Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

tiburcia
30. čer 2011

@safea7 nevím, čekáš na mrchu po revizi?? já čekala 45 dní 😠 😠 dr mi řekl, že pokud dojde do doby jak mi trvaly dva cykly dohromady, že se to nemá nijak řešit...

hanysek.hanysek
30. čer 2011

Holky jak dlouho ste nesměli sexovat? Mě řekli 14dní a 3-4měsíce nesmím otěhotnět. Taky ste to tak měli? Nejradši bych se do všeho pustila už teď. Zítra jdu vytahovat stehy, tak sem zvědavá, co mi řekne.

tiburcia
30. čer 2011

@hanysek.hanysek mě řekli že až po první ms a těhotenství za 3-6 měsíců 😉

hanysek.hanysek
30. čer 2011

@tiburcia Tak to sem opravdu zvědavá, co mi řekne doktor na gyndě. V nemocnici mi řekli 14dní bez sexu a 3-4měsíce neotěhotnět.

safea7
30. čer 2011

@tiburcia Čekám po revizi,ale nevím vážně už mi to leze na mozek,každý třetí den mám bolesti,jako by to mělo přijít a nic ☹

winterska
30. čer 2011

@hanysek.hanysek ahojky, já mám přímo ve zprávě z nemocnice, že mám dodržet šestinedělí - tělo se ted čistí a dává dohromady - nesexovat, nekoupat se (jen sprcha), ani tampony při špinění nepoužívat.. a alespon 1-2 ms nechat proběhnout a až pak se snažit o další //..
věř mi, taky bych ráda byla zase těhotná.. :- 😖

safea7
30. čer 2011

@hanysek.hanysek Řeknu ti to tak jako jedna nejmenovaná sestřička 😉 Jděte do toho hned po první MS,tělo to přijme až bude připravené 😉

tiburcia
30. čer 2011

@hanysek.hanysek uvidíš, hlavně aby bylo všechno ok 🙂

@safea7 mi povídej, všichni mi psali jak to dostali po 3 týdnech a já po 8, jsem myslela, že se už nedočkám ☹

tiburcia
30. čer 2011

Holky já sem taky chtěla otěhotnět nejlíp hned ten den....ale jsem ráda, že jsme počkali ty tři ms, protože byly fakt divné, tak kdoví co ta revize s tou sliznicí udělá...a navíc...si potřebovalo odpočinout i tělo, teď je fajn, tak hurá na to 🙂

winterska
30. čer 2011

@safea7 @hanysek.hanysek holky, a taky jste se tak osypaly, jak už nejste těhotné? já mám ted plet jak 13letý puberťák.. to je hrůza - celé 3 měsíce těhu jsem měla krásně hladkou tvářičku a teď ? hrůza pohledět.. 😔 ale ono to je i tou náladou..

safea7
30. čer 2011

@winterska Já mám trošku horší pleť,ale co je horší pořád jsem měla váhu nahoře o 4kg a kdybych nezačala s rozumnou dietkou,tak bych snad jela nahoru dál 😠

tiburcia
30. čer 2011

@winterska to je normální...mě trvalo dva měsíce než se to upravilo... 😉

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ☹( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím 🙂

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

meiki
30. čer 2011

ahojky holky, tak jen na skok, dneska toho mam plne kecky, vyrazila jsem 9 na kontrolu a vratila jsem se az ve 3 odpo a vysledek? Mimisek krasne roste prutoky v pupecniku ukazkove, pak jsem byla poslana na hematologii skrz ten varix a i ty moje me zacinaji obcas vecer pobolivat, no a tam jsem ztravila 4 hodiny s vysledkem - pichani injekci do bricha jako prevence proti tromboze. Udelali mi odber a zjistili, ze mam nejake hodnoty zvysene a po konzultaci doktorky s mym gyn nasazen fragmin .
A u meho doktora jsme se domluvili na ko uz po 2 tydnech, pro klid duse, budeme hlidat ty prutoky v pupecniku

a.j.a.
30. čer 2011

Ahoj holky 🙂 mrzí mě, že vás zanedbávám ☹ mám teď nějaký výpadek, pže jsem večer úplně ko a sotva držím oči. Nějak mě to každodenní nevyspání zmáhá.
U nás všechno ok. Nepapací Ivanka se trošku rozjedla, ale i tak je to kolikrát boj 😠 jsme teď ve fázi, že odstřikávám a dávám jí to v lahvičce, pže jsme došli k tomu, že z prsa si to nevytáhne, unaví se a usne. Takhle aspoň sní více. Ale nezvládám časově odstřikávat tolik, kolik by bylo třeba, tak to kombinuju s Nutrilonem. Zatím přibírá, tak je to dobré. Zítra jdeme píchat ouška na naušnice, tak to zas bude 😢 jedeme do porodnice za mojí PA a ta jí to přímo píchne. Snad jí to rychle přebolí. Taky už máme za sebou první Hexu a Prevenar. Neměla ani žádné komplikace, tak jsem ráda. akorát teď přes den nějak špatně spí, takže večery jsou chuťovky 😝 ječí, jak kdybych jí utrhla nožičku. Uklidní se, až když zavrtá hlavu pod plenku a zuřivě ohlodává dudlík a v tu ránu je tuhoš.

