První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
7. pro 2011

@lgsk Máš to zvláštní... Takové divné příznaky, ale k čemu vlastně. Dr. si o tom říkala, nebo myslíš, že to je normal?

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 u nás ne 😀 já raději neříkám, že se mi daří, pže pak se to všechno podělá na hromadu a je ještě hůř...

lgsk
7. pro 2011

@silverskylady no mě je spíš divný, že tohle mám od tý doby, co se snažíme o miminko... to mi vrtá hlavou.. no a u doktora sem nebyla, už budu moct konečně změnit, tak půjdu jinam

sissi26
7. pro 2011

@lgsk tak si zajdiš a uvidíš aspon na čem jsi...🙂

sissi26
7. pro 2011

@lgsk jem ti odpovedela na to co jsi psala silverskylady😀.....
jn to tak byva celkem casto...

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 no až po vánocích...teď to řešit nebudu 😀 měla bych se učit na ten certifikat, ale neni nějak čas 😖 uklizim brrrr

novina
7. pro 2011

@lgsk No ten náš má taky skoro dvě kila, takže žádný drobek🙂 Ale je to zakrslý beránek a ti jsou větší než ostatní...

novina
7. pro 2011

@silverskylady My letos slavíme první Vánoce jako manželé a třetí celkově. Ale vždycky to na Štedrý den bylo hektické, chvíli u jedněch rodiču a pak k druhým... Tento rok budeme pěkně U NÁS doma 🙂 Tak se těším.

sissi26
7. pro 2011

@lgsk no ja bych se mela ucit na zkousku, statnice, psat diplomku apod. a taky neni cas ani chut:(

silverskylady
7. pro 2011

@novina Tak to bude teprve ta pravá vánoční pohodička... Jak si co uděláte, tak to bude 🙂 Mi to tak měli už vloni a bylo to super 😵 Pohádky, procházka, pak obalování kapra a pak stromeček s dárky... Jé, teď bych to nejradši přeskočila až ke štědrému dnu...... Nedávno se nás tchýně ptala, kde budeme letos na vánoce, tak jsme jednohlasně řekli, že doma... 😀 😀 😀

lgsk
7. pro 2011

@novina to ten náš musel mít víc... dvě kila má náš pes a králík byl proti němu macek 😀 ale byl to můj mazel...akorát všechno sežral.. i moje pantofle

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 no já ji mám dělat v pondělí a neumím ani prd 😀 ted uklizim linku...už nevím, jak bych to přeházela 😀

sissi26
7. pro 2011

@lgsk už teď v pondělí???? tak to good luck😀😀 no ale jak kdybych se viděla při učení....vše má přednost😀 před učením samozřejmě😀

sissi26
7. pro 2011

@lgsk @novina vidím že probíráte domácí mazlíčky, tak já se chci taky pochlubit svým drobečkem malutkým!!!!😀...mám pejska - 52kg😀 bobánek🙂😀 hihi
tak a pochlubila jsem se😀

silverskylady
7. pro 2011

@sissi26 No, pěkný drobeček... 😀 Co je to za rasu. Tipuju dogu nebo mastifa 😀 😀 😀

sissi26
7. pro 2011

@silverskylady jojo je to muj drobeček bobeček😀 je to bernský salášnický🙂
teď mi hajzlík na 2x rozhryz vodítko za 700,- 🤐 😀

silverskylady
7. pro 2011

@sissi26 Tak ten mě nanapadl 😀 No, taky je to kus psa... Buď ráda, že na dvakrát nepřekousl třeba nějakého souseda 😀 I když já vím že takový oni nejsou... Ale o překouzsávání bych mohla taky vyprávět. Na jaře jsme si s manželem právě místo psa pořídili psouna a můžu ti říct, že před jeho hlodáky není nikde nic v bezpečí. Když ho vypustíme v obýváku, tak začne u zdi a skončí u kabelů od tv, atd... Vyžaduje 100%tní pozornost... 😀 😀 😀

sissi26
7. pro 2011

@silverskylady no, ten náš je mazlík, ale nekdy vrčí😀 jak na koho😀
to jo, ot by mě trefil šlak kdyby hryz všechno😀 ale on to normalně nedělá:-/ zmetek..

