• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@sissi26 já to balila na etapy...pže je toho fakt fůůůůra :grinning: sem dostala chut na čočkovou polivku...bozeeee
21. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: no ja musim dnes zabalit chlopkovi:grinning: ostatni darečky budem balit spolu:grinning:.... ty jo, ty máš chutě a já jsem slepá opět:grinning: jsem četla že jsi dostala chuť na čokoladovou polivku, tak jsem si řikala, komu hrabe vic, jestli tobě nebo mě:grinning: a pak jsem si to přečetla znova:grinning:
někde jsem četla, že se v těhotenství zhorší zrak, pozoruju to na sobě.... já brýle nosím jen ke compu a v poslední době nevidím na obří cedule jak jedu autem:grinning: což je problém:grinning:
21. pro 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no tak to potěš...já totiž brejle jaksi ještě nemám :grinning: a sem slepá jak patrona... já spíš ted miluju vune...parfemy... tu vuni vanoc bych nejradeji fetovala :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: tak bude třeba zajít:grinning: pro nový voči:grinning:.....hele vůně tě brzo přejdou;)... páč z nich budeš blinkat:grinning:
21. pro 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no to jo no...a taky du v lednu k zubařovi, tak tobude taky veselý :grinning: :grinning: hele ja nevim, ale asi neprejdou, ja to fakt uplne fetuju... dneska pojedu do obchodu a koupim si vune na wc a do koupelny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :D no ja u zubaře byla před minuly tyden:slight_smile: tak bez dokud te to drzi:grinning:
21. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 jo to ja u nej byla na posledy asi pred peti lety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk to jo:grinning: já letos už 2x:-/:grinning:
21. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hustej článek.... :grinning: :grinning: :grinning: no tak jestli budu vydojena smradlava a utahana, tak teda nevím :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt,že se ted potim daleko vic...hlavne v noci, to se budim uplne mokra... a to mi neni vedro, proste ze me leje
21. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no jako napsala to narovinu asi jak to je:grinning: muj chlap nastesti dite uz ma, tak ho nic neprekvapi:grinning::grinning:
no a v tehotenstvi to bude horsi:grinning: ja se "fakt tesim" na to, az pujdu v lete nekde bachrata:grinning:
21. pro 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 jo přesně tohle mě napadlo, chytla mě panika a začínám shánět hodně volný tuniky :grinning: :grinning: :grinning: pze budu jak sud...a fakt nam to vychazi na ty nejvetší vedra
21. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: tak já zatím nepanikařím, to chce klid;)
21. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no já jo...pže se svojí váhou budu fakt jak sud :grinning: :grinning:
21. pro 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: no já tajně doufám, že se mi udělá hezký pupek abych mohla na focení:grinning::grinning: ale nevím no:grinning:
21. pro 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si taky přečetla ten článek a nevím no..... Bylo to napsaný dost otevřeně, ale asi se nebudu děsit toho, že dopadnu stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každý to bude mít nejspíš jinak, doufám... :grinning:
21. pro 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no to ja mam pupek i ted hele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady u každýho je to jinak... a co, na smrad ještě nikdo neumřel :grinning: já bych to tak černě neviděla... někdo smrdí jen se hne a někdo může běhat kilometry a smrdět nebude... i v tomhle si myslím, že to bude u každýho individuálí
21. pro 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: článek zajímavý a povzbudivý:grinning:
21. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
go home - dnes vařili ťamani mňam mňam:grinning:
21. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 co máš dobrýho? :grinning:
21. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no kuřecí s ananasem a hranolkama:grinning:
21. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlop nasraný že nebudeme mít auto "pod stromečkem" jaaaj, jsem ráda, aspoň se nepoženeme v pátek ještě do jeseníku a vše vyřizovat, mám už všeho tak akorát, tak se to aspoň udělá v klidu po Vánocích, páč v tom spěchu by se určitě něco stalo...
21. pro 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 mnam :grinning: my meli na večeři chlebíčky...mnam mnam mnam a chlap mi dneska uz dotahne stromeček do bytu. těšííííííííííííííííííííííím
21. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hele tak si z něj vystřel a kup mu jen model auta a zabal mu ho pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk fuj o jídle nemůžu ani mluvit, mě ti je tak špatně:(.... dneska ještě 7,5 h v práci, to jako nedám ani náhodou, .... ten kdo říkal pro ženu nejhezčích 9 měsíců, tak by potřeboval kopnout do prdele!.... je to první měsíc a já jsem uplně vyřízená....kde je zbylých 8?.... nevím co mám dělat at mi není tak špatně...
22. pro 2011 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no asi mu koupím:slight_smile: nebo mu to nakreslím:slight_smile:
22. pro 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hele a snídala si? kámošce moc pomohlo jeste nez vylezla rano z postele snist par piskotu.... co lizatka na nevolnosti? nezkousela si?
22. pro 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 chi :grinning: to ja uz nekoupim nic... vcera mi ale manza rekl, ze pokud dneska v praci dodelaj auto, tak maj v patek volnoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: takze stromecek budem delat v patek spolu
22. pro 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk lizatka jsem si zapomněla včera koupit:grinning: takže dneska vyrazím nenápadně z práce do lékárny, ale musím jakože jdu na poštu, tak až šef podepiše fakturu:grinning:...ale jako je to mazec no....ja nemuzu jit ani na zachod, bo to tu v praci smrdi tak mě natahuje:grinning:
super:slight_smile: muj chlop přijede dneska z rakous večer, tak se tež těším:slight_smile:
22. pro 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek