Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
21. bře 2011

Akhoj kočky, zdravím vás z práce po náročném stěhovacím víkendu, odstěhovali jsme 90% věcí do domečeku, v pátek se tam začne malovat....tak to snad příští týden nějak obydlíme...
zatím přebývám v našem původním-teďka už holobytě 😉

lichtakova
21. bře 2011

@jane84 to už říkali na ten čínskej horoskop, že rok králíka má být hodně plodnej 😉

breberuska
21. bře 2011

dobré ráno holky, včera nám nešela net (asi tím úplněnkem 😀 ), nicméně mála je stále zaháčkovaná a drží se🙂 u nás už je plán takový, že jakmile mi dr odstraní zítra na kontrole tu cerkláž, začínám se koupat v horké vaně, popíjet červené víno a manžel se těší, že taky přiloží "ruku" k dílu 😎 jinak maliník spolu s povařeným lněným semínkem taky piju a zatím na sobě teda nepozoruju vůbec nic 😒

@rozum hodně štěstí, ať je z těch čárek krásné a zdravé mimčo!
@jane84 určitě už jste se tím rozhovorem někam pohnuli, držím palec, ať máš brzo všechno vyřešeno a už jen samé veselé starosti🙂
@jahudka80 já jsem přibírala docela pomalu a v nemocnci skoro vůbec, zato teď co týden, to kilo a půl nahoře...normálně tloustnu před očima 😝

lucie.krajcarova
21. bře 2011

@lichtakova tak to byl asi krušný víkend 🙂 a stěhovali jste se odkud kam?
@breberuska takže už to chcete pomalu urychlit? nebo máš nějaký problém, že nesmíš přenášet?

rozum
21. bře 2011

@lichti - tak to jse si docela mákli, tak za chvilku posezení před domečkem a kochačka 🙂
@brebe - díky, no uvidíme, jak to nakonec s těma čárkama bude. Jde vidět, že malá chce mít svůj nástup, kdy se rozhodne přijít. Je to hezké, oba dva jste přiložili ruku k dílu, když jste malou stvořili dovnitř a těď jí pomůže společnýma silama ven. Jééééééééé, to je tak hezké. 😵

jahudka80
21. bře 2011

Přeji krásný jarní den, já zachvíli jedu s prababí na chatu nafotím si kytičky, a trochu načerpám energie. Malá dnes vstávala v 6h 😝 😠 jsem myslela, že jí zakousnu. Zatím co já jsem chcíplá zas o nějaké to deko lehčí tak ona tu lítá po gauči a má energie 😀
@helcenka já myslím, že přibírat začnu, já už si nepamatuji kdy jsem začla u prvního těhu ale pamatuji že jsem měla chřipku a přibrala jen kg, a jen co se uzdravila tak do další kontroly myslím okolo 20tt jsem přibrala za měsíc 5kg 😀 dr.málem kleplo 😀 tak dofám ,že teď žádné takové skoky nebudou dnes už se mi váha mihala pod 60tkou 😅 😀 no nic jím nezvracím, tak to nebudu řešit. 😉
@herbie tak poleť k nám my tu máme krásně 😵 😵 😵
@jane84 no alespoň něco, snad to nebude brát jako ultimátum ,ale jako to že by to tak mělo být, že prostě dva lidi co se mají rádi spolu mají děti....my zas měli dusno v sobotu 😀 ale v čera bylo zas vše ok, večer se pomazlili... 😵 😵 😵 , u nás to je normálka 😀
@lucie.krajcarova Luci prosím tě nemáš zkušenost s plenkami ANAVY?? mají úžasné úplně jsem se do nich zamilovala 😵 😵 vždy když jim příjdou nové vzory hlaně neutrální tak jsou hned pryč 😠 A jak jsem tak koukala tak koupím kalhotky a vzorky po 1ks- 2ks různé značky a až je použiju a zjistím jak vyhovují tak po porodu dokoupím 😀 no jsem si to hezky naplánovala 😀 manžel se viděsil když viděl jak tu kládám novosklad 😀 a říkal to budu muset taky jo no to nezvládnu tak jsem řekla že ty pleny až budu prát tak je už rovnou složím na novosklad a vyžehlím a nechám složené ve skříni 😀 a on no a na to máš ty malé itti bitti 😀 ty bych mohl dávat a bez skládání 😀 chudák dělá jak když by se o to mimi měl starat jen on 😀 😀 😀

jahudka80
21. bře 2011

@lichtakova jééé vyjste se stěhovali do domečku 😵 tiše závidím . Juuu já cííí takýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀
@breberuska neboj po porodu to pujde samo, já zhubla a to nekojila, tedy zůstaly mi asi 4kg po prvním dítku, a pak jsem ztloustla a ještě loni než jsem nastoupila tu brigádu měla 67kg/165cm no a vidíš to v lednu už jen 63, a dnes 60 😀 . Kg se nebojím spíž mám strach že když bych hodně přibrala, že mě neunese kyčel a budu mít ještě větší problémy se zády než mám teď ☹
@rozum co čárečky 😵
Jé holky já jsem tak ráda, že už je jaro, snad mi bude líp 😵 já bych se na tu zahradu odstěhovala, škoda že tam není lepší chata, bydlela bych tam klidně celé léto 😵

jahudka80
21. bře 2011

@breberuska juu teď jsem koukala jaké máš krásné bříšečko a měla na 14tt 🙂 no to já když si lehnu tak jsem plochá ☹ a i po ránu , kde je ten mimís schovanej nevím ☹ ale bříško mám jen na večer a to jsem vždy nadláblá 😀

lichtakova
21. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci, je u nás po vsi, z bytovky do domečku 🙂

rozum
21. bře 2011

@jahudka80 dnes si dávám pauzu od čárek, mám strach. Byla jsem v lékarně, ale neměli mamatest 25, tak jsem koupila ty tyčinky Women secret - tak snad ukážou, co bychom si s MM moc přáli. Tak načerpej energii, malá bude na čerstvém vzduchu, bude vylítaná, takže by mohla zítra dýl spát, co? Jahu, já jsem se Tě kdysi ptala, asi jsi to nezaregistrovala, není možnost, že by tcháni Vás nechali bydlet u sebe v bytě,když se budou stěhovat a Vy by jste tak mohli v klidu stavět a přitom bydlet?

fram
21. bře 2011

@breberuska krásně jste to s Klárinkou dotáhly až do konce, holky šikovný 🙂 Třeba to po odstranění stehu půjde tak rychle, že se manža vyhánění ani nedočká 😀
@rozum zítra držím palce 🙂

breberuska
21. bře 2011

@jahudka80 musím hlavně dokopat manžu,ať mně ho vyfotí teď🙂 snad se mi to dneska povede. a s těmi kily to zatím moc neřeším, ale je to teda šrumec, jak to letí nahoru na poslední chvíli...

@lucie.krajcarova problémy vyloženě nemám, jen takové klasické - děsně mně bolí záda, oteklá jsem snad úplně všude 😕 a když ujdu 5 metrů, tak se musím vydýchat....spíš mám pořád strach o malou, nemáme v rodině všechny porody s dobrým koncem a tak už bych jí prostě chtěla jen mít živou a zdravou v náručí 😔

rozum
21. bře 2011

@breberuska ale, ale, na to nemysli, je to velká BOJOVNICE!!! A ta se jen tak nedá. Budeš rodit ve Zlíně?
@fram - děkuji - bojíííííím

breberuska
21. bře 2011

@rozum ne, u nás na vsetíně - 2 měsíce jsem tu ležela, doktory už znám, slouží tu i můj dr a známá porodní as, která by s námi do toho šla...zlín nám "hrozil" jen v případě porodu před 35tt.

rozum
21. bře 2011

@breberuska tak to jo, to je super, když máš známou PA. Uteklo to, co, před chvilkou jsi nám ukazovala těhotenský test a za chvilku budeš ukazovat dcerušku! A tak jde život. Už teď má Klárinka tolik tetiček na Koníkovi 🙂

marulinka
21. bře 2011

ahoj holky.dnes je krásně slunečno 🙂
Helčenka,breberuška,koukám,jak chcete mít porod rychle za sebou 😅 já obě holky přenášela,až do toho 42tt 😀 no sranda 😀
dnes sem byla v poradně,mám taky 1kg dolů 😖

lichtakova
21. bře 2011

@breberuska bude to dobrý, neboj, vy už jste si to snad vybraly 😉 😵

mircisek
21. bře 2011

@helcenka Ty ještě chvíli vydrž, už nikdy nebude miminkovi líp než u tebe. 😅 Ještě chvíli ho nevyháněj. 😉
@breberuska Teď už bude všechno dobrý. 😎

jahudka80
21. bře 2011

@rozum No oni se budou sice stěhovat ale v bytě co bydlí (je to pronájem fara) a to končí 2014, a to my budem potřebovat trochu na déle... jinak mají sice byt ale ten pronajímají právě aby měli nějaké peníze navíc aby mohli opravovat domeček kam se chtějí stěhovat a tchýně jde od podzimu do důchodu tak budou mít také méně...Najdem si tu někde podnájem jen abych prodali ten byteček když by se to podařilo do porodu což je asi mááááálo pravděpodobné byla bych moc šťastná 😵 . Jo a samozřejmně Ti držím všechny palečky 🙂 i ty v bříšku 😀
@breberuska kamarádka mi teď psala má dnes termín porodu poslali jí domů že termín má až 27.3. 😀 tak jsem jí psala ať si ještě užije bříška 😀
@marulinka 😀 😀 😀 42tt tý jo no jen to nééééééééééééééééé to zas rači 36tt 😀 😀 😀
Holky na chatě krááása, jdu udělat řízečky k obědu 😉 a od včera máme zeleninovo kuřecí polévku se zavářkou 🙂

rozum
21. bře 2011

@jahudka80 děkuji, nedávám si naděje. 😔
No a Vy by sjte to neměli na té faře levnější, když by jste se přesthovali po nich?

lucie.krajcarova
21. bře 2011

@jahudka80 tak ty Anavy neznám. ale je fajn koupit po jedné plence a zkoušet, co ti sedne. jo a manžel u nás přebaluje taky, ale má to už nachystane - plenky v kalhotkách, tak stačí jen zacvaknout patentky 🙂
@breberuska tak to jo, to je v pořádku. a určitě se nech vyfotit, mně fotil manžel ještě těsně před císařem. je to moc hezká památka 🙂

jahudka80
21. bře 2011

@rozum no jasně není to tam sice žádný luxus ale je utoho hezká zahrada..aplatí se tam pouze voda a eletrika + plyn. bych řekla tak 3500kč no my možná těch 4tis. No je fakt že by se to třeba i na ty 2roky vyplatilo tady bychom dali za podnájem tak 8-9tis. a je fakt že ročně bychom tam skoro 50tis.ušetřily a za dva roky je to 100tis.a za to už máme studnu.No uvidíme v pátek se mají přijít podívat zájemci na byt člověk je vždy natěšenej a pak když z toho nic není tak je zklamanej, hold musíme čekat. 😒
@lucie.krajcarova Jukni já se do nich zamilovala 😵 vypadají krásně http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-ple...

