První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
5. pro 2011

@sissi26 No ještě že ty bybičky jsou, viď 😀 Akorát že u nás už se ty roli obracejí, já začínám péct a rozvážím všem kolem... 😨
Už se normálně zvrhle těším, až všechny ty svoje výtvory ochutnám... Já těhotná ještě určo nejsem, ale myslím, že na pořádným pupíku o vánocích taky zamakám... 😀 😀 😀

lgsk
5. pro 2011

@sissi26 asi jo 😀 já už znám cestu na pohotovost asi i poslepu no 😀
tak mimčo musí mít přísun živin ne 😀 a navíc vánoce jsou svatky obžerství, tak co 😀 já letos peču takhle poprvé...jinak sem se na to vyprdla..

sissi26
5. pro 2011

@silverskylady jo no u nás to tak je - od babiček dostáváme všechno😀 ale tak od té doby co bydlím s chlopem sama tak jsem začla péct🙂 ono přece jenom na ty vánoce to hezky provoní a tak🙂 hihi též se těším až to ochutnám😀
aby to pak nebylo tak, že řeknu rodičům že jsem těhotná a oni mi řeknou neeee nevymyšlej - ses jenom moc napapala😀 haha
ty jo ale mám úplně před očima jak to oznámím mamce a taťkovi🙂 a těším se na to🙂...a ráda bych kdyby se to tak potvrdilo do vánoc, že takový dáreček, ale myslím že do vánoc to ještě nebude moc vidět u doktora - jestli mě před vánocema vůbec vezme🙂

sissi26
5. pro 2011

@lgsk no živin jo, ale ne samé cukroví asi😀...ale co už😀 já to mám ráda😀

zvaskova
5. pro 2011

@lgsk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takhle jsem se dlouho nezasmála, jestli vitamíny zaberou tak dej vědět, poběžim hned do lékárny 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mě dneska těhu oznámiladalší kolegyně a zárověň nej kamarádka takže dneska si ten sex vynutim i kdybych si ho měla vybrečet 😀 😀 😀
Takže holky pa pa, jdu svádět a když bude nejhůř tak bulet 😀

zabula
6. pro 2011

ahojky holky,koukám, že tu přibyla nová snažilka 🙂
kdo že je tu už těhu 😕 @sissi26 fakt jo,gratulaceeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 doufám že si nás nakazila 😀 😀 😀 😀 😀
jak ste přežili mikuláše,no u nás řvali oba 😀 😝 a miláček byl k sežrání jako čertík 😀 😀
ach jo už se to blíží,ve čtvr.k dok.su tak nervozní co mi řekne,v nedělu mě pobolívalo břicho,tak su zvědavá jestli se tam něco děje 😕

sissi26
6. pro 2011

@zabula tak ještě to není potvrzené, tak víš jak.... 🙂 jestli se nic nestane tak příští středu vyrážím k dr.😀 jestli to do té doby vydržím😀 hele ty jsi zkušená mamina - jak se počítá počet týdnů těhotenství? Od začátku poslední MS nebo od početí nebo jak?😀
my měli mikulajdu už v sobotu😀 jako bez mikuláše, ale balíček tam byl!!! mikuláš byl neviditelný😀

zabula
6. pro 2011

@sissi26 dokt. to vždy počítají dle MS,ale pak dle ultraz.časem, jak je to velký mi termín vždy upravili,ale někomu to vychází,mě ne pač mám na konci cyklu ovu

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Určitě to do příštího týdne vydržíš, budeš muset 😉 😀 Jen tak pro info, kolik testů už si spotřebovala... 😀 😀 😀
A až to budeš doma oznamovat, tak to bude určitě jedna z nejhezčích chvil, jaké s vašima prožiješ! Nebo aspoň tak nějak já si to představuju 😵 A i když bys to nestihla na vánoce, tak i po je to hezký dáreček 😉
Můj tatí se mě už ve dvaceti ptal, kdy bude dědeček, takže ten si z toho sedne na zadek, protože si počkal docela dlouho... 😀 No a kdo ví, jak dlouho si ještě počká...

silverskylady
6. pro 2011

@zabula Jé, měli jste krásně nazdobené čertíky a ani mikuláš s andílkem nebyli k zahození... 😀 To chodili nějací vaši známí, když byl i manža? 😉 A dětičky asi ještě nevědí o co jde, viď... 😀

silverskylady
6. pro 2011

@zvaskova Si mě docela pobavila 😉 Ale doufám, že jsi bulet nemusela... 😀 😀 😀
Koukám, že i na tebe to působí hodně motivačně, když se kolem objeví další těhule a ještě ke všemu nej kámoška, co... Jsem docela ráda, že mam kolem sebe v práci samý mužský, tady mi nic takovýho nehrozí 😀 😀 😀

