Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
4. srp 2010

Natul, tak fakt bez toho hlenu mi to nevyznacilo. Jak to mivas ty? Ukaze se ti i bez toho?

daniela699
4. srp 2010

Lichti, tak to je super zprava. 🙂 A na co se bere ta provera?

daniela699
4. srp 2010

Zuzi, jeeee zviratka. Ja si rikam, az me to tady zacne uplne s...t tak pujdu pracovat do zoo. 🙂 Tam to bude mit aspon vetsi smysl. 🙂 Mne na to abych nemyslela na spatny veci pomaha si bud cist, neco co te fakt vtahne, nebo koukat na dokumenty, nebo hackuju, jak zabavim ruce, nebo jeste musim premyslet nad vzorem, tak hlava prestane myslet na blbosti. 😀

daniela699
4. srp 2010

Tak a mazu makat. Bych s vama kecala do aleluja. 😀 Jeste ze se tady nezobrazuje jak na emiminu podle poctu prispevku, ukecana baba, zaslouzila kecalka nebo Kelisova. Vid Natul? 😝 😀

natulaaa
4. srp 2010

@daniela699 😀 😀 😀 ,,no joo už tam jsme dvě kelišky 😀 😀 😀 😀 ,to víš ,to mají jen ty,co nepracují a jsou doma 😵 a jo jo,ten program chce víc iniciálu,aby ti vyznačilo ovu 😉 ,jinak to třeba vyznačí,ale až po vícero eplot po ovu a nebo přerušovanou čárou 😉

natulaaa
4. srp 2010

@yfka30 joo začni 😵 ,mě baví pozorovat grafy 😵 ,aspon je nějaké vzrušo 😉

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@daniela699 koukala jsem na tvoje vytvory... a fakt hezky... taky by me neco takoveho bavilo, ale v zivote jsem zvladla tak salu 🙂 zviratek mame spoustu, to cloveka taky uklidni, vis ze te potrebuji a tak k nim proste musis jit, i kdyz se ti treba nechce.
uz bych bez nich nemohla zit...
to bricho me fakt zacina bolet cim dal vic, tak to treba prijde... uvidime

yfka30
4. srp 2010

@daniela699 no tedaa a na mě ses nekoukla odkud jsem? ☹ 😔 😀

yfka30
4. srp 2010

@natulaaa asi myslíš měření BT že? 😅 Jsem ted trošku mimo 🤐 . No začnu, ale až po první mrše, ted to asi nemá význam co? A jak to teda funguje? Měření chápu, ale nevím, kde si stáhnu tu tabulku na to nebo vždycky napíšu jahůdce numera a ona to tam zapíše? 😕

lichtakova
4. srp 2010

@daniela699 to mám protože mi moc neroste sliznice, už to beru tařka rok, brala jsem i v pubertě, před HA, je to stejný jako utrogestan, já to užívám od 17DC na deset dní a pak za tři dny přijde ms, teda te´d to budu dobírat zítra a mylsím, že možná dojde dřív, prootže už včera jsem trochu zašpinila.

pe_t
4. srp 2010

ahoj holky 🙂 nestíham číst
Zuzi mám radost, jak se to u vás vyvíjí, je to na dobré cestě 🙂
Dani a Nati: jak se člověk zakecá, je to jak droga co? 😀
Yfko - nějak mi uniklo - taky čekáš teprve první mrchu po revizi?

