Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
19. srp 2010

Natul, no uz jsem si rikala, jestli je nebudu muset znovu sprdnout. 😀 A nerikala jsem to? 😀 😀 😀 Se mi normalne ulevilo i za tebe a ted tu sedim a usmivam se. 😀 😀 😀

breberuska
19. srp 2010

@natulaaa to je báááájoooo!!!tak jak píše Lucka, pořádně to oslavte, za chvíli si těhu a to už toho moc nenaslavíš 😉 😀

martasl
19. srp 2010

ahoj holky.
pe_t-upřímnou soustrast tobě i manželovi.úplně cítím,jak ti je.my měli takové smutné období loni,ne jen kvůli mě bylo toho víc. ☹

jahud-už prostě netesti a nech to na sobotu.já si taky myslím,že to dopadne,že jsi těhu,jen máš asi ještě hooodně nízký hcg.prostě počkej.

natul-tak bezva zprávy,tak se na to můžete pěkně vrhnou(tím myslím na všechno.. 😀 )

kopretinko-velká gratulka k úspěšné kontrole,hned mrknu do albíka.a cos tam teda viděla??nenapínej....holku,že jo??

u nás bylo ráno černo,před chvilkou 2 minuty oršelo a teď svítí sluníčko-nevím teda jak je za barákem...kamna nám ještě nedovezli,ach jo.jsem na ně zvědavá.

martasl
19. srp 2010

verakubik-to není kámoška,to je fakt p..a 😠 😠 .správně jsi vymazala číslo,už nikdy více.podle mě to taky děklá naschvál.asi ráda deptá lidi.

fram-tak to bude doma saigon 😀 😀 😀 😀 jen aby vám nespadl postel,raději ty místa trochu prostřídejte a synátora pošlete pod stan nebo k babičce.taky by se chudák nemusel vyspat a byl by moc chytrej.nemusí slyšet všechno,že?? 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

@daniela699 daniel ja se po revizi vubec nekontrolovala ani nepocitam ovulaci, ani nic jineho. dneska jsem mam pocit 17DC. coz uz je asi po ovulaci, ale jak rikam, nic neresim, nic nepocitam, stejne bych mela na miminko jeste chvilku pockat... aspon podle doktora...
aaaale, zase je to tak, ze kdyz se posere cokoliv doma, tak ja jsem ta ktera za to muze, treba jsem si toho sama nevsimla nebo jsem na to vcas neupozornila, nebo jsem udelala neco jinak, ne podle neho, proste za vsechno muzu ja, od toho me asi ma... fakt me s tim nas.... vis jak... nemluvim s nim, takze i kdyby to uvulka byla, tak nic nebude!!! vrrr 😠

jahudka80
19. srp 2010

@breberuska jojo počkám co se bude dít, zatím, furt lítám čůrat 😀 , jsem uvavená, když chci spát a lehnu si tak mám ale pocit že mě začíná bolet břicho na ms 😀 už začínám magořit
@natulaaa juuu natu to je moc dobře 😵 😵 😵 tak ať to jde vše tak jak má 😉

natulaaa
19. srp 2010

holky moc moc děkují ale zmocnil se mě strach,nebo co to je 😵 😵 😵 ,snad to přejde 😀 😀

Dani no ještě žes tam zavolala 😀 😀 😀 😀 😀

ZuZZI to je mi líto s tím tvým mužíkem,potřeboval by dostat pořádně přes prdel 😠 😠 😠 😠

jahudka80
19. srp 2010

@martasl já si říkám když to zítra nedostanu tak udělám testík v so.ráno ,ale toho zítřka se bojím. Ale tedy před ms mě bolí břicho ale že bych chodila 20denně čůrat to tedy ne 😀 tak mi je to fakt divné a prsa mě sice bolívají, ale o hodně méně, teď bolej tak že mi je nepříjemná podprsenka, ráno se mi chtělo blejt 😀 pak kouknu na test a už ničemu nerozumím 😅 manža je smutnej, ale snaží se být v poho předemnou. Já mu říkám no tak nic no, tak příští týden vlítnu do vinárny pro burčák 😀 😀 😀 prostě si říkám kdybych byla těhotná tak by ten test byl vidět hodně zvlášť když je to 10. 😉

