• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@sissi26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatím v poho,ale tááák netrpělivá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no včera mě celej den pobolíval,píchal podbřišek,no a večer sem zjistila malilinkatý zašpinění :confused: tak tedy nevím co se uráčí dít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula to věřím, že jsi netrpělivá:grinning: tak snad!!!! musíš hned pak oznámit:grinning:
15. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk @sissi26 jedna se nudí v práci,druhá doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se chci taky nudit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula ti půlku nudy dám, chceš? :grinning: jinak to špinění je určo miminko :grinning:
15. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula :grinning: no já se chci taky nudit!...ale jako já se nudím jen v práci - zbytečně zabitých 8 hodin denně! fakt! a pak doma nestihám vůbec nic, nehledě na to, že když vstávám v 5, tak v 5 odpoledne jsem na odpis:grinning:
15. pro 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sissi26 tak do ní nechod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
to byl vtip :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk fakt myslíš?ale bylo to jen malinko zbarvený,že by? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéžíšmarja,já se z toho picnu :grinning: :grinning: a naschvál to ted neutíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula hm, se ti řekne, a kde vezmu prachy:grinning: jako ale fakt bych do ní nejradši nechodila, radši do jiné, protože to tu fakt nesnášim...
15. pro 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
15. pro 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sissi26 to ti věřím,já měla taky takovou dřív,jak sem tam chodila s hrůzou a odporem :rolling_eyes:
15. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula jj špinění je v těhu normální.. hele to bude ono :grinning: už si zkoušela těhu test? kdy to máš dostat?
15. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula jo no, jako mě ta činnost strašně baví (ale stačily by mi na to 2 dny v měsíci:grinning:) ale prostě to prostředí a šéf... to mě tu děsně ubíjí...
15. pro 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk nevím kdy to mám mít asi k 23.12.jak se mi ovu posunula mám v tom zmatek,no já nevyržela a zkusila sem ho dnes po polednu,ale negat.,musím počtak je ještě brzy,su tak 6-7dní od ovu
15. pro 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula tak to máme dostat tak nějak stejně :grinning: tak vydrž ještě nějakej ten dník.. hele to by odpovídalo tomu, že se mimi doputovalo a dělá si místěčko, proto to špinění :grinning:
15. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky mi je dneska blbe :zipper_mouth:
15. pro 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sissi26 tak zázvorový tablekty... mě pomáhaj ikdyž je mi šoufl při střevní chřipce :grinning:
15. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sissi26 No, to si ho fakt moc neužiješ... Ale povedlo se a to je dobře :wink: Tak to mi to máme ještě o něco lepší, já jezdím aspoň každý pátek domů... Být doma jednou do měsíce, to by mi asi hráblo... :grinning:
@lgsk No jináč taky zítra vlítnu na balení dárků a to to bude lítat........ :grinning: Manželovi mam schované u mamky, páč je to i větších rozměrů, tak aby na to doma nepřišel. A až přiedu zítra domů, tak zase zabalim rodinku, abych to mohla už příležitostně rozvážet.
Dneska jsem koupila ještě skvělou věcičku, ale nevím, jestli si ji nakonec nenechám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Termohrnek do auta s kabelem, že se to může přihřávat. Chtěla jsem to pro tatího, protože pořád někde jezdí. Ale jelikož já taky jezdím, tak nevím nevím... :grinning: Sem měla vzít dva, chjooo...
Teď jsme se akorát s kolegyní vrátili z trhu, co je tady v Praze na výstavišti a hned mam zase auto plný maličkostí... :grinning: :grinning: :grinning: Na tomhle prostě ulítávám...
15. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady jéééé ten hrnek sme kupovali taky :grinning: :grinning: myslím loni... já bych chtěla zas ten vysavač do auta :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk Jo, to je taky praktický... Skoro všichni tráví v autě dost času, tak taková maličkost se může hodit... :grinning: No jinak já jsem tenhle hrnek objevila až nedávno, takže na to, že se pohybuju ve velkomětstě, jsem slušně za vopicema... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sissi26 doufám že bude líp :wink:
já si vzala dnes pulku paralenu a ditustat kapky na kašel :unamused: a du ležet,děti to tu stejně obrátili vzhůhu nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby tam byl mimíšek at su fit a udrží se,už jednou sem potratila díky viroze,a asi by mě hodně vzalo,kdyby se to opakovalo :frowning2:
@lgsk ten vysavač by taky bodl,to je neskutečný co ty děti v tom autě udělaj,asi budou tam chodit s omotanou páskou přes pusu a svázaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady já ho viděla tady na jednej benzince... bych tam ted taky potrebovala vid.. pze chlap po novym roce vyjede s novym autem, tak aby mel vybavu... zatim sme jen sehnali lekarnicku, za stovaka :grinning:
15. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady a co ty?jak na tom si?kromě toho nakupování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolikátý den?
měli bysme udělat nějakou tabulku,pač v tom mám zmatek :grinning: :confused:
15. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zabula kdyby jen děti...my tam máme taky pěknej bordel.. takovou podestýlku :grinning: pojedem v pátek bo v sobotu k tchýni, tak to uklidím a musím si přidělat světlo a čudlíky, pže chlap je neschopa
15. pro 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zabula Tak to nakupování mi jde asi líp... :grinning: Dneska 11 DC, včera ovu test nic... Tak další zkusím asi zítra a uvidím. Snad už se tam něco ukáže, jinak to nestihnem během víkednu a budem to dělat jen tak pro pobavení........ :grinning: :grinning: :grinning:
A co se tohohle týká, tak já mam zmatek ještě ve spoustě věcí... Ale zase na druhou stranu, oproti kamarádkám, co otěhotněli hned, jak o ně manža otřel trencle, tak já už sem tam něčemu i rozumim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk Jo, tak tohle bych na zimu zahrnula do povinný výbavy... :grinning: Pak je nečekaná kolona na dálnici a tohle normálně chybí... :grinning:
15. pro 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady já bych tak zahrnula i jiný věci :grinning:
15. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No nic, ženy, mizim dom, tak se pro dnešek loučím... Hezký zbytek dne :wink: A zítra k zubaři..... :confused:
15. pro 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady tak dojed dobře,jestli ještě jedeš :wink: a at ti zítra zbydou všechny zuby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lgsk po zazvorovym čimkoliv by mi bylo ještě hůř:grinning: fuuuuuuuuuuuuuj:grinning:
@silverskylady jo no, je to šílené tak málo doma, já přijdu domů, furt nikde nikdo...je to blbý:-/
@zabula jé to mě mrzí:( tak se radši vyleč!
15. pro 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek