Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
5. říj 2010

holky,jsou tam bezva videa,jak to probíhá od začátku-oplodnění.sice neumím anglicky,ale mě stačej obrázky 😀 😀 😀

martasl
5. říj 2010

zzzzuuuuzzzziiii-jak píše pe_t,když to tak cítíš,tak jdi do toho.nejdřív bych se asi poradila s doktorem,jaké jsou možnosti a co by se dalo teď dělat,jaká vyšetření a pod.uvidíš,třeba ti dá nějaká doporučení.nebo aspoň poradí.a co clostilbegyt-nezkoušela jsi.mě vždycky zabral,doufám,že zabere i teď.

jahudka80
5. říj 2010

Holkky tak jsem zpět, žádná katastrofa nás nepotkala 😀 😀 😀 krom dotěry na Shelce co se mi snažil vnutit nemrznoucí směs tak mu říkám byli jsme na garančce tak máme, a pak tedy ať si koupím olej do auta tak mu zas říkám byli jsme na garančce a máme, a nakonec mi říká tak si aspoň kupte u pokladny tyčinku snykrs pro malou 😠 to už jsem byla totálně vytočená a říkám malá to nejí....myslela jsem že ho uškrtím si nemůže jed člověk na banzínku pro benzín 😠
Na bance jsem to řekla a bude to vyřizovat ten náš makléř....
A já já kroužila okolo lékárny jako že si koupím test...a nakonec nekoupila jsem 11DPO a bolí mě břicho jako prase že mám pocit že ms je tu 😀 prasa mě bolej 😀 a mám návaly jak ženská v přechodu 😀 a na 95% tvrdím že ms tu bude ve čtrvrtek - kdo si na mě vsadí pokud ms nedorazí do neděle - což je máááááááááááálo pravděpodobné tak v pondělí testnu 😀

a.j.a.
5. říj 2010

Ahoj holky 🙂 malá je ve školce, já stihla vyřídit knihovnu, takže máme zase zásobu knížek 🙂 za hoďku pro ni zase valím, tak teď obědvám, ať můžu ještě chvilku hodit nohy na stůl. Odpo máme službu v herně, tak se malá těší, pže tam je nová molitanová sestava, tak se na ni třepe, že bude stavět veeeelký domeček 🙂

@herbie jee, tolik stupňů 😵 to bych na nějakou dobu brala hned 😵 já slunce a teplo miluju 😵 u nás je dneska pěkně hnusně, ale aspoň neprší.

@jahudka80 Jahud, a co to, že jsi v noci nemohla spát ? Jsem ani nevěděla, že jste se i o malou tak dlouho snažili ☹ to je fakt pech, že spoustu těch, co si to nezaslouží, otěhotní ani neví jak ☹

@fram já tomu zase moc nerozumím odejít bez rozloučení ☹ ale tak pevně věřím, že nám pak zajde nahlásit krásné // už se jí pomalu blíží další stimulace, tak by nás brzy mohla překvapit krásnou zprávou 😵 určitě si to zaslouží, ale tak to všechny holky odsud po tom všem, co musely vytrpět.
Poslední tu určo nebudeš 😉 vidíš, ms zatím nikde, tak třeba manželův noční příjezd měl opravdu ten nejlepší úspěch 😵

a.j.a.
5. říj 2010

@jahudka80 tak to jsi dobrá, že jsi lékárně odolala 🙂 víš, že sis slíbila, že žádné testování dříve 🙂

a.j.a.
5. říj 2010

@pe_t jo jo, ty dny od ovu se vždycky táhnou jako žvýkačka 😒 a člověk pak jen čeká a čeká 😖

jahudka80
5. říj 2010

@a.j.a. jojo naše první zlatíčko také trvalo a jen díky paní dr. ke které jsem přešla po 1,5roce od jiného gyn. jsem opravdu do půl roku otěhotněla 🙂 tenkrát mi říkala jsou tam 2 folíky (jé to by byli dvojčata) 😀 když viděla můj vyděšený obličej tak říká nemusejí ,ale můžou 😉 a říká ovulka bude v pondělí 3.12.a tak my jsme čtvrtek, pátek ,sobota, neděle pondělí 😀 víš co viď a 2 dny dokonce 2x já už ani nemohla chodit 😀 a 4dny před ms jsem si dělala tes a nic tak jsem uklízela stěhovala nábytek ... a za 4dny když jsem to nedostala tak jsem si druhý den ráno 29DC dělala test 🙂 a byla tam byla sice slabší ,ale byla 3 dny před vánoci jsem se dověděla tu nej zprávu - normálně jsem úplně hotová, a jak ti to tu píši tak brečím 😢 😀 já jsem blbá. Jo a nespala jsem že mě bolelo břicho, přemýšlela jsem co bude když bych byla těhotná, jak to uděláme stěhování a ták, a taky jsem byla ani na nervy z těch podnájmů, a myslela na vše možné nemohla usnou a zas se pak vzbudila no. Musím to dnes nějak přežít

a.j.a.
5. říj 2010

@jahudka80 ještěže ne všichni doktoři jsou tak laxní. Takhle super jeko vám mi to na kontrole vyšlo v tom srpnu. Dr koukal, že folík velký jak balon 🙂 a praskne do dvou dní, tak jsem hned žhavila telefon na manžu, ať to udělá jak chce, ale že musí dorazit domů 😀 😀 😀

Aha, takže hlava plná starostí. Jo jo, to člověka umí potrápit. Příští rok se mi budou honit hlavou stejné myšlenky, pže se taky máme stěhovat. No ne nadarmo se říká, že radši vyhořet než se stěhovat. Vůbec si nedovedu představit, jak to tu všechno zabalím, rozmontuju, a to ještě s malým mimčem 😕 no na to jsem sama zvědavá 😅

a.j.a.
5. říj 2010

No nic, valím pro malou, takže zase až večer 😉

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

@martasl a to je na predpis?

martasl
5. říj 2010

zzzzuuuuzzzziiii-jo na předpis.doktor ti to může napsat.je to na ovulaci,aby se uvolnilo víc vajíček.já to měla u první holky,zabralo hned první balení.loni jsem měla 3 balení,brala ho od března,otěhotněla v srpnu(to užívání má ještě několik měsíců dozvuky),sice to nedopadlo,ale otěhotněla jsem.teď jsem měla 2 balení a včera to dobrala.tak se na to zkus zeptat.je to takovej ten první krůček k otěhotnění,než začne ženská i chlap lítat po všech čertech. 😉

meiki
5. říj 2010

@jahudka80 mne to taky vehnalo slzy do oci

ach jo hoky, jsem moc rada, ze neco takoveho existuje, kdyz ma jedna z nas cerno a porad do place, pak je tu zase jina ktera ma zrovna ruzovo a tak to pomaha

martasl
5. říj 2010

meiki-o tom žádná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

veraakubik
5. říj 2010

tak hara hura hura-volala jsem a dovolala jsem se na gyndu-mam prijit tento patek-jsem koukala,ze tak brzo..Zrovna v patek-je 8 a mam svatek,tak snad dostanu dobre zpravy..

rozum
5. říj 2010

@veraakubik já taky byla překvapená, že mě objednali brzo. Tak to musí být hezký dáreček ke svátku.
Jsem po obědě, tak si jdu na chvilku lehnout 🙂

veraakubik
5. říj 2010

@rozum vsak moje mudra ma jedno dopoledne jen tehulky a pak 2x tydne objednane-zbytek tydne si muze chodit kdo chce jak chce,tak jsem myslela,ze me da mezi ty objednane na urcitou hodinu a ona prij v patek a ja jeste tak blbe-tenhle?!!Fakt jak strela to ze me vyletelo.Prej jo mezi 8 a 12 hodinou-tak se na jednu stranu tesim,ze uz to budu mit za sebou a na druhou stranu mam hroznej strach..ja uz na pul lezim-mam notas na gauci a valim se u toho..

jahudka80
5. říj 2010

já se taky válela na gauči ale nespala volala na 5 podnájmů 😀 😒 z toho 2 obsazený, jeden malej, a další drahej proč píšou ze vším 5500kč když mi do tel.řekne +3000kč a to se ty lidi posr... není to ani v JB tak bychom museli dojíždět a ten byt podle foto 30let stará linka , koupelna a vymalováno příšerně 😠 to ať si strčej . No a zbyli jen 2 na prohlídku dnes jedna v 18h a zítra druhá v 16h. Tak jsem zvědavá 😒 už mě je z toho blivno 😖

jane84
5. říj 2010

holky mi se synovcem před chvílí vstávali a mě bolí v kříži a břiško začalo bolet trochu víc, fakt jako těsně před MS ☹ prsa teda taky bolí čím dál víc

jahudka80
5. říj 2010

@jane84 jsem na tom stejně 😒 tedy sice jsem nevstávala jen malá, ale s těmi bolestmi.. jdu si udělat jídlo 😉

martasl
5. říj 2010

jahud-tak ať vás aspoň jeden z těch dvou podnájmů zaujme.to teď asi jsou nervíky,honem něco sehnat.když nic neseženete,tak z prodeje bytu nic asi nebude,co?to by byla škoda.

holky já mám zase nerva z vybírání škol pro Kaču.dnes byla na burze škol ve Svitavách a moc prospektů nedovezla.prej vzala skoro všechno,kromě automobyl.průmyslu.ještě jsem to protřídila a moc toho nezůstalo.pořád šmejdím a hledám na netu a ona je v klidu.a to kromě focení neví co chce.A jak na potvoru je ve čtvrtek v České Třebové taky burza škol a já mám ještě neschopenku.Už mě z toho jebne a Kaču zaškrtím. 😝 😝

mv
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já vím ono je to těžký a lehko se to cizí osobě říká a radí, ale ten rok je opravdu ještě krátká doba na dělání nějakých závěrů.Pokud by vás to ale uklidnilo, tak bych určitě se nechala vyšetřit.
Jen je pak otázka, jak byste dále příjmali eventuální další měsíce,kdy by se nezadařilo a věděli byste, že jste v pořádku.
Moje kámoška na tom byla přesně tak, ale právě to vědomí, že jim to nejde, když je vše ,tak jak má být je pak úplně na pár měsíců položilo, a to oba.
A právě to "těhotnění" je hlavně o čekání,čím více se upnete k tomu, aby to bylo brzo, tím více to nepůjde. ☹
Co zkusit pro začátek právě jen tu folikulometrii,abys věděla, zda vůbec dozrávají folíky , roste sliznice a u manži třeba jen spermio.???
Já vím, je to těžký, ale máte velké plus v tom věku!!! 😵

mv
5. říj 2010

@martasl hm, s tou školu je to hrůza.My si řekli, že to necháme do konce měsíce být a od listopadu se vrhneme intenzivně na výběr.Mám ještě od loňska plnou igelitku propagačních materiálů z jednotlivých SŠ a ještě jsem to ani nevybalila.
A nejlepší je rodina a okolí.Každej má úplně jinej nápad, na co syna dát a každej si připadá, že ten jeho tip je ten nejlepší...Což člověku teda nepřidá. 😒

mv
5. říj 2010

@jahudka80 tak držím palce s bytíkama. 😉

Nám dneska psali, že do měsíce bude náš byt zkolaudovanej a k nastěhování.Takže se budeme muset rozhoupat, co a jak dál s bydlením.Já bych tam chtěla být alespoň přes zimu kvůli dojíždění do práce a na jaře ho pronajmout, ale ani kluk , ani mažel se z domu nechtějí hnout.Se tam asi hnu sama, či co.... 😀

mv
5. říj 2010

Tak jsem si pokecala 😀 😀 😀 a jdu něco dělat,večer nakouknu.Pokud teda nevytuhnu u večerníčka... 😀

martasl
5. říj 2010

tak to se máš s těma prospektama.my toho moc nemáme.a už mladej tak zhruba ví,co by chtěl dělat?Kača mi před chvilkou řekla,že by šla i na veterinu.musíme se taky dívat,jestli pak má šanci na zaměstnání ve vystudovaném oboru(pokud by nešla dál studovat,což by mi nevadilo).nejvíc mě štve,že si z toho dělám hlavu jen já a ostatní jsou v klidu.

martasl
5. říj 2010

dnes Kača přišla s tím,že jim nějaká paní na té burze říkala,že se Pardubickej kraj rozhodl,že na všechny střední školy,které zřizuje kraj se budou dělat přijímačky.mě pěkně nasrali 😠 😠 😠

fram
5. říj 2010

Ahoj holky,
mrcha se rozjíždí, začala jsem špinit. Je mi fakt smutno 😢 Musím se trošku sebrat, mm se vrátí nejspíš až v pátek, tak jsem na to sama. Ani mu to nebudu psát. ☹

silvidee
5. říj 2010

Ahojky všem🙂

silvidee
5. říj 2010

Ahoj martasl: tak co bylinky? Já chodím na tu mojžíšovku, dávám se stále dohromady po tý poslední revizi, ale už to snad bude dobrý.-)

mv
5. říj 2010

@martasl jsem se zasekla na tom odkazu, co jsi dávala.
Právě, že je mu úplně fuk, jestli má být prodavač v masně, nebo stavbyvedoucí třeba. 😒
Já bych chtěla jen aby měl něco odborného a ukončeného, kdyby pak už nechtěl jít dál, aby neměl třeba gympl.Sice na něj budu tlačit, co to půjde, aby měl alespoň nějakou nástavbu po SŠ či Bc.,když by nechtěl přímo x let VŠ, ale co naplat.Pokud nebude chít sám, tak s ním nic nenadělám.Sice mu stále tluču do halvy, že Bc. je dneska taková samozřejmost, jako byla za nás maturita, ale nevím, zda si z toho něco bere.

@fram ☹ ☹to mě mrzí ,tak budu držet palce do příštího měsíce!!!