Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
6. čer 2011

@meiki preju ti, aby kontrola probehla jak nejlepe to pujde, pak se uklidnis a bude lip. drzim palecky

zzzzuuuuzzzziiii
6. čer 2011

Sama mam soky, je to takovy zvlastni obdobi, brisko je sice vetsi, ale nevim, jestli se zvetsuje jak ma, pohyby zatim necitim, doktor az za 14 dni, dneska me boli v podbrisku, mam strach ze vseho, porad premyslim, jestli je vse v poradku. Potrebovala bych ten ultravuk asi domu, jeste, ze mi ho doktor taky dela pokazde. Dneska jsem to oznamila v praci, tak mam strach, abych to fakt nezakrikla.

nikiss24
6. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii ahoj zuzííí...taky mi bylo řečeno dodržovat šestinedělí...tak to tedy dodržím...🙂 ale spát tedy spolu pomalu začnem...hodně opatrně...děkuji za radu...s tím koupáním je to horší...je hrozné teplo...☹

lichtakova
6. čer 2011

Nazdar holky🙂

jane84
6. čer 2011

@lichtakova nazdárek 🙂 pořád v práci? nebo už doma?

lichtakova
6. čer 2011

@jane84 prosím tebe, jsem v práci, už OPRAVDU na poslední týden, takže celkem dobrý, teď se chystám vypadnout domů a hodím chrupku, protože jak je v noci vedro, tak nemůžu spát 😖

meiki
6. čer 2011

ahojky holky, tak kamen spadl, dneska to opravdu byl balvan a uz se tesim na poledni odpocinek, dneska urco budu spat. Ko dopadla dobre, mimisek tam krasne posiloval zrovna nozicky 😀 a navic zase nevime co cekame, dneska pan doktor tipoval holcicku (v 12tt nam rekli chlapecka), tak uvidime na tom velkem utz za dva tydny, jestli se broucek bude chtit pochlubit, dneska se mu moc nechtelo
holky jeste jednou moc dekuji, ze jste na nas mysleli.
@zzzzuuuuzzzziiii naprosto Te chapu, mimiska sice tedy uz citim, ale neni to kazdy den a uklidnil me doktor, ze to tak je, ze broucka muzu jeden den citit a pak dva dny ne a muze to tak byt klidne az nekde do 26tt i pozdeji

anavirez
6. čer 2011

ahoj holky, hodně dlouhou chvíli jsme tu nebyla.vítám nové a je mi moc líto, že jste tu s námi.

MEIKI - MOC NA TEBE MYSLIM A MODLIM SE, ABY BYLO VSE V PORADKU.

pevne verím, že je u nas všechno v porádku. v praci zaučuju novou holčinu a ve středu jdu poslední oficiální den do práce. od čtvrtka nastupuju neschopenku. ja se tak tesim. budu mít 14 dni dovcu. tedy ada bude chodit do skolky. na prazdniny jsem ji odhlasila. všechny testy zatím dopadly dobre. jsem ted 20+1tt. utíká to. jsem stastna jak blecha. prdola do briska stoucha a dokonce ho ci ji citil i vcera manzel. sice mam vsechny tehu neduhy, ale za pár dni budu doma a vubec me to vadit nebude. ted jak chodim do prace to trosku obtezuje.🙂
jo 🙂 a nejspíš to bude druhá holčička. měli jsme vybrané jmeno pro kluka Daniel a tak to bude Danielka.
určitě se ještě ozvu, 15.6. jdeme na gentetiku na kontrolu srdicka a ledvin.

opatrujte se a preji nam vsem at ta vedra zvladneme 🙂 , je to des, cestovat v tom silenym vedru ve vlaku 😠 😎 😉

mircisek
6. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Určitě je to o výchově, ale někdy je to ostuda, ať se snažíš, jak se snažíš. Mrňous zkouší, co vydržíš. To je pak důležitý nepovolit. U nás je naštěstí malej trochu flegma po tatínkovi, takže záchvaty na zemi nás minuly (zatím). Občas na nás křičel nenenene, ale to se prostě musí vysvětlovat vysvětlovat a vysvětlovat.
Filípka plácáme celkem málo a asi budeme muset přestat úplně, protože logicky přišel na to, že když mu něco dělá někdo špatně a nechce ho poslechnout, tak jde a plácne nás. To je špatně. Holt dětská logika a vzory. 😀

mircisek
6. čer 2011

@meiki Tak super zprávy.

