• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@lgsk no a já dělala linecké...a zas se mi těsto nepovedlo:(....letos mi to vůbec nejde, asi na to hodím bobka!!!!! a pak si přivezu od maminky:grinning:
13. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to čekání je fakt hrozný a připadá mě to tak dlouhý :pensive:
13. pro 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to já koupila těsto v pytli, přidal se jen tuk a chutná super :grinning: a těsto mě stálo 9kaček :grinning: až budu mít hotovo, tka se pochlubím
13. pro 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula kdykoli vidím lékarnu, tak bych neraději šla pro test... mám doma ten drahej, tak ten si šetrim až na "jistotu" :grinning: ale pokud to klapne, tak se to fakt dozvim pod stromecek...mela bych to dostat nekdy 22. :grinning:
13. pro 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: priste se na to vyseru!!!!:grinning: a koupim taky asi bo nervy moje fakt! jsem dneska nasrata:grinning:
13. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky přeju vám krásnou dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: at vás blešky štípou celou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula mě neštípaly:grinning:
14. pro 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 :grinning: :grinning: :grinning: chi hele já mam jeste kilo cukrovi objednanyho, kdyby se to moje nedalo zrat :grinning: jistota je jistota...
14. pro 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk jaj:grinning: ty jedeš ve velkym:grinning:......no já budu mít u mamky a u babiček, když se na to moje vyseru:grinning: aspoň nebudu tolik žrát:grinning:
14. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak už jsem se těšila a dnes 39DC přišla mrcha :( Tak se kolem Vánoc začneme snažit nanovo :sunglasses:
14. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka Ahoj, no jo, co se dá dělat... Tak hlavně klídek a těš se na další snažení...:wink: Nás to čeká teď o víkendu :dizzy_face:
14. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to já to nežeru, já vykrmuju manžela :grinning:
14. pro 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning::grinning::grinning::grinning:

můj se furt rozčiluje že ho málo krmím:grinning:...ale kecá, už mu roste pupík:grinning: říkal, že za tu dobu se mnou přibral 3 kg...
no jo..to říkám, to co nepřibral on, přibrala jsem já....on jí a já kynu:grinning: haha
14. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska k tomu Dr. až se bojím....:-/
14. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka to je mi líto,tak se podaří mimi na novej rok :wink:
teda já taky čekám dnes 22DC,já to snad nevydržím :grinning:
14. pro 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Tak snad ti to dobře dopadlo......... :confused: :wink: Jsem taky moc zvědavá..........
14. pro 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 tak co :confused: jak bylo u dokt.,doufám že je vše o.k :wink:
14. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady @zabula @lgsk takže holky!!!!...dnešní návštěva u Dr......"tak co Vás trápí?" ..."nic mě netrápí...mám podezření na těhu"...."tak se podíváme.....máte pravdu....máte radost?...tak teda gratuluji...... vše v pořádku....za 14 dnů přijdte na kontrolu, měla by být srdeční akce"....."to je všechno?"...."ano, nebo chcete něco vědět? asi ne, asi všechno víte" :grinning: takže asi tak:grinning: já jsem se tam málem radostí rozsypala a on jako by se nechumelilo:grinning: no jasně, on to má denně, ale mohl by to taky říkat trochu veseleji:grinning:
no každopádně byla vidět bublinka..ten váček nebo co to je... obrázek jsme nedostali:slight_smile:...

tak a teď jak to mám originálně oznámit rodičům pod stromeček?:grinning:
14. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sissi26 velikánská gratulaceeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:k těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a řekl ti asi jaký týden?
a ted bysme holky mohly pokračovat my,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad nás taky nakazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám že brzy zjistím taky dobrou zprávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak se cítíš?nějaký známky těhu? :grinning:
Dnes má Luky zrovna 4roky,tak to oslavíme,a tajně doufám i že něco víc :slight_smile:
14. pro 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula no tak podle data poslední MS to je 5+1tt:grinning: dle mě:grinning:.....
hele a ty jsi už zkušená:grinning:...jak probíhá ta první kontrola na srdeční akci? Kudy to zjišťuje?:grinning: neob jak to mam napsat:grinning:
14. pro 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já si musím ještě objednat ten dárek,a pak řeknu jen manžovi že mi ho proplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtěla bych odštavnovač,pač tu je všeho ovoce a nikdo to nehce,a kdyby to byla štáva,tak se po ní jen zapráší,a vitamínky v těhu se hodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zabula cítím se normálně - žádné známky:grinning::grinning:

takže všem moc držím palce ať už jsou taky....a Lucince přeji vše nejlepší k narozeninám:slight_smile: a taky k včerejšímu svátku:slight_smile: ať ti krásně roste!
@sissi26 kdo si to má všechno pamatovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to já nevím odkdy je to normálně a odkdy odspod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hihihih :grinning: Luky je Lukášek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to byl hezkej gol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale děkujem :wink:
14. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula :grinning::grinning::grinning: takže to bude asi odspod že:grinning:
14. pro 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula jaaaaaj sorry:grinning: já četla Lucince:grinning: ty vole já jsem blbec:grinning: tak se mooooc omlouvám:grinning:
14. pro 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi trošku haraší.... :sweat_smile:
14. pro 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula jééé odšťavňovač bych taky brala....ale místo toho asi bude sodastreem:grinning:
14. pro 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hmmm já měla v plánu jim koupit trička nejlepší dědeček a nejlepší babička :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek