První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
1. pro 2011

@sissi26 to asi ne...ona je pod nama už sama pani, teď jí umřel manžel...takže bych se tu nejraději vznášela, oba mi přirostli k srdci...moc hodný lidi 😔

sissi26
1. pro 2011

@lgsk juva...no to chapu....
já když bydlela v paneláku, tak jsme měli pěkné blbé sousedy....nad náma co bydlela paní, tak ta si věčně stěžovala...pod náma, ti jako byli v poho, ti nic neříkali... ale pak domovnice ta nám furt dělala problémy, šílené... ještě že tam nebydlím🙂 i když v baráku jsme to se sousedy taky nevychytali:(

lenuli123
1. pro 2011

@lgsk ahojky, a copak ti je, že jsi už tak dlouho doma? 🙂

silverskylady
1. pro 2011

@sissi26 Koukám, že sousedy si opravdu nevybíráme... Jo, kdyby to tak šlo 😖 Manžel už o našem vchodu v bytovce říká, že je to dům hrůzy....... Ještě že časem máme vidinu toho, že budeme v baráčku 😉 Jinak bych taky časem mohla být psychicky marod... 😀 😀 😀

lgsk
1. pro 2011

@sissi26 no my tu právě máme dá se říct fakt klid...v minulým bytě sme měli za sousedku takovou čpicl bábu.. 😀 a v baraku předtím sme měli sousedy, kteří nám chodili říkat, kdy máme uklízet, což mě teda docela bavilo, pže chlap vedle nás neuklizel vubec a nikdo mu nic neřekl...a pod nama byla baba, co psala anonymy..tak jí chlap jednou sjel, že jako jestli má zavolat policajty nebo co má s tím anonymem dělat 😀 😀 😀

lgsk
1. pro 2011

@lenuli123 no já sem končila v práci..tak sem ve stádiu hledání 😉 tak doufám, že snad brzo něco najdu... 😀

silverskylady
1. pro 2011

@sissi26 Tak tuhle vlastnost asi musíš mít vrozenou, takže myslím, že jsme beznadějné případy... 😀 Je fakt, že kdybych si měla v práci říct o vyšší plat nebo odměnu, tak je to jako s těmi dárky... 😀 😀 😀
A když odbočím, proč se ti nepovedlo to těsto na perníčky? Já jsem antitalent na dělání těst, ale tohle dobrý... 😵

sissi26
1. pro 2011

@silverskylady no hele...já jsem v baráku...a z těch sousedů už jsem taky psychicky v ...🙂... z jedné strany nás furt buzeruje, nesmíme mít puštěné radio, nesmíme řezat dřevo, sekat trávu no prostě nic, bo on má návštěvu a kdesi cosi..no dlouhé vyprávění...a z druhé strany jsou fajn jako ti sousedi na jednu stranu, ale susedka je drbna, frut sbírá drby a strašně si v tom libuje! a dělá ji dobře, když se někomu něco stane nebo tak něco...a to mě úplně vytáčí!

no ... zvýšení platu - věčné téma, to tu řeším pořád... mám v práci jednoho člověka, nebo vlastně není jediný, ale kdokoliv zajde za šéfem a řekne mu o prachy, tak mu je dá... mi ovšem vyčítá každou korunu🙂...a taky si furt říkám, řeknu mu že chci víc atd...ale nemám odvahu, už slyším jeho kecy atd...
posledně jak mi dával odměnu - 1000,- hrubého!..tak si myslel, jaký neudělal dobrý skutek...to jsem dostala odměnu jednou😀 a myslím že víckrát nedostanu😀
no nevím jaktože se mi to těsto nepovedlo, bylo nějaké čudné, vyválet to nešlo, vykrojit to nešlo, nic s tím nešlo udělat🙂...loni jsem měla skvělé perníčky, a letos to nějak nešlo😀 asi jiné těsto, bo to loňské jsem si nezapsala ... nevím jestli jsem antitalent - peču teprv druhý rok😀 ale letos se asi dařit nebude, hlavně není čas...

sissi26
1. pro 2011

@lgsk hej to mi připomíná náš barák!!!!😀 kde bydlíš?🙂
my taky dostávali anonymy do schránky (no věděla jsem přesně od koho jsou😀) a taky nám chodili říkat že máme uklízet atd....mazec...

lenuli123
1. pro 2011

@lgsk tak já přeji, at brzy najdeš něco, co ti bude vyhovovat...ikdyž ted je otázka, zda-li je to třeba, když se brzy určo podaří mimi 😵

lgsk
1. pro 2011

@sissi26 ta anonymka byla v jihlavě 😀 kdyby se starali radději o svoje...ted mame přes chodbu správce a ten uklid totálně neřeší a je klid 😀

lgsk
1. pro 2011

@lenuli123 tak já bych někam šla...přece jen to těhu je dlouhý, tak co bych se nezabavila 😀 uvidíme no...

domi1988
1. pro 2011

@zabula ahojky tak ako sa mas? nieco nove? snazilkujete ci uz sa podarilo? no my na tom tazko makame ale zatial nic ovu testy som vytiahla, tak uvidim.. nemas s tym skusenosti?

sissi26
1. pro 2011

@lgsk :D jo no, radši ať se starají kde mají...nám chodil anonym neustále, že od té doby co tam bydlíme jezdí furt výtah nahoru a dolů..a od čeho tam asi je? a asi jsme byli jediní kdo tím jezdí😀 pak anonymy na taťku když byl domovník😀 hej no sranda ...a všechno to psala ta bývalá domovnice😀

lgsk
1. pro 2011

@sissi26 tohle byla taky bývála domovnice 😀 přesně, ať se staraj o svoje... tady máme fakt klid a lidi se tu k sobě chovají uplně jinak... je zajímavý, že někde to jde a někde ne no...

