Pregnyl. Kdy načasovat tulení, abychom uspěli?

kay
18. črc 2007

Milé snažilky, prosím o radu..
Tento měsíc jsem poprvé brala Clostilbegyt, a dnes ráno mi doktorka píchla pregnyl, aby došlo k ovu. Poraďte prosím kdy se nejlépe tulit, abychom uspěli? Děkuju za radu.

pavlinka3
19. črc 2007

len díky - vypadá to na IUI kolem 30.července - přesnější datum budu vědět při UTZ příští středu - tak hurá do toho a ještě jednou díky moc 😉

kay
autor
19. črc 2007

pavlinka3: prosím Tě a oni Ti tu injekci dali domů, aby sis ji píchla sama?? To Ti dali nějaké instrukce?
Len: No já tomu nějak nevěřím, že by se těm našim šampionům povedlo dostat se tam kam mají, tak denska to ještě pro jistotu zopakujeme. Co už, pak budu mít aspoň zase chvíli klid 🙂

pavlinka3
19. črc 2007

kay: moje mamka je zdravotní sestra, takže když se ptali, jestli mi to má kdo doma píchnout, tak to bylo jasné - při prvním IUI mi to píchala starší ségra (ta má zdravotnickej kurz a už kolik let si sama píchá nějaký injekce každý měsíc do zadku, tak to zvládla) ale jinak nevím, jak bych to řešila, když jsem si měla Pregnyl pokaždé píchnout takhle pozdě večer

kay
autor
19. črc 2007

pavlinka3: aha, tak to jo, no doktorka mi ho píchlaráno, tak oni se to asi snaží načasovat aby to milování proběhlo tak těch 1ěhodin před ovu.. nebo jak.. mě už z toho počítání blbne mozek 🙂 každopádně mě nyní už nezbává jen čekat.. tak cca 10 dní 🙂 a uvidíme..tak budu držet pěsti a kdybys měla chuť tak pak napiš jak jsi dopadla..

katuska23
6. zář 2008

Holky jestli jste tady nějaká po pregnylu dejte prosím vědět 😉 nechtěla jsem zakládat novou diskuzi,to by mi adminky daly 🙂 🤐

alik30
7. zář 2008

Ahoj holky, po dvou injekcich pregnylu jsem otehotnela, takze to nevzdavejte, vyjit to urcite muze 😉

kam
11. zář 2008

Ahoj tak já už mám za sebou druhou injekci pregnylu...zatím teď čekám jak to dopadne....ale chtěla jsem se zeptat, jestli je možné, že by ovulace byla asi až 6 dní po injekci....to je asi nemožné co? Protože cyklus mívám spíše kratší cca 25 dní. Pregnyl jsem dostala 13DC a teď jsem 29.DC..a test negativní. Díky předem za vaše názory

zuzuza
11. zář 2008

Ahoj holky, já beru první měsíc clostil, ty taky myslím katusko, že jo? Ten pregnyl se teda píchá až když je folikul velký? Aby bylo jisté, že praskne? Já se v tom už moc nevyznám, na utz jdu v pondělí, zda narostl folík, ale moc nevěřím:(

campi
11. zář 2008

Zuzuza: neboj, podle UTZ ti dr. rekne, kdy pichnout Pregnyl (pripadne uz ti ho rovnou pichnou v ordinaci) a jak nacasovat pohlavni styk. A pak cim casteji, tim lepe. Spermie si na vajicko pripadne pocka.

petra123
11. zář 2008

Ahojky holky ja brala minuly rok leden unor březen prvně clostalbelgit a pak sem si pichlala pregnil a stejnak nic vůbec nic a jak jsem vyměnila doktora tak mi řekl že můj byvaly doktor udělal chybu že tady tohle mi vůbec neměl psat no nic dítě se nekonalo ani jednou jen pořad čekam a stejnak nic ale vas holký nechci odrazovat jen jsem přibrala 5kg nahoru a těžko jsem to zhazovala no už nechci tak hormonalní lečbu

Ale vam holky at to vyjde co nejrychleji a nemusíte se trapit jako já ☹ 😀

katuska23
11. zář 2008

kam já měla pozitivní ovu testy tři dny po injekci a na teplotě so to nijak neprojevilo,tak nevím.

Aliku tak to je bomba,já druhou dostanu 10DC,protože teď 12DC už byl jeden folikul prasklý,ale viděla ještě jeden tak mi ho píchla....

zuzuzo já už clostil neberu,doktor mi ho vysadil,nepomohl mi 😔

macc
11. zář 2008

katuska: ona dr. vidí na UTZ i prasklý folikul? takže kdyby proběhla ovu dřív než 10DC , kdy jdu na UTZ, tak by viděla, že už ovu byla ? nebo by si myslela jen, že tam žádný folikul narostlý není ? 😕

katuska23
11. zář 2008

viděla ho prasklý macc,takže si myslí že už ovu byla,ale na to jsem jí řekla že by musela být hned po mrše podle teplot...pak mi změřila ten ruhý a ten se jí líbil tak mi píchla pregnyl....
ovu by neměla být dřív jak 10DC ale může se to stát...ovu jsem dlouho neměla ale mívala jsem jí tak 14-22DC tak mi bylo divné že by teď už byla...

kam
12. zář 2008

Holky, prosím vás...je možné že by byla ovulace až 6 dní po píchnutí pregnylu? Mám zpoždění test / příznaky těhu nemám. Břicho občas pobolívá a mám citlivá prsa(ale to mívám i normálně před ms). Jaký má být vlastně čípek v těhu? Moc díky

katuska23
12. zář 2008

kam a kolik jednotek pregnylu jsi dostala?Pan doktor z Arlety mi řekl že 5000 jednotek zůstává v těle 6 dní...

kam
12. zář 2008

dostala jsem 5000 jednotek...ale v letáku píšou, že by ovulace měla přijít do 3 dnů...no..asi si zkusím udělat další těhu testík...ten minule jsem dělala ve středu...

kam
12. zář 2008

mě totiž ten 6. den po pregnylu...dost bolelo břicho jako při ovu nebo jak bych to popsala..

katuska23
12. zář 2008

ano do dvou dnů by měl prasknout folikul 😉 a kolikátý den od pregnylu jsi?

kam
12. zář 2008

pregnyl jsem dostala 13 DC a teď jsem 30DC....takže 17.den

katuska23
12. zář 2008

to už bych test udělala 😉

kam
12. zář 2008

no asi to zkusím. Takhle dlouhý cyklus jsem neměla ani nepamatuju, ale může to být těmi léky. Škoda je jen to,
že jsem nepoznala kdy byla ovu..vůbec nic mě nebolelo. Ale žádné příznaky nemám...tak se trochu bojím. V úterý jsem si udělala test a byla tam velice slabounká druhá čárka, ale po limitu a ve středu jen jedna...Za tu dobu snažení mi to připada nemožné, že bych už konečně byla těhu.

katuska23
12. zář 2008

to chápu my se snažíme skoro tři roky 😔 já po pregnylu ovu asi ani neměla...doktorka tam viděla už jeden folikul prasklý,takže jsem nečekaně musela mít ovu hned po mrše 😅

kam
12. zář 2008

a byla si na laparce? Já jo, našli mi endometriozu - slabou, ale i tak je pro mě prý IUI zbytečné. Takže cca od listopadu budu mít napsanou antikoncepci na léčbu a pak se na to znova vrhnem. ale jestli nezabere ani to, tak už jedině IVF. my se snažíme už přes 2 roky.

katuska23
12. zář 2008

ne na laparku mě poslat nechtějí,nevím proč ale prý to u mě není zapotřebí 😖

kam
12. zář 2008

no mě tam hnali už po roce snažení...a bereš i clostilbegyt? já jo, ale max na 3 měsíce a pregnyl už nedostanu, dr. mi napsala Utrogestan..nevíš na co přesně je?

macc
21. zář 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1aff86

vkládám svůj grafík, H je píchnutí Pregnylu večer a I - IUI, ovu má přijít po Pregnylu prý do 36 hod a mě ji graf vyznačil až o hodně později, je to možný, že by mi Pregnyl nezaúčinkoval ??? 😕

martek
21. zář 2008

holky, a jak to teda probiha? ja jdu na UTZ v sobotu...budu 12DC.... to mi hnedka ten pregnyl pichne? nebo mi ho da domu? 😅

macc
21. zář 2008

já byla na UTZ v pátek a Pregnyl mi dali domů, musela jsem v sobotu večer si ho jít dát píchnout na pohotovost a pak v pondělí na IUI

martek
21. zář 2008

macc, diky... takze podle toho co uvidi

macc
21. zář 2008

martek, jenže nám řekli, že před IUI máme mít 2-3 dny pohl. abstinenci, a já mám strach podle mojí BT, že sme to prošvihli, že ovulka byla už v neděli, druhý den po píchnutí Pregnylu a IUI mi dělali až v pondělí ve 12 hod. ☹