a.j.a.
30. čer 2011

@meiki to jsem ráda, že je všechno v pořádku. Člověk se zase aspoň na malou chviličku uklidní.

a.j.a.
30. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii teeeda, 20tt, to fakt letí jak blázen 😵

@fram juu, takže teď už je pomalu řada na tobě. Teda, kam se ten čas ztrácí.

a.j.a.
30. čer 2011

@mircisek já tenkrát dávala malou do školky s těžkým srdcem ve 2,5letech na těch 5dní v měsíci a od ledna už na každý den. Pvní měsíce byly náročné a byl to boj. Ale v lednu už si rychle zvykla a teď si ani jedna nemůžeme vynachválit, že tam chodí. Ona je tam nadšená a našla si nové kamarády a kamarádky a pro mě je to velká pomoc, mám aspoň dopoledne čas jen na malou, jinak se jí moc věnovat nestíhám, pže má Klárka různé odpo aktivity a taky hodně chodíme ven. Tím, že jsem přes týden s nimi sama, tak to holt moc jinak nejde. A od září už se těším, že bude ve školce i spát. Chtěla bych pak s Ivankou začít chodit na masáže a cvičení a dát jí aspoň část toho, co měla Klárka, na kterou jsem měla čas 24hodin. Každopádně to ranní vodění je docela náročné. Chvíli nám tvalo než jsme se sladily. Ale jde to. Akorát já teda Klárku vodím do školky kolem té osmé. Mají čas do půl deváté, pak se školka zamyká. Proč by musel malý chodit na sedm ?

zzzzuuuuzzzziiii
1. črc 2011

@a.j.a. Leti, dneska nas ceka dulezite vysetreni, tak doufama verim, ze vse dobre dopadne a pak si budu moct zacit tehulkovani fakt uzivat, pupik uz je krasnej, manzel me furt otapkava... je to fakt krasny.

fram
1. črc 2011

Ahoj holky,
@meiki injekce nezávidím, ale aspoň můžeš být v klidu, že se něco dělá a že si tě pořádně ohlídají 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii držím palce , dej nám vědět, jak jste te dopadli 😉
@a.j.a. opravdu to hrozně letí, ta tvoje malá prďolka už oslavila 2 měsíce 🙂 Máte to holky náročný, ale jste šikuly, jak to zvládáte 🙂

fram
1. črc 2011

@hanysek.hanysek mě po revizi řekli nesexovat 6 týdnů. Začali jsme po první mrše, která přišla po 28 dnech, tak jsme to skoro dodrželi. Ale snažení až po 3.mrše.

jane84
1. črc 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. // SEBASTIAN 2.6.2011
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. // ADÁMEK 13.6.2011
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. // DAVÍDEK 18.6.2011
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) // NELINKA 23.6.2011
fram (36let, MA 2/2010,Femibion) 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(31 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel) 5.5.2011 //

pamir (21let, MA 4/2011, Regular) …………………………….……………………39DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj)......................38DC
safea7 (32let,MA 5/2011,Calibrum babyplan)..........................................................35DC
winterska (39 let, UPT 6/2011 kys. listová)……………………………….………..32DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).........................27DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................................25DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit).......................25DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................24DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová)...................................................21DC
el29 (31let,MA1/2010, kys.listová)................................................................................14DC
herbie (29let, SP 8/2009 prenatal vit.)...........................................................................10DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................7DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová).............................................................................6DC

jane84
1. črc 2011

@slunicko_luca @pamir holky jak to s vámi vypadá, máte už hodně DC?

