První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 tak šup na nakup a optej se v lekarne...oni ti poradi jeste další 😉 to já včera byla v tescu večer...nějaka ženska tam rozbila dvě flasky rumu...no ja myslela, ze to nedam teda 😀 😀 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk no ale oni tam otviraji az v 9, a asi tam nebudu moct tak brzo jit:-/ dokud sef nepodepise fakturu:-/...a ten přijde tak v 11....

jaaaj fuj😀

sissi26
22. pro 2011

tak chlapi na mě jestli po šichtě s nima budu chvilu tu sedět, tak asi upadli, nevim co bych tu s něma dělala😀

zabula
22. pro 2011

Ahojky holky,všechny moc zdravím 🙂
už tu nebudu,dám se do nakupování a předvánoční přípravy,tak bych Vám všem chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátků,kopu dárků,pro těhulky pohodové těhulkování,a pro snažilky at se jim brzy objeví ty vysněné 2//.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

silverskylady
22. pro 2011

@zabula Ahojky, no docela ti závidím, já budu trčet v práci až do pátku... Ale i tak ti taky přeju krásný vánoce, bohatýho ježíška a třeba i nějaké to vysněné překvapení... 😉

silverskylady
22. pro 2011

@sissi26 Tak koukám, že ty si to užíváš fakt na plno hned od začátku... Snad ty nevolnosti nebudou trvat věčně a dá ti to co nejdřív pokoj 😉 Taky jsem hodně slyšela o těch lízátkách, tak ti třeba zaberou a bude dobře... 😎

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 a sladkej bombon nemáš?

sissi26
22. pro 2011

@silverskylady jojo naplno😀 jsem se dycky smála tomu, jak to ty těhule prožívají a že beztak to není ani z poloviny pravda jak říkají...ale bohužel je🙂.... teď musím zaklepat, ted asi hodinu mi je celkem normálně🙂 ovšem cestou do práce jsem to málem hodila v autě😀 a pak ještě v tescu a pak ještě tu na záchodě😀 takže asi tak....
no jak půjdu na poštu, tak vedle je lekárna, tak tam hned skočím🙂...protože to není jen ráno, to je průběžně celý den že mi je blbě a nejhorší je, že nemám chuť na jídlo, jenže já se tak těším na sobotu a na kapra a na salát, tak doufám, že budu mít chuť, jinak budu nasraná😀 hahahaha😀😀

lgsk
22. pro 2011

@zabula tobě přeju // a hodně štěstí a zdraví pro celou rodinku 🙂

sissi26
22. pro 2011

@zabula také přeji krásné Vánoce! a s nákupy a přípravami to moc nepřeháněj a držím palečky ať po Vánocích se je to co si nejvíc přeješ🙂

sissi26
22. pro 2011

@lgsk no nemám, chtěla jsem si ráno vzít, ale poblila jsem se jen u té myšlenky😀 takže jsem ho nebrala...

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 bože já doufám, že mě tohle nepopadne... bych nedejbože zhubla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jinak fakt zkus rano nez vstaneš par piskot a pak prubezne jist...nevolnosti sou prave hlavne z prazdnyho zaludku

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 hele já se vždycky přemlouvám, že je to přece táááááááááááááák dobrý 😀 já zas včera dělala kuřecí vývar a jak sem tahala ty kosti, tak sem malem nablila do toho vyvaru 😀 😀 😀 a to ho jinak miluju

sissi26
22. pro 2011

@lgsk 😀 tak zhubnout bych potřebovala😀 ale teď to je jedno😀..... no prazdny zaludek jsem nemela, když jsem se v noci krmila sušenym ovocem😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk - dobrou chuť vám přejeme😀 hahaha... nablito všude😀

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 hele tchýně mi povídala, že v těhu jenviděla kuře a už blila...no takže jednou šla do jidelny, uvidela kuře a jak prej letěla z jidelny, tak blila po ceste 😀 😀 😀

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 zkus ty piškoty hele..max to vyklopis, nic horsiho se nestane 😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk to jsou samé povzbuzující zprávy😀 ale víš co, já taky četla že ráno se nemá vstávat rychle, že máš ještě sedět (rozdýchávat😀) atd. a já jak mi pipne budík tak vyletím tak rychle, že se nedivím...uvidíme zítra, od zítra dovolená, tka uvidíme jestli mi zítra bude líp😀 budu ležet až do večera😀

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 no ona to vubec mela divoky... 😀 mi povidala, ze jela do prace blila, prisla do prace a problila se skorem do konce pracovni doby, hodinu makala a jela dom 😀 😀 😀 😀 ale je fakt, ze oni sou na ten zaludek takovy hakly... ja prave nebleju vubec, jen u strevnich chripek a to trpim nez se mi to vubec povede

silverskylady
22. pro 2011

@lgsk
@sissi26 Teda holky, já vam závidím snad i ty nevolnosti... 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@silverskylady taky se dočkáš a závidět nebudeš😀😀

silverskylady
22. pro 2011

@sissi26 Hm, to je mi jasný... 😀 😕 😀

lgsk
22. pro 2011

@silverskylady chi no nevim, jestli je co k zavideni, když chodim jak vožrala 😀 😀 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@silverskylady jako jo první chvilky super, jo ale jak to prijde...tak mazec...dneska jsem psala chlopkovi že mě chce ta bublinka zničit.-D idu do lekarny😀

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 já zas včera ječela na chlapa, že ho nenávidím,že mu nic není a já sem jak vožralá 😀 😀 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk 😀 on bude vožralý až se to narodí😀

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 😀 myslíš? hele on ty emoce zas tak najevo nedává... teda když se zrovna nevzteká 😀 😀 😀
no a včera sem si asi vybrala i kočárek 😀 😀 😀 😀 no a ještě sem mu řekla, že budem muset předělat ložnici a to na mě koukal jak vrah 😀 😀 😀

silverskylady
22. pro 2011

@lgsk Hele, neměla bys teď být spíš v klidu a né podnikat hned takový velký akce...? 😀

lgsk
22. pro 2011

@silverskylady já a v klidu? hele já mám energie na rozdávání 😀 😀 😀 i manža mi včera nadaval... ted zrovna lovim vanocni koledy juhuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

sissi26
22. pro 2011

@lgsk 😀tak já žádný věci ještě nevybírám🙂 ale nad ložnicí jsem přemýšlela😀... no a oznámila jsem mému drahému že bude muset spát na druhé půlce, tak se mu to taky nelíbilo😀