Potřetí jsme přišli o miminko. Máte podobnou zkušenost?

pajinkaa
11. čer 2007

Ahoj holky,

tak se jdu taky svěřit se svým trápením.....Už potřetí jsme přišli minulý týden o miminko - (poprvé 12 tt (revize), pak 7 tt, naposled 10 tt-2x revize). Jsem z toho smutná, nevím, čím to je, že miminku přestane bít srdíčko.... Máte někdo podobnou zkušenost nebo znáte někoho, komu už pak to další - třetí, čtvrté či páté mimi vyšlo? Je mi 28 a žádné dítě ještě nemáme. Kde pořád brát tu chuť do dalšího snažení, když ani // není u mě výhra?

Díky za rady a zkušenosti.

nefertitka
16. črc 2008

fuha, no chuda, musi byt tazke to brucho, kedze je tam take tazke babo, plus placetna, zvacsena maternica a este aj plodova voda....aj ja uz chcem mat vela veciciek pre mimi 😉 ...ale uz som si kupila jedny ponozticky...take neutral, no a buducu stredu idem na 3D uzv, uvidi sa, ci sa nieco uvidi 😀

tehulka4
16. črc 2008

to uz teraz ides na 3D????? a co tak skoro??? ci uz si nemohla vydrzat???...s tym bruchom si to este ajty uzijes, akurat to budes mat o nieco lepsie, ze nebude az take strasnehorko...a vecicky?no uz si prvy krok k tomu urobila, tymi ponoztickami... 😉 a neboj, urcite ich nakupis a podostavas toooolko ze nebudes vedeit co skor s nimi urobit...tipujem podla seba...stale sa mi zdalo a aj zada ze mam niecoho malo, ale to je iba zdanie... 😀

tehulka4
21. črc 2008

nef?????? halo halo......ste v poriadku??? dlho si sa tu neukazala..som normalne zacala mat obavy...

nefertitka
23. črc 2008

ahoj, nemam nejak cas, z roboty sa nemozem registrovat na nijaku stranku a dnes mam dovcu, tak mam cas🙂 a ked dojdem z roboty, tak som rada, ze si lahnem...sme v poriadku a hej dnes ideme na 3D, dr. mi povedal, ze sa to robi od 15tt, to budem v piatok, tak snad nieco uz uvidi, citala som na jednej stranke, ze sa robieva aj skorsi, zistuju sa odchylky a tak...tak uvidime

tehulka4
29. črc 2008

tak co kocko??? ako sa vam dari???a co bolo na 3D????..tzo poznam, mne sa tiez absolutne nic nece...som v podstate rada, ze vobec som,ale to je asi tak vsetko...uz sa mi to zda ako vecnost, uz aby bol mrnus pekne vonku lebo sa mi neda poriadne spat ani lezat ani sediet.noo skratka nic...a uz je to s vami lepsie??krvacas este??a preco si neni na PN-ke???

lujsa2
30. črc 2008

Ahoj pajinkaa,koľko mesiacov ste po jednotlivých zákrokoch čakali?To zohráva vraj tiež ulohu?

nefertitka
31. črc 2008

bolo velke 78mm od hlavicy po zadocek, hybalo sa ako dive🙂 ma to maly hrbolcek medzi nozkami, tak to asi pravdepodobne bude chlapcek🙂 dr. nam to zle nahral na dvd, tak idem buducu stredu znova. Nevidela si foto v albume? Do roboty chodim, lebo potrebujeme peniazky, a dr. povedal, ze mozem a doma som uz nevedela vzdrzat. Nerobilo mi to dobre na psychiku. Kedy mas termin tehulka?

tehulka4
31. črc 2008

ked som pozerala albumik, tak si tam nemala nic nove..tak skusim kuknut teraz..takze chlapec??? no moznos a doki pomylil... 😉 ale aj tak dobre...tiez som radsej chcela dievcatko, lae teraz mi to je v podstate ejdno..teskam sa strasne na maleho..juuuj, termin mam az 21. septembra, ale uvidime..podla mna to bude asi okolo 15....aj ked by som prijala hhoci uz aj teratz...

