Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
1. říj 2012

@luuc_2012 Ani nevíš jak to ze mě spadlo..Dr nemohla ani změřit velikost jak jsem se klepala 😀

luuc_2012
1. říj 2012

@turcice 😀 umím si to představit, doufám že ti ta dobrá náladička dloooooouho vydrží a že už budeš pěkně v klííídku

turcice
1. říj 2012

@luuc_2012 no holka..nevím..další KO až za 3týdny..to víš že budou nervíky

luuc_2012
1. říj 2012

@turcice mysli hezky na mimísko, že krásně poroste a najdi si něco co tě zabaví, opravdu to není lehké, ale musíš myslet pozitivně, ja se taky bojím, ale hned ty ošklivé myšlenky zaženu a snažím se myslet křeba na dovču nebo proste neco pekneho a pomaha to, kdyby neco pisni a pokecáme

barbarucha
1. říj 2012

@vanilka31 U normální (úřední) adopce ne, u přímé ano. Dokonce si i můžeš domluvit náhradní matku, ta buď na základě vlastní motivace nebo za finanční příspěvek odnosí dítě z tvého vajíčka a tvého manžela spermie, jí aplikované pomocí IVF (popřípadě dárce na straně toho, kdo z páru vlastní buňkou přispět nemůže). Znám jednu mladou ženu, která takto těhotní za svoji nejlepší přítelkyni, která nemůže být těhotná. Trochu psycho, ale dneska je možné fakt všechno. Co se mi hodně líbí, že existuje i adopce, popř. pěstounství postižených nebo nějak vážně nemocných dětí, což lze využít, když se člověku narodí dítě s handicapem, se kterým si prostě sám při nejlepší vůli nedokáže poradit. Známí známých (věřící) si takhle do rodiny vzali hydrocephaloidního chlapečka. Přijde mi to super řešení v případě, že doktor oznámí matce, že její dítě bude postižené a ona ví, že by to nezvládla, ale chce dítěti dát šanci na život.

zinevra
1. říj 2012

@turcice to je super, drzim palecky at dal vse pokracuje tak jak ma. Nervy budou asi porad, ale zkus je vzdy zahnat nejakymi hezkymi myslenkami 🙂

barbarucha
1. říj 2012

@safea7 Myslíme na vás, ať se dáte rychle dokupy!! 🙂

axonka
1. říj 2012

@turcice Mooooooc gratuluji 😉 to je krasa🙂)))) Ja jdu na kontrolu 23.10. a mela bych byt 7+1tt🙂))

barbarucha
1. říj 2012

@turcice Gratuluju ke kontrole, fazolka se má u tebe moc dobře 😉

barbarucha
1. říj 2012

@leeena_4 Předpokládám, že už jste v procesu, tak moc držím pěsti na dálku!!! 🙂

turcice
1. říj 2012

@luuc_2012
@axonka
@zinevra holky moc děkuji za Vaši podporu a za držení palečků 😉

turcice
1. říj 2012

@barbarucha moc díky...zatím to vypadá že je spokojená a paní DR byla také spokojená 😉

axonka
1. říj 2012

@turcice Predstav si, ze dneska mi segra oznamila, ze je taky tehotna🙂)) Ceka chlapecka v dubnu🙂))))Ja puvodne nechtela nasi radostnou novinku nikomu rikat, ale neslo to🙂))

turcice
1. říj 2012

@axonka no to je super!!!!! 😉

lenickan
1. říj 2012

@turcice VELIKÁ gratulace🙂 ted budeš týden v klidu a pak zase začneš špekulovvat a před dalším vyšetřením budou zase nervy jak špagáty🙂
já mám kontrolu příští středu a už taky začínám nervit:( 😲 😀

petulka19
1. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem taky dnes byla na kontrole. Když mi sestra měřila tlak, tak říkala, co se mi děje, že mi to srdíčko buší jak o závod 🙂 Měla jsem strach jak zase dopadnu. A dopadli jsme dobře. Srdíčko je, mimčo měří 10mm a dostali jsme i průkazku. Podle utz jsme 7+1tt a podle ms 7+0tt. Mám takovou radost, že je mimčo tak pěkně velké. Mám se rovnou objenat i na screening do Brna. Jsem zvědavá na kdy mě objednají. Jinak na kontrolu jdu až 24. 10., to tak dlouho snad ani nevydržím 😠

petulka19
1. říj 2012

@turcice gratuluji a držím palce co to jen jde🙂

turcice
1. říj 2012

@petulka19 týý jo vy jste veliký..no jako my jsem pidi...a to takový rozdíle mezi námi není...my máme podle měření cca 4mm-5mm...

petulka19
1. říj 2012

@turcice ale týden je velký rozdíl. mimčo roste rychle, uvidíš, že v 7+1tt by bylo taky tak velké. A navíc já měla ovulaci dost brzo, takže mimčo je starší 🙂

fykyska
1. říj 2012

@m_artasek No jistě uplně na ní hoď bobana - to je čistá zavist takovéhle kecy - podivej teď se doufám žadná z Vás neurazí ale tady to vidíš dost jasně jedna je mala jedna velka jedna hubena jako kost jedna ženska jako lusk jedna dlouhonohá jedna krátkonohá a máme děti máme , čekáme snažíme se takže ať si trhne kopytem 😵 😵 tak ať ti polibí prdel 😀 Ženská musí být ženská a ne reklama na hlad 😵

turcice
1. říj 2012

@petulka19 no já jsem dnes podle PM 6+5tt a ty 7+0tt cože je o 2dny 😒 ale mimi odpovídá 6+1tt..takže jsem fakt malincí 😉

vanilka31
1. říj 2012

@barbarucha Vůbec jsem nevěděla, že takové věci jdou i v Česku, to jsme teda pokročili 🙂

vanilka31
1. říj 2012

@turcice gratuluju

barbarucha
1. říj 2012

Pokrok se nedá zadržet 😎 😎 😎

lenickan
1. říj 2012

holky co je součástí toho prenatal boxu? Já vím že se dává, ale já ho nikdy nedostala!!?

fykyska
1. říj 2012

@lenickan Já bych ho také chtěla dostat mě ho taky nikdo nikdy nedal ☹ pry jsou tam nějake časopisy brožury vzorky kašiček hračka nebo flaštička knižečka o miminku vzorky plenek ubrousku kosmetiky atd 😕

lenickan
1. říj 2012

@m_artasek lidi jsou strašně zlí - to s tebou souhlasím. Na tu slepici kašli, asi nemá co na práci, že pomlouvá a šmíruje ostatní... vzhled není to nejdůležitější, každej se s časem mění, jeden se zakulatí, druhej vyschne jako hydra...
nemůžeš mít tolik kil jako v 15ti to dá rozum! Ber to spíše jako výzvu, že jakmile na to bude vhodná doba, budeš mít elán, tak schodíš to co ty sama cítíš, že schodit chceš a potřebuješ...
Co ona? Je vdaná? Má děti? Je to kus ženský za kterou se chlapi otáčí?
Většinou takový mají sami nějaký problém!

lenickan
1. říj 2012

@fykyska aha, takže reklama.... já ho nedostala ani u Aninky a vím že se taky něco dávalo🙂 tak bez toho se asi objedu, já jsem stejně čistě naturální typ a co můžu volím BIO a to myslím, že tam vzorky nejsou🙂

fykyska
1. říj 2012

@lenickan no moc bio v tom nevidím - někde jsem viděla myslím tady na MK i obrázek PNB z Německa no a to je kurňa rozdíl ty tam měli hračku a savičku od aventu a Avent jako takový kosmetiku , vzorečky na urovni 😉

lenickan
1. říj 2012

@fykyska hmm tak aspon o nic nepřicházím🙂
my používáme Welledu a používat budu i druhého... je to super osvědčené a přírodní.