Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

wwwberuskacz
5. led 2012

@maximka33 A myslíš, že tam budou?? Jsi si jistá?? Jestli jo, tak strašně moc moc gratuluju a moc moc držím palečky 😉

maximka33
5. led 2012

holky, ta herbie nás ale napíná 🙂

maximka33
5. led 2012

@wwwberuskacz nejsem si jistá, jen vím, kdy jsem měla ovulaci. a hlavně věřím, že to vyjde, předpověděla mi to kartářka a pak i paní, co dělá horoskopy. prosinec nebo leden. ale jestli to nevyjde, tak už ničemu nevěřím 😕

barbarucha
5. led 2012

@maximka33 Je to na té fotce, ale asi blbě vidět. Začala jsem 28DC, pak každý den. Ob den by to bylo lepší pro větší rozdíly, ale to já nevydržím 🙂
Držím nám palce, ať tam máme obě zítra pořádnou čáru!

martinakl
5. led 2012

@maximka33 Tak drzim palce, at zitra zazijes nejkrasnejsi rano 😉

@barbarucha Kamaradka letela do Egypta, nevedela, ze je tehu a zjistila to tam a ted ma zdravou holcicku 🙂

barbarucha
5. led 2012

@martinakl Jasně že to asi nehraje až takovou roli, ale stejně asi místo toho pojedu do Českého ráje 🙂

martinakl
5. led 2012

@barbarucha To je jasny.. Pokud mas i jen malou pochybnost, tak nelitej 🙂 A v Ceskym Raji je taky krasne 🙂
Ja to do prohlidky u Dr nevydrzim, tak si zitra zajdu na krev na Hcg...

vanilka31
5. led 2012

No jestli tady zítra bude další nová těhulka, tak už padám do mdlob 😀 Zdá se, že se celá dolní tabulka přesouvá masově do té horní 🙂

barbarucha
5. led 2012

@vanilka31 Vidíš, jakou má ta tabulka kouzelnou moc? Já to říkala hned od začátku 🙂 Pojď taky do tabulky a uvidíš ten katapult nahoru 😉

helcenka
5. led 2012

Ahoj holky,
jen chci všechny pozdravit a pogratulovat novým těhulkám.
Já jsem sem psala, že prosinec bude přát těhulení a už je to tady. Takže super super super, jen tak dál. 😉 😉 😉

maximka33
5. led 2012

@barbarucha myslím, že to není tabulkou, ale tím prosincem 🙂

maximka33
5. led 2012

@helcenka Heli a odkud to víš s tím prosincem?

barbarucha
5. led 2012

@maximka33 To nepochybně! Ale všimla sis, že to funguje hlavně na tabulkové případy? 🙂

maximka33
5. led 2012

@barbarucha myslíš, že to zabírá na ty, co v tabulce už jsou jo? doufám, že i herbie nám to potvrdí 🙂

barbarucha
5. led 2012

@jane84 Jani, díky za tip, vypadá to pěkně, proberu to s MM 😉

leeena_4
6. led 2012

@vanilka31 kéž bys měla pravdu, uvidíme. Už mám objednaný další Puregon, tak pokud to nevyjde, hned 5DC začneme píchat injekce znova 😉. Jsem ráda, že jsi už nemusela na revizi, člověk se s tím možná líp srovná, ne? a hlavně, že můžete rovnou do dalšího snažení 😉.

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha v českém ráji je krásně a aspoň budeš mít pocit, že jsi pro hladký průběh udělala maximum. co manžel, jaký má na to názor?

barbarucha
6. led 2012

@leeena_4 Manžel souhlasí se vším, co řeknu. V průběhu včerejška jsem změnila názor asi 3x a vždycky stál při mě 🙂 😎 Ono, kdybych nebyla já, tak by nejel vůbec nikam a docela by se upracoval. 😉

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha tak to je moc fajn 😉 že stojí při tobě.

barbarucha
6. led 2012

@leeena_4 Je to úžasňák 🙂
Ráno jsem nemohla dospat kvůli Maximce. Jsem na trní, s čím přijde, palce už mám celý umačkaný.