jane84
6. čer 2011

@meiki skvělá zpráva 🙂
@anavirez říkala jsem si, že jsi tu dlouho nebyla. Jsem ráda, že jste v pořádku. To bude mít taťka radost, tolik ženských doma

jahudka80
6. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii
@mircisek
No holky malá tedy také zlobí, slovo ne, nechci, neumim, je to fuj 😀 je u nás poslední dobou na denním pořádku. Ale ssnažím se to řešit nejprve po dobrém, řeknu pojď pozbíráme kostičky, já ti trochu pomohu, tak jí něco pozbírám a pak už zbírá sama. no když ani moje pomoc nezabere (vařím ) a ona tam ječí že nic nesebere že jsou kostičky fuj, tak na ní zažvu ať to pozbírá nebo je nacpu do pytle a odnesu Nikolce (sousedky holka) no někdy to zabere někdy ne tak když pokračuje a rozhazuje neuklízí tak dostane na zadek, a řeknu no to tedy když kostičky nepozbíráš nebudou bombonky, když uklidí (něco může nechat, ale kouknu jestli toho víc uklidila) a podle toho jí pak dám bombon. No ale to co tady vyváděla ta jejich holka, aby do mě mlátila a bouchla mě do břicha když jí řeknu že tam mám miminko, příjde mi že je hrozně zlá..... Majinka mi furt bříško hladí pusinkuje a říká Leontýnko musíš vyrůst pak si s tebou budu hrát, mě bylo úplně do breku když mě ta jejich holka včera bouchla. Když by tohle udělala Mája tak vstanu a dám jí na zadek a ještě bych jí řekla že se má omluvit. Když třeba něco provede tak je zvyklá přijít pohladit pofoukat a říct promiň. No ..... je to asi ve výchově oni dva mi příjdou takový chladní.... my s manželem i když se občas poštěkáme tak se během dne sem tam obejmem dáme si pusu a malá k nám vždycky běží a huláká taký taký cííí pusinku 😀 . A tady je to takové zvláštní......... pak není divu,že se to dítě tak chová, ale raději k nim nepojedem(měli sme k nim jed v létě) nechci mít před porodem nervy, a bát se že bude ubližovat Marušce...a stresovat se.

@meiki vydíš vše je ok, nesmíš se zbytečně stresovat 😉

Holky prosím vás nevíte jak poznám, že se v těle zadržuje voda???? Ve čt.jdu na UZL tak se zeptám dr. je mi divné že děsně přibírám ☹

marulinka
6. čer 2011

@meiki 🙂 🙂 🙂 super 🙂 🙂 🙂

nikiss24
6. čer 2011

Holky asi si o mě budete myslet, že jsem úplně pitomá, ale mám ještě jeden dotaz. Můžu 14 dní po revizi posilovat bříško? Docela bych to potřebovala. Díky moc za rady 🙂

fram
6. čer 2011

Ahoj holky,
@anavirez gratuluju k holčičce, budete doma přesila 😀
@meiki ty jsi s pohybama stejnej zmatkař jako já, taky jsem takhle šílela, dokonce jsem byla na pohotovosti. 😀 Jsem moc ráda, že jste v pořádku 😉
@zzzzuuuuzzzziiii na pohyby máš ještě spoustu času, jsem si jistá, že máš všechno v pořádku 🙂
@nikiss24 já bych s posilováním ještě počkala, nevím, jestli už jsi byl na porevizní kontrole, ale asi bych se přeptala doktora.

jane84
6. čer 2011

hmm, takže fazolové výhonky asi taky nic. Vážně aby se člověk bál jíst něco, co si sám nevypěstuje

nikiss24
6. čer 2011

@fram už jsem byla na porevizní kontrole a zatím nic paní doktorka neříkala, uvidím zítra, to se tam jdu zeptat na výsledky z hystologie. Děkuji za radu 🙂

jane84
6. čer 2011

@nikiss24 jestli ti chybí pohyb, tak si zkus na internetu najít pilates pro těhotné. Doporučuji. Velmi účinné cvičení

nikiss24
6. čer 2011

@jane84 Děkuji...já spíš potřebuji trošku sformovat bříško...tejkon jsem měla střevní chřipku, mám dole skoro tři kila, akorát břísko zůstalo stejné, tak ho potřebuji trošku zpevnit. Moc díky 😉

jane84
6. čer 2011

@nikiss24 na to je pilates super. Břišní svaly jsou ve více vrstvách a když děláš sklapovačky, tak posiluješ tu vrchní, takže se sice zpevní, ale opticky bříško nezeštíhlí. Pilates posiluje svaly břicha a zad upnuté na páteř, přitáhnou vše dovnitř a zeštíhlí

nikiss24
6. čer 2011

@jane84 a jsou i nějaké na internetu? Abych nemusela chodit na nějaké cvičení...to je pro mě časově náročné. Mám dceru 🙂

jane84
6. čer 2011

@nikiss24 mám jednu verzi v pc, zkusím hodit na net a pošlu odkaz

nikiss24
6. čer 2011

@jane84 Díky moc to budeš hodná 🙂

martasl
6. čer 2011

ahoj holky.

meiki-fuj,to mi spadl kámen ze srdce.hlavně že je mrňousek v pořádku.tvoje obavy chápu a nedivím se.je to těžký,po tom všem,čím sis v poslední době prošla.ale teď už bude všechno jen dobré,uvidíš 😉 .

tak jsem dnes byla na gyndě,na kontrole+ výsledky hormonálního profilu.ten dopadl celkem dobře,až na nějakej hormon,ketej mám pod limitem.prej se mi asi neuvolňuje vajíčko,do papíru mi napsal Sterilitas sec vs.ovariálního typu,koukal i na moje záznamy bt a říkal,že to taky naznačuje.než a pokud vůbec začnem s IVF(manžel je proti),tak mám jít na DGL+chromopertubace.prostě laparoskopicky juknou do břicha,jestli nejsou srůsty a jak to tam vůbec vypadá a rovnou profouknutí vejcovodů(byla na tom tuším natulka,jestli si vzpomínáte).naštěstí v narkoze.příští týden se budu objednávat.takže je to zase na minimálně 2 měsíce jistýho neúspěchu.no ale prej se může i nečekaně zadařit,o čemž hodně pochybuju.já fakt nemůžu mít nic jednoduše.ach jo....

martasl
6. čer 2011

anavirez-jé,druhou holčičku 🙂 .hlavně aby byla zdravá.já mám taky 2 holky,když mi to na utz řekli,tak jsem to ořvala a nadala manželovi(chudák).no a teď je Simona brutálně rozmazlená-ale to já ne,to manžel 😀 😀 😀 .jen počítej s většíma výdajama za parádu,hadýrky,časáky pro puberťačky-který jsou životně důležitý(hlavně ty debilní dárky ve vnitř) jo a pálka za vložky je taky masakr-a to je ještě ta mladší nemá.ale jinak bezva......až na pubertu a zapalování lejtek 😅 .ALE TŘEBA Z TOHO JEŠTĚ BUDE KLUK 😀 😀 😀 😀

mohla by nám sem danielka hodit nějaké fotečky,a co asi verakubik???

fram
6. čer 2011

@jane84 tak z výhonků to prý není. Takže se pořád neví, člověk aby se bál něco sníst. 😒
@martasl já myslím, že ta laparka je logický postup, mě taky dr. říkala, že pokud se nám nezadaří, je to další krok. Ale úplně první by měl jít mm na spermio.

martasl
6. čer 2011

fram-doufám,že když uvidí,že já pro to dělám vše,tak půjde na to spermio dobrovolně.uvidíme.

jane84
7. čer 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. // SEBASTIAN 2.6.2011
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion) 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(31 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel) 5.5.2011 //

maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)......................34DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................34DC
endie (23let, MA 3/2010)...............................................................................................31DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)........................31DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................24DC
el29 (31let,MA1/2010, kys.listová)..............................................................................17DC
pamir (21let, MA 4/2011, Regular) …………………………………………………15DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj).......................14DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................13DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)....................................13DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)..........................................................................11DC

lichtakova
7. čer 2011

@meiki SUPER 😵
jinak všem krásné ráno, nevím, jak u vás, u nás byla děsná buřina, takže jsem toho zase moc nenaspala... 😔

jane84
7. čer 2011

Jak by řekl můj děda: To je vedro, že by chcípl i don Pedro. Učila jsem se do noci, od půl 7 soused seče trávu, vzbudila jsem se oteklá, nejlíp jít zase spát. A tady je na padnutí