nefertitka
2. srp 2008

no mam to tam zle dane v albume, musis rozkliknut ten uzv🙂

tehulka4
2. srp 2008

nef, uz som pozrela..parada...sa teskam s tebou a zaroven gratulujem, ale zatial nie je este na 100% iste ci to bude chlapec..ja to tipujem tak na kocku od zaciatku, tak nevuiem... 😉

nefertitka
3. srp 2008

no mas pravdu, neni to iste, ale malo to tam nejaky hrbolcek medzi nozkami, tak neviem 😉

tehulka4
3. srp 2008

hrbolcek moze mat aj dievcatko...teda spon takto na zaciatku... 😉

nefertitka
3. srp 2008

aha tak to este moze byt babizna 😀

tehulka4
3. srp 2008

no jejeje...nadej zomiery vzdy posledna... 😉 so mnou v septembrovkach je jedna kocka, ktora bola aj na 3D ultrazvuku a tam jej tvrdili ze to bude dievcatko a v 33tt zistili ze to bude chlapec..tak si vyber..nejak mam pocit, ze to nikdy nie je iste...

nefertitka
3. srp 2008

no ono sa vravi, ze dievcatko nikdy nie je iste 🙂

tehulka4
3. srp 2008

no to je pravda...tak sa mozno uvidi troska neskor... 😉 moj maly ma prave stikutku..chudacik...

nefertitka
3. srp 2008

a to ako vies ze ma stikutku?🙂

tehulka4
3. srp 2008

raz mi zacal stikutat na poradni a to som nevedela co je, len som vytrestila na sestricku oci ze co to je, ze ako keby spom mala v spodnej casti bruska este jedno malinke srdiecko..a sestricka, ze to maly stikuta...sem tam to robi, ale nie je to nejak extra casto... 😉

tehulka4
7. srp 2008

nef, no co ako??? conoveho??? sis a dlho neukazala, tak ze co je s tebou?? 😉

nefertitka
3. zář 2008

Ahoj Tehulka, nejak nemam cas na internet v poslednej dobe🙂 uz sa ti blizi termin porodu, ake mas pocity?

tehulka4
3. zář 2008

cauki nef, to vidim, ezs a dakde flakas...ael vidim aj to tze ti svieti krasny 20tt ku ktoremu ti blahozelam... 😉 ..termin porodu sa blizi, akurat dnes som bola na poradni a dokina ma naaaaaramne potesila, ked mi zahlasuila, ze maly ma uz teraz 3800g...no parada...ale uvidime aka bude realita...a co ty ako???

nefertitka
3. zář 2008

fiha to bude valibuk 😀 ...ale mozu sa aj mylit;)
ja v pohode, nebolievalo ta brusko okolo toho 20tt? ja som s tym dnes bezala k lekarovi, a vsetko vyzeralo byt ok...este buducu stredu absolvujem uzv, tak som zvedava, ci je vseetko ako ma byt....

tehulka4
3. zář 2008

no ratam aj ja s tym, ze hadam az taky velky nebude, ale vraj nemam ratat ze bude v skutocnosti mensi ako 3500g...no vedia ako potesit prvorodicku,,.... 😀 pobolievalo, ale to je tym ze sa ti roztahuje maternica...chvilu pobolievalo ale potom prestalo..ak by ti to robievalo aj nadalej kup si v lekarni magne B6 a davaj si jednu tabletku denne..nic tym nestratis a dietatku to tiez neublizi,..ak by bola bolest vacsia , tak si daj rovno dve, lahni si a vyloz nohy..potom by to po chvili malo prejst...to ti budu robit ten morfologick uzv buduci tyzden??? a stale neviete co by to mohlo byt:??