defs
7. pro 2011

Ahoj holky, sice už nejsem snažilka, jen vám chci napsat...... vydržte a hlavně se na to neupínejte..... to je nejhorší co může být a potom to fakt nejde ☹. Každý měsíc byl pro mě utrpení, když jsem dostala menstr.,a o to víc, že o předchozí mimčo jsem přišla. Trvalo to necelej rok, kdy už jsem to nedávala........ v hlavě jsem si upřednostnila jiný věci.... např, že bude nejdřív lepší postavit domek a až bude vše v pohodě a budu v klidu, že se to určitě podaří... a ono fakt, ale opravdu až jsem na to úplně přestala myslet, do té doby ani ťuk. A to mám ve svém okolí pár případů,kdy jim nešlo dlouhý roky otěhotnět a až si adopt.dítě, tak se jim i podařilo otěhotnět.... ta psych. je potvůrka.... tak vydržte 🙂 ! Možná se vám to bude zdát divný, že píšu sem, ale chtěla jsem vás všechny povzbudit 🙂)! Jinak vám přejikrásný svátky......

silverskylady
7. pro 2011

@defs Ahoj 🙂 Je to od tebe milé, že jsi nás chtěla povzbudit. Někdy je to dost obtížné si uvědomit, že čím víc na to budem myslet a upínat se na to, tak je to špatně. Jen to dokázat... 😉 Zatím si to nedokážu ani představit, čekat na to třeba několik let... Jé, jen to ne...
I tobě hezké svátky 🙂

defs
7. pro 2011

Taky mi to moc nešlo se od myšlenky na miminko odprostit a rady, že na to nesmím tak myslet mě doslova sr..... . Po dlouhé době snažení(denno denního i se stojkama 😉 ), a zase neúspěšnýho, jsem to fakt musela v hlavě překopat....dalo by se říct-upnout na něco jinýho.... a zabralo to 🙂. V únoru čekáme naši vytouženou princeznu. Ikdyž do toho 5 měsíce jsem si to taky plně užívala..... špatný výsledky, takže jsem byla na plodovce a naštěstí je vše OK. A vám všem přeji brzo dva proužky na testíku🙂) !!

novina
7. pro 2011

@sissi26 Jé berndský salašnický 🙂 Toho má mamina a je to teda fakt kus - takový malý koník 🙂

silverskylady
7. pro 2011

@defs Tak to jste si taky pěkně "užili". Tak hlavně že se zadařilo a už je vše v pořádku 🙂 Já jsem ke stojkám ještě nedošla, tak snad se k tomu ani nedostanu, nebo respektive snad mě to nebude až tak brát, abych z toho tak blbla 😉 Navíc nejsem žádná gymnastka, takže pak se sádrou třeba na noze by to byl taky průšvih... 😀

novina
7. pro 2011

Holky zajímalo by mě jestli používáte ovu testíky, nebo jak zjišťujete kdy přesně máte ovulaci?
Já od 16 let brala antinu, když jsem vysadila tak jsem hned měsíc na to oťehotněla, ale nevyšlo to, pak jsem byla na revizi. MS jsem dostala až po šesti týdnech. Další jsem dostala až po 33 dnech... Takže jsem z toho jelen 🙂

defs
7. pro 2011

🙂 😀 😀 , když to už pak člověk dokáže i nemožný...... taky jsem se u toho pěkně klátila,jsem si tělák užívala, když šel chlap někam mimo lóže, jinak by mě bylo trapně a on by se asi popukal smíchem 😀 . Asi mě už hrabalo,protože jsem mimi strašně chtěla a kor ,když jsem o mimi před tím přišla, ta psych. je fakt potvora..., ale my jsme holky šikovný a zývládneme to všechny..... Tak holky........ hodně zdaru 🙂

zabula
7. pro 2011

ahojky holky,vy zas drbete,že nestíhám číst 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani nevím co se u děje 😕 😀 😀 😀 😀
@novina já je používám,sou fajn,zrovna sem si dneska jeden dála a čárečka pomaličky sílí 😀 😀 😀 😀 😀
MS sem měla ted po 53dnech,natož že už sem byla 3krát těhu tohle se mi ještě nestalo,jak život dokáže pořád překvapovat

zabula
7. pro 2011

@sissi26 jo drobeček,to se nedivím že ti to roztrhl 😀 😀 😀 😀 😀
holky jak ste na tom,začíná snaženíčko? 😕 😀 😀

sissi26
7. pro 2011

@lgsk jo je to úžasný psík🙂 neměnila bych...až na tu rozrytou zahradu😀
@zabula on to neroztrh, on to rozhryz😀

sissi26
7. pro 2011

@novina já jsem k ovu testíkům nestihla dojít🙂... řekla jsem si že ze začátku nebudu až taková snažilka😀 - chlopek by si asi ťukal na čelo😀 takže ani nevím jak to vypadá či funguje🙂

zabula
7. pro 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