Přišli vám na příčinu opakovaného zamlklého těhotenství?

Chci se zeptat, vás, těch kdo má za sebou vyšetření kvůli opakovanému zamlklému těhu. Co vám zjistili? přišli na příčinu? pomohlo to a máte mimi?
fidac
25. čer 2014
Mě manžel sehnal žádanku na hematologii na genet. vyšetření...po 2 potratech...chtěla jsem žádanku po mojí doktorce, protože jsme si mysleli, že mám trombofilii a moje gyn. mě žádanku nechtěla dát s tím, že tuto nemoc nemám, protože jsem potratila vždycky kolem 7-8 tt a že kdybych ji měla tak bych potratila pozdějc...nakoc jsme všechno poběhali sami a měla jsem pozit. trombofilii, tak jsem byla ráda, že se začne konečně něco dělat a mimouše se konečně dočkáme...v té době jsme už jezdili do caru, kde mě sami řekli, že ty potraty tou trombofilií můžou být a nemusí...takže hned po pozit. testu jsem mazala na hematologii pro heparin na ředění krve a teď máme už 2 letého lumpíka... 🙂
nuonuon
25. čer 2014
mamince tady z MK pomohl prednison
smima
1. srp 2014
mě taky byly dány injekce na ředění krve. A ty jsem si začala píchat, až jsem otěhotněla až do 20. týdne těhotenství.
veruska007
1. srp 2014
1. spontánní potrat - nic
2. pozdní spontánní potrat po zamlklém těhotenství - gynekoložka nic
Až jsem potřetí otěhotněla a natruc gynekoložce jsem přešla do rizikové poradny, kde mě vzali a kde mě poslali na hematologii. Zjištěna trombofilie. Byla jsem v 16.tt, když jsem si začala píchat heparin. Miminka jsme se dočkali.
Další těhu: injekce jsem píchala, ale nedopadlo 😞
Další těhu: injekce jsem píchala, dočkali jsme se miminka.
A už stačilo
loreley1
10. říj 2014
@trskova
@smima
@veruska007
Holky, můžu se zeptat (možná hloupě) co se označuje za zamlklé těhu? Jestli to je od konkrétního týdne? Mně se teď potřetí stalo, že jsem otěhotněla (pozitivní test, dřív i HCG z krve), ale neudrželo se to, MS vždy přijde mezi 32 - 34 DC. Může být příčinou právě trombofilie, nebo na co bych se měla dát hlavně vyšetřit? Cyklus mám pravidelný 28 dní, ovulaci 14. den. Děkuju za názory...
smima
10. říj 2014
@loreley1 ahoj, zamlklé těhu je podle mě, když embryo neroste a nevyvýjí se , jak má, tím pádem těhu skončí. Mě po dvou zamlklých těhu nasadili injekce na ředění krve, je možné, že se u mě nedostala výživa přes krev až k embryu. Ale u každého je to jinak. Při dalším těhu už bylo vše o.k. a injekce jsem si píchala do 20.týdnu těh. Takže trombofilie může být příčinou, pořeš to se svým dr. hlavně mu řekni, že máš tromb.