Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
31. říj 2012

@luuc_2012 hlavně si to moc dopředu všechno nemaluj jako já, podívej jak jsem teď na prášky 😉 nepředstavuj si raději nic konkrétního 😉

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi já vím, brýle sice nosím, ale růžové už jsem dávno odložila 😀 jak se říká nic není dokonalé. Podle mě je vše na domluvě a toleranci, ze začátku ho nechám ať se ukáže sám co v něm je!

ladydi
31. říj 2012

@luuc_2012 já měla na mysli porod 😉 vše jsem si moc malovala, jak to bude stejný jako u Dianky a teď jsem naprosto s nervama v kýblu, že se to prozatím rýsuje jinak. Dělaj to hodně i hormony, ale je to o tom, že jsem si to prostě malovala jinak než to vypadá že to dopadne.

luuc_2012
31. říj 2012

@ladydi ještě máš čas a zkus ty kočíčáky, třeba to opravdu pomůže, neboj vše dobře dopadne.

ladydi
31. říj 2012

@luuc_2012 jj, prve jsem dělala, neboj, jen se mi zo toho motá hlava, což nechápu proč

froka
31. říj 2012

@m_artasek Ahoj holky, všem vám moc děkuju za podporu. Doufáme a věříme, že to bude dobré. 🙂 Jedno miminko máme krásné, zdravé, tak snad už bych se mohla zapsat do horní tabulky 🙂

Holky snažilky, vy jste napínavé jak malé gatě.
@m_artasek Moc gratuluji! Opatruj se! Teď nevím, jestli chodíš do práce. Zůstaneš kdyžtak doma?
@maximka33 Vypadá to opravdu nadějně! Kdyby tam prcek nebyl zavrtaný, tak proč by se ta ms nerozjela, že? 🙂 Držím pěstičky!
@mpetula Ahojky, a ty taky brzy doufám oznámíš // 🙂
@eva518 Evinko, tvoje strachy jsou úplně normální. Já jsem taky furt kontrolovala prsa, jeslti se náhodou nezměnšily, při každé vlhkosti jsem kontrolovala na wc, jestli se něco neděje. Takže buď v klidu, jsi stále normální, jen prostě těhotná 🙂

eva518
31. říj 2012

Holky, jaký máte názor na barvení vlasů během prvních třech měsíců? Mám dvojbarevný melír a naposled jsem byla u kadeřnice někdy ke konci září. Za tři týdny mám promoci a sraz ze školy, tak váhám, jestli se objednat nebo ne. Co vy na to?

eva518
31. říj 2012

@froka Jsem ráda, že to bereš takhle. Opatruj se. Půjdeš pak ještě do práce nebo zůstaneš už doma?

maximka33
31. říj 2012

@eva518 nějakou šetrnou barvou by to určitě neublížilo. vzpomínám si, že borhyová, když byla těhotná, se barvila furt. v tv je to prostě vidět..

maximka33
31. říj 2012

@eva518 a pokud je to melírek, to je ještě menší zásah.

maximka33
31. říj 2012

@froka prima, tak od zítřka už nahoru? budeš už skoro druhý trimestr ne?

m_artasek
31. říj 2012

@froka Určitě to bude dobré, hlavně ať nemusíš na žádný zákrok. Chodím do práce a dokud to půjde, tak chci do práce chodit. Uvidím, co mi v úterý řekne doktorka. Na ultrazvuku asi ještě nic neuvidí, tak určitě mě zas bude chtít vidět za 14 dní.

helcenka
31. říj 2012

@jahudka80 - ahoj holky, u nás je to tak všelijak, mám poslední dobou pocit, že jenom přežívám ze dne na den, žádné plány si nedělám.... Máme nějakou manželskou krizi či co a do toho se nám hrne krize finanční...
Jinak Kačí je fak éro, kam se na ní hrabe Kuba. Nechci to vidět za nějaký rok, jestli jí to nepřejde... Kuba na ní zase hrozně žárlí, ale posledních pár měsíců, předtím to bylo v pohodě. Takže máme veselo 😒 .

froka
31. říj 2012

@eva518 Pochybuju, že by mě do práce pustili a už vůbec ne manžel 🙂 A jsem vedena jako rizikové těhu, takže se nikam neženu. A v práci o nic nového nepřijdu 🙂 Penízků je míň, ale nic mi za to nestojí. Miminko je pro mě (tak jako pro všechny z nás) nejdůležitejší! 🙂

froka
31. říj 2012

@maximka33 Asi jo. No máš pravdu. Nezdá se to, jak ten čas letí. To člověk vidí vždycky až zpětně 🙂

