První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula Ty, asi ani ne🙂 mě to stačí tady po celým týdnu...přehánět to teď už nebudu, jenom tak lehce ... 😀
A vydržíš to nejít ztr do lékárny? Já minulý měsíc na testech utratila majlant 😀

zabula
3. lis 2011

@suzza to jo dyt už je pátek,mě se nechce jet do města,a v neděli si jezdí vždycky MM nakupovat,tak ho koupím v tescu 😀 jestli to té doby bude co testovat

zabula
3. lis 2011

no a to mi povídej já si nakoupila přes 25ovulačních

suzza
autor
3. lis 2011

@zabula Ty jsem ještě ani nekupovala.... asi ho tento měsíc vyzkouším... To se vždycky udělá ovu test a když se zrovna netrefíš do správnýho dne, tak děláš další den znovu nový? To musí být taky dobrá spotřeba ....

zabula
3. lis 2011

@suzza no já minule byla těhu díky nim,jinak sem nevěděla kdy mám ovu,to je dle cyklu,já např.ho mám kolem 32DC a vím že nějak kolem 22DC,mám ovulku tak si od 20DC do 25DC dělám testy,a kde je to nejsilnější,pak bude ovu

suzza
autor
4. lis 2011

@zabula My se snažíme sexovat co nejčastěji 🙂, aby se zvýšily šance trefit se do těch 3 dnů před ovu, do ovu a den po ovu. Ale ze zvědavosti ho tento měsíc udělám, ať zjistím kdy tu ovu vlastně mám (a jestli vůbec mám).

zabula
4. lis 2011

@suzza to jo,nejčastějc,jen se do toho trefit 😀

domi1988
4. lis 2011

ahoj baby, mozem sa pridat? my sa snazime len meisac ale bola som sklamana ze sa nepodarilo, myslela som si ze budeme mat stastie.. teraz som skor znepokojena, ze mi meska MS uz tyzden.. robila som si aj testy, samozrejme negat., tak ja neviem davam si tyzden ak nic pojdem k dokimu..

zabula
5. lis 2011

@domi1988 ahojky vítám tě 😉 to sme na tom stejně,já ji futr taky domlouvám a MS nikde 😠

domi1988
5. lis 2011

@zabula ahoj dakujem.. no ja stale aj dufam, ale nejak mi hovori ze predsa nebudem mat tae stastie aby sa za jeden mesiac podarilo.. asi je to psychika vsetko.. len cakala som ze MS teda pride a budeme sa snazilkovat dalej, ale... 😖

zabula
6. lis 2011

@domi1988 taky tak čekám,neboj,jednou se to podaří,já to taky nevzdávám 😉 dnes sem 37DC a nic 😠 tak jí domlouvám at se ukáže a dělá si co chce 😀

domi1988
6. lis 2011

@zabula no presne... rano mi bolo strasne zle, tak som sa znovu testovala, samozrejme negat, normalne som bola uplne v tom, ze tam tie //, proste porazi ma 😠

zabula
8. lis 2011

@domi1988 ta mrška nám teda dává 😠 já furt nic,zítra 40DC,jestli nedorazí,du ve čtvrtek k dok.a apon budu vidět na čem su 😔

domi1988
8. lis 2011

@zabula no veru dava nam.. ja som zvedava co mi zajtra povedia.. sak dam vediet a radsej chod aj ty k tomu dokimu

zabula
8. lis 2011

@domi1988 a kolikátý si už ty?

domi1988
8. lis 2011

@zabula dnes myslim ze mi meskaju 10. den. ale to by som asi az tak neprezivala este by som asi cakala ale kedze sme sa snazili a nedosala som a este ma boli aj to brucho tak sa bojim.

zabula
8. lis 2011

@domi1988 tak to sme na tom skoro stejně,já pudu ve čtvr,pokud se neobjeví,je to fakt šílený to čekání

domi1988
8. lis 2011

@zabula no je.. len najhorsie je to, ze ja mam iste ze tehu to nie je

zabula
8. lis 2011

@domi1988 no to já taky nevím,moc tomu nedávám,ty běž k dokt,at si fit a pak dej info jak to dopadlo

domi1988
8. lis 2011

@zabula urcite zajtra sa ozvem

zabula
8. lis 2011

@domi1988 držím palce at je vše o.k !! pa pa,du do vany a hají,nebo zas se mě nebude chtít ráno vstávat

domi1988
9. lis 2011

@zabula tak mi povedala ze mam polycysticke vajecniky :( tak som z toho nejaka rozhodena..

zabula
9. lis 2011

@domi1988 no jejda,co to je?to že tam máš cysty 😕 a nasadila nějakou léčbu nebo jak to bude 😒
mě dnes není vubec dobře,na MS jak vyšitý,a jestli ju do zítřka nedostanu tak je to hodně divný ☹

lgsk
9. lis 2011

ahojte holky, můžu se k vám přidat? snažíme se o mimčo už asi 3-4měsíce, zatím teda asi bez úspěchu...dneska sem si koupila ovulační testy, takže příští měsíc už mě nic neunikne 😀 dneska jsem zkoušela a měla jsem slaboulinkou čárečku, takže mi ovu už asi utekla 😒

zabula
9. lis 2011

@lgsk ahojky,to víš že můžeš 😉 ovulační testy sou fajn,díky nim sem otěhotněla,pač sem viděla kdy to mám 🙂

zabula
9. lis 2011

@suzza kampak si se ztratila 😕 co je u tebe novýho

lgsk
9. lis 2011

@zabula a v jakým si měsíci? jinak gratuluju 😀 já doufám, že se nám taky už konečně zadaří... kolikátej den po MS ses tak cca začla "testovat"? teprve s tím začínám, tak sem vděčná za každý moudro...zatím sme se snažili bez počítání, testování atd. ale nic.. minulej měsíc sem už měla naději, bolel mě podbřišek, měla sem pocity na zvracení a tak...a nakonec z toho nic nebylo 😢

zabula
9. lis 2011

@lgsk ještě nejsem,k minulýmu těhu 😀 😀 já mám delší cykly kolem 32dní,a ovu kolem 22DC i víc,tak testuju od 20DC,tak do 25DC,dnes sem 40DC,MS nikde 😠 těhu test negativ.jestli to do zítřky nedostanu,du k dokt,co zas je

zabula
9. lis 2011

@lgsk já vynechala antik.v srpnu,září sme se taky nesnažili,až ted v říjnu,no ale furt se nic neděje,tak tedy nevím,tak dlouho se mi to nestalo,a to už sem byla třikrát těhu 😒

lgsk
9. lis 2011

@zabula mnooo já mám většinou pauzu 21dnů..ale někdy i trochu dýl a někdy mi ms uplně vynechá... ale to se mi teda moc nestává, většinou mrcha přijde v plný parádě... já k doktorovi nechodím, byla sem tam naposled před svatbou, po jeho vyšetření sem si dva dny nesedla a krvácela sem, takže nikdy víííííííc 🤐