Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
15. zář 2010

@pe_t to budu... ale uz ted vim, ze to bude obrovske zklamani, jestli tam nic nebude...

petardice
15. zář 2010

@natulaaa odpočívej a nabírej síly, za devět měsíců je budeš potřebovat 😉

@helcenka taky jsem si říkala, že bych malou dávala časem na zvykačku do školky, ale když si uvědomím, že je to fakt jen na pár hodin měsíčně, nevím nevím, jestli to není spíš kontraproduktivní - za tu chvíli se mezi dětma nestihne otrkat a zas bude několik dní doma a takhle pořád dokola. jsem zvědavá na tvé dojmy. snaž se zachovat klid, rýma by nijak záškodničit neměla. jen si dej pozor na to bříško, kdyby bolelo pořád, zkusila bych pro jistotu zavolat k dr, jestli by tě nemohl posunout na dnešek nebo zítřek dopoledne - pro jistotu. stresování nepřidá ani tobě, ani prďolovi.

jinak jsme se předevčírem doma bavili co a jak, já bych šla samozřejmě do těhotenství co nejdřív, ale asi má pravdu manžel, když říká, že bychom měli fakt počkat aspoň do vánoc a zkusit štěstí po novém roce. že prý jsem tintítko (v tom má pravdu), imunita v těhotenství mi dává zabrat (v tom má taky pravdu), díky stresu momentálně ani moc nejím (i v tom má pravdu) a prostě se musím dát nejdřív pořádně dokupy, ať to pak dopadne tak, jak má. takže se pomalu začínám smiřovat s tím, že jestli bude u nás další mimi, tak v tom dobrém případě až koncem příštího roku 😒 tak jsem se rozhodla, že když už budu tak dlouho čekat, minimálně do doby, než se začneme snažit, zajdu sem tam na salsu a budu zase chodit cvičit. sice jsem hubená, ale po těch 2 těhu mám povolený svaly na břichu, tak to aspoň trochu poupravím. a hlavně přijdu na jiný myšlenky a pořádně se fyzicky utahám 😅

jahudka80
15. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii no zuzí já určo né 😀 😀 😀 já jsem na řadě s ms už na ní čekám trpělivě 3dny 😀 😀 😀 to asi spíš Daňulka má i hezké teploty 😵 no ale ta odjela na dovču tak se to stejně nedozvíme 😀 . Jinak neboj až mrcha dorazí dám vědět 😉

lucie.krajcarova
15. zář 2010

@petardice ahoj holky, k té zvykačce na školku, většinou tam chodí takto děti, kterým táhne na tři roky. takže si opravdu potřebují na školku zvyknout, než budou chodit každý den. takže pro ně to smysl opravdu má.

jahud, daniel, tak už se vám to blíží 🙂))))

martasl
15. zář 2010

zzzzuuuuzzzziiii-tak to si ten doktor zaslouží pusu 😀 .je skvělej.při tom vyšetření by zjistili,jestli nejsi těhu.aspoň budeš mít hned jasno.

koukám,že rozum je 34DC.mohla by se tady ukázat a nenapínat nás 😉

holky mě se tak neskutečně nechce do práce 😝 😝 😝 .ještě že jdu jen dvě noční.příští týden už jdu na první rehabilitaci.budu kich mít osm,to se to potáhne.že já husa se nechala uschopňovat.teď by mi doma bylo fajn.

rozum
15. zář 2010

@martasl cccccccccc, já tady jsem, včera jsme se vrátili z výletu. Nepíšu tady, jelikož jsem jak na trní. Stav stejný, zatím "dole" čisto, ale bojím se zítřka, jelikož dva měsíce zpátky jsem to dostala za 35 dnů a pak jak jsou na netu výpočty, tak tam když jsem si zadala ty mé dny a cykly, tak to vychází na 17. 10. Mě picne, ty nervy, pořád se kontroluji, potřebovala bych se zaměstnat. Ještě, že jdu zítra do práce. Jestli to dostanu, tak mám strach, že se z toho fakt složím. Už delší dobu mám pocity, že to má přijít, ale ty už mám teda několik dní. Nejraději bych testila, ale co, když tam nic nebude řeknu si, že jsem měla počkat, že se tam ještě něco může objevit nebo to dostanu později.Chci vydržet, abych nebyla zklamaná. Do háje, jak já chci, aby to nepřišlo. Ale je to jak na sviňu, vždy to bývalo pravidelné a poslední cykly si to se mnou hraje. Chjo!

martasl
15. zář 2010

rozum ahoj.jo mám pocit,že si ta ms s náma v poslední době pěkně hraje,mrcha jedna.každá vypadáme nadějně,že najdem // a zkutek utek.já měla poslední cyklus 43 dní a pak hodně slabou ms,teda spíš špinění.takto dlouhej cyklus je můj rekord,doufám,že první a poslední(pokud nebudu samozřejmě těhu).džím palce,ať to dopadne.už jsme tady dlouho neměli//,kromě helčenky.a to je sakra málo na to,kolik nás tu je.ještě že natulka to skore trochu opreví.

rozum
15. zář 2010

@martasl 43?????????? 😠 . No ta snad ne. No vidíš, když jsi špinila, nemůžeš být těhu? 😵 . Je pravda, že poslední dobou, žádné dobré zprávy, jen oddálené MS. To je na posrání!

martasl
15. zář 2010

holky mě už asi tak týden pobolívá dost břicho a bolí v místech vaječníků.břicho mám nějaký velký(to já ho mám i tak,ale teď ještě víc),myslíte,že to může dělat ten clostík.já si už vůbec nepamatuju,jestli jsem to tak měla i u dřívějšího užívání clostíku.

