Pozitivní těhotenský test, pak ale vždy dojde k menzesu

gabriella12
15. srp 2011

Ahoj holky, prosím radu nebo nejlíp o informaci od té, která si tímhle už prošla.
S manželem se snažíme o miminko, ale problém je v tom, že sice otěhotním v každém měsící, ve kterém se snažíme, a těsně před menstruací mám jasně pozitivní těhotenský test, ale i přes to dojde k menstruaci v termínu a poté již těhotenský test není pozitivní samozřejmě.
Stalo se nám to již po 4x.
Zřejmě budu muset dojít k doktorovi, i když jsem se tomu chtěla vyhnout, protože jak jednou doktoři začnou rýpat.... 😒
Nejdřív jsem si myslela, že je problém se zahnízděním, ale prý nezahnízděné vajíčko nevylučuje hcg, což ty moje vylučují.
Tak nevím....zná to někdo?

kvetinka6
15. srp 2011

No mě se stalo něco podobného, ale doktorka mi hned nasadila utrogestan a bylo poklizené. Vajíčko se pěkně zahnízdilo a těhotenství bylo OK a hlavně se to udrželo..... - je to hormonální léčba která prospívá žlutému tělísku, které vylučuje nějaký hormon zodpovědný za udržení toho vajíčka. Teď se pokoušíme o druhé mimi a rovnou mi ho nasadila - vždy se papká 17. den po MS 10 dnů......ale je to hormonální léčba - takže jen na předpis.....já být tebou tak už jsem u doktora dávno.....

lulii
15. srp 2011

@gabriella12 A taky mě napadla další věc - "alergie" na trofoblast (vytváření protilátek proti oplozenému vajíčku).