Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
7. říj 2010

@a.j.a. já teda zkušenost s velikostí druhého dítěte nemám, mám jen jedno a já sama jsem z dvojčat, takže ani mamka mi nepoví, ale moc logický mi to nepřipadá. To dítě má přeci velikost danou geneticky a možná ji nepatrně můžeš ovlivnit stravou, ale jinak.... nevím, ale nejsem dr., takže se nejspíš pletu 😉 Ale to je jedno, hlavně, když je zdravý.

martasl
7. říj 2010

holky,moje druhá dcera měla o 50g míň než první a byla o 1cm menší.hlavně ať je miminko a maminka v pořádku,jinak na ničem nezáleží 😉

mv a jane-no pokud nevyjdou ty umělecký,jedna je soukromá a nevím ještě kolik se tam platí,zítra tam budu volat,tak budem psát ještě jednu fotografic.střed.šk do Brna(asi tam),pak asi tu chemickou a chci aby si napsala ekonomické lyceum.máme několik tipů.z toho 2 se musej plati,tak ještě záleží,jestli si to můžem dovolit,sice to není moc,ale ještě k tomu ubytování a jídlo,doprava,kapesné....ale zase tam kde se platí,tak dostávaj učebnice,platěj si ty do kterých se píše.a dneska ty učebnice asi taky nejsou zrovna nejlevnější.z toho ta jedna placená ekonomická je hodně zaměřená na jazyky a právo(ale taky je nejdražší).už mi z toho jde hlava kolem.

veru-tak ať ti to zítra dobře dopadne,budu na tebe myslet.

jane-víš že bolení břicha nic neznamená.může to být i kvůli těhu nebo ms.ale v tvém případě to bude ta první varianta,uvidíš a věř tomu.

rozum-nebooooj se!!dobře to dopadne,musíš tomu věřit 😉

a.j.a.
7. říj 2010

@fram já fakt vůbec netuším proč by to tak mělo být :-/ sama to moc nechápu. Jen vím, že kamarádky většinou ty druhé děti opravdu větší měly. Nechápu 😕 takže budu tajně doufat, že moje druhé mimi bude mít krásných 3,60 kg jako vánoční kapřík a na jedno zatlačení bude tím pádem venku 😀

mv
7. říj 2010

@lucie.krajcarova Jednak se přes 2 měsíce čeká na termín prvního, vstupního pohovoru a pak další měsíc se dělají vyšetření a pak se zase čeká na výsleky, podle kterých se rozhodne, co dál.Takže je z toho hned několik měsíců čekání, ale to se nedá nic dělat.

Celkově musím říct, že právě trpělivosti mě v životě naučilo až to těhulkování,tam až mi došlo, že v životě nemůže mít člověk vše hned, jak si pískne.Jinak jsem vždy musela mít vše hned, bez čekání...

fram
7. říj 2010

@a.j.a. můj kluk měl 3,14kg a 49 cm, takže takovej kapřík - podmírák. Ale já jsem prcek,nic většího bych asi neunesla 😀

mv
7. říj 2010

@a.j.a. tak to jsou skvělý zprávy, moc dál držím palce. 😵
A s tou váhou fakt nevím, co je na tom pravdy nebo ne.ale nikdy jsem to neslyšela,že by to tak muselo být.Asi to bude hodně individuální.

mv
7. říj 2010

syn měl 3,40kg a 52 cm a to se narodil o 3 týdny dříve.Už tak ho nemohli ze mne dostat, nevím, jak by ho dostali, kdyby měl přes 4 kg.Tehdy jsem měla o 18 kg méně než teď. 😀

mv
7. říj 2010

@veraakubik moc držím palce, mysli pozitivně, vše bude určitě v pořádku!!! 😵

a.j.a.
7. říj 2010

@fram tak to jsi v klidu 🙂 já sice měřím 165cm, vážila jsem v té době 51kg, manžel je podobné konstrukce 😀 a přesto měla Klárka přes 4kg 😕 teď vážím necelých 54kg, tak jsem zvědavá jakého kapříka unosím 😀

a.j.a.
7. říj 2010

@mv jo jo, taky jsme s Klárkou dost bojovaly, aby se dostala ven. Dala mi zabrat, kočka jedna 😵 a to byla přesně na termín, takže ani den přenášení 😕 no nikdo z dr a známých nechápal, jak se nám podařil takový kusanec 😀 😀 😀 ale stála za to 😵

jahudka80
7. říj 2010

Holky moje, já už nebudu mít tolik času ,ale určitě sem za váma občas zaskočím podívat se jak přibívají čárečky v tabulce a jak rostou pupíci 🙂 jen už to pro mě není v tuhle chvíli aktuální ☹ tady to každej měsíc člověk prožíval a těšil se a snažil, a čekal. Těď můž život bude o stěhování, zařizování, hledání práce, a milování bez oplodňováni. 😀 Sice bychom mimi chtěli ale tento byt - myslím ten do kterého se budem stěhovat je tak akorád pro 2, my už jsme 3 a tak to tam budem muset s Májinkou nějak vydržet 😉 ale pro miminko to není není sklep, tudíž kam dát kočárek a tahat ho do 3patra...a abych spala s miminkem v kuchyni 😀 😀 😀 sice mi je to moc líto chtěla jsem aby měla malá brášku nebo ségru k 3narozeninám no tak třeba k těm 4.to už výjde 😉 Vyběhání povolení je tak na rok , rok a půl a když budu mít chvíli práci a půjčí nám dost tak na stavbu tak budu moct těhotnět 😀 😀 😀 . To vy všechny už budete mítt miminečka 😀 😀 😀 né abyste některá na mě čekala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jahudka80
7. říj 2010

@helcenka těhotná nejsem 😉 už se trochu znám teplota klesá a vše nasvěčuje tomu že se ms blíží
@a.j.a. no prostě asi to chce osud jinak 😉 teď dům pak mimi 😉

a.j.a.
7. říj 2010

@jahudka80 asi máš pravdu, Jahud, všechno má svůj důvod.