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha to já jsem taky zvědavá. To snad není možný, jak se to tu rozjelo. Snad tady nezůstanu za chvíli sama 😀

leeena_4
6. led 2012

kde se vůbec toulá maximka?

barbarucha
6. led 2012

@leeena_4 Neboj, nezůstaneš. Přejdem všichni sborem do horní tabulky a zavřeme tohle téma. Otevřeme si pak nové, které bude o šťastných miminkách a maminkách 😎

leeena_4
6. led 2012

@barbarucha jooo, to je krásná pohádka 😀 😀 😉 Souhlasím, domluveno! 😀

yfka30
6. led 2012

Ahojky všem, jen vám chci oznámit, že 1.1. 2012 18:35 se nám narodila Adrianka 3850g a 52cm. Porod byl řádnej fofr, tak tak jsme dojeli 😀

safea7
6. led 2012

@yfka30 Mocinky moooooooooooooooooooooooooc gratuluju a přeji jen samé radosti a zdravíčka plnou náruč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Adrianka je prostě kouzelná 🙂

helcenka
6. led 2012

@yfka30 Super velká gratulace, zrovna jsem včera nakoukla zase sem do tématu a do tabulky a říkala si, že už máš možná prďolku u sebe 😀 😀 😀.

@maximka33 - vím to z předpovědi od jedné "čarodějnice". Ba ne, čarodějnice ne, ale horoskopy, karty, to dělá. Já to sleduju kvůli sestře, chtěli by taky miminko, ale zatím se jim to nedaří. Jenže tam to bude spíš psychický problém. Tak uvidíme, jestli jim plodný prosinec přinesl miminko. Moc bych jí to přála.
A tobě a všem holkám tady taky. Jedinému komu to nepřeju je můj manžel... 😝

jahudka80
6. led 2012

@lorreine tak jsem v prdeli brečím a nevím co mám dělat. Byla jsem z manželem na sociálce a paní nám tvrdila že ty co to mají od ledna byť i schválené tak musí přejít na nový systém ☹ , ale já mám v ruce papír se schválením volby na 3roky s částkou 7600kč , a tak řekla ať počkám že mi pošle novej výměr kolik bych měla a když nebudu souhlasit že se můžem odvolat a že mají 60dní na vyřízení, ale jako jak to dopadne nevím a nemohu 60dní čekat páč budem bez té doby bez rodičáku a z čeho máme žít to nikoho nezajímá. Vůbec nevím co budem dělat. Na právníka nemáma a odvolat se a čekat co bude a být další dva měsíce bez peněz 😢 😢 😢 já už fakt nemůžu

jahudka80
6. led 2012

@yfka30 krásňoučká moc gratuluji, narodila se stejně jako můj dědeček 🙂 ale už před 76lety 😉 nádherný datum máte 🙂 já porodila do hoďky od příjezdu 😀

lorreine
6. led 2012

@jahudka80 Pravnika k tomu nepotrebujes. A odkedy teda cerpas rodicak? Myslela som, ze uz od minuleho roka? Ak ano, ak si uz cerpala v prosinci, tak pani klame. Ak mas cerpat od ledna, tak zmena sa Ta naozaj dotkne. Ale mas este moznosti. Mozes okamzite poziadat o dvouletou variantu, pretoze podla zmeny v zakone je to mozne. Potom by si sice dostala celkovo 220 tisic, ale pocas dvoch rokov, takze na mesiac vlastne viac. Uz neplati pravidlo, ze pre tuto variantu musis mat prijem nad 16 tisic hrubeho. Popremyslaj o tom.
Inak celkovo by si dostala po starom 236 tisic na trojrocnej variante. Teraz je strop 220 tisic. Celkovo to na tri roky je snizenie o 16 tisic. Nieje to uplne malo, ale pri mesacnom vyplacani, to zas tak neklesne. Vzhladom na to, ze mas uz rodicovsky priznany, tak by Ti to museli vyplatit zpetne. Viem, ze tri mesiace je dlho. Ale skus sa opytat na socialke, co sa stane, ak prejdes na dvouletou alebo hned budes suhlasit s novym vymerom. To by im malo usetrit papierovanie a teda by ste penizky mohli dostat skor.