První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
19. pro 2011

@lgsk jojo chtěli bychom ji...jenže ji nám nikdo nedá.... ale jak malá říká - až budu starší, řeknu mamince, že chci bydlet s Vámi.... ona má děcka jen jako levnou pracovní sílu (Malá říkala, že škrabala omítku a nosila cihly)...a zaručený zdroj příjmů🙂 (má dvě děti, každé s jiným a z obou tahá jenom prachy)
jaj bobek:-/ no to s tou plísní je mazec, ale slyšela jsem i o nějaké malbě proti plísni... vem si nějakou roušku aspoň... jak to budeš dělat:-/

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 hele a nějakej dobrej právník by vám něco nevydupal? je mi jí líto...takový dětství chjo... 😖 no a ta plíseň je nakonec ještě horší než jsem myslela...včera sem musela odtahat všechen nábytek od tý zdi... je to skorem po celý 😖 tak sem to vystříkala tím savem, dvakrát, teď tam vetram a co dal..nevim 😖 😖 asi zkusime tu houbu, jak se tema plisnema zivi, protoze tohle musi bejt v ty zdi, je to presne v mistech jako lonil... a to sou mista, ktery vetraji..

silverskylady
19. pro 2011

Tak, teď jsem konečně dočetla, co jste přes víkend nadrbaly... 😀
Já měla docela hektický víkend, ale už mam na vánoce snad všechno připraveno, tak už bude klid. Doufám... 🙂 Ještě jsme s manžou v sobotu stihli výlet do Prahy na trhy a na muzikál, tak jsem si to aspoň zpříjemnili. No ale to nejdůležitější se stejně odehrávalo doma, protože jsem zkusila ty ovu testy a zjistila jsem, že asi vše funguje, jak má... 😀 V pátek se objevily dvě čárky, v sobotu byla ještě silnější a včera už nic, tak to vše asi proběhlo... No tak jsem na to zvědavá.......... 😕 🙂 Snažili jsme se dost 😀 😀 😀

sissi26
19. pro 2011

@lgsk no my bychom museli asi dokázat že je alkoholička, nebo feťačka nebo tak...🙂... byla u ni sociálka - vše v pořádku prý... jenže jim stačí aby děcko mělo postel a je to v pořádku... a až ve 12 si může říct, kde chce bydlet.
hm zkus, a zkuste to přes leto vymalovat barvou proti plísní.... :-/ nebo seškrabat omítku úplně a nanovo:-/

sissi26
19. pro 2011

@silverskylady super!!!! tak držíme palečky!!!!🙂

jinak já měla taky hektický víkend, ovšem na vánoce nemám připravené nic:(.... a nestihnu to asi🙂

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady tak držím palce... já každým dnem očekávám MS, sice mám sekeru, ale furt mě pobolívá břicho 😢

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 njn copak sociálka... 😖 ješteže vás ta holka má..si vem, co pak maj dělat děti, který maj i tátu na hovno... 😢
no s tím seškrabáním...hele my sme v nájmu, takže tu nechcem dělat velký zásahy, loni sme ten jeden plesnivej roh očistili až na cihlu a letos? je to plesnivý uplně stejně... to prostě musí bejt už v tý zdi, protože já sem loni i ty cihly pořádně nacákala savem, aby se to do toho dostalo a letos je to stejný no... spíš nevím, jak to mám dostat z tý postele abych nevyžrala barvu, asi to vezmu normál čističem a kápnu tam trochu sava a vezmu ju celou, když to vyžere, tak alespon po celým 😀

silverskylady
19. pro 2011

@lgsk No, moc bych ti přála, aby už nedošla... To čekání je vždy nejhorší, co 😝
@sissi26 Holky díky, snad by se mohlo taky zadařit, ale pro jistotu na to moc nespoléhám... Ještě že toho teď bude dost kolem, že nebudu mít až tak moc času na přemýšlení, jestli jo, nebo ne 😀
A jak se cítí "naše" těhule...? 😀 😉 A s těma vánocema to taky moc nepřeháněj, když všechno nebude tip ťop, taky se to nezblázní... Já se tím letos řídím 😀 😀 😀

sissi26
19. pro 2011

@lgsk no...víš co, sociálka byla i u nás doma, normálně ji na nás poslala😀 a týpek napsal, že je vše v pořádku, že máme nádherný byt!😀 ha a ta můra málem u soudu pukla😀 jn chudáci děti... nic nenaděláš... ale jak vidím, jak ta malá trpí... a tak jak je vychcaná.... v létě na chlapa řvala před malou, že ona, narozdíl od nás, bere děcka LETECKY K MOŘI! a ještě to zdůranila, a nechtěla nám ji kvůli toho dát v termínu který jsme ji měli mít, tak bohužel jsme ustoupili - že moře malé pomůže atd. a užije si to že... no samozřejmě že si vymýšlela a nikde nebyli.... kráva....
no mě se to loni taky dostalo i na postel, protože jsem postel měla připláclou ke stěně, ale normálně jsem to nastříkala savem a setřela hadrem s vodou....

silverskylady
19. pro 2011

@sissi26 Ty jo, takhle jak to popisuješ, tak bych tu mrchu dotáhla za vlasy k soudu, aby dosvědčila, že se o malou nestará a aby vám ji dali... 😖 Jenže zrovna tohle není vůbec jednoduché, viď... A máte aspoň střídavou péči, nebo ji máte jen o víkendech?

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady já si myslím, že přijde... 😖 test tu sice mám, ale ten clear blue, tak ho nechcu tahat, když si myslím, že nic 😢 ale je to teda zklamani...

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 to je mrcha... hele a planujete, že se budete brát? že byste se pak mohli ohánět i lepším zázemím... možná bych se domluvila i ve škole, pokud malá takhle nenosí věci, tak by vám mohl nějakej posudek od nich pomoct... hele a každý její výplod bych si nechala podepsat.. i každou korunu, co jí dáte navíc... ať to máte papírově... ono se časem něco najde a malou dostanete a tohle by se mohlo hodit

silverskylady
19. pro 2011

@lgsk No jo, chápu tě, taky už jsem byla takhle zklamaná několikrát, ale zvládnem to, i když to ještě nevyjde... Prostě musíme 😉 A přijde to, uvidíš... 🙂
U nás je to zklamání každej měsíc dvojitý, i manža to prožívá, mimčo chce možná víc než já... 😀

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady no já včera povídala manžovi, že teda jako asi zas nic a on mi na to řekl, že prej sem nějaka "odolná samička" 😀 tím mě teda fakt pobavil 😀 😀 😀 😀

silverskylady
19. pro 2011

Je vidět, že to bere s nadhledem... 😀
To u nás jsem spíš ten optimista já. Máme totiž v nejbližším okolí pár, co nemůže otěhotnět a i manželovi rodiče si dost počkali, než ho "vyrobili" (3 roky), tak on je tím trochu vystresovanej... Za to já jsem vlastně na světě tak trochu nechtěně, jak mi mamka prozradila... 😀 Pořád mu říkám, že mi jsme v poho, jen si prostě musíme počkat. Tak jen doufám, že je ten můj optimismus oprávněnej... 🙂

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady noa u nás si zas myslím, že nikdy problém nebyl...babi měla pět dětí, druhá babi dvě, naši museli bráchu ukout taky nějak po svatbě 😀 tak snad nemá manža slepý kluky no 😀

silverskylady
19. pro 2011

@lgsk Snad neé 😀 Já v to taky doufám........

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady hele kamaradka do toho furt nemohla vlitnout..a poslala chlapa teda uz na vysetreni a prej je mel liny 😀 no a domluvili si teda umely oplodneni a ona do toho vlitla snad jeste ten mesic, takze na umely ani nedoslo. 😀

silverskylady
19. pro 2011

@lgsk Jojo, někdy je to nevyzpytatelné, co a jak se stane... 🙂 Já si říkám, že počkám do jara a pak kdyžtak manžel taky pomaže... Ale doufám, že to nebude nutné 😕

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady no já sem si taky říkala, že pokud to nepujde, tak to zacnem resit dal az po novym roce...pze ja byla na prohlidce nez sme se zacali snazit a sem zcela v poradku... i doktor se me ptal na deti, takze si myslim, ze kdyby byl problem, tak by mi to rekl...