pe_t
21. bře 2011

Ahoj holky

@rozum moc ti držím palce a myslím na tebe s dalším testováním. 🙂

@jane84 určitě to vyčistilo vzduch, je dobře, že jste si promluvili 🙂
Jinak moc děkuju holky za povzbuzení do clostíku. Zítra tj. 3DC začínám s balením.To co jste tu psaly, mi dodává naději 😅

jane84
21. bře 2011

Holky jste zlaté. Každá máte moře svých starostí a ještě mě podporujete. 🙂
@jahudka80 budu držet palce, abyste ten byt prodali co nejdřív. Užívej si na chatě a ať se tam malá pořádně vyřádí
@breberuska koukala jsem na úplněk a myslela na vás holky. Neboj, za pár dní nám ukážeš fotečky krásné, zdravé, roztomilé holčičky. My si tu všechny poplačeme radostí. Udělala jsi pro malou tolik ještě než se narodila, takže po narození z tebe bude tuplem skvělá máma 🙂
@lichtakova blahopřeji k domečku, jak já bych chtěla zařizovat bydlení, malovat atd. Hlavně konečně do svého

jane84
21. bře 2011

@rozum věřím, že to bude dobré. hCG se začne tvořit při zahnizďování, takže mimís se už určitě zavrtal, kdyby se pouštěl, tak bys už špinila nebo přišla MS. Určitě to bylo tím větším příjmem tekutin a tím testem. Nejlepší byly vždycky ty mamatesty 25. Uvidíš zítra a vůbec nejlepší výsledek bude z krve

breberuska
21. bře 2011

holky díky...úplně jste mně dojaly 😵

lichtakova
21. bře 2011

@jane84 🙂 ale je to blázinec, teďka mi akorát volal mužka, že našel nějaký plovoučky ve vedlejší vesnici, tak uvidíme, co nám poví a za jakou cenu, malíř dojde v pátek, tak to snad zmákne za pátek a sobotu, u nác holt vymaluje david, protože ti debilkní Slováci nemůžou dva dny počkat, přitom to všecko protahovali oni s kupní smlouvou a pořád si něco vymýšleli...

zzzzuuuuzzzziiii
21. bře 2011

Holčenky moje, musim se vam pochlubit... rano jsem byla na krvi a ted mi to sestricka potvrdila, je to taaaam 🙂
Tak jestli te Luci muzu poprosit soupni me v tabulce nahoru s datem 14.3.2011. Jinak na kontrolu jdu az 5. dubna, do te doby se nechci predcasne radovat, budu jen v klidu a pokorne cekat na prvni prohlidku a snad se dockame srdicka, to uz budeme v 7. tydnu... doufam, verim tomu.
@jane84 Jani aspon nejaky posun, lepsi, nez nic, treba aspon trochu popojdete, vse ma svuj cas.
@breberuska drzim palecky 🙂
@pe_t zdravim peti, taky ti drzim palecky a neboj se, urcite ti to pomuze a pristi mesic se budes radovat, je jaro, to pujde samo 🙂
@rozum rozum, jak pisi holky, hodne si pila - uvidis, zkus to treba obden... carka byla krasne videt, uz nezmizi, nesmi!
@jahudka80 vidis jahud, tobe ty tydny krasne naskakuji...
@fram o tobe ani nemluvim 🙂

marulinka
21. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii gratuluji moc a na kontrolu budu držet palce,bude to v pořádku,MUSÍ 😉 🙂

a.j.a.
21. bře 2011

Ahoj holky 🙂 mám teď chvíli na odpočinek, kámoška mi vzala malou i s její malou na angličtinu. Není mi moc dobře, dost jsem toho dneska musela nachodit a navíc se mi od soboty furt motá hlava. Tak nevím, co to jako má být. Je mi často na omdlení, ať sedím nebo stojím 😝 ještěže jdu ve středu zase na kontrolu, jsem z toho nervózní. Díkybohu, že tam kobliha sebou furt tak mrská, aspoň to mě uklidňuje.
O víkendu jsme konečně pohli s ložnicí, už je tam ustavená postýlka pro prďolku a nová komoda na hadříky. Tak to teď v týdnu budu pomalu plnit vyžehlenými věcmi. Věci do porodnice už jsem konečně taky nakoupila, tak jsem zase klidnější 🙂 chybí mi akorát drobnosti a boty, tak snad se kobliha nebude chtít vykutálet dříve a ještě si v domečku chvíli pobude.