se teda na to vrhla, at munice neprijde nazmar. Uvarila jsem si malinik a zapijim to tim grepakem. 😀 No musim rict, ze teda grep neni moje oblibeny ovoce, a s tou stavou to je tak nejak podobne. 😀 Ale co bych neudelala ze jo? 😅
Zkusila jsem pridat fotky, a normalne uz mi to fungovalo. Tak misto slimaka (pro inpiraci jak ma vypadat ten hlen 😅 ), posilam neco lepsiho. To jsme dneska na vylete zahlidli. 😀 Tak at vam vsem prinese stesti. 😉

Jo a taky jsem zkusila ovu testy, ve ctvrtek vicemene nic, a dneska? Normalne je tam zhruba stejna jako kontrolni. Ja mam takovou radost, ze snad zase budu normalne fungovat. Aspon mam potvrzeno ze ten hormon tam je. 😀

daniela699
31. črc 2010

Natul, a uzij si paradne oslavu. 😀 Ja si tady taky soukrome slavim... s malinikem. 🙂

natulaaa
31. črc 2010

Dani ,zdá se pozitivní a tys ho fotila už suchy néé,ale ještě udělej zítra pro jistotu 😉 😉

Breber nááádherné testíky 😉 😉 😉 a nebooj,ted už to musííí vyjííííít 😉 😉

Jinak oslava dopadla výborně,jsem ale udeptaná 😝 😝 ,manža nejdřív pomáhal,ale pak obsluhoval bečku s pivem,tak hádejte jak to dopadlo 😠 😀 😀 😀 ,ale mám v kuchyni a na terase takový bordel,že jsem neměla sílu už ted mýt nádobí,takže budu ráno vstávat do pořádného brajglu 😠 😠 ,zak papa,jdem chrnět

daniela699
31. črc 2010

Natul, na nadobi prd, hlavne se oslava povedla. 😀 Zitra to urcite jste zkusim, diky. 😉

Holky preju krasny sny. 🙂

herbie
31. črc 2010

ahoj holky breber to jsou krasny testiky neboj vsechno bude v poradku hlavne mysli pozitivne to je nejlepsi a nestresuj 🙂 natul doufam ze se vam oslava vyvedla a hezky jsis to uzila......ja jsem vas docetla ale byla to fuska a taky jsem zapomela co jsem chtela komu napsat dneska mam uklizeci den jsem sama doma tak mam na to klid....pocasi je tu krasny slunicko mejte se moc krasne 🙂

natulaaa
1. srp 2010

Dobré ráno holky 🙂 🙂

@herbie tak u nás snad taky už bude krásně,prázdniny se přehouply do druhé pulky 😕 ,letí to jako blázen 😕 a za chvíli budem kupovat vánoční dárky 😀 😀 😀 ,nee,já si dělám prdel,ale strašně to letí 😖

já ted snídám a vrhnu se na to nádobí,myčku nemáme,takže super a stěma mojima dlouhýma nehtama to pujde záávratnou rychlostí 😀 😀

breberuska
1. srp 2010

😉Dobré ráno holky, jsem ráda, že tu s váma můžu zůstat 😉 mně se moc přesouvat nikam zatím nechce, já počkám, až nás bude víc 😀
daniel,ten čáp určitě mířil k vám 😉 teď je jako předvoj hleník a čáp dorazí chvíli po něm 😎

manža dneska naplánoval válecí den, jenže někdo musí prát, žehlit, navařit a uklidit...kdo asi že 😉 tak jdu aspoň na to prádlo. Hezkou neděli!

pe_t
1. srp 2010

Dobré ráno 🙂 koukám na breberčiny testíky - krááásný.
Dani co bysme neudělaly pro mimi, grepovej džus jsem vyčetla i na jiných diskusích, tak na tom něco bude 🙂
Jinak já mám mikroskop donna, kde se podle slin sjistí ovu. Je to hrozně jednoduchý a je ve velikosti rtěnky. Pořídíla jsem si ho už dřív před nepovedeným mimi - měla jsem pocit, že snad vůbec neovuluju, nebo jsem to spíš nebyla schopná poznat. Dá se oupit, nebo obj. v lékárně. Sice stál kolem pětistovky, ale je na furt...
Mě se dneska zdálo, že čekáme mimi - holčičku 😵 to bylo krááásný.
Natuli tak máš asi pořádnou pracovní neděli co? No a taky doufám, že ty vánoční dárky budem kupovat už s bříškama 😀

lucie.krajcarova
1. srp 2010

ahoj kočky, přeji krásný den, a mělo by být horko!!
Nat, to je prima, že se oslava povedla, myslela jsem si to. a dnes manža pomůže s uklidem ne?
Pet, to je krásný sen! mně se dnes zdálo, že mám půjčený byt a docházím do nemocnice.. vůbec nevím proč 😝

yfka30
1. srp 2010

Ahoj holky, pěkný slunečný den všem 😵 ...Normálně jsem nějaká zmatená, jak si prohlížím, když dá někdo do fotoblogu testíky, tak tam mají slabounkou čárečku a pak to postupně sílí a sílí...třeba i @breberuška...já měla hnedka pořádný tlustice a pořád mi nejde do hlavy, jak je to možný, když to teda bylo původně začínající těhu 😕 ...hlava mi to nebere, hodila bych sem fotku, pro představu, ale nevím jestli můžu 😕

pe_t
1. srp 2010

Ahoj Yfko 🙂 a kolikátý to měl být teda týden? Mě tenkrát taky vylezla slabounká a pak postupně sílila. Ale ty slabounký bývají doslova jen ty první dny. Jak jde už o nějaký týden, tak to už jsou tlustice. Hcg v krvi stoupá den ode dne strašně rychle.Stačí dva dny a čárky jsou tlustice.Takže jsi třeba testovala nějaký den později, než holky. Já byla nedočkavá a pomalu jsem testovala ještě před MS...a pak každý den...takže mě to šlo od slabounké k tlusté.

yfka30
1. srp 2010

@pe_t no kdybych to měla brát podle poslední MS, která byla 21.5., teda normální, pak byla ještě 13.6., ale to už bylo jen takový špinění 2dení a taky asi o týden dřív, takže jsem počítala, že už jsem těhu byla...testovala jsem se v den očekávané MS...takže by to vycházelo na nějakej 7-8tt od toho května...a to už přece něco vidět na utz je a u prvního jsem měla v 7tt už srdíčko...no furt nad tím přemýšlím a hlava mi to nebere...nebo myslíš, že bych mohla v takovým tt potratit, aniž bych o tom věděla? 😕 ...doufám, že jsem to nenapsala moc zmateně 😅

lucie.krajcarova
1. srp 2010

Yfko, nechci tě mást.. ale u prvního jsem měla hodně tlustou čárku a to jsem byla 8tt. u druhého byla slabounká a přesto jsem byla už 7tt, teda brali to podle utz, protože menzes jsem měla hodně nepravidelnou. už si nepamatuju, jestli jsem používala stejné testy... v každém případě na tloušťku čárek nedávám...

yfka30
1. srp 2010

@lucie.krajcarova uklidnila si mě 😵 ...asi se moc sledujuv 😅

natulaaa
1. srp 2010

@pe_t jo jo a taky doufám a doufám,že i něco malilinkatého už úřinese ježíšek i prckovi 😵 😵
@lucie.krajcarova jooooooooooooo,to víííííííííííííš že pomuže,ten má bolehlav a chodí tu jak mátoha,takže asi tak ,poodnášel mi stoly,stolky,ale zbytek je na mě 😠 😠 😀 😀 😀 ,ale nevadí,já si to stejně nejraději udělám sama a v klidu 😉 😉

lucie.krajcarova
1. srp 2010

jojo yfko, neboj. víš jaký jsem zažila šok na gyndě? čekala jsem tak 6tt a ono už 10tt 😀
Natulko, jak se říká, na všem špatném něco dobré, aspoň se ti tam neplete 🙂

jahudka80
1. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................26DC - 28.7.//

