• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@sissi26 tak šup na nakup a optej se v lekarne...oni ti poradi jeste další :wink: to já včera byla v tescu večer...nějaka ženska tam rozbila dvě flasky rumu...no ja myslela, ze to nedam teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no ale oni tam otviraji az v 9, a asi tam nebudu moct tak brzo jit:-/ dokud sef nepodepise fakturu:-/...a ten přijde tak v 11....

jaaaj fuj:grinning:
22. pro 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chlapi na mě jestli po šichtě s nima budu chvilu tu sedět, tak asi upadli, nevim co bych tu s něma dělala:grinning:
22. pro 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,všechny moc zdravím :slight_smile:
už tu nebudu,dám se do nakupování a předvánoční přípravy,tak bych Vám všem chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků,kopu dárků,pro těhulky pohodové těhulkování,a pro snažilky at se jim brzy objeví ty vysněné 2//.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Ahojky, no docela ti závidím, já budu trčet v práci až do pátku... Ale i tak ti taky přeju krásný vánoce, bohatýho ježíška a třeba i nějaké to vysněné překvapení... :wink:
22. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Tak koukám, že ty si to užíváš fakt na plno hned od začátku... Snad ty nevolnosti nebudou trvat věčně a dá ti to co nejdřív pokoj :wink: Taky jsem hodně slyšela o těch lízátkách, tak ti třeba zaberou a bude dobře... :sunglasses:
22. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 a sladkej bombon nemáš?
22. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady jojo naplno:grinning: jsem se dycky smála tomu, jak to ty těhule prožívají a že beztak to není ani z poloviny pravda jak říkají...ale bohužel je:slight_smile:.... teď musím zaklepat, ted asi hodinu mi je celkem normálně:slight_smile: ovšem cestou do práce jsem to málem hodila v autě:grinning: a pak ještě v tescu a pak ještě tu na záchodě:grinning: takže asi tak....
no jak půjdu na poštu, tak vedle je lekárna, tak tam hned skočím:slight_smile:...protože to není jen ráno, to je průběžně celý den že mi je blbě a nejhorší je, že nemám chuť na jídlo, jenže já se tak těším na sobotu a na kapra a na salát, tak doufám, že budu mít chuť, jinak budu nasraná:grinning: hahahaha:grinning::grinning:
22. pro 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula tobě přeju // a hodně štěstí a zdraví pro celou rodinku :slight_smile:
@zabula také přeji krásné Vánoce! a s nákupy a přípravami to moc nepřeháněj a držím palečky ať po Vánocích se je to co si nejvíc přeješ:slight_smile:
@lgsk no nemám, chtěla jsem si ráno vzít, ale poblila jsem se jen u té myšlenky:grinning: takže jsem ho nebrala...
22. pro 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 bože já doufám, že mě tohle nepopadne... bych nedejbože zhubla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak fakt zkus rano nez vstaneš par piskot a pak prubezne jist...nevolnosti sou prave hlavne z prazdnyho zaludku
22. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 hele já se vždycky přemlouvám, že je to přece táááááááááááááák dobrý :grinning: já zas včera dělala kuřecí vývar a jak sem tahala ty kosti, tak sem malem nablila do toho vyvaru :grinning: :grinning: :grinning: a to ho jinak miluju
22. pro 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: tak zhubnout bych potřebovala:grinning: ale teď to je jedno:grinning:..... no prazdny zaludek jsem nemela, když jsem se v noci krmila sušenym ovocem:grinning:
@lgsk - dobrou chuť vám přejeme:grinning: hahaha... nablito všude:grinning:
@sissi26 hele tchýně mi povídala, že v těhu jenviděla kuře a už blila...no takže jednou šla do jidelny, uvidela kuře a jak prej letěla z jidelny, tak blila po ceste :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 zkus ty piškoty hele..max to vyklopis, nic horsiho se nestane :grinning:
22. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk to jsou samé povzbuzující zprávy:grinning: ale víš co, já taky četla že ráno se nemá vstávat rychle, že máš ještě sedět (rozdýchávat:grinning:) atd. a já jak mi pipne budík tak vyletím tak rychle, že se nedivím...uvidíme zítra, od zítra dovolená, tka uvidíme jestli mi zítra bude líp:grinning: budu ležet až do večera:grinning:
22. pro 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no ona to vubec mela divoky... :grinning: mi povidala, ze jela do prace blila, prisla do prace a problila se skorem do konce pracovni doby, hodinu makala a jela dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, ze oni sou na ten zaludek takovy hakly... ja prave nebleju vubec, jen u strevnich chripek a to trpim nez se mi to vubec povede
22. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk
@sissi26 Teda holky, já vam závidím snad i ty nevolnosti... :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady taky se dočkáš a závidět nebudeš:grinning::grinning:
22. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Hm, to je mi jasný... :grinning: :confused: :grinning:
22. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady chi no nevim, jestli je co k zavideni, když chodim jak vožrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady jako jo první chvilky super, jo ale jak to prijde...tak mazec...dneska jsem psala chlopkovi že mě chce ta bublinka zničit.-D idu do lekarny:grinning:
22. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 já zas včera ječela na chlapa, že ho nenávidím,že mu nic není a já sem jak vožralá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning: on bude vožralý až se to narodí:grinning:
22. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sissi26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslíš? hele on ty emoce zas tak najevo nedává... teda když se zrovna nevzteká :grinning: :grinning: :grinning:
no a včera sem si asi vybrala i kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a ještě sem mu řekla, že budem muset předělat ložnici a to na mě koukal jak vrah :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk Hele, neměla bys teď být spíš v klidu a né podnikat hned takový velký akce...? :grinning:
22. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady já a v klidu? hele já mám energie na rozdávání :grinning: :grinning: :grinning: i manža mi včera nadaval... ted zrovna lovim vanocni koledy juhuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk :grinning:tak já žádný věci ještě nevybírám:slight_smile: ale nad ložnicí jsem přemýšlela:grinning:... no a oznámila jsem mému drahému že bude muset spát na druhé půlce, tak se mu to taky nelíbilo:grinning:
22. pro 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek