První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
15. pro 2011

dnes se mi zase daří!.... dělala jsem si rakytníkový čaj a když jsem to zalila do konvičky, tak mi praskla a voda všude:-/ pak mi ty rakytníky praskaly a mám to všude...😀 jaj ja se na to vyseru😀

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 to spolkneš a nevíš o tom 😀

lgsk
15. pro 2011

tak holky, nevím, jak se mi to povedlo, ale sekla sem se o týden a MS má přijít už teď 🙄 tak sem na to teda zvědavá

zabula
15. pro 2011

@lgsk tak at nedojde 😉

sissi26
15. pro 2011

@lgsk no právě mamka koupila zázvorové bombony a málem jsem se po...😀 to nešlo polknout😀

lgsk
15. pro 2011

@zabula no sem nafouklá jak balon..tak nevím 😖

lgsk
15. pro 2011

@sissi26 tohle sou pilule.,..mužeš je cucat nebo rovnou polknout 😀

zabula
15. pro 2011

fuj zázvor 😝

zabula
15. pro 2011

@lgsk tak tohle já nepoznám,asi sem nafouklá pořád 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
15. pro 2011

@lgsk díky...oželím😀

sissi26
16. pro 2011

dnes se jedeme podívat na nové autíčko, které bychom chtěli.... tak jsem zvědavá....ale víc jsem zvědavější, kde na to vezmem prachy😀

lgsk
16. pro 2011

@zabula no já bohužel ano...a nějak mě pobolívá břicho, takže je to asi jasný 😔

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 co si chcete koupit? 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk auto😀😀....hyundai santa fé🙂

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 to muj sen je vw jetta 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk hmmmm vypadá dobře!!🙂...ale my chceme džípečka😀 takové nějaké větší auti😀

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 no pro mě tohle byla láska na první pohled... 😀 jinak u nás by džípeček neuspěl...neb můj manža je na rychle a zběsile 😀 takže teď máme superba a kupečkovou xsaru...ale já si místo ní asi budu pořizovat něco jinýho bo mu čmajznu supíka 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk hej kámoška ted prodává supa, myslím že 2007, kdybys měla zájem😀 superb se mi tež líbí, ale džíp je džíp😀
hej ale největší zážitek jsem měla když jsem jela v úplně novém mercedesu 350CDi!...taková limuzína... woooooooow sice jsem měla v gaťach nasrane, bo myslím, že kdybych to někde škrábla tak by mi roční výplata nestačila😀 ale byl to zážitek!😀

zabula
16. pro 2011

Dobré ráno holky 🙂

zabula
16. pro 2011

Copak zas drbete 😀 😀

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 ee, já bych si nechala toho našeho 😀 a když už bych si kupovala, tak tu jettu... no hele, to já sem udělala autoškolu a říkám manžovi, cokdyž to vyklopím, tak on jen, no tak to opravím 😀 od tý doby to nějak neřeším... 😀 ale je fakt, že opravu některých aut bych nechtěla platit 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk 😀 jo no😀 právě některé auta... a majitelé tam vidí i neviditelné škrábance😀..... no můj chlopek je tež šikovný na opravy.... třeba vyměnil spojku😀...sice mu to trvalo dýl😀 ale vyměnil sám!😀....bohužel, jak jsem nalila benzín do dieslu, tak to opravit neuměl😀😀

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 no on ten můj je automechanik-karosář 😀 a víš jak to je...kovářova kobyla chodí bosa... 😀 chi, jak se ti to povedlo? 😀 no já nevím, já bych s cizím nejela ani za zlatý prase...když si vodřu svoje, tak je to můj problém

lgsk
16. pro 2011

@zabula hele auta 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk jooo tak to jo🙂 tak to musí umět😀....no víš jak se mi to povedlo?...byl to takový blbý den.... pátek tenkrát po tom státním svátku v listopadu.... ráno jsem jela na valnou hromadu, a tak jsem si říkala, že se beztak něco stane...protože na poslední valné hromadě jak jsme jli, tak se nám ta spojka posrala a museli nás odtáhnout😀 (jeli sjem 20km/h - 4000 otáček - kravál smrad a žádný pohyb😀)... no a v pátek ráno to začalo - rozbila jsem svůj nejoblíbenější hrníček....tak jsem říkala ...aaaa je to tady.... no tak jsem vyrazila na tu VH.... ten den jsem se strašně těšila - měli jsme jet na wellness víkend do Brna.... na VH jsem dojela v pořádku i zpátky... jenže když jsem přijížděla k baráku,t ak jsem našla mou milovanou kočičku přejetou:(...tak jsem ji hned obrečela - ale šíleně:-/... no pak jsme vyjeli do toho Brna, v Ostravě jsme měli scuka ještě s´někým a potřebovali jsme tankovat...jáu to vzdy kontroluju, ale ten den prostě jsem měla asi fakt blbý, aasi jsem se podívala blbě, pak jsme jeli ještě do myčky, a z myčky jsme už nevyjeli, nešlo nastartovat...jak jsem zjistila co jsem udělala, tak jsem se z toho všeho uplně zhroutila, a na wellness jsem už jet nechtěla...nakonec mě chlap přinutil že pojedeme vlakem, no protestovala jsem, že nikam nechci, ale jeli jsme.... cely víkend jsem skoro probrečela - prostě asi nervy v prdeli... no ale nic méně...všechno zlé je k něčemu dobré, páč jsme tam na tom víkendu počali tu bublinku😀😀 oprava u strejdy za 1000,- tak to nebylo tak hrozné😀

sissi26
16. pro 2011

@zabula dobré ráno, a tak furt něco😀 co ty jak se dnes cítíš?

sissi26
16. pro 2011

15 minut a jdu dom z práce, jupi jou!!!

zabula
16. pro 2011

😀

zabula
16. pro 2011

@sissi26 no já nevím asi normálně 😀 jen by mě konečně zajímalo jestli su těhu 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
16. pro 2011

@sissi26 ty si byla na noční?či co?že tak brzy 😕 😀