nefertitka
3. zář 2008

no predpisal mi dnes lekar magnezium, mam brat dve tbl denne, ano ten mi asi budu robit, ja neviem, proste uzv v 20tyzdni, ci vlastne uz v 21. Nevieme stale;) az buduce stredu, ak nam to male ukaze 😉 inak ma aj pichava v maternici akoby ihly, no ale snad to neni nic vazne

nefertitka
3. zář 2008

inak mas uz dobre brusisko 😀

tehulka4
3. zář 2008

nemaj boja....bude to dobre a ano je to ono...jednoducho sa ti maternica a pnava pomalicky roztahuje, ved aj to babo musi rast.. 😉 tak to ti budem drzat palceky na ten uzv, ja som sa ho strasne moc bala, ze ci nahodou mrnus nema nieco..ale vsetko bude ok aj u vas...

nefertitka
3. zář 2008

dufam....zatial som rada, ze afp testy vysli v poriadku....este toto a potom ta cukrovka, uz ked som sa dostala tak daleko, tak dufam, ze to dobojujeme do konca...
inak ake maju byt intervaly medzi kopkanim?ja to citim hlavne vecer, ked si lahnem

tehulka4
3. zář 2008

afp testy neviem ani na co robia...aj tak nie vyzd ukazu spravny vysledok..cukrovka je v pohodke, ak by ti nahodou nieco zistili tak ti daju maximalne tak nejaku dietu a pozornejsie sleduju mimi....a uz to tentokrat urcite dobojujete, ked ste to spolu zvladli az sem prist...intervaly sa nedaju presne povedat..niektore babatka su lenivejsie ine su zivsie..a vrajby mali prespat 95% dna, akurat je na nich ako si to rozdelia..ale tiez som maleho vzdy citila najviac vecer tak okolo 9-10 ked je uz organizmus trochu uvolneny a pripravemny na oddych....ale s pribudajucimi tazdnami som ho citila vzdy vuac a viac ked som si napriklad lahla, alebo sedela v takom pololahu...mala by sio citi asi tak 10 pohybov za den,a le nie vzdy vsetky pohyby su take silne aby si ich voobec zaregistrovala..takze si zatial z toho tauzku hlavku nerob..inak ked budete uz starsi a aj vacsi tak zistis, ze sa ti priblizne v tej istej dobe mrnus ozyva kazdy den..

nefertitka
3. zář 2008

no afp su geneticke testy, downow syndrom a razstepy...
ukazovala som muzovi tvoj balon 😀 sa zlakol, ze co ma caka 😉 a co teda, bude to Oliver? 😀

tehulka4
3. zář 2008

viem co su afop testy, ale nejak presne neukazuju...poznam baby ktorym vysli ok a dietatko malo nejaky problem, alebo vysli zle a kocky museli ist na amnicentezu kde im nic nepotvrdili..napriklad v zahranici ich nerobia nikde..to iba u nas na sk, aby dobre vystresovali tehotne.. 😉
manzelovi kluuudne odkaz ze az taky velky nie je ze su aj vacsie.. 😀 akurat mi to bolo dnes vysvetlene, ze tie mamicky co su mensie maju to brucho vacsie a tie co su vyssie tak ho maju take mensie, ale azsa zaleziaj od toho ci je tehotenstvo prve alebo uz zena rodila...a aj kde je mrnus ulozeny...tak nech sa neboji, bud budes mat aspon take ako ja, alebo aj vacsie... 😀 😀 😀 a co teba, ale jeho, ked budes mat problem si ostrihat nechty na nohych,a lebo sa bdues mat problem zapnut do topanok a podonme hovadiny, co cloveku az tak nepridu, az ked pride na to, a zrazu hups anejde to... 😀 tak teda nakoniec to bude Oliver, nech ma tato radost...kto sa s nim bude hadat.. 😀 😀 😀