První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
3. pro 2011

@lgsk ještě není k čemu gratulovat, teprv se uvidí🙂 ale díky.....🙂... to jo...tak na toto můj chlap není nikdy zdechlej😀 ten kdyby moh tak nedělá nic jinýho😀

lgsk
3. pro 2011

holky...tak sme přijeli dom, do bytu sme se nedostali, rozbil se nám zámek, naši jeli z prahy, tak nám přijeli pomoct...ale nakonec to skončilo zásahem policajtů a hasičů 😀 😀 😀 😀 celej barák na nohách... zejtra musime vymenit zamek a kouli a v pondeli nechat zasklit okna 😨

sissi26
4. pro 2011

@lgsk když se daří tak se daří....😀........
my včera měli radostnější večer když jsme přijeli domů.....normálně byl u nás Mikuláš... doteď s malou nechápeme jak se k nám dostal....??? 😕 🤐 😀
ale ta radost v dětských očích, jak vybalovala tu tašku - to je nádhera!

lgsk
4. pro 2011

@sissi26 no to jo teda...navíc má chlap nablikáno, takže sem v noci lítala s obkladama 😒 a nemám odvahu ho vzbudit... ale hasiči byli fakt skvělý, byla s nima sranda. 😀
já chci taky mikulášeee dala bych si oříšky...a takový ty malý mandarinky hmmmm 😀 no jo no..musím se pozvednout z postele a jít makat...

zvaskova
4. pro 2011

@lgsk Teda když se daří tak se daří... tak hlavně že jste se do teplého bytečku nakonec dostali.... A být zachráněna od pěkného svalnatého hasiče nemusí být vždycky nejhorší ne??? 😀 😀 😀 😀 😀

zvaskova
4. pro 2011

@sissi26 Moc velká gratulace, držím pěsti ať čárka sílí víc a víc... To sis uměla připravit hezký vánoční dáreček...

@lgsk Nezaložíme klub vzdechlejch chlapů??? U nás jsou taky dobrý dny a ten můj je chcíplej na sedačče a pije mi krev 😀 😀 😀

sissi26
5. pro 2011

@lgsk co znamená že má nablikáno?😀 stav se, my máme mikulášu habakuk😀

@zvaskova děkuji🙂 snad bude sílit, furt tam je, ale tak uvidíme, příští týden zajdu k doktorce se zeptat co a jak, jak budem pokračovat😀 jsem v tomto nováček a nevím😀...... jojo mohl by to být nádherný vánoční dáreček... doufám, že se tak na to budou dívat i ostatní😀 (jako rodiče atd.... že z nich uděláme prarodiče😀)

silverskylady
5. pro 2011

@sissi26 Ahojky, tak že by se tu konečně některé z nás zadařilo...? 😉 😵 Tak budu držet palečky, ať je to tak a ať ti to dr. potvrdí... 😀

silverskylady
5. pro 2011

@lgsk Teda, to jste měli rušný víkend... A to se vám ten zámek rozbil jen tak, nebo se vám tam někdo sanžil dostat? Ještě že máme ty záchranné složky, co... 😀 😀 😀 A co bacil, už jsi zdravá???

silverskylady
5. pro 2011

No a jinak jsem dneka dostala podle očekávání ms, tak už jen do čtvrtka vydržet, než dostane muž výsledky z krve a pokud bude o.k., tak hurá "na to" a snad už se i nám konečně zadaří.... 😀 😀 😀

sissi26
5. pro 2011

@silverskylady 🙂 díky🙂 uvidíme🙂.... příští týden se zajdu k dr. poptat...pokud do té doby ješt ěnakonec MS třeba nepřijde:(

silverskylady
5. pro 2011

@sissi26 Tak snad to dobře dopadne! 😉 Hlavně se tím teď nestresuj a pokud jsi měla pozitivní test, tak to dopadne určitě dobře... 😀
A co pečení, pokročila jsi přes víkend? Já jsem měla velké plány a nakonec mam hotových několik těst a ty na mě čekají v lednici na příští víkend... 😝 Ale prvně v životě jsem zkusila vánočku, abych se mohla na vánoce předvést i s ní. A dobrý, se musím pochválit... 😀 😀 😀

sissi26
5. pro 2011

@silverskylady jojo nestresuju...nemyslím na to😀
no my pekly s malou perníčky😀 nic víc, nebyl čas:-/....no ale ještě chci dělat citronové cukroví, pak linecké a pak už jen nepečené, ale nevím kdy, mám toho strašně moc na práci:( tak nevím jak to dopadne! dycky jak příjdu domů tak jsem vyřízená a jdu v pul 7 ležet😀 takže nevím😀 ale plány jsou😀
jaj vánočku, to já jsem na takové věci antitalent😀 na vánočku bych ani nepomyslela😀

lgsk
5. pro 2011

@zvaskova no on si ten můj furt stěžuje na unavu...tak nevim no.. koupila sem mu vitaminy, pokud to nezabere, tak potahne na krev a bude 😀

lgsk
5. pro 2011

@silverskylady no on se prostě sesypal, už byl starší, tak vypověděl službu... ale alespon už vím, jak to tu mame nedobytný 😀 😀 😀 😀