sissi26
6. pro 2011

@zabula oukej dík😀...no já vím přesně kdy k tomu došlo, tak víš jak😀
@silverskylady no budu muset, ty jo dělala jsem si jich asi 5😀
no já mám obavy že můj taťka z toho tak ve vrtuli nebude😀 a mamka, kdo ví..🙂 nevím prostě🙂 už to slyším " a co škola?"😀 jako já si to oznámení maluju růžově, doufám, že mě hned nezchladí😀

ty jo ještě mě začíná bolet zub:( achjo budu muset k zubařce:(

novina
6. pro 2011

Ahojte, mužu se přidat? 🙂
My jsme se začali snažit a hned měsíc po svatbě jsem na testíku viděla dvě //. Byli jsme štěstím bez sebe, no bohužel jenom na krátkou chvíli. Mimčo se přestalo vyvýjet a já musela na revizi. Nesli jsme to oba dost těžce, ale zvládnout se to musí. Hodně nás to spojilo a já se ujistila, že manžel je pro mě ten nejlepší chlap na světě.
Teď jsem čtyři měsíce po zákroku a řekli jsme si, že to zase zkusíme. Doufám, že teď už s dobrým koncem...

zabula
6. pro 2011

@silverskylady jj,jeden čert manža,druhý přítel segry,anděl segra a mikuláš kamoš 😀 😀 😀 😀 😀 no měli to tentoktár nabitý,že k nám dorazili až v pul 8večer,od rána byli po školkách a zavolali si je zas jiní na doporučení jiných 😀 😀 😀 😀 😀
před třema roky to začalo neviným čertováním jen pro moje děti a ted musí chodit po jiných jak si je žádají 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pač už to není jak za nás že chodili kupa čertu,v dnešní době nechodí totiž nikdo 😔

dětičky nic netuší,ale malá není blbá 😀 a včera prej,no já se asi odněkud znám,a já jí říkám prosím tě, a odkud,no ty hlasy mě sou povědomí,jak kdyby to byla teta romana ze strecem petrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale vymluvila sem jí to 😀 😀 😀 😀

zabula
6. pro 2011

@novina ahojky vítej 😉
to je mi líto,ale neboj,příště se zadaří,já taky přišla tak v 8týdnu o mimi,a pak se hned zadařil malej 🙂 někdy to tak asi má být,než aby to bylo špatný
tak snažilky do toho 😀 at sou z nás brzo těhulky 😀 😀 😀 😀

novina
6. pro 2011

@zabula
jj, taky jsme si říkali. Asi jsme na to ještě nebyli připravení a tělo si řekne samo.
Necháváme tomu volný průběh. Asi začnu jíst kyselinu listovou nebo vitámíny Calibrum baby plan. Máte někdo zkušenosti? Co je lepší?

silverskylady
6. pro 2011

@zabula No jo, dětičky jsou prostě špekulanti a jsou všímavý... 😀 Tak příští rok budete muset "znásilnit" někoho jiného, ať to není profláknuté...
No a je pravda, že už to není, co to bývalo. Ježíši, teď si připadám jako nějaká pamětnice... 😀 😀 😀 Ale je to tak, za nás to byla vždycky banda děsivých čertů... Vzpomínám si, že jednou (to už jsem tomu nevěřila), byli jsme s našima u známých a přilítla tam banda obrovskejch čertů, Mikuláš byl jen tak v povzdálí a nacpali mě do pytle a snesli mě v něm z baráku dolů po schodech a nechtěli mě pustit ven....... No můžu ti říct, že jsem na ně zase chvíli věřila, jak to bylo věrohodný 😀 😕 😀

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Tak to musíš vědět ty, jestli to zvládneš i během školy... 😉 Nebo se chystáš přerušit? Ale každopádně si myslím, že z toho bude asi každej na měkko, i když ze začátku bude mít třeba chytré řeči, že jsi ještě měla čas, atd...
Ale toho se neboj! 😉 🙂 😵 Užívej si to 😉

zabula
6. pro 2011

@novina mě to připadá stejný,před tím sem měla taky baby plan,ted mám kyselinu listovou,a u malé sem neměla snad nic

silverskylady
6. pro 2011

@novina Vítej mezi námi 😉
I když se ti to takhle zkomplikovalo, tak jak se říká, vše zlé je pro něco dobré. A teď si můžeš být jistá, že máš toho nej chlapa doma... 🙂 Tak budu držet palce, ať už je vše o.k.

novina
6. pro 2011

@silverskylady
Ahoj, jj takhle to beru i já 🙂 Myslím, že taková věc hodně o člověku napoví... Manžel se choval fakt úžasně.
Taky držím palečky a jsem ráda, že si mám o tom s kým "popovídat". Budu ráda za vaše postřehy.

