Přirozená podpora plodnosti. Hormonální jóga

deli82
27. zář 2011

Já mám velmi dobrou zkušenost s Hormonální jógou, krásně mi upravila cyklus(teda spíše mi ho pomohla nastartovat- byla jsem 1,5 roku bez ovulace i menstruace a po HJ jako když mávne kouzelným proutkem 🙂 Budu se těšit na vaše zkušenosti s přirozenou podporou plodnosti 🙂

svoba
19. říj 2011

@deli82 co je hormonální joga? kams na ni chodila? takže jsi těhotná díky ní?

kotatko77
4. čer 2012

Já cvičím zatím 28 dní , každý den, na hormony , jak se hnou jsem zvědavá. Ještě někdo cvičí?

kotatko77
4. čer 2012

Já byla u paní Mangové na semináři v Praze www.lunarnijoga.cz nebo taky ji cvici pi. Vaculíková a má pravidelné kurzy v Praze v Yoga me. Jinak jsou seminare po cele CR. Napište někdo, jak Vám pomohla. Já na výsledky stále čekám.
🙂

lohartep
17. črc 2012

Ráda bych se spojila s někým, kdo má zkušenosti s hormonální jógou, tzn. kdo ji už cvičí. Uvažuji o kurzu, ale přece jenom jsem zvědavá a nejdříve bych si ráda o tom celém popovídala s někým, kdo má osobní zkušenost.

lucijeta
12. lis 2012

@deli82 @kotatko77 aoj chci se zeptat máte k tomu cvičení nějaké podklady? plánuju se přihlásit na seminář, ale zatím o žádném v okolí nevím 😒

kotatko77
22. lis 2012

V Praze jsou seminare, najdete je na www.lunarni joga.cz nebo www.hormonalni-joga.cz:-)))

tehulka12
26. lis 2012

@kotatko77 no. a jaké máš výsledky?Jestli se tedy můžu zeptat.Taky mě ten seminář zaujal.

martina7890
30. lis 2012

@lucijeta
@kotatko77
@tehulka12 Holky,nezkusily jste to uz.Snazim se o tom zjistit neco vic,ale nasla jsem jen jednu diskuzy na jinem servu a tam mi odpovedely jen2 holky a tem to pomohlo.Taky planuju to vyzkouset.

lucijeta
2. pro 2012

@martina7890 ráda bych zkusila, ale nemám kde 😒

martina7890
2. pro 2012

@lucijeta My se rozhodujeme jeste s kamaradkou,ze vyrazime na nejaky vikendovy seminar.Pani Vaculikove jsem psala,kde to bude mit po novem roce,tak mi napsala,ze jeste nevi presne,ale ze bude zacinat v unoru.At zatim koukame na jeji stranky www.hormonalni-joga.cz tak budu koukat.Nevim odkud jsi a kam pojedeme mi,ale klidne ti muzu nabidnou,ze te nekde cestou muzeme nabrat.My jsme z HK a okoli.Kdyz by jsi mela zajem,tak se nejak spojime.
Jo,musime si nejak pomahat.Mej se a treba se potkame.
Jo,jeste dalsi stranky jsou,ale to tu nekdo psal www.lunarnijoga.cz Tam maji vikendove seminare Praha a Brno.Bohuzel mi nevyhovuji terminy.Jinak bych jela.Pry jsou obe pani sikovne.
Bouhuzel nevim odkud jsi ty,ale treba to bude cestou.Mej se.Ja uz jsem se rozhodla,ze to zkusim.

lucijeta
3. pro 2012

@martina7890 já jsem ze Zlína, takže trošku z ruky 😅 chtěla jsem na ten Brněnský 26.1. paní Mangové, ale bohužel mi do toho něco vlezlo 😒 tak čekám jaký bude další termín. mně paní Vaculíková neodepsala 😔

martina7890
3. pro 2012

@lucijeta tak to je trochu na druhou stranu.Skoda,klidne bychom te nekde nalozili.Ja chtela do Prahy a je jedno jestli k p.Mangove nebo Voculikove,ale v lednu taky nemuzu,tak cekam az budou nejake unorove terminy, do Breclavy je to pro me z ruky.
P. Vaculikova mi napsala az za nekolik dnu,tak treba jeste napise.
Tak se treba nekde potkame ta Praha a Brno tam je nejcasteji.
Jsem na ten kurz moc zvedava.Cetla jsem na to samou chvalu.Bohuzel neznam nikoho,kdo na tom byl,osobne.Ale docela se na to tesim.Mej se.Doufam,ze nam to pomuze.