jahudka80
19. srp 2010

@veraakubik co napsat prostě blbka no, víš co se mi včera stalo ,potkala jsem bývalou spolupracovnici vezla kočárek s 2měs.mimi a má ještě 2,5dceru, a že se moc nebavíme tak jsme prohodily jen pár slov a ona jestli nechcem druhé no nechtěla jsem jí říct no letím do lékárny pro test jestli nejsem těhotná, a tak jsem říkala že jo že chcem. A ona no mi na první čekali 2roky-lítali po doktorech a tak jmse druhé rači začli dřív a otěhotněla jsem hned.Tak jí říkám vidíš to to je fajn. A pak si říkám jen tak pro sebe no první taky trvalo 2 roky a sakra proč to druhé aspoň nejde hned 😖

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa tytyty žádnej strach stačí že hrabe mě chodím každé 2h kontrolovat čípek jestli se náhodou neotvírá 😀 😀 😀 už na to kašlu hlavně mě od rána hrozně bolí hlava a bojím se vzít ibalgin tak trpim a trpim 😀 😠

jahudka80
19. srp 2010

@natulaaa prosím tě dotaz: LF je u každého cyklu stejně dlouhá????

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka a není lepší,když bude hrabat nám oběma aspon v om nebudem sami 😀 😀 😀 😀 😀 ,mi taky tak hrabalo a furt jsem si kontrolovala čípek 😀 😀

natulaaa
19. srp 2010

@jahudka80 no měla by býýt,ale u někoho má tu délku každý vaječník jinou,u někoho je to stejné,plus mínus jeden den

daniela699
19. srp 2010

Marti, zitra budu drzet pesti na tu kontrolu/vysledky, aby bylo vsechno v poradku. Je ti uz lip, psala jsi ze ti bylo hodne spatne porad? Nebo porad te tolik boli hlava? A co tlak, zabraly ty prasky?

martasl
19. srp 2010

dani-jo tlak naštěstí klesá.hodně jsem omezila kafe,dám si bez kofeinu když už to nemůžu bez kafe vydržet.ale prášky mám asi na furt.hlava mě hodně bolela minulej týden-3dny v kuse.jinak už míň.taky jsem zvědavá jak to zítra dopadne,doufám,že to bude ok.díky,že na mě myslíš 😉 -tak to dobře dopadne. 🙂

lichtakova
19. srp 2010

@daniela699 no že je mi divný, že ti řekla, že je sliznice nízko a že ani na ms to nevypadá a tys to pak dostala...
už jsem to napsala nějak srozumitelnějc? 😕

natulaaa
19. srp 2010

@martasl v kolik hodin zítra jdeš? 😒 😒 ,taky jsem na tebe zvědavá ,ale věřím,že si zdravá a vše zpusobují třeba jen hormony 😉 😉

kopretina82
19. srp 2010

Holky, dík 😵 Jasně, že mi spadl kámen za srdíčka...Však jsme hned utíkali koupit newborn plínky a jedny ponožečky-ty měli v akci, tak jsem podlehla...
Mě se v první chvilce zdálo, že je tam pindík, pak zas, že ne, ale manža mi po studiu fotek oznámil, že je to prostě holka... (Doslova:"Tady má nohy od sebe, tak je to holka 😉 😀)
Natul, gratuluju, tak to je z tebe za chvilku těhulka, co?
Těm, kdo jdou zítra k Dr., nebo testí, držíme palečky 😵

daniela699
19. srp 2010

Lichti, jojo, ja jsem jen nevedela jak jsi to myslela. 😀 Ona rikala, ze jestli (myslim ze to rekla takhle, nerekla kdyz) to dostanu tak bude ms slaba. Neni to ted zadna sila, ale taky to je asi tim jak sedim, a nehybu se, tak to skoro neni videt, ale jakmile jdu na zachod tak to vypada jak u reznika. 😀 No a ja jsem to vlastne dostala par hodin po te kontrole a nejaka sliznice tam byt musi ne? Z ceho by to jinak bylo. Jsem jeste zvedava co mi reknou na tom obilnaku az tam pujdu po ms. Protoze tenkrat v te nemocnici kdyz jsem rikala ze jsem dostala tu injekci na vyvolani tak pry, ze to na ms zatim nevidi, ze by uz treba videla neco (asi ze se neco odlucuje nebo tak). Takze podle toho vim, ze poznat se to asi da z UTZ. No piju kontryhel a doufam, v zazrak. 😀

martasl
19. srp 2010

natul-jdu v 7.30.no doufám,že to dobře dopadne.že je to třeba taky tím vysokým tlakem.prej způsobuje i bolesti hlavy,ne teda ty migrény,ale ty druhý bolesti,kdy bolí celej vrch hlavy(jako by jsi měla přilbu).

už máme krbový kamna.teda před barákem,manžel to rozebírá,aby jsme to dostali do baráku.vypadaj bezvadně. 🙂

martasl
19. srp 2010

já už se na to normálně vykašlu.dám do fotoalba nějaký nový fotky a půlka mi jich tam zůstane a půlka zmizne 😠 😠 😠 😠 už se mi to stalo několikrát.nevíte proč??

fram
19. srp 2010

@kopretina82 gratulace ke kontrole 🙂
@natulaaa super zpráva, tak už se vám to blíží, tak proto máš asi strach - jde do tuhýho a už z toho nevyklouzneš 😉 a mateřský povinnosti na krku 😀
@martasl budem se snažit, co to půjde, synátor věčně zalezlej u PC a nevnímá okolí, tak myslím, že z toho nic nemá 😀 😀 a nepřiučí se 😀 😀 Zítra ti držím palce.
@breberuska jak je tobě? Co nevolnosti? Zvládáš?
@natulaaa triple test je test z krve k záchytu možnosti vv, ale je hodně nepřesný. Pokud vyjde blbě, pošlou tě na amniocentézu. Ale když budeš mít vnegativní NT screening v 1. trimestru (je nepovinný, platí se, ale mnohem přesnější než triply), tak můžeš tripl odmítnout.

breberuska
19. srp 2010

@fram jakž takž, dneska jsem odpoledne v zoufalství už konečně zvládla pechovku coca coly, rohlík a jeden drůbeží párek. Jinak všechno jídlo nenávratně pryč, manža už ze mně šílí, tak jsme udělali nájezd na obchod a nakoupili kde co a budu zkoušet zobat (od sušenek, přes ovoce, po brambůrky🙂 a pozorovat, co mimčo snese a co ne, protože fakt skoro nic nejím 😀nejhorší je asi to pití, koupila jsem se těhotenský čaj, tak uvidím.
já myslím, že spíš než tripl samotný (ten fakt hodně zkresluje) je důležitý ten genet. ultrazvuk, co se dělá v 20tt - aspoň teda z vlastní zkušenosti, tam kontrolují všechny důležité orgány (jestli některý nechybí), průtok pupečníku, mozek, srdíčko a tak. http://www.prediko.cz/?art=72&m_id=77&p_id=75&p...

fram
19. srp 2010

@breberuska to ses teda moc nenacpala 😀 miminko bude labužník 😀 😀

breberuska
19. srp 2010

fram, jestli nebude spíš rozežranec🙂

lucie.krajcarova
19. srp 2010

holky, hodně důležitý je NT screening v 1. trimestru...akorát že někde se platí. je spolehlivější než triply, ale všem to pojišťovny neproplácej.

breberuska
19. srp 2010

luci, ale bohužel ten NT je jen na velmi omezený počet vad, nicméně je moc důležitý a nepochybně na to, co může odhalit, je velice přesný.

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

@jahudka80 jahudko ctu si tady cely den tvoje prispevky a jeste bych to nezvdavala... nemas co ztratit, ze? takze klid a a uvidis, ze jeste neni nic ztraceno. zatim mas vsechny "dobre" priznaky a test se muze vzdycky splest... dulezite je, co clovek sam citi!!! drzim palecky.

zzzzuuuuzzzziiii
19. srp 2010

@breberuska breberusko, jen si to uzivej 🙂 i to k tomu patri... preju ti to hrozne moc, vse bude dobre uvidis...

jahudka80
19. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii diky moc nezbívá než čekat 🙂 co taky jiného 😉