jahudka80
15. zář 2010

@lucie.krajcarova no ms se blíží 😀 😀 😀 😀

martasl
15. zář 2010

rozum-to hodně pochybuju.28.8.mi brali krev na hcg-výsledek 0.no a sexu jsme moc nedali,holt manžel věčně fuč a od 30 slabé špinění.to by se musel být zázrak a ty se nestávaj,teda mě určitě ne.

rozum
15. zář 2010

@martasl sakra 😠 . Jinak ohledně toho bobolívání, co jsem četla, tak vedlejší účinky by být neměly, ale holky, co to užívaly, tak je taky bolívaly vaječníky. Což si myslím není na škodu, jelikož je to trochu nakopává, ale to břicho? Možná Ti to nedělá dobe na žaludek? Vím, já? Zázraky se dějí, už máš doma 2 🙂

martasl
15. zář 2010

no mě bolí spíš podbřišek.jo,ten první zázrak je taky přez clostík,ten druhej se kupodivu zadařil bez něj.sice to trvalo,ale stal se 😀 .nejhorší je,že ten druhej zázrak je pěkně rozmazlenej a s manželem se hádáme,kdo z nás za to může.samozřejmě že manžel 😉

rozum
15. zář 2010

@martasl Ono když se to vezme, tak manželé občas můžou za vše - znám to 🙂 Pokud je to podbřišk, tak by to nemuselo vadit, přikládala bych to vše tomu clostíku, myšleno v dobrém. Jinak jsem si všimla, že jsem si popletla měsíce, jak jsem nahoře psala 10 tý měsíc, tak jsem samo myslela 9tý.

lucie.krajcarova
15. zář 2010

@jahudka80 bereš to s humorem 😅

clauda2010
15. zář 2010

dakujem , dufam, ze sa podari babo , lebo po nom strasne tuzime

jahudka80
15. zář 2010

@lucie.krajcarova no musím co mi zbývá když jsme se trefili tak to taka nedopadlo a víš jak jsme tu byly všechny nadčené že jsem těhotná 😀 😀 😀 a teď když jsme se netrefili tak mám být těhu 😀 😀 😀 leda že by to byl zázrak a na ty tedy nevěřím 😀 😀 😀

fram
15. zář 2010

Ahoj holky,
zuzi, tak to je super, že tě tam doktor dostal tak brzy.
@rozum držím palce, ať červená nedorazí 😉

fram
15. zář 2010

@helcenka zítra držím palce, uvidíš, že bude vše v pořádku 😉

herbie
15. zář 2010

ahoj holky je fakt ze by jsme tu zase potrebovali novou tehulku ted se nam to nejak zastavilo zase......uvidime co nam natula napise za par dni......me se ovulka blizi uz ji citim zitra by mela tak uvidime testnu a vlitnem na to 😎 martas do prace chudinko nejak to prezij zzuuzzzziiii moc preju aby ti to vyslo to mimi

rozum
15. zář 2010

@fram no děkuji...kéž by... 😵

fram
15. zář 2010

@herbie tak ať to tento měsíc dopadne, když máš konečně chlapa doma 😉
Holky, nějak to tady upadá 😕 Po těch opožděných mrchách asi není nikomu do řeči 😠

herbie
15. zář 2010

ze jo? taky jsem si vsimla!!!! no fram dekuju on doma byl tech par mesicu a nic z toho nebylo takze jako se modlim kazdej mesic at z toho neco je .......

jane84
15. zář 2010

ahoj holky 😀 😠 😖 😀 😖 🙂 😎 tak takhle teď asi vypadám, cvokhaus. Totálně nestíhám. Celý den ve škole, přiletím, do noci přípravy, mezitím chvilkama hlídat synovce, na přítele se jen usměju od pc a jsem ráda, když mu stihnu dát pusu. Ještě že mám krámy, jinak bych se hooodně zlobila, kdybychom se měli snažit a já neměla čas. Praxe je fajn, jen ty přípravy.
Holky držím všem palce, pěkně se snažte. NATULKO na Tebe myslím pořád, ta prsa jsou hoooodně nadějná. A že Tě bolí bříško je určitě dobrý znamení. Bašti hezky vitamínky, nikam nechoď, řádí teď virózy a za pár dní nás přijď poflusat těhu bacilem ju? 😉

jahudka80
15. zář 2010

No nic jdu se osprchnoput a spáááát mrchy dnes nedorazila 😠 ☹ no snad zítra abych stihla testy 😢 😢 😢 jinak budu muset čekat další měsíc ☹ Chtělo by to // ale u mě je nečekejte 😢 holkýýý koukejte to trochu pošoupnout v září musí být 3x // když srpen byla jen jedna 😉 Dobrou noc

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................35DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).....30DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )........................................................................................28DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................25DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...25DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )...................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................19DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................15DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................11DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................9DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................6DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................5DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................4DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................4DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................3DC

pe_t
16. zář 2010

dobre ranko kočky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

Ahoj holky, tak mam 15 DC a uz 4 den mam // na ovulacnim testu... od nedele do dneska rano vecer probiha delani deticek - uz nas to ani nebavi 🙂, do toho piju kontryhelove caje... jestli tohle nedopadne, tak uz nevim, co vic udelat ☹
Myslite, ze ty testy jsou spolehlive? Ze uz 4 dny mam // ze to znamena fakt ovulaci? Nevim nevim, jsem hrozne podezrivava...

zzzzuuuuzzzziiii
16. zář 2010

@pe_t ahoj pet 🙂

pe_t
16. zář 2010

Ahoj zuzi 🙂 vykvákni se na testy. Teď je to nejlepší doba na snažení ! To je hodně pravděbodobny, že ty // budou 😅
A pořád piješ kontryhel? Holky říkaly, že by se měl jen tak do půlky.