lgsk
5. pro 2011

@sissi26 nablikano? noooo on svařoval bez helmy, takže má prostě nablikáno 😀 jenže ono to pěkně bolí no.. ale prej se pěkně vytrestal, tak sem zvědavá, kdy to zas zopakuje... 😕 prostě chlap no...neporazitelnej a pak kňučí jak zatoulaný štěně 😀

lgsk
5. pro 2011

no holky, doufám, že to tu brzo přejmenujeme na mísnost... čekáme mimčo, hledám těhulky na pokec 😀 no nic, du pokračovat v úklidu, dneska to beru pořádně, takovej předvánoční uklid a před chvilou tu sněžilo 😀 zejtra budu dělat výzdobu na balkon, pak musím k našim oficat jim stromeček na výzdobu a urvat nějakou větev do vázičky 😀 a dneska budu zkoušet udělat rafaelo, tak snad se povede hmmmm

terulilinka
5. pro 2011

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? taky se snažíme 2měsíce a pořád nic, tak v tom nechci být sama a s někým si popovídat🙂

sissi26
5. pro 2011

@lgsk jo taaaak😀 a proč svařuje bez kukly? u nás v práci ted spusta lidí mela v oku nějaký bordel, bo zas brousí bez brýlí...
jn jsou nepoucitelni😀 muj chlap to same....
na to rafaelo jestli se povede mi pak dáš recept jooooo?🙂

@terulilinka jasně přidej se🙂 ono to snažení pak utíká, když si máš s kým popovídat🙂

terulilinka
5. pro 2011

@sissi26 přesně tak 🙂 ale musím říct, že jsem myslela, že to půjde hned a ono ejhle 😖

silverskylady
5. pro 2011

@terulilinka Vítej mezi námi 😉 No a buď v klidu, ono to snažení prostě někdy trochu trvá. Ještě že nejde třeba o činnost podobnou žehlení, nebo tak něco, to už bych se na to po 5 měsících vykvákla... 😀

sissi26
5. pro 2011

@terulilinka no jo někomu to jde někomu ne...já si zas říkala že to nepůjde hned a ejhle😀 ale neboj to se zadaří;) brala jsi prášky? bo všechny kámošky, co chtěly otěhotnět a jak vysadily tak jim to prostě nějakou dobu nešlo..... já už brášky nebrala přes 2 roky🙂 takže nic nebránilo

silverskylady
5. pro 2011

@sissi26 A co malá, pomáhala ti, jak slibovala...? 😀 😀 😀
Jo a není nad to, si pořádně odpočinout, plány neplány 😉 No taky mam plánů, ale kdo ví, jak to dopadne. Každopádně ty těsta, co už mam v ledničce, tak ty prostě musím upéct 😨 A ještě pak chci utvořit bílá vosí hnízda, ta se vloni osvědčila, takže je budu dělat třeba o půlnoci 😝
Jo a ta vánočka byla v poho, na to jakej jsem z ní měla strach 😀 A navíc manžel mi ji pochválil, tak to pak za to stojí a mam z toho radost...

terulilinka
5. pro 2011

@silverskylady tohle je aspoň zábava co?🙂) jak dlouho se snažíte?🙂

terulilinka
5. pro 2011

@sissi26 ty už jsi těhu? jůůůů, gratuluju!🙂 jj brala jsem je, ale já měla ty s málo hormonama a doktorka mi řekla, že nemusím na nic čekat, že je spíš větší pravděpodobnost, že to vyjde hned.. no a ejhle 😀

silverskylady
5. pro 2011

@terulilinka No to jo, baví nás to oba... 😀 Teď se začínáme snažit 5tý měsíc... Ale zatím ještě nepropadám panice, tak snad to přijde co nejdřív, než ta panika dorazí.........

lgsk
5. pro 2011

@sissi26 no protože nám opravuje auto..a musel na špatně dostupný místa, tak to dělal bez ní, jouda.. 😖 ale už je to dobrý, koupila sem mu nějaký kapky do očí a dost mu to pomohlo...
a jinak špony v oku sou u nás taky na denním pořádku... 😀
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=119859 tady je receptík, podle kterýho to dělám.. akorát já sem dala neslazený a přidala jen trošku moučkovýho cukru a je to tqaky super, dneska sem si koupila slazeny, tak zkusím i s tím...mňam mňam.. a pak chci zkusit i tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=120098 sice kalorická bomba, ale co..sou vánoce 😀

terulilinka
5. pro 2011

@silverskylady to se nedivím 😀 tak držím palečky, musí to vyjít co nejdřív 🙂))

sissi26
5. pro 2011

@silverskylady jojo malá pomáhala, sice chvíli, ale válela těsto i vykrajovala🙂 bobek můj malý šikovný🙂
vosí hnízda milujuuuuuu mnam😀 ale nedělám je😀 babičky😀
tak to jo, když to manžel pochválil, tak to musela být super🙂 my dycky vánočku dostanem od babičky😀

sissi26
5. pro 2011

@lgsk jo špony😀 jsem si nemohla vzpomenout jak se to jmenuje😀 takže vidím, že naši muži dělají podobnou práci asi😀

ty jo..vánoce nevánoce já se nažeru i tak😀 jestli fakt budu těhotná, tak myslím, že to půjde velmi dobře pov ánocích vidět - a nebude to tím, že by miminko rostlo😀 ale to jak se maminka cpala😀 haha