Test negativní, bolest prsů, píchání v podbřišku

haninan
25. říj 2017

Ahoj s pritelem se uz 3mesice snazime o miminko. Zatim to nevyslo vzdy se dostavila MS. Ted jsme se snazili poctive..Zitra bych mela dostat MS. Dnes rano jsem si delala test a byl negativni. Uz asi 14 me boli prsa. Pichalo me dost v podbrisku. Tak divne me tam tlacilo a boleli me i vajecniky. Vzdy pred MS nemam zadne vytoky. Ted mam porad nekdy je husty bily nekdy je takovy tahly bilo nazloutly. Myslite si ze by to mohlo byt jeste nadejne? Moc by jsme si mimco prali ☹
No kdyz to zase nevyjde. Chci se zeptat nemate nejakou RADU jak otehotnet? Nejake čaje, tabletky, metody a podobne? Popripade co pomohlo vam? Budu moc rada za kazdou odpoved. Diky moc. Hezky zbytek dne 🙂

listopadka1
25. říj 2017

nemyslet na to! cim vic jsi z toho vseho ve stresu, tim hur to jde. vykasli se na pocitani, cajiky, vitaminy a kdesi cosi, mejte se radi a ono to prijde.

ariadna12
25. říj 2017

Mne pri otehotneni bolelo hodne v podbrisku, jako by na menstruaci, ale po chvili to vzdy preslo a pak zacalo znovu. Soucasne jsem mela bolestiva jakoby natekla prsa, ale az v dobe data predpokladane menstruace. Bud to prijde ted nebo priste. Kazda jsme jina. Jedne staci o chlapa se otrit, jina zkousi kdeco, nejde to, casto to vzda ci skoro vzda a pak to prijde samo. Nam se osvedcil uplne obycejny teplomer na mereni bazalni teploty. Nekomu pomohl caj baby Radnicke (bylinkova smes), ja ho pila parkrat a teda fuj, horky jak pelynek, ale pres tu horkou chut mne v brise prohral. Snazili jsme se dlouho, takze rady typu "nemysli na to" se mijely ucinkem a neuveritelne mne rozcilovaly🙂. 3mesicni snazeni je dost kratke, kdyby to neslo delsi dobu, treba rok, kontaktovala bych gynekologa.

lucinkalanelinka
25. říj 2017

Mě to trvalo pul roku než sem se odhodlala jít na gynekologii a tam jsme to začali řešit brala sem vitamíny a nějaké jiné prasky a zabralo to až po roce tak že bych nečekala a šla tam hned,a taky se pak musí vyloučit neplodnost partnera ale to je můj příběh to záleží na tobě jestli to ještě budete zkoušet než půjdeš na gynekologii

swetlusska
26. říj 2017

3 měsíce je jako nic, půl roku nebo i rok je normální doba. A plodný den v měsíci je jen pár hodin, takže těch "správných pokusů" je za rok vlastně dost málo tak se není čemu divit, když to trvá. U nás to bylo třeba 8 měsíců.

nikyselen
26. říj 2017

Dulezity je jak rikaji holky nemyslet na to.Jinak ja mela ze zacatku kontryhelovy caj.Muzes si koupit ovulacni testy a testovat,ale to je pak takovy sex na povel uzivejte si to.
Jinak si kup kyselinu listovou pri planovanem tehu se bere uz pred otehotnenim 😉
Nam to trvalo nejakych 8mes. Nez to dopadlo dobre..S tim,ze jsem planovala dovolenou na kterou jsme nakonec leteli uz s mimiskem 😉

soleilll
26. říj 2017

@haninan Jak už bylo napsáno výše - 3 cykly je nic. Při každém je pravděpodobnost, že to vyjde, asi 25%. A to se ještě musíš trefit do ovulace. Takže nebuď netrpělivá a pokračujte v akci. Kontryhelový čaj může pomoct srovnat cyklus, ovulační testy napoví, jestli vůbec a kdy ovuluješ. Pokud nechceš dál čekat, zajdi na gyndu a poraď se na dalším postupu včetně testů tebe i partnera, ale myslím, že to je ještě předčasné. Jsi ještě mladá, asi bych to ještě netlačila přes odborníky a nechala to několik měsíců na přírodě.

vanea
26. říj 2017

Nesleduj se tolik🙂 taky jsem to dělala, každý měsíc mi přišlo, že mám všechny příznaky...když jsem měla pár dní zpoždění a bolely mně prsa, už jsem šílela :D pravda je bohužel taková, že PMS má totožné příznaky jako těhotenství a mění je, nebývají stále stejné..takže to podle toho člověk moc nepozná...kupodivu v měsíc, kdy jsem otěhotněla, jsem necítila jediný příznak;) a byla jsem přesvědčená, že MS přijde...a ona nepřišla🙂 první příznaky těhotenství se objevily koncem prvního trimestru, prsa jsem pocítila až před porodem🙂 jinak já testovala ovu testama a měřila jsem si BT...otěhotněla jsem nakonec z jediného sexu v měsíci :D chtělo to jen hezky se trefit=) ale je to už takové bez romantiky, když prostě "musíš" no..ale to je na každém🙂