yfka30
4. srp 2010

@pe_t jj, čekám na první, ale né porevizní 🙂 . Já na revizi nebyla a doufám, že ani nebudu muset, to se dozvím zítra, ale už posledně říkala, že to vypadá dobře, že jsem se krásně sama vyčistila 🙂 , ted se jen čeká až klesne Hcg na nulu a to už snad zítra bude 😕

natulaaa
4. srp 2010

@yfka30 ono je o anglicky,tak já i neporadím,mi to tehdy dělal manža,ale danča,nebo Jahud by ti o mohli pomoc založit,a nebo jim nadiktuješ už.jméno a heslo a oni ti to zařídí a pak už se budeš hlásit pod svým heslem jen ty,nejhorší je ,si ji založit a potom už to je jednoduché a vyplnuješ jen tabulku,kde uvedeš datum,teplotu,jestli byl sexík,mužeš i polohu čípku,i hlen,prostě co budeš chtít,pokud budeš chtít jen teplotu,tak jen teplot 😉 😉

veraakubik
4. srp 2010

Ahojky holky,tak to tady docitam-vy jste ale baby ukecany.. 🙂 🙂 🙂 Vsak jo,alespon se nenudim..Jahud-rada bych taky do tabulky-myslis,ze bys me tam taky mohla soupnout?Jinak-jsem nedockave cekala na mrchu-dockala jsem se v nedeli vecer-30dc a dneska uz je skoro pryc..Manzel uz vcera loudil o sex,ale musi vydrzet..Myslite,ze ma cenu to poustet dovnitr i mimo plodne dny?

breberuska
4. srp 2010

holky, s tím sladkým ke kávě jste mně úplně dostaly...já snad budu něco péct 😉

daniel, já užívala kontryhel do ovu, tak nějak jsem vyčetla, že by to mělo být nejlepší. Ale na druhou stranu jsem se nikde nedopátrala, že pokud ho budeš pít furt, tak ti ublíží. Nicméně o bylinkách se obecně říká, že by se měly pít s přestávkou... 😉

daniela699
4. srp 2010

@yfka30 - Ivko, na tebe koukat ani nemusim. 🙂 To ja viiiiim, ze ty a Jane jste od Brna. 🙂 Nektery dalsi holky si taky uz pamatuju. 🙂

daniela699
4. srp 2010

Jeee, Zuzi, diky. 😔 🙂 Ja jsem tam dala jen par, protoze se me kdysi nekdo ptal, nevim jestli to byla Aja, ale neslo mi to pridat. Tak jsem tam pak dodatecne nejaky co jsem mela zrovna v komplu dala. 🙂 Na netu toho je spoustu, i navody a videa jak se to naucit. Nejvic toho je v aj, nevim jak na tom jsi, ale v cestine se taky da najit. Hackovani je hrozne jednoduchy, fakt. 🙂 A ty terapeuticky ucinky co to ma. 🙂 Akorat to u nas vypada uz jak v galanterce. Jeste ty latky co jsem si koupila na usiti, a mohla bych rovnou otvirat. 🙂
S tema zviratkama, ja je miluju od detstvi, furt jsem neco pozorovala, pestovala, takze myslim, ze ta zoo treba bude jednou aktualni. 🙂 Akorat to asi nezaplati hypoteku. 😠

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

tak je to tady, prvni porevizni mesicky. boli me pricho jako pes, ale jsem za to rada, o jeden problem min. takze se hned zitra objednam k doktorovi na pristi tyden na kontrolu a zacnu resit dalsi problem - tu slavnou citologii, doufam, ze vysledky nebudou trvat 14 dni... a doufam, ze to bude dobre, chci se co nejdriv snazit znovu...
piju kontryhelove caje, beru gynex - ale to je dnes presne tri tydny a pak tam pisou na chvili vysadit, tak si dam ted pauzu a uvidime, co dal...
mam chut na sladke, ale dala jsem si pekne k obedu fitnes salat, abych zbytecne nekynula... vecer mi zavola kamaradka, at ten muj duma, kdo mi vola... a basta ☹

daniela699
4. srp 2010

Lichti, ahaaa, 🙂 diky. Ja prave s tou sliznici taky furt nevim, protoze mi porad rikaji ze je nizka, a kdyz se podivaji vic tak asi v nekterych castech ze o neco vyrostla, a nekde dokonce 8mm. Tak moc nevim co to znamena. Jestli to nekde seskrabli vic a nejak to tam porad neroste. Jestli bych si taky nemela pro neco takovyho zajit.

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@daniela699 🙂 minula si se povolanim... a nebo se starat o zviratka v utulku, vid? 🙂 jenze to bychom museli byt milionari, abychom se tim uzivili a mohly delat jen dobre skutky...
to vis, ze by me to taky vic bavilo, nez sedet na urade...
ale ty doma mi staci - psy, kocky, kralici, beran, kravicky, konik, takova mala zoo 🙂 jo a doma mame rybicky, ale s tema se clovek nepomazli, ze jo 🙂
to hackovani neni spatny napad - udelat si nejaky hezky oblecek... svetrik... copak o to, v anglictine rozumim, sice s mluvenim je to horsi, ale odposlouchat se to da...
nebo kresleni by me treba bavilo... ale co kreslit... ani sit neumim... a tolik jsem si chtela usit zavesy ale nejak porad neni cas

daniela699
4. srp 2010

Zuzi, tak super. O dalsi starost min. 🙂 Myslim, ze to nejhorsi cekani mas za sebou. 🙂

jahudka80
4. srp 2010

testík ještě není pozitvivní 😉 tak leda zkusit večer nebo zas zítra, ale to je fuk stejně budem rači pořád ať to máme pojištěné 😀

daniela699
4. srp 2010

Zuzi, to mate paradni zoo koutek. 😀 Tak to mas teda prace hodne. A jezdis i na koni?
Kresleni me taky bavi, driv jsem chodila, a furt si rikam, jak se k tomu vratim. Doma nakoupeny veci a furt to tam lezi. 😀
Ja zkusim vecer probrat ty svoje odkazy a nejaky vypeceny ti na to hackovani poslu. Uvidis, treba to chytne. 🙂

daniela699
4. srp 2010

Natul, ty jsi sice doma, ale makas taky poradne. Ta Kelisova nebude jen tim. 😀 😝

zzzzuuuuzzzziiii
4. srp 2010

@daniela699 ju, tak to budes hodna.
to ja na kresleni chodila jeste na skole, to jsem chodila i na umeleckou skolu jako do krouzku... takze uplne tupa na to snad nejsem... ale musela bych vedet, jak na to...
jo, prace je od rana do vecera, ale hezka... pres den me stvou lidi na urade a rano a vecer relaxuju se zviratama 🙂 i kdyz nekdy bych nejradsi nekam zalezla a nevystrcila nos.
na koni nejezdim, protoze se bojim 🙂

natulaaa
4. srp 2010

@daniela699 jj.ale víš jak,něco podělám,kuknu,odepíšu a o se pak nasbírá 😵
@jahudka80 zkus ještě večer,zíra by už mohlo být pozdě 😉

breberuska
4. srp 2010

jahud, určitě zkus testit ještě večer! já jsem minule odpoledne pozitivní neměla, večer pak zkusila jen kdyby něco a byla tam tlustice. A druhý den už zase skoro nic. 😉

lichtakova
4. srp 2010

@daniela699 to asi záleží i jestli normálně menstruuješ nebo ne, protože já bych ji nejspíš vůbec neměla, když jsem vloni na jaře přestala brát prášky, dostala jsem to akorát ten první měsíc, pak jsem musela na vyvolávačku a dostala jsem proveru na tři měsíce, to jsem dobrala, první měsíc nic, tak jsem si říkala nechám tomu čas, pak druhý měsíc nic a když třetí měsíc nic, tak jsem si tam zase zašla na injekci a už to od té doby zobu průběžně...
nebude to zas nic hroznýho, něco takového se dává i po ivf a i v začátcích těhotenství na podporu...

natulaaa
4. srp 2010

@breberuska jj,já měla tlustici zase dopoledne a večer už slábla 😕 😕 😵

lichtakova
4. srp 2010

ahoj Breber 🙂