jahudka80
31. říj 2012

@helcenka tak to si můžem podat ruce. Krize finanční je u nás už dlouho, vzhledem k tomu, že já jsem doma furt zavřená s nemocnejma holkama, tak začíná i krize manželská, nic mě netěší nebaví a všechno dělám jen, že musím. Teď jsem sama marod, tak se tedy manžel stará, (3dny) zítra už jsem do práce a bude vše při starém. Já mám nějaký zánět beru ATB, už nemám naštěstí ty horečky, ... ale stejně mi není ještě nejlíp. Do toho mi dnes malá 2x vnoci vyblinkala všechno mlíko takže peru 3tí pračku před hodinou se totálně po čípku na horečku posrandila, že byla durch tak, že jsem opět zapla pračku a malou musela vykoupat. Už mi na to všechno dochází síly .... 😢 Mája na ségru žárlí děsně a je furt řezaná, páč jí ubližuje a je to prd platné 😠 Hledám si práci abych od tud vypadla, ale nikdo mi neopoví poslela jsem už na mnoho míst životopisy a nic. Hlídání taky nemám prý možná tchýně .... prý možná mamka, ale obě na tom jsou zdravotně nic moc a hlídat takhle malé dítě si netroufají 😠 (50 letá a 60 letá paní a já v jejich věku ještě budu chodit do práce....)
No nic Heli když tak napoš do IP písnem si ať jim to tu nezabíráme 😀

winterska
31. říj 2012

@m_artasek blahopřeji k // a držím palečky at je všechno už konečně v pořádku 🙂

winterska
31. říj 2012

@maximka33 a jak dopadáš ty? doufám, že pozitivně🙂 držím palce!

já jsem dneska v noci bolestí v břiše a v kříži téměř nespala, na testu stále bílo a v kalhotkách taky, ms mi mešká už 4dny.. ale těhu příznaky absolutně žádné. ☹

maximka33
31. říj 2012

@winterska ty jo, to jsou věci.. a kolikátý den po ovulaci jsi? u mně zatím nic. tak snad v pátek.

winterska
31. říj 2012

@maximka33 už 17DPO.. a u mě se zázraky obvykle nekonají.. stojím na zemi dost pevně..

maximka33
31. říj 2012

@winterska tak to měě mrzí.. to už asi chceš, aby přišla ms, je to hnusné tohle čekání..

terulin
31. říj 2012

@winterska já bych ještě neházela flintu do žita... třeba se barví test až později....

maximka33
31. říj 2012

@winterska teda koukám, že jsi po KET, to se vlastně testuje ještě dřív.. ach jo...

zinevra
31. říj 2012

@m_artasek drzim potichu palecky 🙂

@mpetula @maximka33 jeste se // muzou objevit 😉

m_artasek
31. říj 2012

@zinevra Díky moc, zítra budu snad po krvi moudřejší.
@winterska Drž se, jednou tu musí vyjít!

terulin
31. říj 2012

Holky, dneska jsem žravá, že by Otesánek mohl být mým bratrem.... Puknu, puknu ,puknu!!!!

mircisek
31. říj 2012

@jahudka80 Ahoj Moni, to je mi líto, že máš takové starosti. Místo abysis mohla naplno užít princezen. A ještě když je blbě Tobě... To je podle mě na mateřství nejhorší. Už nikdy si nemůžeš nemocná fakt odpočinout, protože je vždycky někdo, o koho se musíš postarat. ☹ Filípek sice na Davíska nežárlí, ale občas se k němu chová jako ke klukům ve školce a při Davčové stabilitě to vždycky končí pádem a pláčem. Nadávání nepomáhalo, tak jsem zkusila vždycky si Filípka vzít na klín a vysvětlovat a říkat, jak moc ho mám ráda. Prostě spíš pozitivní přístup a musím říct, že u nás to funguje líp než plácání. Z toho jsem byla špatná hlavně já a kluci řvali oba. 😉 Ale u každýho funguje něco jinýho. 😒 Přeju, ať jste všihni brzy zdraví a je u vás líp. 😵

turcice
31. říj 2012

@jahudka80 ahojky..jsem na tom tak nějak podobně.... 😒 leze na mě depka..doma to nějak nedávám..děti,domácnost a představa že po MD nebude žádná práce a jak to zvládnu když se třeba nějaká najde s dětmi..no hrabe mi no....a doma je taky nějaká divná nálada 😒

maximka33
31. říj 2012

@turcice jéé to jsou černé myšlenky. ale budeš doma 3 roky ne? nebo 4? to je spousta času. taky bych si mohla říkat, jak se mi bude skvěle cestovat do práce za 3 roky se dvěma dětma. ale to je fakt dost daleko. otázka je, jestli do té doby nezměním práci.
zrovna jsem si holky říkala, jaký mám náhradní plán, když to teď nevyjde. změna práce a HUBNOUT A CVIČIT! mám skoro o dvě kila víc než před Martinem a je to znát..

jahudka80
31. říj 2012

@mircisek jj vysvětlovat jsem také zkoušela, ale moc to nefunguje ☹ Mája na Leu žárlí a ubližuje jí ☹ A o tom, že by si člověk odpočinul, to vážně ne, manžel sice pomohl a postaral se o holky, ale spoustu věcí chlapy neumějí tak jako my a tak se ptá, nebo mu to trvá dýl.A o tom že bych při horečkách spala. Ted přišla zas oprava auta a bude stát víc než jsem původně myslela, tak jsem zas naštvaná páč nám ty peníze budou opět chybět. Už jsem zoufalá a unavená.
@turcice No a při představě že tu budu celou zimu zavřená mi už hrabe teď .