První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
15. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 😀 zatím v poho,ale tááák netrpělivá 😀 😀 😀 😀 no včera mě celej den pobolíval,píchal podbřišek,no a večer sem zjistila malilinkatý zašpinění 😕 tak tedy nevím co se uráčí dít 😝

sissi26
15. pro 2011

@zabula to věřím, že jsi netrpělivá😀 tak snad!!!! musíš hned pak oznámit😀

zabula
15. pro 2011

@lgsk @sissi26 jedna se nudí v práci,druhá doma 😀 😀 😀 😀 já se chci taky nudit 😀 😀 😀 😀

lgsk
15. pro 2011

@zabula ti půlku nudy dám, chceš? 😀 jinak to špinění je určo miminko 😀

sissi26
15. pro 2011

@zabula 😀 no já se chci taky nudit!...ale jako já se nudím jen v práci - zbytečně zabitých 8 hodin denně! fakt! a pak doma nestihám vůbec nic, nehledě na to, že když vstávám v 5, tak v 5 odpoledne jsem na odpis😀

zabula
15. pro 2011

@sissi26 tak do ní nechod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
15. pro 2011

to byl vtip 😀 😝

zabula
15. pro 2011

@lgsk fakt myslíš?ale bylo to jen malinko zbarvený,že by? 😀 😀 😀 😀 jéžíšmarja,já se z toho picnu 😀 😀 a naschvál to ted neutíká 😝

sissi26
15. pro 2011

@zabula hm, se ti řekne, a kde vezmu prachy😀 jako ale fakt bych do ní nejradši nechodila, radši do jiné, protože to tu fakt nesnášim...

zabula
15. pro 2011

@sissi26 to ti věřím,já měla taky takovou dřív,jak sem tam chodila s hrůzou a odporem 🙄

lgsk
15. pro 2011

@zabula jj špinění je v těhu normální.. hele to bude ono 😀 už si zkoušela těhu test? kdy to máš dostat?

sissi26
15. pro 2011

@zabula jo no, jako mě ta činnost strašně baví (ale stačily by mi na to 2 dny v měsíci😀) ale prostě to prostředí a šéf... to mě tu děsně ubíjí...

zabula
15. pro 2011

@lgsk nevím kdy to mám mít asi k 23.12.jak se mi ovu posunula mám v tom zmatek,no já nevyržela a zkusila sem ho dnes po polednu,ale negat.,musím počtak je ještě brzy,su tak 6-7dní od ovu

lgsk
15. pro 2011

@zabula tak to máme dostat tak nějak stejně 😀 tak vydrž ještě nějakej ten dník.. hele to by odpovídalo tomu, že se mimi doputovalo a dělá si místěčko, proto to špinění 😀

sissi26
15. pro 2011

holky mi je dneska blbe 🤐

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 tak zázvorový tablekty... mě pomáhaj ikdyž je mi šoufl při střevní chřipce 😀

silverskylady
15. pro 2011

@sissi26 No, to si ho fakt moc neužiješ... Ale povedlo se a to je dobře 😉 Tak to mi to máme ještě o něco lepší, já jezdím aspoň každý pátek domů... Být doma jednou do měsíce, to by mi asi hráblo... 😀
@lgsk No jináč taky zítra vlítnu na balení dárků a to to bude lítat........ 😀 Manželovi mam schované u mamky, páč je to i větších rozměrů, tak aby na to doma nepřišel. A až přiedu zítra domů, tak zase zabalim rodinku, abych to mohla už příležitostně rozvážet.
Dneska jsem koupila ještě skvělou věcičku, ale nevím, jestli si ji nakonec nenechám 😝 Termohrnek do auta s kabelem, že se to může přihřávat. Chtěla jsem to pro tatího, protože pořád někde jezdí. Ale jelikož já taky jezdím, tak nevím nevím... 😀 Sem měla vzít dva, chjooo...
Teď jsme se akorát s kolegyní vrátili z trhu, co je tady v Praze na výstavišti a hned mam zase auto plný maličkostí... 😀 😀 😀 Na tomhle prostě ulítávám...

lgsk
15. pro 2011

@silverskylady jéééé ten hrnek sme kupovali taky 😀 😀 myslím loni... já bych chtěla zas ten vysavač do auta 😀 😀 😀

silverskylady
15. pro 2011

@lgsk Jo, to je taky praktický... Skoro všichni tráví v autě dost času, tak taková maličkost se může hodit... 😀 No jinak já jsem tenhle hrnek objevila až nedávno, takže na to, že se pohybuju ve velkomětstě, jsem slušně za vopicema... 😀 😀 😀

zabula
15. pro 2011

@sissi26 doufám že bude líp 😉
já si vzala dnes pulku paralenu a ditustat kapky na kašel 😒 a du ležet,děti to tu stejně obrátili vzhůhu nohama 😝 kdyby tam byl mimíšek at su fit a udrží se,už jednou sem potratila díky viroze,a asi by mě hodně vzalo,kdyby se to opakovalo ☹
@lgsk ten vysavač by taky bodl,to je neskutečný co ty děti v tom autě udělaj,asi budou tam chodit s omotanou páskou přes pusu a svázaní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
15. pro 2011

@silverskylady já ho viděla tady na jednej benzince... bych tam ted taky potrebovala vid.. pze chlap po novym roce vyjede s novym autem, tak aby mel vybavu... zatim sme jen sehnali lekarnicku, za stovaka 😀

zabula
15. pro 2011

@silverskylady a co ty?jak na tom si?kromě toho nakupování 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kolikátý den?
měli bysme udělat nějakou tabulku,pač v tom mám zmatek 😀 😕

lgsk
15. pro 2011

@zabula kdyby jen děti...my tam máme taky pěknej bordel.. takovou podestýlku 😀 pojedem v pátek bo v sobotu k tchýni, tak to uklidím a musím si přidělat světlo a čudlíky, pže chlap je neschopa

silverskylady
15. pro 2011

@zabula Tak to nakupování mi jde asi líp... 😀 Dneska 11 DC, včera ovu test nic... Tak další zkusím asi zítra a uvidím. Snad už se tam něco ukáže, jinak to nestihnem během víkednu a budem to dělat jen tak pro pobavení........ 😀 😀 😀
A co se tohohle týká, tak já mam zmatek ještě ve spoustě věcí... Ale zase na druhou stranu, oproti kamarádkám, co otěhotněli hned, jak o ně manža otřel trencle, tak já už sem tam něčemu i rozumim... 😝 😀

silverskylady
15. pro 2011

@lgsk Jo, tak tohle bych na zimu zahrnula do povinný výbavy... 😀 Pak je nečekaná kolona na dálnici a tohle normálně chybí... 😀

lgsk
15. pro 2011

@silverskylady já bych tak zahrnula i jiný věci 😀

silverskylady
15. pro 2011

No nic, ženy, mizim dom, tak se pro dnešek loučím... Hezký zbytek dne 😉 A zítra k zubaři..... 😕

zabula
15. pro 2011

@silverskylady tak dojed dobře,jestli ještě jedeš 😉 a at ti zítra zbydou všechny zuby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk po zazvorovym čimkoliv by mi bylo ještě hůř😀 fuuuuuuuuuuuuuj😀
@silverskylady jo no, je to šílené tak málo doma, já přijdu domů, furt nikde nikdo...je to blbý:-/
@zabula jé to mě mrzí:( tak se radši vyleč!