Pregnyl. Kdy načasovat tulení, abychom uspěli?

kay
18. črc 2007

Milé snažilky, prosím o radu..
Tento měsíc jsem poprvé brala Clostilbegyt, a dnes ráno mi doktorka píchla pregnyl, aby došlo k ovu. Poraďte prosím kdy se nejlépe tulit, abychom uspěli? Děkuju za radu.

nelinka001
3. lis 2015

@racek26 Ja ted pojedu 3 cyklus. Včera jsem si vyzvedla clostik a pregnyl mam doma v lednici. Takže to ještě zkusíme. Ted jsme si řekly s manželem že syna necháme babičce a po pychnuti pregnylu si dame welnes. Budeme sami, budeme odpočívat, romantika...atd. Jelikož manžel je podnikatel, je od rana do večera v praci. A pokaždy jsme unavený, a je to takové vše honem honem, tak teď skusime vypnout a užit si par dní. Tak jsem zvědavá. MS mam taky nějakou divnou, takhle sinou jsem nikdy nemívala. Tak nevím co na to má vliv. Ae zas pokaždy ji mam bolestivou a ted jako by nic, žadna bolest, jen hodně krvácím..... 😕

lenusaak
19. lis 2015

@kokodyl to tě uplně chápu, taky se sem chodím vykecat 😀 nemám kolem sebe nikoho, kdo by si procházel něčím podobným, tak tím moc nechci kamaradky zatežovat..daji radu všehno bude dobrý a přihodí listost k tomu - o to nestojím 🙂)) jinak jdu na IVF v lednu, na jendu stranu citím už klid , že to za me nekdo vyřeší , ale na druhou stranu se toho moc bojím 🙂) Zjistili mi v krvi, že si nejspíš vytvařím protilátky na dozrávaní vajíček, tak jdu na podorbnější vyšetření , tak uvidíme🙂 Držím palečky aby to vyšlo 🙂

nelinkasari
19. lis 2015

@lenusaak Ahoj a jaké centrum navštěvuješ,jsem po 5 iui a po 2 ivf a stále se nezadarřilo. těž plánuji že puju do 3 ivf ale ještě se neví jak dopadne 6 pokus iui .Všechno psychicky náročné ,vždy když to nevyjde .

lenusaak
20. lis 2015

@nelinkasari ahojky🙂 ja chodim do Sanatorium Helios v Brně 🙂 s tím, že my žádný pokusy jiny před neměli jako třeba IUI. V září jsem měla druhou operaci, při které se podařilo nepatrne zpruchodnit pouze jeden vejcovod , takže jsem mela dva cykly na to se pokusit s pomoci clostíkem a pregnylem s tím, že šance jsou minimální a nema smysl dělat IUI, ale rovnou IVF. Musím ale říct, že když to nevyšlo a neotehotněla i přesto že jsem byla od lekařu dostatečne informovaná jaká šance malinkata tam je , tak vždycky jsem si pobrečela. Tím chci říct , že uplne chápu, že si psychicky zničena ☹ časové , psychicky a fyzicky hrozně naročné☹ ja nemam zdaleka tolik toho za sebou a je mi z toho smutno. A kdy na to 6té IUI máš jít? budu držet moc pěstičky 😨

kokodyl
26. lis 2015

Holky v pondeli pichnut pregnyl. Snazeni po a ut. Myslite ze to mohlo stacit??? Vcera to nevyslo

nelinka001
30. lis 2015

@kokodyl budu drzet palce aby to stacilo 😉

nelinka001
30. lis 2015

Holky tak jsem 14 dni po pregnylu na testu slaba carka. Co myslite?

kokodyl
30. lis 2015

Ja myslim ze by to melo byt mimi

lenusaak
30. lis 2015

@kokodyl podle mě uurčitě, ja se taky snažila v ten den a den po 🙂 sice mi to nevyšlo, ale to byl jiný důvod🙂 tak držím palce všechny co mám 🙂

kokodyl
1. pro 2015

@lenusaak dekuji uvidime.... jeste aspon tyden cekani.... @nelinka001 tak co delala jsi dalsi????

nelinka001
2. pro 2015

@kokodyl delala a sily. Zitra udelam jeste jeden. K dr jsem objednana na 11.12.
a reknu ti. 16.11. V pondeli pichnut pregnyl. Milovani bylo pondeli vecer a utery v poledne. A vypada to ze se zadarilo. Tak hlavu vzhuru. Ja doufam ze vse bude v pohode. A 11cteho me doktorka potesi jen dobrymi zpravami.

kokodyl
2. pro 2015

Ja mam pichnuto 23.11. Dnes sem nevydrzela a testla a bilo. Tak snad se tam tez objevi

nelinka001
3. pro 2015

@kokodyl drzim palce aby za par dnu taky byl dusik 😉

ayperi
2. led 2016

Ahoj snazily, prosim, 30.12 mi byl pichnuty pragnyl. Ted, po 3 dnech je mi blbe od zaludku a citim tlak v podbrisku, mela jste to nejaka taky? Kdyz zkousim tehotensky test, aby mi ukazal, zda jeste pregnyl mam v krvi, tak je tam jen slaboucka carka ...