meiki
1. črc 2011

tak dneska vypuknou ty injekce, ale asi porad daleko lepsi injekce, nez aby se miminku melo neco stat

meiki
1. črc 2011

ta prvni bude asi nejhorsi, kdyby mi to dokazal pichnout manzel bylo by to pro me jednodussi a vubec by mi to nevadilo, jeste ho zkusim premluvit

jahudka80
1. črc 2011

@marulinka
@zzzzuuuuzzzziiii
@lichtakova
No snad to bude dobré na internetu jsem četla ,že někdo může mít až do porodu SC 0, a ten den porodí a jiná zas může mít od začátku těhu. SC 1, nebo 2. a někdo má třeba dokonce 4. a i tak rodí v termínu. Jen by se ten nález neměl měnit. Jako ,že za měsíc 3, pak 4.... to už by značilo, že se žena pomalu otvírá. Pak tam psali, že je nesmyslné ženu nutit celé dny ležet, že normální pohyb porod nepřivolá (no nevím s tím bych moc nesouhlasila) . A prý když má žena se šetřit tak to znamená aby nedělala hodinové tůry po horách a nezvedala 50kg . To mi přijde taky zlehčené... no nevím, každý má pravdu asi v něčem. Já když bych tenkrát stále ležela od 34tt tak nevím jestli bych rodila déle. Žila jsem normálně posedávala polehávala a stejně rodila 36+3 . Hlavně, že je malá zdravá... Já jsem hlavně člověk který potřebuje furt něco dělat když bych tu měla ležet tak se snad zblázním, včera jsem si hrála s malou a pak jsem jí přetřela v pokoji počmárané zdi, je to naštěstí jen dole, tak žádné štafle ani židle, seděla jsem na zemi na polštářku a bylo mi fajn. Neumím si představit tu sedět , nebo ležet a čekat na další kontrolu 😒

jahudka80
1. črc 2011

@meiki Kamarádka si také píchala injekce, všechno v pohodě, rodila 3dny před termínem 😉 zdravého klučinu 😉 držím, Ti palečky ať je všechno v pořádku.
@a.j.a. Ahojky, máš můj obdiv jak to zvládáte, já jsem zvědavá na sebe 😀 tak ať naušničky dobře dopadnou (my jsme nastřelovali - byla to rychlovka, malá jen trochu zaplakala. 😉
@zzzzuuuuzzzziiii Držím palečky ať vám vyšetření dopadne na 1 😉 , vážně to letí jsi v půlce těhu.
@fram tak co už pereš pereš 😀 u nás to počasí stojí za prd. Psala jsem kamarádce že musím prát deky a polštáře (peru je každej rok -jsou propocené) a ona ,že to vyhazuje ,že maj v Ikee za 25kč polštář a 69kč deku že se to vyplatí polštáře si tedy dává dva... no tak přemýšlím jestli to tak taky neudělám 😀
@jane84 ahoj Jani tak koukám že v červnu žádné // nebyly 😒 to chce teď alespoň dvoje 😉 držím palečky 😉

kopretina82
1. črc 2011

@meiki holka, to v pohodě dáš i sama 😉 Já si píchala obě těhu od začátku do konce (vlastně všechny 3, akorát to prostřední jen 3 měsíce a zbytečně 😉 😠 ☹) A popravdě, taky jsem měla největší strach z té 1. a ta byla snad nejlepší 😉 Neboj, jsou to takové tenoučké kraťoučké jehličky a když to pícháš do kožní řasy (nejdřív na břiše, pak na stehně) většinou to ani necítíš 😉A pokud to štípne, tak víš, že je to pro maličké, tak to ani nebolí 😉 😵
Jinak holky, omlouvám se, že nepíšu, ale na PC mám minimum času, jen projedu mail nebo dělám manžovi faktury.Teď když je krásné počasí dvojnásob a ode dneška trojnásob, když nebude D. ve školce.Nakukuju každou chvilku a moc vám všem držím palečky, ale psát mi nevychází ☹ 😅
Máme se krásně, Aňulka mi roste jako z vody, za chvilku už bude mít půl roku 😲 D. je šikulka, správnej velkej brácha 😉
Mějte se tu krásně a moc vám všem budu držet palečky 😵
Pa

jane84
1. črc 2011

@jahudka80 njn, musíme se víc snažit. Hlavně my tři na spodní části tabulky, už by to chtělo, aby některá z nás prorazila tu smůlu

slunicko_luca
1. črc 2011

@jane84 Ahoj jani, nestiham ted docitat, mame srumec v praci i ve skole. Jsem 6. dc. Jeste dva tydny a pak Vas muzu docist 🙂

daniela699
1. črc 2011

@a.j.a. Kdyby to slo tak vam nejaky to pribirani posleme, malymu uz prezdivame otesanek. 🙂 Mamku jsem snedl, tatku jsem snedl a tebe snim taky.. 😀 Mam takovej pocit ze ve ctyrech tydnech mame pres pet kilo (kdyz jsem zkousela vazit sebe a pak s nim, tak jsem se nemohla dopocitat, vychazelo to snad skoro 5.5 😕 Smala jsem se jak jsi psala ze jeci jako kdyz ji trhate nozicku, protoze nas krikloun kdyz spusti tak to taky zni jak bychom ho snad rezali na kousky. Pripada mi ze kdyz se rozdaval hlas, tak on si byl dvakrat. 😀