silverskylady
19. pro 2011

@lgsk Mě to doktorka říkala taky, ale nejsem si jistá, jestli může všechny problémy odhalit běžnou prohlídkou... Takže taky počkám ještě tak měsíc, dva a pak kdyžtak vyrazím na poradu, abysme se nesnažili třeba zbytečně. No né že by mě to nebavilo, ale raději bych to měla s tím správným konečným efektem... 😀

sissi26
19. pro 2011

@silverskylady no tak tip top to nebudu mít ani omylem - kašlu na to😀
no cítím se blbě zrovna dnes mi je fakt špatně:-/..teď jsem si nakrájela kaki, tak se to trochu zlepšilo, la nevim jak to tu do 3 vydržím🙂

my si evidujeme vše... ale to je prostě málo....

sissi26
19. pro 2011

eeee @lgsk @silverskylady 😀 to co jsem napsala silver že si evidujeme, mělo být pro lgsk😀 už v tom nějak plavu🙂 no a máme ji jen o víkendech🙂 malá bydlí o 100 km od nás, takže by střídavá nevyšla🙂
no je to mazec, nikdy se tak nebudu chovat... pokud se mezi mnou a chlopem něco stane....
jako já říkám, ať si ti dva daj klidně do držky, mě to je jedno, ale ať do toho netahá malou...

lgsk
19. pro 2011

@silverskylady no já asi časem pujdu taky...chci změnit doktora, tak snad bude líp 😀

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 přesně tak...nechápu, proč si lidi řeší svoje problémy přes děti. to dítě nemůže za to, že má blbý rodiče a nevím, proč by kvůli tomu mělo mít podělanej celej život... hele kolik kočce je? si říkala, že chodí do první, takže tak 7let?

sissi26
19. pro 2011

@lgsk tež to nechápu🙂 6,5

dneska mam nervy v prdeli..zapoměla jsem doklady doma jsem teď zjistila a domů to mám 20 km☹ uaaaaaa to nedám😀

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 už aby si mohla říct, že chce bejt s váma vid 😉 moc bych vám to přála...ještě když bude mimčo, tak bys měla pomocnici, ona by věděla, že tě má furt doma, takže si myslím, že i ten přechod k vám by byl lepší... no snad vám ježíšek nadělí i třeba opožděnej dáreček a dostanete ji do péče... fakt bych vám to moc přála a přála bych to i jí...
na doklady prdni...co vím, tak se za to dostávalo ale 200 pokuty 😉 a max hraj ježííííš mě musela někde vypadnout peněženka, pane bože co mám dělat 😀 sou to jen chlapi símte... 😀 😀 😀 😀

sissi26
19. pro 2011

@lgsk jn, bylo by to fajn ji mít doma🙂.... uvidíme jak to časem dopadne🙂

no jenže já neumím lhát😀 když vím že ji nemám😀 by to hned poznali😀

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 snad dobře 😉
tak koktat, házet oko.. 😀 hele já sem na policii dělala..ona většina těch chlapů je fakt v pohodě, někteří sou naprosto super...tak se neboj 😉 mám tam třeba i dva kámoše...za oba bych dala ruku do ohně, ten jeden je anděl a ten druhej anděl se svatozáří 😉

silverskylady
19. pro 2011

@sissi26 No, nevím, jestli se zase něco nezměnilo, ale myslím, že od deseti let už si děti můžou vybrat, s kým chtějí být... Ale to je ještě hooodně dlouhá doba, viď... Ale je to pitomý, za tu dobu se může stát ještě ledacos a malou to může poznamenat na celý život... 😠 Ta ženská snad fakt nebude normální... A bohužel není jediná, takových rodičů je spousta.
Hele a jak ty tvoje nevolnosti budeš skrývat v práci, když ještě nechceš, aby se to vědělo... 😨
No a jak píše lgsk, tak na doklady hoď bobek, na ty to nejezdí... 😀 To že tě zastaví, to je tak malá pravděpodobnost, že bych se tím vůbec nestresovala být tebou... 😉