Pregnyl. Kdy načasovat tulení, abychom uspěli?

kay
18. črc 2007

Milé snažilky, prosím o radu..
Tento měsíc jsem poprvé brala Clostilbegyt, a dnes ráno mi doktorka píchla pregnyl, aby došlo k ovu. Poraďte prosím kdy se nejlépe tulit, abychom uspěli? Děkuju za radu.

nelinkasari
26. únor 2016

@lenusaak Ahoj je to dlouho co jsem tu nebyla ,tak jsem i po 6 iui a stále nic .Nakonec jsem se rozhodla do jiného centra Jelikož jsme zjistila je pár věcí mi při ivf ani neřekli že by to mohlo být dobrý aby jsme tomu víc pomohli.bylo mi pouze řečeno že jme vše dostali k prostudovaní na papírech a že pak bylo na paní Primařce jestli nám to navrhne a doporučí.Ale já si o tom něco přečetla a vůbec to nebylo na škodu kdyby se jen malinko zmínila aby to při Ivf udělali což bělo být sledování emrijka kamerou aby ho nemusely stále vyndavat z toho je dobrého prostředí ve zkumavčičce.

nelinkasari
26. únor 2016

@nelinkasari a nehledě na to že jsem podstoupila i těchto pár věci a neudělali mi ani imunologii ,a také ještě další věc která se teď dělá je nějaký gelík jmenuje se to embryglu -a to taky neprováděli .Odstupem času můžu říci že jsem do všeho šla po hlavě a narychlo ,ale teď kdybych to měla vzít zpětně už bych k lékařům nebyla vstřícná byla bych víc průbojná jak se říká o co si neřekneš nic ti samy nenabídnou ,i když to např hradí pojišťovna

petulibiii
10. čer 2016

Holky, po jak dlouhé době jste otěhotněli..co jste si pichali pregnyl???

monichka
25. črc 2016

Ahoj holky, snažíme se už teměř rok a stále nic, tento měsíc chci probrat s doktorem pregnyl. Za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět po téhle injekci?

silimarnka
14. říj 2016

Ahoj holky chci se zeptat, v pondeli mi byl pichnut pregnyl5000, jaka je sance nebo povedlo se nekomu otehotnet kdyz jste se s chlapem tulily jen jednou? Druhej vecer usnul. Ovu test mam jeste ted pozitivni ale uz slabne

petulibiii
15. říj 2016

@silimarnka záleží za jak dlouho proběhl sex..pokud byl od pichnuti pregnylu sex do 24h..tak si myslim..ze to staci a šance tam je..nám to vyšlo napoprvé 🙂))

danaerzi
15. říj 2016

@silimarnka ahoj, nám to stačilo. Druhý den po injekci a jsou z toho krásný dvojčata🙂 Přeju hodně štěstí.

silimarnka
15. říj 2016

Ahojky dekuji za odpoved, no my meli sex v utery vecer takze tech 24h tam bylo i o kapku vice,bohuzel driv ani pozdejc to neslo

silimarnka
25. říj 2016

Tak pristi mesic znova pregnyl, prvni pokus nevysel. Doufam ze ten druhy bude uspesnejsi.

kokodyl
25. říj 2016

@silimarnka držím palečky nám nevyšel ani 3 pak jsme vyfasovali nějaký vitaminy vyprdni se na to. Manzel mel pracovni slezinu ve vinnym sklípku. Jeli jsme spali jsme jako sourozenci ( kazdej mel svoji postel ) a ono ejhle dnes jsem ve 24tt. Hlavně se hod do klidu. Vím že to.nejde taky jsem nesnášela když mi to někdo radil ale něco na tom bude. Každopádně pokud vam.nepůjdou ani ty 3 pokusy. Objednej se do nejakyho centra kde vam udělají krevní obraz atd.

kokodyl
25. říj 2016

My tak vlastně zjistili že i manzel mel pomalejší sperma

kokodyl
25. říj 2016

@silimarnka a j tomu ovu testu. Toho se nerid. On je vždycky pozitivní po pregnylu

alcar
25. říj 2016

@silimarnka delal ti gynekolog pred pichnutim Pregnylu folikulometrii nebo pichas vylozene jen podle ovulacnich testu?

danaerzi
26. říj 2016

@silimarnka Nám to vyšlo taky až na druhý pokus..a to jsem byla nastydlá a šíleně unavená 🙂))

silimarnka
27. říj 2016

@alcar ahoj, ano delal, vajicko melo 20mm. A pak mi sestricka pichla pregnyl

silimarnka
27. říj 2016

@kokodyl gratuluji, no pomalinku mi to leze na mozek. Muz chce zkusit inseminaci

silimarnka
27. říj 2016

@danaerzi no nechame se prekvapit....jsem zvedava zdali to vubec vyjde.

alcar
27. říj 2016

@silimarnka tak pokud jsi byla na folikulometrii a podle toho mas pichnuty Pregnyl, tak bych si ovulacni testy nedelala. Jednak jsou samy o sobe nepresne a byvaji falesne (ja je mela pozitivni a presto jsem ovulaci nemela), ale hlavne jsou ovlivneny tim Pregnylem. Po pichnuti Pregnylu z nich nic nevyctes, protoze zareaguji na zvysenou hladinu HCG, ktere obsahuje Pregnyl.
Jinak 20mm na folikul je slusnych, nez zacal Pregnyl pusobit, mohl mit 23mm, coz je na oplodneni idealni. Preji, at se zadari. 😉

silimarnka
27. říj 2016

@alcar dekuji, bohuzel se nezadarilo. No snad tento cyklus najdeme s manzelem //

stacheta
30. říj 2016

Ahoj holky, chci se zeptat. Jsem ted 4den po ms, a min mesic mi byl pichnut pregnyl. Ovu test haze ducha, myslite ze to je jeste pregnyl? Vcera jsem zpozorovala bilkovy hlen

stacheta
30. říj 2016
kokodyl
30. říj 2016

Zkus test pregnylu by tam po 7 dnech byt nemel

lenusaak
30. říj 2016

@stacheta ovu test háže duchy normálně. Kolik ti pichli jednotek? Hlavně tedy pregnyl se kontroluje podle těhu testu, pregnyl totiž obsahuje hcg hormon. Hned po píchnuti bys měla mit pozitivní test.spousta holek takhle denne testuje těhu testem a kontroluje kdy jim pregnyl vyprcha z těla, aby až se potom objevi druhá čárka měly jasno, že jde o těhu. Ovulačnima testama to nepohlidas, ukázou ti ovulku, ale ne kdy z tebe pregnyl vyprchá. Ovulka trvá par hodin, pregnyl se v tobě drží až 10dni. Takze urco testuj těhu testama, pokud aleuz ted něco pujde na tehu testu videt, uz by se nemělo jednat o pregnyl, ale těhu 😊 dej nám věděta držim pěsti!!

stacheta
30. říj 2016

@lenusaak myslis tehu? Tomu se mi nechce verit. Vcera jsem zpozorovala i ten bilkovy hlen, a mela jsem i normalne menzes. Vubec tomu nerozumim

lenusaak
30. říj 2016

@stacheta je já to blbě pochopila promin, nějak jsem vypustila, že ms proběhla a ne že mas po termínu, kdy se ms dostavuje,těhu asi ne. Do 36hod od pchnuti proběhně ovulace, po tuto dobu to mužes hlídat ovu testem, kdy přesně ovulace bude. Pregnyl se držet v tobě může i 10dni ale to už s ovulaci nemá nic spolecného.

stacheta
30. říj 2016

@lenusaak v pohodě 🙂, no tento měsíc si ho chci taky nechat píchnout, akorád mě znepokojilo že by už ovu byla tak brzy... Ale raděj jsme to dnes s mužem pojistili 🙂, a včera večer taky, tak snad se jednou zadaří 🙂

alcar
30. říj 2016

@stacheta Pregnyl z minuleho mesice uz v sobe urcite nemas a ovulaci take jeste nemas. Az se bude ovulace "chystat" (zvysi se hladina LH), tak na testu budes mit dve stejne silne carky. Vetsinou to byva kolem 12.-15. dne cyklu. Ty nechodis na folikulometrie, kdyz si pichas Pregnyl? Preji hodne stesti. 😉

stacheta
30. říj 2016

@alcar ja bych si ho nepichla nikdy. Byla jsem, tam mi to nameril a hned pichli. Myslim ze se ovulace blizi, carka zesiluje. Jen jsem se zeptala, nesedelu mi peave dny, rikaka jsem si zdali to bejsoz treba zbytky po pregnylu, ikdyz vim ze je to hloupost.

alcar
30. říj 2016

@stacheta a na ktery den jsi objednana k dr?

stacheta
30. říj 2016

Chtela jsem ted v tydnu, ale ovu uz asi bude probihat. Citim podbrisek jako by me tam neco tlacilo, a test uz sili, tak bych stejne injekci nestihla