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady já bych nejradši tu školu už ukončila😀 nebaví mě to:-/ státnicovat jsem měla už loni, ale nedala jsem jeden předmět, tak už jen jedna zkouška a státnice, takže do té školy ani nechodím🙂 není čas - moc práce😀 ale tak víš jak...

jj já si to užívám😀 hihi

sissi26
6. pro 2011

@novina ahojky, taky tě vítám a držím palečky ať to tentokrát dobře dopadne....🙂
buď ráda, že vás to tak stmelilo, moje jedna kámoška co byla těhotná, tak potratila, bohužel její muž se k tomu postavil tak, že místo toho aby s ní byl v nemocnici, tak seděl v hospodě, po té co se vrátila domů, tak místo toho aby s ní byl doma, seděl v hospodě....takže ho chtěla poslat do.... no nakonec to neudělala (nevím proč, já bych ho kopla do prdele hned).
naštěstí vše dopadlo dobře....a má teď půlroční holčičku🙂

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady tež mám v práci samé chlapy😀... ale na druhou stranu, s nikým to tu pak nebudu moct probírat - mé nadšení😀:(😀

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Ale tak pokud už ti chybí jen tak "málo" do konce, tak to zvládneš i s bříškem 😉 Pokud už si tam ztrácela čas do teď... 😀 😀 😀
A to máš zase pravdu, probírat to tu pak nebude s kým... Jenže i to mam ošéfované, prostě tu pak nebudu. Za normálních okolností bych samozřejmě ráda pracovala co nejdéle, ale jelikož jsem celý týden v tahu, tak budu radši sedět doma s manžou a kopat se do zadnice, než trčet celý týden mimo... 😕 😀

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady tak o zvládnutí nejde...tu jde o chtění😀 což mi se fakt nechce:( lenost největší

no jako já bych tu taky nejradši nebyla, a hlavně mám strach z toho, jak to řeknu šéfovi, slyším jeho kecy "jak si to představuješ, jak sis to mohla dovolit, co firma? ja tě zastřelím...." a spoustu dalších horších keců. úplně tu mám z toho fakt hrůzu. a přemýšlím o tom od prvního měsíce co jsem tady... jak jsem zjistila jak to tu chodí...🙂

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 No to skoro vypadá, že je tvůj šéf otrokář...? 😕 Tak chodí nechodí, prostě na tohle máš právo, tak se z toho nezblázní... 😠 Bych na něj poslala nějakou pořádně nabroušenou feministku... 😀 😀 😀

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady no já nevím jak mého šéfa mám popsat, to bys musela vidět... třeba naposled když jsem chtěla jít k zubaři, a chtěla jsem odejít o hodinu dřív (přitom mám nárok až na 4 hodiny, bo to mám celkem daleko) tak mi řek, že si to musím nahradit a tak... ale ostatní chlapi, co tu bydlí 5 minut a doktora tu mají taky za rohem tak chodí dycky na ty 4 hodiny pryč a v poho, a prostě tak celkově, mi nechtěl dát ani dovolenou na 2 dny, pak mi řek, že si nemůžu vzít nikdy dovolenou na začátku měsíce, na konci, vlastně ani uprostřed.... tak jsem mu vpalila jako a co se bude dít, když budu nemocná, tak mě ještě seřval a tak🙂 prostě strašný!!!.... už tu nechci být... ale musím vydržet🙂 musím mít 270 dnů odrobených😀 na tu vyšší mateřskou😀 a pak hned pujdu asi na nemocenskou😀 nebo nevím

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Tak představu jsem si udělala a zní to hrozně... Musí být šílený pracovat pod takovým tlakem. Tohle já neznám, díky bohu. Tak snad ti to vše vyjde tak, jak potřebuješ. A nemocenská v tomhle případě asi nebude problém, nebudeš přece v takovém stresovém prostředí... 😉 Ježíši, to jsem se normálně naštvala za tebe... 😀 😀 😀

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady no je to šílené, jako víš co, kdyby to bylo mé první zaměstnání, tak si člověk řekne - ta přehání, neví jak to chodí, ale už jsem měla více zaměstnání a různých brigád, ale toto je strašné!!! to jsem nikdy nezažila takové chování. Fakt nevím jak to úplně popsat, mé pocity z toho🙂
no...ještě s tou nemocenskou - máme tu pána, který je na nemocenské od léta - nedávno donesl ukončovací lístek (to byl pátek), v neděli ho odvezli do nemocnice, takže nová nemocenská - a šéfova reakce "co si jako myslí, jak si to představuje jít znova na nemocenskou? co s takovým, prvně ukončí a já to zas za něho budu platiti? to snad nemyslí vážně že si vzal zase nemocenskou" pak chlap přišel do práce donést další lístek na prodloužení nemocenské a šéf na něho "tak jak si to představujete? Ta firma musí fungovat a ne že vy furt budete na nemocenské"...chlap je opět v nemocnici...tak co ti na takové chování mám říct...🙂