První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
7. pro 2011

jsem se pustila do pečení a už mě to neba:-/😀 asi se prvně navečeřím a pak budu pokračovat:-/

sissi26
7. pro 2011

ty jo než jsem stihla cosik upéct, tak nevím vo co go tady😀

@suzza já se vidím s chlapem co 14 dnů:(...když jsme u těch chlapů😀

sissi26
7. pro 2011

tak a dneska už nepeču, jsem grogy....holt už to není jak za mlada, haha😀

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 já bych taky neměnila 😀

lgsk
7. pro 2011

tak sem se upelešila a teď nevím...číst si nebo se konečně učit? 😀 sem zdobila perníčky, holky, já sem takovej patlal, to vám je táááák vošklivý 😀

sissi26
7. pro 2011

@lgsk mi je v loni musela nazdobit mamka...s perníčků se staly zrůdičky😀 ale pak to mamka spravila a udělala i kráááásnééé stromečky🙂 a předloni dceři od chlopka udělala celou perníkovou chaloupku i s plotem a tak!!! mazec, moje maminka je skvěláááááááááááááááá 😲

zvaskova
8. pro 2011

Ahoj holky, teda tady se to pěkně rozjíždí, 2 dny jsem tu nebyla a 4 nové stránky??? 😉

zvaskova
8. pro 2011

@silverskylady Ahojky, jsem ráda, že jsem tě pobavila, já se u toho taky nasmála 😀 Naštěstí jsem ale brečet nemusela, šlo to docela snadno 😉 právě se nacházíme v době ovulky tak chudák budoucí taťka, teď se snaží jak může a já fakt doufám že za cca 14 dní se MS neodváží dorazit 😀
Mít v práci samé baby je docela nahlavu, ale dá se na to zvyknout, jen teď když se řeší samé nevolnosti a kočárky tak je to dost náročný 😖

zvaskova
8. pro 2011

@lgsk 😀 😀 😀 Tak co byl jekot úspěšnej a baštíte vitamíny??? U nás to teď jde poměrně úspěšně jen se bojim aby mi za chvíli neřek, e ho ještě zneužívám... Jsem teď jak magor, z práce letim domu jen aby byl sex než bude zase unavený 😀 😀 😀

sissi26
8. pro 2011

@zvaskova mít v práci samé chlapy je náročnější😀 radši bych řešila ty nevolnosti, než tu čumim do zdi😀 a ani to tu vlastně nemůžu říct...🙂že se asi něco děje.....:-/

silverskylady
8. pro 2011

@zvaskova Jsme drbny, co... 😀 Na mě tahle fáze snažení dojde příští víkend, tak jsem zvědavá, jaká bude úspěšnost 😉 Raději už se na to nijak neupínám, ty první MS co přišli po snažení, to jsem skoro obrečela... Ale fandim ti, ať je tu víc těch, kterým to jde tak, jak má... 😵 A náhodou, vybrala sis dobrej "sport"... 😀 😀 😀

lgsk
8. pro 2011

@zvaskova byl, včera sem ho hnala z postele pro vitaminy 😀 😀 a pokud se to nezlepší tak půjde v lednu na krev.. tak to u nás nehrozí teda hned po práci, to max tak večer, když se rozhejbe 😅

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 no já mám taky zrůdičky... některý nemůžou fakt ani na světlo boží 😀 ještě sem včera sehnala těsto v pytlu na linecky, tak to asi prubnu, neber to za devět kaček 😀 tak budu experimentovat

maturantka
8. pro 2011

Přidávám se k vám holkyyyy. Začínáme se snažit druhým měsícem 🙂....Jak dlouho se snažíte už??

sissi26
8. pro 2011

@lgsk 😀 ja si linecky udělam, ale koupila jsem si na perníčky, bo to moje skončilo v koši😀 tak asi dnes udělám a zítra budu péct😀 ale včera jsem toho fakt měla plný zuby😀:-/ stejně, na co to peču - pak to sežeru a nevlezu se do gatí😀

lgsk
8. pro 2011

@maturantka ahoj a vítej 🙂 my se snažíme uuuuž hmm od začátku srpna, ale teda s pauzou, kdy byl manža po operaci, to se jaksi nemohl ani hnout 😀 ale nějak to "nehrotíme", všechno má svůj čas 😀

sissi26
8. pro 2011

@maturantka ahojky, tak tě tady vítáme🙂... já se snažím vydržet do první prohlídky k Dr.🙂 .... přeji hodně štěstí ať to snažení rychle vyjde!

