• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
dnes se mi zase daří!.... dělala jsem si rakytníkový čaj a když jsem to zalila do konvičky, tak mi praskla a voda všude:-/ pak mi ty rakytníky praskaly a mám to všude...:grinning: jaj ja se na to vyseru:grinning:
15. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to spolkneš a nevíš o tom :grinning:
15. pro 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, nevím, jak se mi to povedlo, ale sekla sem se o týden a MS má přijít už teď :rolling_eyes: tak sem na to teda zvědavá
15. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk tak at nedojde :wink:
15. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no právě mamka koupila zázvorové bombony a málem jsem se po...:grinning: to nešlo polknout:grinning:
15. pro 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula no sem nafouklá jak balon..tak nevím :confounded:
15. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 tohle sou pilule.,..mužeš je cucat nebo rovnou polknout :grinning:
15. pro 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj zázvor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk tak tohle já nepoznám,asi sem nafouklá pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk díky...oželím:grinning:
15. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes se jedeme podívat na nové autíčko, které bychom chtěli.... tak jsem zvědavá....ale víc jsem zvědavější, kde na to vezmem prachy:grinning:
16. pro 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula no já bohužel ano...a nějak mě pobolívá břicho, takže je to asi jasný :pensive:
16. pro 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 co si chcete koupit? :grinning:
16. pro 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk auto:grinning::grinning:....hyundai santa fé:slight_smile:
16. pro 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to muj sen je vw jetta :grinning:
16. pro 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk hmmmm vypadá dobře!!:slight_smile:...ale my chceme džípečka:grinning: takové nějaké větší auti:grinning:
16. pro 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no pro mě tohle byla láska na první pohled... :grinning: jinak u nás by džípeček neuspěl...neb můj manža je na rychle a zběsile :grinning: takže teď máme superba a kupečkovou xsaru...ale já si místo ní asi budu pořizovat něco jinýho bo mu čmajznu supíka :grinning:
16. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk hej kámoška ted prodává supa, myslím že 2007, kdybys měla zájem:grinning: superb se mi tež líbí, ale džíp je džíp:grinning:
hej ale největší zážitek jsem měla když jsem jela v úplně novém mercedesu 350CDi!...taková limuzína... woooooooow sice jsem měla v gaťach nasrane, bo myslím, že kdybych to někde škrábla tak by mi roční výplata nestačila:grinning: ale byl to zážitek!:grinning:
16. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
16. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak zas drbete :grinning: :grinning:
16. pro 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 ee, já bych si nechala toho našeho :grinning: a když už bych si kupovala, tak tu jettu... no hele, to já sem udělala autoškolu a říkám manžovi, cokdyž to vyklopím, tak on jen, no tak to opravím :grinning: od tý doby to nějak neřeším... :grinning: ale je fakt, že opravu některých aut bych nechtěla platit :grinning:
16. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: jo no:grinning: právě některé auta... a majitelé tam vidí i neviditelné škrábance:grinning:..... no můj chlopek je tež šikovný na opravy.... třeba vyměnil spojku:grinning:...sice mu to trvalo dýl:grinning: ale vyměnil sám!:grinning:....bohužel, jak jsem nalila benzín do dieslu, tak to opravit neuměl:grinning::grinning:
16. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sissi26 no on ten můj je automechanik-karosář :grinning: a víš jak to je...kovářova kobyla chodí bosa... :grinning: chi, jak se ti to povedlo? :grinning: no já nevím, já bych s cizím nejela ani za zlatý prase...když si vodřu svoje, tak je to můj problém
16. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula hele auta :grinning:
16. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk jooo tak to jo:slight_smile: tak to musí umět:grinning:....no víš jak se mi to povedlo?...byl to takový blbý den.... pátek tenkrát po tom státním svátku v listopadu.... ráno jsem jela na valnou hromadu, a tak jsem si říkala, že se beztak něco stane...protože na poslední valné hromadě jak jsme jli, tak se nám ta spojka posrala a museli nás odtáhnout:grinning: (jeli sjem 20km/h - 4000 otáček - kravál smrad a žádný pohyb:grinning:)... no a v pátek ráno to začalo - rozbila jsem svůj nejoblíbenější hrníček....tak jsem říkala ...aaaa je to tady.... no tak jsem vyrazila na tu VH.... ten den jsem se strašně těšila - měli jsme jet na wellness víkend do Brna.... na VH jsem dojela v pořádku i zpátky... jenže když jsem přijížděla k baráku,t ak jsem našla mou milovanou kočičku přejetou:(...tak jsem ji hned obrečela - ale šíleně:-/... no pak jsme vyjeli do toho Brna, v Ostravě jsme měli scuka ještě s´někým a potřebovali jsme tankovat...jáu to vzdy kontroluju, ale ten den prostě jsem měla asi fakt blbý, aasi jsem se podívala blbě, pak jsme jeli ještě do myčky, a z myčky jsme už nevyjeli, nešlo nastartovat...jak jsem zjistila co jsem udělala, tak jsem se z toho všeho uplně zhroutila, a na wellness jsem už jet nechtěla...nakonec mě chlap přinutil že pojedeme vlakem, no protestovala jsem, že nikam nechci, ale jeli jsme.... cely víkend jsem skoro probrečela - prostě asi nervy v prdeli... no ale nic méně...všechno zlé je k něčemu dobré, páč jsme tam na tom víkendu počali tu bublinku:grinning::grinning: oprava u strejdy za 1000,- tak to nebylo tak hrozné:grinning:
16. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula dobré ráno, a tak furt něco:grinning: co ty jak se dnes cítíš?
16. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
15 minut a jdu dom z práce, jupi jou!!!
16. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no já nevím asi normálně :grinning: jen by mě konečně zajímalo jestli su těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 ty si byla na noční?či co?že tak brzy :confused: :grinning:
16. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek