První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 njn když se to sere, tak se to sere.... se stane hele 😀 to my sme jeli zas dva dny před svatbou k nám do bytu, no a šílenej slejvák a z pole valila voda, jak sme do toho vlítli, tak to nedal náš katalyzátor... jak byl rozpálenej a najednou studená voda, no jeli sme jen pomaličku, motor se dusil 😀 teď chlap zas dělal, že nic no 😀 pak se to tam nějak pošolíchalo, asi se uplně sesypal a jeli sme dál 😀 😀 😀 😀 ale adrenalin no 😀 😀 😀 od tý doby čekám, kdy nastartujem a vysere se to uplně 😀

sissi26
16. pro 2011

@zabula neeee mám pul dne volno.-D

sissi26
16. pro 2011

@lgsk jááááj😀 i to se stává😀 chlopek jezdil jednu dobu s taxikem... a byla u nás nějaká akce...a tež luchalo...no a zrovna jak byl největší nával zákazníků tak vjel do kaluže, tam byla díra, kterou neviděl a jak se mu to nalilo do auta, tak taky asi 3 hodiny stál a nemohl nastartovat😀 a jak všeci zákazníci odjeli s konkurencí tak se mu to povedlo😀

sissi26
16. pro 2011

@zabula jak ještě vydrž a pak testuj😀

lgsk
16. pro 2011

@sissi26 tak to naštve teda... 😀 😀 😀 ale nahoda je blbec no... 😀

lgsk
16. pro 2011

holky ja sem tak nasrata...objednala sem mažovi darek, na zacatku mesice, kdyz nesel, volala sem tam, co se teda deje...no a pani, ze ho nemeli blabla a ze to teda zkusi jeste dat do kupy, no a ten den expedovala (super, ze to najednou de), 13. to teda od nich udajne odešlo jako BO, takze dalsi den to tu melo bejt...furt nic, dneska na poste taky nic nemeli, tak sem ji volala, dala mi podaci cislo, a hle.. podle podaci posty to podala az 15. - volala sem na podaci cislo, na info..koukala na netu... tak sem ji volala zpet a ona at si to du reklamovat... jak ja mam reklamovat to, ze ona mi neco rekla, co nemusi bejt ani pravda? a zapich..sem se dozvedela, ze je to snad jeste na prekladisti v usti, takze to stejne nedojde beztak ani dneska.. tak sem ji v afektu rekla, ze uz to ani nechci a nepreberu.. 😠 tak a co ted... sem kvuli tomu pres pul hodiny volala, nechci videt ten ucet za telefon

lgsk
16. pro 2011

@lgsk prd na podaci cislo, postu 😀

lgsk
16. pro 2011

připadám si jak buh pomsty...sem taaak vztekla.. včera sem zas jecela, ze po mesici a pul nemam furt novou karticku pojistence, ktera bezne je do 14ti dnu... mi brzo praskne cevka asi a bude to 😀

lgsk
16. pro 2011

tak už sem uklidnila.. uklidila sem kuchyn a koupelnu, uvarila a začal padat sníííííííííííííííííííííh 😀

sissi26
16. pro 2011

@lgsk klideeeeeee🙂

sissi26
16. pro 2011

takže pod stromečkem bude vše co si Terezka napsala Ježískovi🙂...pro sebe sestřičku (no nebo bratříčka) a pro tatínka a mě autíčko...i autíčko bude pod stromečkem😀 huráááááá jsem z autika nadšená..... ale byli jsme v horách, cesta zpátky sněhová vánice, mazec!!! a u nás ani vločka:(

zvaskova
16. pro 2011

Ahojky holky, teda teď jsem byla týden mimo a nevim kde dřív začít, zase jste se činili 😀
Jako první zabulce moc moc držim palečky ať to dopadne dobře.
My se tento měsíc tááááák snažili, ale myslim, že to zase neklapne a už je mi z toho fakt smutno.
Už máte pokoupené všechny dárky? Na mě ty Vánoce letos vůbec nepůsobí a podle toho to nakupování vypadá, jsem zvědavá kdy to pak vechno zvládnu 😀

lgsk
17. pro 2011

@sissi26 to snad ani nejde....ted to dovezli 😨

lgsk
17. pro 2011

@sissi26 hele tady neco spadlo, pak lilo, pak siiiilenej vitr, ale fakt silenej....no a ted rano je tu poprašek.

