První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
9. pro 2011

@lgsk Aha, no někdy je to s těma chlapama těžký... 😀 Tak to musí vědět on, jestli to potřebuje nebo ne. Ale jestli tě to uklidní, tak ten můj je na tom úplně stejně, taky zdrhnul z nástavby... 😝

silverskylady
9. pro 2011

@sissi26 S prací toho moc nenaděláš, to bude chtít pevné nervy 😉 A holt si říkej, že už tam dlouho nebudeš...
No jo, někteří konící jsou k nezaplacení 🙂 A ty na sebe dávej teda aspoň pozor... 😀

sissi26
9. pro 2011

@silverskylady jo nenadělám, ale prostě takové chování, taková arogance, to jako, nejsem na to zvyklá a ani si zvykat nebudu, si nevidí do huby!....

jj dávám pozor, budu šeptat Hvězduli - "Buď hodná, nelekej se, neskákej, možná neseš dva lidi"😀 a hops skok..:_D

silverskylady
9. pro 2011

@zabula Tak to vypadá, že to nakonec dobře dopadne... 😉 No jo, situace si holt někdy nevybíra, ale hlavně, že jste to vyřešili 😀 😀 😀

silverskylady
9. pro 2011

@sissi26 Hm, to já mam oproti tobě v práci pohodu, ale taky už se těšim, až tady odsud vypadnu 😀 Jsem pořád pryč a to je taky dost na bednu... Už mi k tomu chybí jen to mimi... 😕
No a já nevím jak ta tvoje, ale já můžu šeptat co chci.......... 😀 😀 😀

sissi26
9. pro 2011

@silverskylady neoj to se určitě povede a dlouho tam nebudeš🙂
no já ji taky můžu šeptat co chci😀...ale jo nkědy když na ni mluvim tak se uklidní a není to tak divoké aspoň...

zabula
9. pro 2011

@silverskylady snad jo,uvidíme,do těch testu klidně běž jsou fajn,já jich přes net nakoupila kolem 30 😀 😀
at sme brzo všichni těhulky 😀 😀 😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 no já se tqaky nevzdávám no 😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 ježda to bych nečekala, to bych vyprdla raději hned 😀 jinak já mám chlapa doma, práci má tak 4km daleko, takže autem je tam hned... má jí taky dobře placenou, hlavně na tuhle dobu.. ale je to škoda no, ale lámat ho nebudu..

lgsk
9. pro 2011

@silverskylady sou to srábci 😀 ženská toho vydrží a zvládne daaaleko víc než oni 😀

lgsk
9. pro 2011

tak sem rozeslala životopis, kam se dalo 😀 ale je mi nějak šoufl, sem zas něco ee snědla, co se nelíbí mýmu pupíku, až mě z toho bolí palice 😕 a to máme jet odpoledne pryč.. no doufám, že se někde nepoblinkám

sissi26
9. pro 2011

@lgsk taky jsem rozesílala životopis, tak mi přišla PRVNÍ odpověď: Vašeho zájmu si velice vážíme. Bohužel Vám musíme sdělit, že jste nebyla vybrána do dalšího kola výběrového řízení.😀😀....taky si toho vážím😀

sissi26
9. pro 2011

takže za chvíli fajront a hurá do druhé práce.... asi 60 km daleko....v tom hnusném počasí a dešti - I LOVE IT! 😒 pak domů, se psem, uklízet péct.... a pak ducnu a spím😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 jo to mám taky ráda 😀 😀 občas mi taky takovej mail dojde... kdybych já nebyla alespon takovej nervak...jeee to by bylo 😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 jinak 60km bych nejezdila, pze pri tech platech tady bych projela malem vic nez bych si vydelala 😀

zabula
9. pro 2011

@sissi26 tak jed hlavně opatrně 😉

sissi26
9. pro 2011

@lgsk no já jsem taky nervák😀 takže viš jak..😀
no já těch 60 kiláků jezdím jen občas🙂.... a to si hezky nechám proplatit😀😀 ale do té moji práce kde jezdím denně tak to jezdím 20 km tam a 20 km zpátky:-/ takže nahouno..

sissi26
9. pro 2011

@zabula jj ve zdraví jsem se vrátila😀.... i když jsem uplně grogy☹ tolik plánů jsem na dnešek měla😀 a asi nic nedám, už jen budu ležet😀

domi1988
9. pro 2011

caute baby, co je tu nove? ako sa mate? 🙂

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 no já se musím nutit, abych na ten pohovor dolezla... 😎 nejraději bych si vyrvala vlasy 😀
já sem měla jednu práci přes celý město, další necelej kilák, no a pak 8minut městskou 😀 takže to byla fakt pohodička

lgsk
9. pro 2011

tak peču linecky a budu delat tmavý kuličky... 😀 zítra bych chtěla zkusit něco udělat z marcipánu 😝

sissi26
10. pro 2011

@lgsk jo tak to je super no🙂.... no ja bydlim v prdelkově, takže ve městě nic neseženu...ale mamka mi říkala, že na městském úřadu bych se mohla hlásit, že za 5 let tam jde někdo do důchodu..říkam jasněěěěěěě a 5 let budu sedět na dupě😀

sissi26
10. pro 2011

a ja si taky udělala linecký ale budu muset přidělat, bo toho je malo😀

sissi26
10. pro 2011

@domi1988 ahojky, máme se dobře 😀

coralin
10. pro 2011

Ahoj, ráda bych se přidala, případně našla nějakou spřízněnou duši, na pokec. Jsme po druhém neśpěšném IVF a 2 neúspěšném KET. Změnili jsme kliniku a nyní jsme zoušeli takový netradiční způsob o kterém jsme neměli ani tušení, ale také to nevyšlo, i když jsem měla jen utrogestan. Hodně špatně ty neúspěchy snáším.Nemáte někdo radu jak se s tím srovnat? Změny psychiky mě dost vadí, ale neumím s tím pracovat a někdy jsem hodně negativní a mám pocit , že už nemám sílu..ale přitom se ještě nechci vzdát úplně a být bez rodiny.

zabula
10. pro 2011

přeji všem krásný večer 🙂
@coralin ahojky,vítám novou snažilku 😉
rady,každý se s tím srovnává jinak a těžko se radí,bud v pohodě a nevzdávat to,někdy je to těžký,jak nás osud zkouší.A co dokt.co ti říkají,našli už příčinu?

pro snažilky které testují 😉 http://www.ovulacnitesty.cz/nejcastejsi-otazky/

@sissi26 to je fajn,že si se ve zdraví vrátila 😀 😀 😀 😀
@lgsk prosim tě kolik toho už máš 😕 ty furt pečeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

včera sem si večer s mužem dopřála hodinou masáž 😀 😀 😀 paní říkala,že si pak máme dát červené vínečko,hupsnout na to,a za 14dní mám //,to sem tedy zvědavá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dle testu byla nebo ještě je ovu 😀 😀 😀 😀 16DC nejvíc,pak začíná malilinko slabší,tak se musíme ještě o víkendu činit 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
10. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 tak to je pěkný 😀 😀 😀 😀 no my sme se do města přestěhovali, protože jinde je to na prd no a tady to taky není žádná sláva

lgsk
10. pro 2011

@zabula nooo mám mocca, perníčky, marokanky, kokosovy koule, kokosky, rohlicky, linecky, tatrankovy koule 😅 snad sem na nic nezapomněla.. no a ještě budu dělat vosí hnízda a něco z marcipánu, to ještě uvidím 😀

lgsk
10. pro 2011

@zabula jo a držím palce 😀 😀 😀 😀

zabula
10. pro 2011

@lgsk ty si se zbláznila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já nemám nic,rozhodla sem se letos pro nepečený a nějaký řezy,pač cukrový skoro nikdo nejí 😝 kde že to bydlíš 😕 😀 já dojedu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
děkuju za palečky 😉 ,zkusím ještě večer znásilnit manžu 😀 😀 chudák 😀 😀 😀 😀 dle mě ovu byla někdy od čtvrtka asi ted do neděle,pač když sem byla v ten čtvr.u dokt.tak říkal že tam vajíčko je,a každou chvíli může prasknout,ale fakt mě překvapilo,že ovu test byl tak silně pozitivní,to sem ještě tak neměla,a to už mám aspon 30testu za sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