Potřetí jsme přišli o miminko. Máte podobnou zkušenost?

pajinkaa
11. čer 2007

Ahoj holky,

tak se jdu taky svěřit se svým trápením.....Už potřetí jsme přišli minulý týden o miminko - (poprvé 12 tt (revize), pak 7 tt, naposled 10 tt-2x revize). Jsem z toho smutná, nevím, čím to je, že miminku přestane bít srdíčko.... Máte někdo podobnou zkušenost nebo znáte někoho, komu už pak to další - třetí, čtvrté či páté mimi vyšlo? Je mi 28 a žádné dítě ještě nemáme. Kde pořád brát tu chuť do dalšího snažení, když ani // není u mě výhra?

Díky za rady a zkušenosti.

pajdulka
3. únor 2009

Ahojky chaala jo je to docela dobrý,teď mám malé dilema.Mam pocit že tomu mýmu to ujelo a ja pořád měřim a čekám a nic.No snad jen plašim.......co ty a snažení?

tehulka4
3. únor 2009

ahojky nef, az etrza som konecne nasla tuto temu a vidim, ez uz mas krasne babatenko pri sebe..tak ti straaaaaaaasne moc dodatocne blahozelam..mala je aozaj starsne krasnucka... 😉

peta79
3. únor 2009

Holky děkuju. Pomohlo mi, že jsem to napsala.
Chaala- přesně, měla jsem to také tak. Na konci 4.měsíce jsem měla o 3kg míň, než před těhotenstvím.
Příští středu nás čeká konzultace v Gennetu ohledně genet. vyšetření nás obou. Doktorce se nezdají výsledky chromoz. rozboru - moc tomu nerozumím, tak uvidíme 😒

chaala
7. únor 2009

Pajdulko,v úterý by asi měli být výsledky z genetiky. Doufám,že budou v pořádku a pak už to necháme přírodě 🙂 I když od pondělí jsem zpátky v práci, po čtyřech letech a vůbec nestíhám. Tak ani nevím, jestli bude nějaký čas 😀 😀 Ale člověk na to nemá čas ani pomyslet.Od rána se nezastaví.

Peto79, už jste v Gennetu byli nebo Ti ten chrom.rozbor dělala tvoje gynekoložka?Doufám, že budete mít všechno v pořádku.

nefertitka
9. únor 2009

ahoj tehulka,dakujem...a vam to ide ako?Maly rastie ako z vody,ze? 😉 Pekne narastol a vidim,ze uz si podoprety aj sedka🙂

peta79
12. únor 2009

chala- Jak ti dopadly výsledky? včera jsme byli s manželem na odběrech a teď musíme 3-4 týdny čekat na výsledky. Před tím se jednalo o chrom. rozbor miminka (z plodové vody) a protože byl špatný, šli jsme na testy oba. Zjistí, zda to byla náhodná chyba, nebo jsme nositeli my.

pajdulka
13. únor 2009

Chaala-tak jak? Nás nikam neposlali prý to byla náhoda.Tak jim budu věřit 😒 No a jinak dorazila první MS a jdem do toho hned,už aby to bylo...........jinak já si nemoc.prodloužila ještě o týden ,ale stejně se mi nechce.

chaala
14. únor 2009

Ahoj holky 🙂 ,tak výsledky z Gennetu ještě nemám. V úterý to byly 4týdny, mám to zkusit v pondělí. Tak nevím. Říkali,že když bude vše v pořádku,tak to pošlou jen mojí doktorce. Kdyby něco bylo,tak mi rovnou zavolají. Ve středu ještě nevolali a u doktorky také nic nebylo. Tak čekáme.

Pajdulko,taky už to po první menstruaci necháváme osudu. Přišla,tak bez ochrany,ale plodné dny nehlídám. Teď jsem se ještě vrátila do práce,tak ani není čas 😀

Peto79,to jsem zvědavá,jak dopadnete. Snad co nejlépe 😉

veronikaa28
27. únor 2013

Ahoj, mám podobnou zkušenost, já jsem přišla o mimi 5x naposledy teď před týdnem ☹((( je mi také 28 a miminko jsem strašně moc chtěla. Vyšetření už mám, na nic se nepřišlo. Nevím co dál..zda riskovat nebo čekat nevím na co. ☹

kiki68
14. kvě 2013

My sme prisli tiez o mimi, prestalo sa vyvijat v cca. tyzdni,ale nechali ma s tym do 9. tyzdna, zajtra idem na cistenie.
Ale pristup personalu je dost necitlivy a to som na sukromnej klinike. Este sa nejaka doktorka pomylila a doniesla mi nejake papiere na interrupciu, po par minutach som jej povedala,ze to babo uz nezije, ze to bolo velmi zelane tehotenstvo a jednoducho to musi ist na cistenie,lebo sa neda inak. Tak sa velmi ospravedlnovala,ale bolo to strasne neprijemne.
Proste mala klinika a maju tam v takychto veciach bordel...:(
Uvidime co bude o par mesiacov,ale mam z toho strasny pocit,vobec sa bojim,ze take nieco prezijem znovu.
Rozmyslam ci si mam nechat spravit nejake testy,ale oni mi doporucili len toxoplazmozu,ktoru by som ani nemala kde dostat....Mozno je to aj mojou polohou amternice,ze je nejak viac otocena dozadu. Ja fakt neviem,ale uz sa bojim hned otehotniet,aj ked to je asi najlepsi liek na takuto stratu.

hanuuule
2. srp 2013

Ahoj holky,mohu mezi vás?

dagmar2011
25. srp 2013

@pajinkaa aj ja som na tom podobne prvy krat to bolo 20tt potom 8tt a naposledy 13tt aj ja som z toho zufala

katarinapb
25. srp 2013

Ahojte nemáte náhodou poruchu zrážania krvi , dali ste si to vyšetriť

pajinkaa
autor
25. srp 2013

ahoj holky,

s tou srážlivostí nevím, ale myslím, že mi zkoušeli kde co..

Dáši, to je mi moc líto ☹(( U mě to nakonec dopadlo dobře... i když po třikrát to nevyšlo a počtvrté to bylo těhu v rohu děložním (forma mimoděložního - takže operace a konec)... ale popáté to klaplo a skoro do roka od té operace se nám narodil chlapeček .. a v jeho 26 měsících pak holčička.. byly to rizikové těhu se špiněním, otvíráním.. ale všechno dobře dopadlo a děti se narodily v 39 tt 🙂

U mě to potrácení prý mohlo být náhoda, chřipka, toxoplazmoza, myom... nic nebylo ofiko potvrzené.. ale tohle mi říkali..

Přeju všem hrozně moc štěstí a síly vydržet!!!! Odměna pak za ty nervy a hrůzy stojí!!! 🙂

ariadna22
31. srp 2013

@parybka jasné, že sa malá narodí, mysli na ňu alebo na neho ako na chlapčeka alebo na dievčatko nie ako na bábätko daj mu meno, je jedno či sa trafíš, ono sa ti o ňom sníva ako ho máš oblečené, ja to volám "záblesky".Mne sa stále dookola sníval so synom jeden obraz v ružových vecičkách, myslela som si teda,že budeme mať dievčatko ani som nechcela vedieť, že budeme mať synčeka, a potom som ho videla u babky oblečeného v ružovom po dcérke, presne tá istá scénka ako v tehu snoch. A to bol úplne krásny pocit. Držím vám obidvom veľmi palce.