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 to já mám perníčky dobrý 😀 včera sem dělala hatla patla na kuličky, manža jen koukal, co to dělám 😀 rozmačkala sem sušenky, do toho frkla trochu kokosu, moučkovýho cukru, čoko likeru, trochu tuku na spojeni a ono je to dobrý 😀 😀 😀 tak ještě to linecky a uly a končím.. pže ja to sladky ani nejak nežeru 😀 a do gati se nevejdu tak jako tak..musim zas zacit cvicit, sem se na to vyflakla a je to znat

maturantka
8. pro 2011

@sissi26 já mám jít na prohlídku v lednu tak bych to ráda sfoukla při jednom, aby aspon byla bublinka 🙂 Taky začínám měřit BT, ale udělám si asi doma svůj graf si napíšu,páč se v tom moc nevyznám jak to je v AJ 😒 Ale dnes první měření 36,9° a jsem 6 DC 🙂

maturantka
8. pro 2011

@lgsk Děkuji za přivítání 🙂 tak držím palečky at to vyjde co nejdříve 🙂

sissi26
8. pro 2011

@lgsk 😀 no však také cukrové je nejlepší😀 zbytkové😀 já loni jak dělala kuličky, tak to byly šišulky, ani tu kouli neumim ukulat😀 marnéééééééé😀
no ja sladké ráda😀....no tež bych měla více cvičit...já furt jezdila na kole, ale od té doby co jezdím do práce celkem daleko a nic nestíhám, tak všude jezdím autem😀 denně jsem jezdila k nám na koníky na kole...takže pohyb na kole i na konikach...a ted.... jen autem😀 a už ani toho moc nenakoníkuju:( takže asi začnu kynout😀

sissi26
8. pro 2011

@maturantka tak držím palce🙂...k těm teplotám ti moc neřeknu..tomu vůbec nerozumím😀 jak jsem tu poprvé vstoupila tak jsem na takové komentáře koukala jak z jara😀 no každopádně, ať to brzy vyjde!

lgsk
8. pro 2011

@maturantka však ono to jednou vyjde, až to budu nejmíň čekat 😀

maturantka
8. pro 2011

@lgsk No u nás to vždy vyšlo všem na poprvé tak doufám, že tentokrát to vyjde i mě 🙂....Už bych chtěla mít prdolku v náručí 🙂

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 tak to já snad kouli ještě udělam, ale tím to hasne 😀 já cvičila..jezdila na rotopedu, mučila se na stepperu, dělala sedy lehy, tahala činky, jezdili sme hrat badminton, na brusle...a ted? posiluju tak mozna zvedanim zradla u televize 😖 a nakynula sem uz na vejšce a jak...

maturantka
8. pro 2011

@sissi26 Já tomu také moc nerozumím 😀 myslím, že v době ovulace by měla teplota stoupnout. Musím si to pořádně pročíst 🙂

lgsk
8. pro 2011

@maturantka tak to já taky...u nás taky nikdy nebyl problém, jen u nás se to už trošek vleče no... ale ono to nějak dopadne, podle mudra sem uplně zdravá, takže holt musíme pracovat 😀

maturantka
8. pro 2011

@lgsk No jako u nás v rodině to tak bylo u všech no. Téměř na poprvé. Tetě to jedenou ujelo a v unoru se jí má narodit chlapeček. 🙂 No a já nic ach ju... ☹ Kdybych aspon našla // to bych byla happy 🙂 No uvídíme 31.1 má přijít MS tak doufám, že nepřijde 🙂

sissi26
8. pro 2011

@lgsk 😀 zvedání žrádla u televize😀😀😀..... jn tak na výšce víš jak..nic nedělání a flákání😀 to se kyne..🙂 ale tak já mylsím, že to se mnou není až tak strašné...jako... o nějaké to kilo by mohlo být míň😀 ale zatím strčím prdel do malého křesílka od malé, tak jsem v klidu😀😀😀
no i když v obchodě...jak na sebe nemůžu sehnat gatě už celkem dlouho, tak začínám být nasraná😀 a když náhodou mám ty gatě dobré, tak je mám krátké😀 nervy moje😀

sissi26
8. pro 2011

@maturantka jn nějak tak to asi bude😀 ale fakt nevím...🙂 každopádně já jsem pro neřešit ovu a jiné věci...ob den,tři-když je chuť- si to s chlopkem užít a mimi se musí povést🙂