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................63DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................47DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................42DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................20DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................19DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................................18DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ) ...................................................................................16DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................15DC
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................................................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80 (30let, kys.listová, kontryhel, Mojžíšová)...................................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...................................................................................7DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................. 4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..........................................................................................2DC

jahudka80
1. srp 2010

@breberuska děkuji, taky jsem se s ním patlala 😀 Jo a koukej tu zůstat né abys nám zdrhla 😉a hezky fluš bacilky 😀 a koukám stejné jak u nás manža na gauči a já už peru 3 várku prádla 😀 😀 😀
@lucie.krajcarova dobře dám pak nějaké fotečky do albumku 🙂 snad nám vydrží počasí, pojedem až se vyspí, zatím si tam zpívá 😀
@daniela699 🙂 když by to šlo tak ti kousínek pošlu 😉 gratuluji k ovu testu, ten můj je dnes bílej jak sníh 😖 😠 a prej že mám ovuli 10-12den hm 😠 . A taky děkuji za čápa 🙂 😉
@natulaaa 😀 😀 😀 testík bílej, tak zas zítra no, jsem ráda ,že se oslava povedla, dnes to čeká nás tedy prcka. Mě je ale už 3 den blbě bolí hlava (a to já bolestma hlavy netrpím) a po včerejším 15km pochodu mě bolí i tělo. Dnes mě dorazila prababička když se mě zaptala jestli nejsem v jinym stavu ☹ 😒 😠
Musím jí pověsit prádlo, ..

veraakubik
1. srp 2010

Ahojky holky,jdu si k vam pro nazor-v utery se stala nehoda-ujelo nam to-uz jsem to tady psala a v patek jsem to mela dostat-za predpokladu,ze bych to mela dostat po 28dnech-dostavam to nepravidelne,ale zatim jen cekam..Druhej den po sexiku me bolelo chvilku bricho,ale pak prestalo a byl kdlid.Dneska rano kdyz jsem sla na zachod,tak ze me ukaply dve kapicky lehoulince naruzoveleho-byl to fakt jen nadech ruzove-hoooodne svetleho vytoku-tak ten mam porad,ale nee ruzovej..Honem jsem si vzala vlozku a rikala jsem si,ze se ms rozjede,ale nic se nedeje..Co si o tom myslite?Nemate taky nejaka z vas zkusenost?Test by asi jeste nic neukazal,ze?Diky za kazdej radek..

breberuska
1. srp 2010

@veraakubik a tušíš jak dlouho jsi po ovulce? jesli jsi to měla dostat v pátek, tak dneska klidně testit můžeš.Tuším, že Natu psala, že 12 DPO by už měl být aspoň duch.
teda holky vy mně úplně matete s těma čárkama🙂 absolutně netuším, jak rychle má sílit...já jsem si včera (16DPO) řekla, že už testit nebudu, pokud se to špinění nevrátí, ale asi to ještě přes týden prubnu...jsem hrozná 😕
jahud, koukám, že máš taky pracovní neděli 😉

veraakubik
1. srp 2010

@breberuska Prave ze netusim..Ovulaci nejak nehlidam-netestuju,nemerim..Rikala jsem si,ze tomu necham volnej prubeh,ale ted nam to ujelo-chtela jsem jeste pockat..Prave si rikam,jestli tak kratce po sexu-po tom co nam to uteklo bude neco videt..Ja tomu nejak prestavam rozumet..V patek by to bylo 28dni,dnes je to 30 a nic..Bohuzel nemam pred ani zadne priznaky,ze bych poznala jestli ms dorazi.. 😒

veraakubik
1. srp 2010

@breberuska Jeste teda jeste jeden asi blbej dotaz,ale co je DPO?

jahudka80
1. srp 2010

@veraakubik nestresuj se a pokud můžeš tak si kup test ať víš na čem jsi. 😉 ujelo 😀 😀 😀 my ujíždíme pořád a nic z toho 😀 😀 😀 udělej testík a přijď nám říct ju. 😉

jahudka80
1. srp 2010

@veraakubik Den po oplodnění

jahudka80
1. srp 2010

@vendulak kde sííí holka dlouho jsme tě tu neviděly 😉

breberuska
1. srp 2010

@veraakubik, kup testík a uvidíš 😉

veraakubik
1. srp 2010

Holky musim se priznat-ja uz test koupila,ale nevedela jsem,jestli by tam neco bylo videt,kdyby bylo..Asi to pujdu zkusit..Mam ale jen mene citlivej mamatest-jak jsou tam ty dva za 30kc,tak uvidime..