Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mv
9. čer 2011

@safea7 to mě mrzí, že musíš znova....tak ať jsi co nejdříve v pořádku...

safea7
9. čer 2011

@mv Děkuju snad to bude co nejdříve.

fram
9. čer 2011

@mv držím palce, ať nejsou žádné problémy. Jsem zvědavá, co vám vyjde na histologii, snad se vysvětlí, co se stalo a půjde to řešit.
@safea7 to mě mrzí, že musíš na kyretáž, ale budeš to mít aspoň rychle za sebou než čekat kdovíjak dlouho, jestli to samo odejde nebo ne.

mv
9. čer 2011

@fram myslím, že tam nenajdou nic, bylo to moc brzy ten 7.tt, aby tam něco na histolce našli.
Tak my už máme čas stejně na nějaké snahy do konce roku, začít můžem až v září,takže pochybuju, že by se to u nás za ty 3 pokusy podařilo,takže už je to asi vše fuk...

mircisek
9. čer 2011

@jane84 Já mám kolegyni s velkou oboustrannu skoliózou a pořád obdivuju její vůli, jak každý den cvičí a často plave. Jí totiž hrozila operace páteře, tak se snaží. Má tak pevný zádový svaly, že celý těhotenství zvládla úplně v pohodě i bez slibovanýho podpůrnýho pásu.
@mv To je mi tak strašně líto. Drž se, beruško. Oni dokážou zjistit spoustu věcí.
@safea7 Je blbý, že to neodešlo samo, ale radši ať to pořádně dočistí než si uhnat ještě nějakej hnusnej zánět kdoví čeho. Taky se drž.

jane84
9. čer 2011

Mě hrábne. Tak jsme byli v bance, někdo z centrály blbě zadal příkaz a původní účet se zruší až za měsíc. Tak jsme v původní bance vybrali peníze a jeli do vedlejšího města na pobočku GE money bank, že ty peníze vložíme přímo jim na účet, že je nebudeme posílat příkazem, aby se to stihlo. Přijedeme domů, ještě jednou koukám na stvrzenku a smlouvu a co nevidím. Špatně zadaný variabilní symbol. Mě fakt hrábne. Já jsem tak blbá. Aspoň, že číslo účtu je správně

meiki
9. čer 2011

@jane84 tak spatny vyriabilni neni az tak hrozne, to se da resit, teda ono se da resit i pstane zadane cislo uctu

jane84
9. čer 2011

@meiki já vím, ale jde o čas, do zítřka má to být zaplacené. Otázka je, jestli je rozhodující datum odeslání nebo kdy tam ty peníze fakt jsou. Kromě VS zadal i jméno, adresu. Ale myslím, že to neprojde. To bychom museli zítra zase vybrat ty peníze, zase je vložit na účet a po nich vymáhat, aby nám tu první platbu poslali zpět

jane84
9. čer 2011

Tak jsem volala realitní agentce, zařídí to u asistentky, že projde platby a přiřadí to k nám. Tak snad to fakt udělá. Poslední dobou nikomu nevěřím a raději si vše zařídím sama.
Jinak jsem si říkala kde máme Danielku, už se těším na fotečky, snad jsou v pořádku

marulinka
9. čer 2011

holky,tak sem zpátky z ortopedie.
moc mi nepomohly,že rentgen dělat nemůžou.vše se uvidí až při porodu.buď to proběhne v pořádku,nebo mi porupaj kosti a půjdu na operaci,nebo při problému valím na císaře 😖 😖 takže nic nového 😖 😖

marulinka
9. čer 2011

@jahudka80 tak jak ty si dopadla?? doufám,že vše v pořádku 😕

fram
9. čer 2011

@jane84 to je teda chaos, mě by asi hráblo 😒
@marulinka tak to ti teda moc nepomohli 😒