lenusaak
2. led 2016

@ayperi ahojik ja mela zimnici, bylo mi taky zle a bricho me zvlastne tahlo🙂pry to tak byva, ale nesmi to byt nic nesnesitelnyho..zaclo mi to treti den po pichnuti a sesry den jsem dle testu v tele uz nic nemela..je to tehotensjy hormon tak si myslim, ze to s nama nekteryma asi trošku zamava🙂 držim palecky aby se zadarilo

ayperi
2. led 2016

@lenusaak Jeee dekuji za odezvu 🙂)). A zadarilo se vam? Ja doufam a porad na to myslim! 🙂

kokodyl
3. led 2016

Me tez. Prvni mesic jsem se i pozvracela, tak sem myslela ze uz a nic. Ted koncim treti mesic s clostikem. A tento mesic treba nemam vubec zadny pms. Tak drzim palce

ayperi
3. led 2016

Ja uz ted prvni mesic mam s Clostikem ... Drzim moc palce vsem ke dvema // 🙂 . Ja budu mit vysledky cca 20.1 ...

ayperi
3. led 2016

Holky, prosim, a nevite nahodou, jestli Pregnyl zvysi i bazalku? Dneska rano jsem mela 37,3 ... Normalne mivam 36,8-36,9 a to uz jsem po ovulaci ...

kokodyl
4. led 2016

Netusim... ja ji nemerim..... holky dnes jsem si delala zase test. Ikdyz jsem rikala ze uz to vydrzim do 8 a mam tam kdyz naklonim test obrys carky.... trocha nadeje zase

kokodyl
4. led 2016

@nelinka001 tak jak to s tebou vypada...

lenusaak
4. led 2016

@kokodyl držím palce aby tenhe cykluc byl už povedený 🙂

monishkam
25. únor 2016

Prosím o radu, včera odpoledne mi byl pichnut pregnyl a ted mam ovulacni test pozotivni. Znamena to ze ovulace opravdu probehne? Nebo pozitivitu dela jen ten pregnyl?

lenusaak
25. únor 2016

@monishkam pregnyl udela pozitivni těhotenský test! toto by meloz načit opravdu ovulaci 🙂 od píchnutí do 36 hod je nejlepší čas na to vlítnout 🙂))

kokodyl
25. únor 2016

No ja si cetla ze nektere zeny misto tehu testu si delaji ovu a pri pozitivnim jsou tehu. A pregnyl je hcg takze so troufam rict ze pregny muze zpusobit pozitivni ovu testy.....

lenusaak
25. únor 2016

no při ovu je ale hormol LH v moči a diky tomu, je pozitivni práve ovulační test - při kterém nemuže být pozitovni těhu test, který reaguje na HCG v moči a naopak. Kazdadne to nevyvracím, někde jsem to už taky četla, ale z logiského hlediska, že ty testy jsou stavěne na dva ruzne hormony v moči mi to přijde nesmysl ? 🤐 ale možný je všechno ..

gepe
25. únor 2016

@kokodyl @lenusaak teorie o pozitivnim ovulacnim testu v pripade tehotenstvi mne jednou zaujala. Tak jsem se ze zvedavosti chopila jako tehotna obou testu a oba 100% pozitivni 😀 Pregnyl dela falesne pozitivni testy az do 10ti dnu po pichnuti, zalezi na vysi davky. Takze ma smysl testovat az pak, primarne tehotenskym testem, ovulacni nevim, ale nesazela bych na to. Urcite mnozstvi hcg obsahuje moc i u netehotnych tj >5 mlU/ml, proto taky nejednou zenskym ukazuji testy po odecitacim limitu falesne pozitivni vysledek. @monishkam ovulace muze probehnout, ale neni zarucene zda bude folikul v poradku a zda praskne. Takze mit ovulaci neznamena otehotnet.. Pokud Ti pichli Pregnyl vcera odpoledne, tak by jste meli na to skocit dnes i zitra 🙂 pardon, ze to pisu takhle 🙂)

monishkam
25. únor 2016

@gepe v pohodě, zkoušíme holčicku, tak proto se ptam 🙂

gepe
25. únor 2016

@monishkam tak nejsem si jista, zda tyhle ruzne vypocty a pokusy vedou ke konkretnimu pohlavi 😅 ja mela byt kluk a nase mala taky 🙂 i tak preju hodne stesti at to vyjde a pokud ano at je vse v poradku nezavisle na pohlavi.

monishkam
25. únor 2016

Chci prave zkusit, co je na tom pravdy, budem radi za kazde pohlavi jen aby to vyslo 🙂 jinak dekuji