Pregnyl. Kdy načasovat tulení, abychom uspěli?

kay
18. črc 2007

Milé snažilky, prosím o radu..
Tento měsíc jsem poprvé brala Clostilbegyt, a dnes ráno mi doktorka píchla pregnyl, aby došlo k ovu. Poraďte prosím kdy se nejlépe tulit, abychom uspěli? Děkuju za radu.

slunce09
18. bře 2014

pavlinaklikova@gmail.com dneska my píchla dr pregnyl mám tedy čekat s milováním opravdu 36hod nebo máme už dneska a zítra též---pajka

slunce09
18. bře 2014

@len takže dneska mi dr píchla pregnyl tak máme už mimi dělat dneska a zítra též nebo mám čekat 36hod aby spermičky byly akorát.....

racek26
1. říj 2015

Nevíte prosím, v jakém časovém rozmezí po apklikaci injekce pregnylu má být pohlavní styk? Mně lékař řekl za 40h ....více nic, nevíte jestli spustí ovulací, kt. by měla trvat cca 24h. Tj. měla bych být plodná zhruba za 40h až 64h ?

nelinka001
22. říj 2015

Dobrý den, obnovuji tema : Snažíme se už rok a půl o druhé miminko, stale bez uspěchu. Tento cyklus jsem měla 5 den clostylbegyt 2 tablety deně. 14 dc ultrazvuk folikulu, by 18mm. 16DC pychnuty pregnyl. To byl pátek. Manžel musel nečekaně odjed pryč, a bohužel tulení v patek neproběhlo až v sobotu v noci. cca 39 hodin od pychnuti pregnylu. Ve středu jsem měla ale šílene ovulační bolesti. Teď žadne probémy nemam, je mi fajn jsem ted 22DC. Myslíte si že ten jeden sex po 39hodinach od pregnylu muže stačit? Vím že je lepší si to nebrat tolik, ale určitě vy které se snažíte dlouho víte jak je to těžké. Za ten rok a půl jsem už zoufala. Děkuji za každičky řádek. hezký den.

racek26
22. říj 2015

@nelinka001 ... mně osobně lékař říkal, že se po pregnylu se souloží za 40h, když jsem se ho ptala, že na diskuzích se většinou uvádí 36h. Tak říkal, že 4h nehrají vůbec roli .) .

nelinka001
22. říj 2015

Kez by to tak bylo. Uvidime az budu testovat. Beru ted utrogestan.

racek26
23. říj 2015

@nelinka001 hodně štěstí, mně bohužel dorazila MS

kokodyl
23. říj 2015

Ja mam pichnuto dnes a doktorka mi rikala, ze ovulka by mela byt za 36h. Ale tulit se dnes, zitra a v nedeli. Ze by mohl prasknout sam.

nelinka001
24. říj 2015

Ja nevim kdy mam ms ocekavat. Slysela jsem ze clostyk ma zkrtacovat cyklus. Mam ho cca 35dni. Pregnyl byl pichnut o tyden drive kdy jsem vubec ovu ocekavala. Tak i ms by mela si prijit driv ze?nebo az toho 4.11?

racek26
24. říj 2015

@nelinka001 tak mně zkrátil MS cca o 5 dnů utrogestan, clostilbegyt se podílí možná taky 🙂 . Hodně štěstí 🙂

nelinkasari
24. říj 2015

@nelinka001 ahoj vám se to povedlo jak ,s pomocí lékařů ,také se snažíme asi už dva roky ,dva ivf neúspěchy ,jsem už zoufalá co je a není dobré

nelinka001
24. říj 2015
nelinka001
24. říj 2015

@nelinkasari
@nelinkasari prvniho syna - to jsem otehotnela bez problemu behem par mesich a bez pomoci lekaru. Ted se snazime o druhe pres rok a pul. Zatim bez uspechu. Snad to brzy prijde. Zmenila jsem i doktora. Konecne se zacalo neco dit. Jelikoz dr ktereho jsem mela predtim si akorad delal srandu ze idyz chceme dite ze musime soulozit...atd.

nelinka001
24. říj 2015
nelinka001
24. říj 2015

@racek26
@racek26 taky preji hodne stesti. Mela jsi nebo mas po lecich tqm osklivou plet?ja ma najednou takovyho akne...strasny.

nelinkasari
24. říj 2015

Ne ne mě se plet nezhoršila ,jen v době kdy jsem si píchala léky jsem si připadal že trochu přibírám na váze hlavně v prsou a ramenou.

racek26
25. říj 2015

@nelinka001 nemám, ale po utrogestanu jsem přibrala v oblasti pasu ....

lenusaak
31. říj 2015

Ahojky holky, má dotaz. První mesic jsem teď uživala clostilbegyt a 14.den cyklu dle UZV, kdy jsem mela krasně dozrále folikuly mi pichla MUDr. Pregnyl. V ten den a ani den po aplikaci žádné bolesti v podbřišku nebyly, nikdy jsem na to ani nijak netrpěla nebo se spíš na to nezaměřovala zda mám bolestivou ovulaci. Dnes je to 5tý den od aplikace a zaroveň druhý den co mam bolesti v podbřišku, hlavně pravá strana. Bolest je stálá, trva pořad nezavisle na tom jestli odpočívám nebo něco dělám. Myslíte, že je možne že by ovulace byla až teď, žadné jiné příznaky jako ovulační hlen nemám, tak pochybuju, ale i tak.... Nebo je pravidlo, že je ovulace do 48 hod a nebo vubec? Četla jsem, že je to nežádoucí učinek, ale než začnu plašit, chci vědět zda jste to nějaká zažila. Je víkend a doktorce se nedovolám, tak se obracím na vás. 😅

kokodyl
31. říj 2015

Ja mela bolesti ale male hned ten den a den pote..... jinak ja jsem 9 den od pichnuti a 8 den od asi ovulky a 3 den me poboliva bricho jako pri ms. Tak ja zase se ptam jesrli je to normalni nebo ze by se zadarilo???

nelinka001
31. říj 2015

@lenusaak ja mela taky 4 den bolesti od pichnuti. Ale je asi dva dny. Pak me zacaly 6 den bolet prsa. Mela jsem tak citlive bradavky ze jsem bolesti brecela. A tyky cca dva dny. Dnes jsem 10 den po pregnylu prsa neboli v podbriskutaky ne. Zadne priznaky. 3 .11 ma dorazit mrcha. Ale ja doufam ze nedorazi. Snad. Nekde jsem cetla ze uhnizdeni taky muze trochu bolet. Ale zda to je ci neni pravda nevim. Drzim palce.

kokodyl
31. říj 2015

@nelinka001 a testovala jste??? Me mrcha ma prijit 10.11 a ja testovala jen zkrs to ze sem chtela vedet jestli je pregnyl fuc a 6 den byl duch a 7 uz cistej. Budu vam drzet palecky at ta mrcha nedojde

nelinka001
1. lis 2015

@kokodyl testovala jsem taky kvuli pregnylu a 6 den byl fuc. Testovala jsem v patek a snehobilo. tak uvidime. Snazime se oz rok a pul. A pokazdy kdyz to dostanu je to pro me hrozny. Snazim se byt pozitivni a nemyslet na to tolik ale podvedomi je silnejsi.

kokodyl
1. lis 2015

@nelinka001 to my tez 1 a pul. Prvni bylo napoprve, ale na druhy cekame a cekame. Kazdej mesic muka. V lednu jsme cekali , ale mimi slo samo fuc a od te doby mam problem s uzravanim vajixek.K tomu srusty po prvnim CS vse odrasteno. Ted prv i.mesic s clostikem tak uvidime

lenusaak
1. lis 2015

Holky moc vám držím palečky aby mrchy nedorazily!! Dneska už ty bolesti nejsou hrozný, ale modlím se aby se zadařilo. Ja jsem po dvou velkych operací, kdy při te druhé mi rušili srusty a zpruchodňovali vejcovody- podařil se jen jeden a to ještě mizerně, prý nemá smysl me zbytečně dlouho trápit a tak mi doktorka dala šanci dva cykly na zkoušeni, s tím, že na sale zjistila že neovuluju, tak proto ty leky. Pokud nic , jdeme na umělý( už navštěvujeme repro.kliniku kde nám děkaji vyšetření) to břicho mě bolelo na pravé strané kde mam ten nepruchozí vejcovod, tak se bojim, že ovulace byla ztovna tam, ale kdyžtak je šance i přísti mesic. Vam moc držim pěsti, musi to byt psychicky naročne snažit se tak dlouho, ale věřím, že na každou z nás se štěstíčko usměje!! Tfuj tfuj

racek26
1. lis 2015

@nelinka001 mně lékař snížil clostík jen na 0-0-1 a nic nedozrálo, takže teď nebyl ani pregnyl , taky jsem myslela, že to bude můj konec ....

nelinka001
1. lis 2015

Tak mrcha přila už dnes ☹ A to měla dorazit cca až 3.11. Ale asi to urychlil pregnyl a utrogestan. Pregnyl mi dr. chce opakovat ještě dva měsíce.

nelinka001
1. lis 2015

@racek26 Jak to že ti ho snížil? Ja budu Dr zítra volat. Zda mi bude ještě clostik psat či ne nevím.

kokodyl
1. lis 2015

To je mi lito. Ja jeste zyden muzu doufat. @lenusaak preju hodne stesti. Je to hruza to cekani..... manza uz si ze me dela srandu ze jsem tim posedla.... vim ze sem. Ale rada "nemyslet na to" nevim s ktere hlavy to je. Ikdyz psychika dela hode, ale aspon u me to za hlavu hodit nejde. Jinak holky omlouvam se ze jsem vam.sem vplula do konverzace, ale nemam se kde vykecat 😃😃 😀

racek26
2. lis 2015

@nelinka001 údajně folikul byl moc velký 25.5 mm, ale byl jen jeden.....každopádně už mně dál nechce léčit ( po třech cyklech) a odeslal mne rovnou do CARU ( vzhledem k mému věku)....

racek26
2. lis 2015

@nelinka001 po kolika cyklech ? mně ho už nechtěl dát ani po třetí 🙂. Jinak já předčasně vysadila utrogestan ( přítel měl chřipku) a to jsem asi neměla dělat 🙂 , MS už 20.den cyklu.... Utrg mám brát 16.- 24dc a já brala je 16, a 17. den cyklu jsem si večer už nevzala a to jsem si myslela, že se mi perioda naopak prodlouží a ono ejhle :D