silverskylady
1. pro 2011

@sissi26 Tak když už úplně pominu bytovku, protože to je stejně neřešitelné, tak ještě máme sousedy u baráčku. Naštěstí jen jedny, protože barák stojí úplně na konci města... Ale ti jsou jakžtakž v pohodě. Jen sousedka taky drbna na n-tou, soused pracuje doma (resp. venku, ma bonsai centrum), takže celý rok posloucháme dechovky atd. na celou zahradu... Ale oproti bytovce je to pohoda 😀 Prostě sousedské vztahy, to bude problem vždycky... 😝
Hele a v práci mam taky kolegu, který vždycky když něco udělá, tak běží za šéfem, že už to udělal, nechá se pochválit a tudíž několikrát do roku očekává (a taky si o to umí dostatečně drze říct), že bude nějaká odměna... Úplně nám tu kazí atmosferu a nastavená pravidla. Než abysme byli jako on, tak radši nic 😖 Ale co, na každého jednou dojde, to je jako se vším...
A co se pečení týká, tak já už letos budu péct potřetí a perníčky zatím vždy o.k. Jen vloni jsem tam místo másla dala heru a bylo to dost znát, musela jsem zahušťovat. Ale i tak se nakonec povedli. Ale někdy stačí malá změna a je po srandě... 😀 😀 😀
No, možná bysme se letos měli vybodnout na pečení a věnovat se jiným, záslužnějším věcem, jako je třeba manžel... Třeba bysme ten vánoční dárek ještě stihli "upéct"... 😀 😵 😀

mersy
1. pro 2011

ahoj holky,
dnes jsem teprve 8 den cyklu. Nezdála se mi BT - klesla, pro jistotu jsem si udělala ovu test a je slabě pozitivní 🙂 .
Tak se nám snad podaří vánoční dárek 😵 😵

silverskylady
1. pro 2011

@mersy Ahoj, vítám tě mezi námi děvčaty... 😀 Tak držím palec, ať se to podaří! Takový dárek si tu přejeme asi všechny, tak jsem moc zvědavá, které z nás se to opravdu podaří 😉 😵

lenuli123
1. pro 2011

@mersy Ahoj taky tě moc vítám mezi námi. A držím palečky i já, aby Vám to vyšlo. 🙂

zabula
1. pro 2011

@sissi26 kdoví co si o toho těsta dávala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
1. pro 2011

@domi1988 ahojky,moc zdravím,mám se stejně 😀 😀 😀 😀 jako vždycky 😀 😀 😀 ještě nejsem těhu,ale co bych chtěla po prvním snažení 😀 😀 😀 ,pak to zkomplikovala cysta,tak měsíc v čudu,no dnes sem 9DC a bude druhý snaženíčko,tak uvidíme 😀 ty ovu testy sou dobrý,doporučuju,já si je začnu taky dělat 😉

misacekk
1. pro 2011

milé snažilky, přeji vám ze srdíčka spoustu štěstíčka 😉 a ať se nám zadaří, když je teď ten kouzelný čas Vánoční :-*

domi1988
1. pro 2011

@zabula no zbohom, vidim ze sme dopadli uplne rovnako.. 😒 dufam ze si uz ok a prajem vela stastia do dalsieho kola 😀 my sme uz zacali.. uz som minule tolko ovu testou ze hruza, najskor tam bol ledva nejaky ten duch ale teraz je tam docela jasna druha ciarka ale nie rovnako silna ako ta kontrolna takze asi negat podla navodu som zmatana, neviem no uvidime, riesime aj tak, mozno sa jedna zubrienka zatula 😅

domi1988
1. pro 2011

@misacekk dakujeme... aj tebe. bolo by fajn keby sme sa stali buducimi maminami na vianice, to by boli tie najkrajsie vianoce v zivote.. 😉

sissi26
1. pro 2011

@lgsk - moje řeč!

@silverskylady no já bych se na pečení taky vykvákla, ale taky to dělám kvůli muži (taky má nějaké to cukroví rád😀), kvůli malé (kokinka to ona může🙂) no a kvůli toho aby mi to tu hezky provonělo...no nehledě na to, že já jsem taky na sladké😀
no já přeju nám všem abychom "to" stihly do vánoc "upéct"😀 nějaký ten dáreček😀...no já teď každým dnem mám dostat MS tak uvidíme co z toho bude:-/...sice teď mi je pár dnů tak divně...tak zvláštně divně😀... tak trošku doufám, ale jenom trošku ať nejsem zklamaná🙂

@zabula 😀😀 samé dobroty....ale dohromady ty dobroty nebyly moc dobré😀

sissi26
1. pro 2011

@misacekk děkujeme a taky přejeme🙂

sissi26
1. pro 2011

baby ještě mám takový (hloupý) dotaz😀 jak tak různě v diskuzích ženské píšou že jsou třeba 5 den DC..co znamená DC?😀
DPO jsem pochopila, ale DC?😀 no z více zkratek jsem trochu vedle😀 ale už si nepamatuju jaké to jsou, asi jsem nezkušená v těchto věcěch😀

domi1988
1. pro 2011

@sissi26 ak sa nemylim DC je den cyklu

sissi26
1. pro 2011

@domi1988 aha😀 a ja furt přemýšlela😀 jaaaaj😀 dík😀

lgsk
1. pro 2011

ahojte holky...tak mám asi zas angínu ☹ takže zejtra zustavam doma... achjo...