První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 já to balila na etapy...pže je toho fakt fůůůůra 😀 sem dostala chut na čočkovou polivku...bozeeee

sissi26
21. pro 2011

@lgsk 😀 no ja musim dnes zabalit chlopkovi😀 ostatni darečky budem balit spolu😀.... ty jo, ty máš chutě a já jsem slepá opět😀 jsem četla že jsi dostala chuť na čokoladovou polivku, tak jsem si řikala, komu hrabe vic, jestli tobě nebo mě😀 a pak jsem si to přečetla znova😀
někde jsem četla, že se v těhotenství zhorší zrak, pozoruju to na sobě.... já brýle nosím jen ke compu a v poslední době nevidím na obří cedule jak jedu autem😀 což je problém😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no tak to potěš...já totiž brejle jaksi ještě nemám 😀 a sem slepá jak patrona... já spíš ted miluju vune...parfemy... tu vuni vanoc bych nejradeji fetovala 😀 😀 😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk 😀 tak bude třeba zajít😀 pro nový voči😀.....hele vůně tě brzo přejdou;)... páč z nich budeš blinkat😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no to jo no...a taky du v lednu k zubařovi, tak tobude taky veselý 😀 😀 hele ja nevim, ale asi neprejdou, ja to fakt uplne fetuju... dneska pojedu do obchodu a koupim si vune na wc a do koupelny 😀 😀 😀 😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk :D no ja u zubaře byla před minuly tyden🙂 tak bez dokud te to drzi😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 jo to ja u nej byla na posledy asi pred peti lety 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
21. pro 2011

http://zena-in.cz/clanek/porod-ocima-ctenarky-b... - tak ať víme na co se těšit😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk to jo😀 já letos už 2x:-/😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 hustej článek.... 😀 😀 😀 no tak jestli budu vydojena smradlava a utahana, tak teda nevím 😀 😀 😀 ale je fakt,že se ted potim daleko vic...hlavne v noci, to se budim uplne mokra... a to mi neni vedro, proste ze me leje

sissi26
21. pro 2011

@lgsk no jako napsala to narovinu asi jak to je😀 muj chlap nastesti dite uz ma, tak ho nic neprekvapi😀😀
no a v tehotenstvi to bude horsi😀 ja se "fakt tesim" na to, az pujdu v lete nekde bachrata😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 jo přesně tohle mě napadlo, chytla mě panika a začínám shánět hodně volný tuniky 😀 😀 😀 pze budu jak sud...a fakt nam to vychazi na ty nejvetší vedra

sissi26
21. pro 2011

@lgsk 😀 tak já zatím nepanikařím, to chce klid;)

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no já jo...pže se svojí váhou budu fakt jak sud 😀 😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk 😀 no já tajně doufám, že se mi udělá hezký pupek abych mohla na focení😀😀 ale nevím no😀

silverskylady
21. pro 2011

Tak jsem si taky přečetla ten článek a nevím no..... Bylo to napsaný dost otevřeně, ale asi se nebudu děsit toho, že dopadnu stejně 😝 Každý to bude mít nejspíš jinak, doufám... 😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no to ja mam pupek i ted hele 😀 😀 😀 😀

lgsk
21. pro 2011

@silverskylady u každýho je to jinak... a co, na smrad ještě nikdo neumřel 😀 já bych to tak černě neviděla... někdo smrdí jen se hne a někdo může běhat kilometry a smrdět nebude... i v tomhle si myslím, že to bude u každýho individuálí

sissi26
21. pro 2011

😀 článek zajímavý a povzbudivý😀

sissi26
21. pro 2011

go home - dnes vařili ťamani mňam mňam😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 co máš dobrýho? 😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk no kuřecí s ananasem a hranolkama😀

sissi26
21. pro 2011

chlop nasraný že nebudeme mít auto "pod stromečkem" jaaaj, jsem ráda, aspoň se nepoženeme v pátek ještě do jeseníku a vše vyřizovat, mám už všeho tak akorát, tak se to aspoň udělá v klidu po Vánocích, páč v tom spěchu by se určitě něco stalo...

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 mnam 😀 my meli na večeři chlebíčky...mnam mnam mnam a chlap mi dneska uz dotahne stromeček do bytu. těšííííííííííííííííííííííím

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 hele tak si z něj vystřel a kup mu jen model auta a zabal mu ho pod stromeček 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk fuj o jídle nemůžu ani mluvit, mě ti je tak špatně:(.... dneska ještě 7,5 h v práci, to jako nedám ani náhodou, .... ten kdo říkal pro ženu nejhezčích 9 měsíců, tak by potřeboval kopnout do prdele!.... je to první měsíc a já jsem uplně vyřízená....kde je zbylých 8?.... nevím co mám dělat at mi není tak špatně...

sissi26
22. pro 2011

@lgsk no asi mu koupím🙂 nebo mu to nakreslím🙂

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 hele a snídala si? kámošce moc pomohlo jeste nez vylezla rano z postele snist par piskotu.... co lizatka na nevolnosti? nezkousela si?

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 chi 😀 to ja uz nekoupim nic... vcera mi ale manza rekl, ze pokud dneska v praci dodelaj auto, tak maj v patek volnoooooooooooooo 😀 😀 😀 takze stromecek budem delat v patek spolu

sissi26
22. pro 2011

@lgsk lizatka jsem si zapomněla včera koupit😀 takže dneska vyrazím nenápadně z práce do lékárny, ale musím jakože jdu na poštu, tak až šef podepiše fakturu😀...ale jako je to mazec no....ja nemuzu jit ani na zachod, bo to tu v praci smrdi tak mě natahuje😀
super🙂 muj chlop přijede dneska z rakous večer, tak se tež těším🙂