Přípravky z mladého ječmene. Užíváte je?

ywushka
24. únor 2009

Ahojky holky,vcera jsem dostala do rukou clanek o tzv. "zelenych miminkach" je to clanek o pripravich z mladeho jecmene!Vypada to velmi nadejne.Tak by me zajimalo,jestli nekdo z vas tyto pripravky treba neuziva a nebo jestli jste se o tuto tematiku nekdy nezjimali!
Neni to moc levna zalezitost si ty tabletky a rozpustny prasek poridit-pohybuje se ta castka kolem 2500Kc!
Pisi tady jake to ma pozitivni ucinky at uz u zen pri neplodnosti nebo u muzu.

zdenule30
24. únor 2009

a dá se o tom něco přečíst na netu, jsem o tom ještě teda neslyšela, zkusit se má všechno 🙂

ywushka
autor
24. únor 2009

poslala jsem ti info do IP

murasek
24. únor 2009

Ywushko ahoj, ja jsem oba tyto pripravky uzivala vice jak pul roku a priklanim se psise k nazoru, ze je to vytahovani penez z kapsy...a jak vis z jinych diskuzi, porad bojujeme o mimco a zatim nam ani zelena potravina nepomohla 😒

karol84
24. únor 2009

Ahoj,znama to zkousela asi pred 1,5rokem a nic.navic nekde je to za 2000,jinde za 800-takze se priklanim k tomu,ze je to jen tahani penez z kapes

ywushka
autor
24. únor 2009

jaj tak dekuji za nove info!🙂

hance09
19. črc 2011

Ahoj, obnovuji diskusi, zajímalo by mě, jestli někomu z vás "zelené potraviny" pomohly k těhotenství.

hance09
19. črc 2011

Nebo i nepomohly...protože když někde najdu "zelená miminka",tak je to na stránkách zelených potravin a nedokážu říct jak moc je to objektivní...

vafle
19. črc 2011

asi dva roky před otěhotnění jsem pila ječmen i chlorelky ale ječmen mi teda seděl mnohem více.....chtěla jsem hlavně dostat své tělo do formy abychom pak zvládli ten nápor v těhotenství a musím říct že jsem hodně shodila a necítila jsem se pořád hladová takže si myslím že nějaké účinky to má i všichni známí mi říkali jak výborně vypadám....ta energie fakt poznat jde.....ale v těhu a teď už zelení nejsme.....i když na ječmen chuť mám.....asi si ho někde seženu 🙂
myslím si že se tím nic nezkazí ale asi ani úplně nezachrání....

baibies
29. črc 2011

Ahojky, já beru ječmen a ode dneška i chlorelu, zatím na sobě nic nepozoruji, ječmen mi už začíná chutnat, ale začátky byli krušné, tak třeba nám to pomůže i ve snažení.. no tak uvidíme ;)