První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
9. lis 2011

@lgsk a co jinej dokt.já mám ted nějakýho mladýho,že moje dokt.je na mateřské,a je moc fajn,opatrnej,poradí a pomuže když může 😝 no taky by se mi to hodilo,kdyby došla jak má,ale prdí na mě

maybay
9. lis 2011

rada se k vam pridam, snazime se druhy mesic, v patek by mela dorazit MS a doufam, ze nedorazi 🙂 Ctu si tady diskuze a jsem zmatena z tech vsech zkratek. Zatim nepouzivam ani ovulacni testy ani teplomer. Jen jsem si zjistila plodny dny, tak snad jsme se strefili

lgsk
9. lis 2011

@zabula no já čekám až utečou tři měsíce, abych se mohla přeregistrovat, pak vezmu čáru přes chodbu, taky je tam nějakej mladík a prej je moc fajn.. 😀 já už bych jí snad poprvé v životě chtěla mít, abysme se mohli zas snažit 😀 😀 😀

lgsk
9. lis 2011

@maybay ahoj 🙂 též sem tu nová...já sem taky doufala, pokaždý a zatím mrcha pokaždý došla... 😖 z těch zkratek sem taky trošku jelen... ovulační testy sem si koupila dneska poprvé, tak snad se nám osvědčí, na měření teploty sem lenoch a hlavně sem doteď měla nepravidelnou prac.dobu, takže bych musela pokaždý měřit někdy ve 4 ráno, což by mě asi zabilo 😀

maybay
9. lis 2011

@lgsk to ja jsem na to mereni zatim lina. To spis ty ovulacni testy si koupim, ale zatim jeste pockam. Asi na to moc myslim, ale nemuzu si pomoct. Nejradsi bych byla, kdybychom si nadelili mimi pod stromecek 🙂

zabula
9. lis 2011

@lgsk hihi nojo mladíci 😀 😀
@maybay vítám tě 😉

zabula
9. lis 2011

@maybay my měli malýho pod stromeček,dojela sem z porodnice a asi za 5dní byl štědrej den 😀

maybay
9. lis 2011

@zabula to je hezky, moje neter je narozena presne na stedry den. Ja porodit na vanoce nestihnu, ale doufam, ze do vanoc otehotnim.

zabula
9. lis 2011

@maybay to bude hezkej dárek na vánoce,já doufám že se nám to taky podaří 🙂

lgsk
9. lis 2011

@maybay hmmm taky bych chtěla mimi pod stromeček, i pro rodinu by to byl super "dáreček" 😀 ale nějak přestávám doufat, ale je fakt, že to taky moc řeším a myslím na to... až mě to "pustí", tak se vsadím, že budu těhulka 😕

lgsk
9. lis 2011

@zabula no lepší než starej rozklepanej dědouš 😀 jinak je krásný, že ste měli miminko pod stromeček...to musí bejt krásný... 🙂

zabula
9. lis 2011

@lgsk to jo my si to vynahradili,já předtím zjistila před vanocemi že sem těhu,a v lednu o mimi přišla kvůli horečkám,a už sem to nedostala a v březnu zjistila že už su zase těhu,a to bylo na ty vánoce 🙂

zabula
9. lis 2011

a co víte třeba nás ten osud překvapí a budem těhu 😀

lgsk
9. lis 2011

@zabula osud si pohrál, ale nakonec to dobře dopadlo 🙂 a co se vám narodilo, jestli můžu bejt tak zvědavá? 😀 my chceme právě první...takže sme z toho oba takový "vyplesklý", ale chlapa už přešla panika a na dítko se taky moc těší, což mě hřeje u srdíčka 😀

zabula
9. lis 2011

@lgsk kluk,mám to v profilu,no a ted mám předpovězenýho zase kluka,tak su zvědavá 😝

lgsk
9. lis 2011

@zabula chlapečka bych taky chtěla... 😀 mě se tuhle zdálo, že sem těhotná a budu rodit, strašně mě bolí břicho a jedu do porodnice na střeše auta 😀 😀 tak doufám, že to fakt byl jen divokej sen 😀
mno nic, loučím se...mam za sebou dneska narocnej den, nutne sem musela na novy gelovky a ke kadernici, uz jen melirek, kosmetiku a sem připravena pustit se do boje o novou práci 😎
tak krásný sníky o miminkách

zabula
9. lis 2011

@lgsk tak zdařilý boj 😉 at to vyjde,a ne tak divoký sny 😀 😀

zabula
9. lis 2011

@lgsk abys neseděla na střeše auta ale aspon v něm 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
10. lis 2011

@zabula kdyby to alespoň nebyl sen, tak bych snad jela i na tej střeše 😀 😀 v noci mě zas bolel podbřišek, už to tak mám druhej měsíc...přijde mi to, jak kdyby mě začal bolet vždycky po ovulaci 😖

zabula
10. lis 2011

@lgsk @maybay ahojky holky,tak žádné pozitivní zprávy od dokt. ☹ 😔 ,mám tam zas nějakou cystu,že bych byla těhu nic tam neviděl,a to sem dnes 41DC,ale ta prý asi brání vajíčku,zítra si mám volat na výsledky,a musím se modlit at sou negativní,jinak bych musela na operaci,že bych z ní mohla krvácet do břiha,moc sem to nepochopila 😔 když nebudu muset na operaci tak mi hned dá nějakou stimulaci,a když budu muset tak až po ní,ale že ještě těhu půjde normální cestou.A prej po tý stimulaci hrozí i dvojčata 😀

denousek
10. lis 2011

ahoj holky.... chtěla bych vás tu všechny povzbudit...cesta k miminku je někdy hodně těžká a trnitá ale nebojte na každýho z nas to čeká!!muj prvni syn to byla brnkačka... zadařilo se po 4 měsících..
ted jsme pro něj chteli sourozence a to už bylo horší... ☹ celkem se zadařilo po 13měsících! a to po 9 měsících mezitím jsem otěhotněla ale bylo to mimoděložní takže vejcovod pryč..myslela jsem si že to už se nepodaří.... ale zza 4 měsíce po laparoskopii rup a bylo to 🙂 stalo to hodně usílí,a hlavně trpělivosti... byla jsem i na kraniosakrální terapii doporučuju všem!!krásně vás to uvolní a odblokuje.... 🙂 jo a svym drahym polovičkám pořidte čaj s kotvičníkem zemním... 🙂

tak holky vám přeju at se brzo zadaří a at máte konečně každá v náručí svuj vysněný uzlíček štestí... všechny se dočkáte,, 😉

zabula
10. lis 2011

@denousek děkujeme,to znám,první taky byla brnkačka,ted už to de hůř 😒 .Co to je kraniosakrální terapii,to je nějaká masáž?o tom sem neslyšela.Věřím že se jednou zadaří 🙂 ,osud si s náma někdy pohrává..

denousek
10. lis 2011

@zabula noo neni to primo masaz dej si to do vyhledávače já jsem na tom yla u jedne paní ve šternberku pry se moc ráda specializuje na zenyy co chteji otehotnet a nejde jim to... mě stacilo tam jet jednou před ovulaci a bylo to..fakt nechapu co se mnou provedla.. chtela 500 kč zahodinu az hodinu a pul ja jsem tam byla za 500,- 2 hodiny a tsalo to za to..silene rychle to uteklo mela jsem z toho i docela srandu ze tohle nemuze pomoct 😀 a hups ono to zrovna zabralo!!

lgsk
10. lis 2011

@zabula kočko, tak držím palečky, ať si v pořádku ☹ mě bořád pobolívá ten podřišek...fakt to nechápu 😒 a zas je mi divně šoufl, stejně jak minulej měsíc...se mi asi fakt zbláznilo tělo a teď už mě bolej po stranách i prsa...ještěže je mám tak malý 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@denousek to je zajímavé,člověk je ted ze všeho napjatej,že na nějaký uvolnování není ani čas,a pak to tak dopadá 😝

denousek
10. lis 2011

@zabula jj ja jsem si sama ssobe tvrdila ze uz jsem ok ale nebyla jsem..a pani to poznala a bloky byli fuč 😵

zabula
10. lis 2011

@lgsk já to mám taky 😀 a těhu nejsu ☹ věřím že to bude dobrý,už z toho asi blbneme 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@denousek no to bych asi potřebovala,mě bolí i furt hlava,a dle dokt.to mám ze zad,tak by mi to třeba pomohlo ve všech směrech 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@lgsk a nejsi náhodou už konečně těhu? 😀 😀 😀

denousek
10. lis 2011

@zabula nee jak fakt to je proste vselek!!a primo tady ta pani fakt super!kdyby sis chtela udelat vylet do sternberku dam ti kontakt 😀 jinak si to treba zkus najit nekde ve tvym okoli..