Ale tak doufám, že se sem tam zaskočíš na nás podívat 😉

a.j.a.
7. říj 2010

Utíkám do sprchy a spát. To ranní vstávání do školky mě zabije 😝 jak jsem někdy mohla vstávat o práce 😅

Dobrou všem 😔

lucie.krajcarova
7. říj 2010

jéé tak já bych ke gyndaři bez utz nechodila.. moje samozřejmě má a vždy se podívá, tak jsem ráda.
a taky musím říct, že v naší rodině platí, že tím mladší dítě, tím starší. martínek měl jen 3 kg, takže druhé by nemuselo být o moc těžší 🙂

jane84
8. říj 2010

Dobré ráno holky, včera bylo nějak neveselo, ale snad to bude dnes lepší 😉 My měli včera dům v obležení berušek, všechny zdi i okna, museli jsme je ometat, i okolní domy to tak měli, jestli cítí tuhou zimu a hledali už úkryt? Dneska je teda pěkná zima, ale vypadá to, že bude krásně

meiki
8. říj 2010

dobre ranko holky
tak samo, ze jsem nevydrzela a zase testla a carecka o neco zesilila, tak jsem trosku klidnejsi, davam dneska fotecku, ale ve skutecnosti vypadaji lip

meiki
8. říj 2010

asi jsem opravdu zacala testit hodne brzy
jinak me stale poboliva podbrisek a prsa

jane84
8. říj 2010

@meiki to vypadá pěkně, jen tak dál ať hezky sílí 🙂
takže to by byly první // za říjen, ještě dvě. Pet je to jasný? já to nebudu, dnes jsem to dostala, super pohašenej cyklus. Minule ale 31DC, teď jen 27. Tak snad příští měsíc, i když to si říkám už přes rok 😠
@zzzzuuuuzzzziiii hoď mě prosím na dno tabulky, dnes jsem 1DC 😖

fram
8. říj 2010

Ahoj holky,
@meiki krásná čárečka 🙂
@jahudka80 vím, že teď budeš mít jiný starosti, ale určitě sem někdy zaskoč a dej vědět, jak se máš. Budeš tady chybět. A přeju, ať ten domeček stojí co nejdřív.
@jane84 ☹ ☹ nevím, jak tě potěšit. Sama mám depku, ale svítí sluníčko, víkend na krku,tak snad bude líp.

jane84
8. říj 2010

@fram já ti ani extra depku nemám, možná mě chytne večer nebo jak pojede na nákupy do Brna a budou tam mimina, teď spěchám pro synovce, tak nemám čas nad tím přemýšlet a to sluníčko mi ddělá taky líp. Fram tak ale vážně, tenhle měsíc nám to klapne 🙂

fram
8. říj 2010

@jane84 jasně, že to klapne 😉 ale zrovně teď toho optimismu moc nemám. Snad se z tý chmury vyhrabu.

meiki
8. říj 2010

holky uz to zacina vypadat, ze? Muzu se trosicku uklidnit

jane84
8. říj 2010

@meiki neboj, zkus testnout za dva dny a uvidíš, že bude zase silnější 🙂

jane84
8. říj 2010

Věrko držím palce na dnešní prohlídku, škoda jen toho ultrazvuku

pe_t
8. říj 2010

Ahoj holky 🙂
@jahudka80 jahud tak ti budu přát v novém bydlení, ať tam jste šťastní a zvládnete to, než se domeček dostaví. A pak šup mimi. Určitě na nás nezapomeň 😉 Budeš nám hlásit, jak pokračujete v hnízdečku 🙂

@jane84 kurec!No to snad ne. Jak jsi psala vždycky ty příznaky...měla jsem za to, že to pravděpodobně klaplo 😠 . Tak jak říkáš - listopad s fram je váš ( a pokud mi to neklapne teď tak doufám, že i můj) 😉
Jinak mi máme v oknech asi 40 beruší - teda v každém - štve mě to. Musím je povyhánět. Ať si najdou pelechy v přírodě.
@fram snad to počasí zlepší - tu náladu. Má být nádherně... 😒
@meiki jen tak dál 😉

breberuska
8. říj 2010

@jane84 ten 1DC mně mrzí...vůbec mně nanapadlo, že by to nevyšlo ☹
@meiki testíky jsou krásné, přeju ať sílí 😉

meiki
8. říj 2010

@jane84 to me fakt mrzi, pristi mesic to ale musi uz vyjit
@jahudka80 preji aby to stehovani nebyla velka pohroma a at se kolem vaseho domecku to rychle a bez problemu rozbehne
very: drzim palecky

holky moc vam dekuji, mam velky strach tomu vubec verit, zase se mi chce brecet, moc si to preji a taky by to byla uplne idealni doba

pe_t
8. říj 2010

@meiki breč štěstíííím 😵 To víš, je to tu a bude to vše už jen dobré!!!! 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
8. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................26DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................26DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................25DC
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................25DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..23DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................22DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 22DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................8DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................7DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel )............................................................................7DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...7DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................2DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................1DC