sissi26
17. pro 2011

@lgsk - chápu....
no u nás ráno je sucho😀

lgsk
17. pro 2011

holky tak tu ted zaclo padat...ale jak.. je to krasa, uz tu tam cm a pul mame 😀

lgsk
18. pro 2011

@sissi26 máme bíííílo 😀

zvaskova
18. pro 2011

Dobré ráno.... 😉 V Praze sucho, svítí sluníčko.... to jsou tedy Vánoce 😀 😀

zabula
18. pro 2011

Ahojky holky,tak u nás do rána bylo taky bílo,ale žádná sláva zas,pochybudu že se to udrží.
Jinak dnes sem zkusila testovat a negat. 😢 dnes sem tak 9-10DPO a řeším situaci,jestli jít dnes do výhřivky,pač už sme dlouho objednaní.Muž furt říká a co když budeš,doufá,ale tedy nevím,sem z toho smutná.
Dokonce se i pochlubil v práci,že se snažíme,to sem od něho nečekala,pač jindy tohle neříkal

sissi26
18. pro 2011

@lgsk my taky měli - trochu😀

sissi26
18. pro 2011

@zabula ahojky, mě to vyšlo až asi 13 dnů po...tak ještě vydrž!! držím palce!🙂

sissi26
18. pro 2011

nesnáším matku přítelové dcery!!!!!!! ..... jestli i mi se někdy stane to že se rozejdem, tak přísahám, že se nikdy tak nebudu chovat!!! kráva jedna...a o malou se vůbec nestará.... uaaaaaaaaaaa!!!

lgsk
18. pro 2011

holky, tak sem to mela v patek dostat...porad me poboliva bricho, jako by to melo prijit, takze asi vanocni darek nebude ☹ ☹ ☹ ☹ aaaaaaaaaaaachjooooooooooooooooooooooooo ☹
no a jinak...posledni tyden sem nespala, po ranu sem hekala, leje mi z nosu, dneska mrknu za postel a opet jako loni, plesnivi nam zed... je to ta venkovni, je silene vlhka... no a nejhorsi na tom je, ze nam chytla tu plisen i postel.. takze ja spim v obyvaku a zejtra budu drbat zed savem... super ne takhle pred vanocema..
jesteze mame mit ted nekdy hotovou novou postel

lgsk
18. pro 2011

@zabula nebud smutna...me to taky asi nevyslo 😖 mrcha beztak zejtra prijde...chjo.. ani netestuju

lgsk
18. pro 2011

@sissi26 co malý provedla? 😒

sissi26
18. pro 2011

@lgsk ale nejen malý... ale chová se jak pi.a... neustále... po chlapovi furt něco chce (prachy), vymýšlí si historky, aby malou nemusela dát, když ji máme mít apod.🙂... a stará se tak, že malá nosí poznámky z první třídy, že nemá ve škole věci na matiku, čtení ani na nic... takže jak se ji věnuje, že nemá ani věci????... a tak celkově prostě... je mi toho děcka líto... a sociálka a soud toto nevidí a nikdy neuvidí...

sissi26
18. pro 2011

@lgsk tež mi loni zeď chytla plíseň v ložnici:-/... ale letos naštěstí musím zaklepat zatím v poho, uvidíme jak to dopadne, ale je to svinstvo:-/

lgsk
18. pro 2011

@sissi26 hmmm a vy byste jí chtěli do péče? tohle mě štve...dítě ji evidentně obtěžuje, ale podle mě ho nechce dát na truc...tím má chlapa furt v hrsti

lgsk
18. pro 2011

@sissi26 no já sem z toho na prášky...pže mám astma a pak mám takovej hnusnej kašel 😖 ještěže sem si vydupala do obyvaku rozkládaci gauc, dneska spim na nem, zejtra odstehuju postel a poradne to vycistim... jen to teda bude boj, protoze po savu mam pokazdy astmatickej zachvat a veeeelmi těžce to rozdejchávám

wendak
18. pro 2011

ahoj holky, v říjnu jsem vysadila HA a dali jsme s přítelem volný průběh buď se to povede nebo ne, nikam zatím nepospícháme i když já už bych mimi chtěla 🙂. Mám takový problém, před braním HA jsem to měla pravidelné a teď po vysazení tomu tak není :/. Když mi to skončí tak pak třeba za 2-3dny to opět dostanu, ale jen maličko. Teď v pátek jsem měla bolest břicha jak před MS a v sobotu jsem špinila :/. Poprvé co jsem krvácela mimo MS jsem běžela na gyndu a Dr. mi řekl, že to je tím vysazením HA. Nesetkala jste se s tím některé? Díky za info, nerada bych tam zase běžela a nebyla za trubku. Díky