jane84
9. čer 2011

@fram ani mi nemluv. dnešní den je den d.bil. S velkým D. Teď si naše miss přijela pro malýho. Seděla jsem na zemi, malej přišel a dal mi ze spodu pěstí pěknou pecku do zubů. Scvakli se mi zuby, zrovna ten jeden mám otočený, křivý, takže to dost bolelo a teče mi krev. Lehce jsem ho pleskla přes tvář. Vím, že jsem neměla na tvář, ale on mě kope, mlátí, jednou jsem mu řekla, že bych mohla mít v bříšku miminko a začal mi skákat po břiše. Ujela mi ruka. Začla na mě řvát, jestli jsem normální, máti kroutila hlavou, že jsem magor. Pak je vyprovodila a přišla a začla. že jsem blázen hysterka, protože se teď s Romanem dohadujeme kvůli té hypotéce. Jsme ve stresu. Prý jsme blbci, že kupujeme ten byt, že se tam navzájem zabijeme. Že bych měla jít k psychiatrovi a vzít si lexaurin. Já už fakt nevím, co dělám špatně, končím školu, našla jsem si práci, zařídili jsme si bydlení, hlídám cizí dítě, co potřebují jim zařídím a stejně vždycky budu za neschopnou blbku
Omlouvám se za ten román, ale potřebovala jsem se vypsat. Přítel není doma a jsem tu sama uprostřed bojiště. Skvělá atmosféra pro učení na státnice

jane84
9. čer 2011

@safea7 mrzí mě,že musíš znovu na kyretáž. Ale jak píší holky, aspoň se to pořádně vyčistí a nebude hrozit zánět. Hlavně pak podpořit tu sliznici a vrhnout se s chutí donového snažení
@mv držím palce, aby se tělo srovnalo a aby manželova operace dopadla dobře. Jste skvělá rodinka, která drží při sobě, spolu to zvládnete. Pořiď si to čtyřnohé chlupaté psí miminko, třeba zahřeje u srdíčka

fram
9. čer 2011

@jane84 je mi líto, že se k tobě vlastní rodina takhle chová. To nedokážu pochopit. Chce to už prostě vypadnout do vlastního. Určitě se ti uleví.

mircisek
9. čer 2011

@jane84 To je fakt katastrofa. Nejradši bych ti nabídla, abys šla bydlet k nám. Ale u nás byses asi moc nenaučila. Filípek tety miluje, takže by ti na pět minut nedal pokoj. Budu ti strašně moc držet palce, aby vám klapla ta hypotéka. Samotným vám bude líp, i mezi vámi dvěma bude lepší. Já vím, že máš malého ráda, ale teď teprve uvidí, když nebudeš pořád po ruce.

jane84
9. čer 2011

@mircisek @fram holky jste zlaté 🙂 já jsem zavolala přítele, aby přijel dřív domů, tak jsme tu spolu, otevřela jsem lahvinku metropolu a popíjím. Dneska učení asi nebude. Zítra se do toho opřu o to víc. Už to prostě musíme vydržet, i když počítáme s tím, že to bude horší a horší, čím se bude stěhování blížit. Jinak hypotéku máme schválenou na těch 90%, dneska byl ten odhad, chlapík nebyl zrovna komunikativní, tak uvidíme v pondělí v bance, na kolik to vypočítal. Teď ještě aby to šlo rychle na katastru a hurá do stěhování pryč

jahudka80
9. čer 2011

Holky kontrola ok, jen čípek je na prst otevřen, mám hlídat tvrdnutí břicha, a když by to bylo nějak moc tak okamžitě přijít, váhu mám taky o něco vyžší. Mám se objednat na test na cukr...tak to nechám na příští týden. Všem co jste držely palečky děkuji.
Dnes nečtu jen tak přelétla očima tak se moc omlouvám, jen Jani drž se. A mv moc mě to mrzí....

valinka30
9. čer 2011

Ahoj, tak já se přidávám k vám do diskuze. Dnes jsem druhý den po kyretáži, prodělala jsem v 7. týdnu zamlklé těhu. Mám ale strach, že to bylo z hormonálních příčin, mám totiž hrozně dlouhé a nepravidelné cykly - až 56 dní a v minulosti mi to nechodilo jinak než po lécích. Nemáte s tím někdo zkušenost? Bojím se, že pokud se mi podaří do budoucna otěhotnět, dopadne to stejně..

zzzzuuuuzzzziiii
10. čer 2011

@valinka30 ahoj valinko, mrzi me, co se ti stalo, drzim palecky, aby to co nejdrive prebolelo... a ono preboli, uvidis, chce to jen cas. Neboj se, doktori ti urcite pomuzou, pokud je to z hormonalnich pricin, poznaji to a daji ti nejake leky, aby se ti srovnal cyklus... dneska uz umi spoustu veci a ty budes mit krasne, zdrave miminko!!!

zzzzuuuuzzzziiii
10. čer 2011

@jane84 Jani, uplne s tebou soucitim, taky bych si te vzala k nam 🙂 ale u nas je moc prace a to bys asi taky nemela klid na uceni. Nech je vycukat, z malyho jim vyroste pekny zbojnik a pak z toho budou nestastny, ze nevi, co s tim, zachovala ses spravne, musi vedet, ze se to nesmi, i kdyz se deti nebiji, nam taky rodice prece obcas jednu placly a myslim, ze nam to jen prospelo, aspon si teda prijdu dobre vychovana. Jak pise frami, jen co prijdete do sveho, ulevi se, uvidis, rodice nech, ono je to prejde. My bydlime taky s rodicema, takze vim, o cem mluvis, sice jsou to pritelovi rodice a neni to zadna velka krizovka, ale kolikrat bych vrazdila... ale hold to clovek musi rozdychat.
A udala si dobre, uceni pocka, je dobry si obcas oddychnout.

zzzzuuuuzzzziiii
10. čer 2011

@jahudka80 Jahud super, gratuluju ke kontrole. A videla si mimi na UTZ?
@mv to me mrzi, ale proc to chcete vzdat v dalsim roce, jestli se teda muzu zeptat? Preju ti moc stesti, aby vse dopadlo, jak ma a nejlip pro vas.
@safea7 presne jak pisi holky, vycisti co maji a pak uz bude dobre.
@mircisek to je teda uzasny vysledek, to si tam ani nemusela chodit.

fram
10. čer 2011

Ahoj holky,
@jahudka80 tak se hlavně šetři, jsem ráda, že to máte v pořádku.
@valinka30 je mi líto, že sis tím taky prošla ☹ snad ti trošku pomůžeme se z toho vzpamatovat. Nevím, jestli zamlklé těhu může mít souvislost s dlouhými cykly, možná ti k tomu něco napíše jane, hodně o tom ví. Ale já spíš myslím, že to byla smutná náhoda a podruhé už se to opakovat nebude.

valinka30
10. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Díky moc za povzbuzení.

valinka30
10. čer 2011

@fram Díky

valinka30
10. čer 2011

Mě právě MS nikdy bez hormonů nechodila, až poslední rok se to rozběhlo samo od sebe, ale cykly byly až 56 dní, nepravidelné a stále se oddalovaly.. Otěhotněla jsem, ale mimi se přestalo vyvíjet, tak mám do budoucna strach, že se to bude opakovat, pač u mě je zřejmá nějaká hormonální nerovnováha.

fram
10. čer 2011

@valinka30 zeptej se doktora, jestli to nemohla být příčina, určitě půjdeš na porevizní kontrolu. Strach , že se to bude opakovat budeš mít určitě. Máme ho všechny ☹ Ale musíš si říkat, že to špatné už sis vybrala. A hlavně - i s takovými cykly se ti podařilo otěhotnět, takže to určitě podruhé vyjde.

safea7
10. čer 2011

Berušky,moc vám všem děkuji za povzbudivá slovíčka a s radostí vám oznamuji,že kyretáž se nekonala,ale asi zázrak,už je tam jen zbyteček 5mm,prý se buď vstřebá,nebo to odejde samo při MS.Teď už doufám,se vše v lepší obrátí a vrhnem se do snaženíčka co nejdříve. 😀

lichtakova
10. čer 2011

@safea7 tak to jsou super zprávy🙂

já jsem dneska poslední den v práci... 😕 no teda ještě služba o víkendu a navíc myslím, že asi budu muset vyjet kvůli takovýmu jednomu blbečkovi... 😠

lichtakova
10. čer 2011

@valinka30 nedopadne, neboj, myslím, že dlouhé cykly s tím nemají moc společného, bohužel se to stává často...neboj, však on se jednou zakousne a vydrží 😉 🙂