První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
27. pro 2011

@peetroneelka já jdu zítra, tak sem zvědavá 😀 ale pokud máš těhu testy pozitivní, tak bych to fakt viděla nadějně...ještě jestli máš další příznaky 😉 mě bolelo břicho jako bych to měla dostat...

lgsk
27. pro 2011

@maximka33 ahoj 🙂 vítej, uvidíš, že to půjde... kamarádka se snažila taky přes rok a když to vzdala, tak hned první měsíc otěhotněla 😉 příroda si někdy hraje no

peetroneelka
27. pro 2011

@lgsk koukala jsem na tve album a mam podobne data na testech, tak to bysme na tom mohly byt stejne 🙂 - pekny vanocni darecek :D me taky boli bricho, nekdy mene, nekdy vice, ale jak rikas,jako bych to mela dostat. a taky prsa,mam pocit,ze jsou vesti a vetsi 🙂 mam pocit ze jsem porad nafoukla . taky doufam , ze to tak bude 🙂 urcite dej vedet jak jsi dopadla!!

lgsk
27. pro 2011

@peetroneelka jéééé tak to je super 😀 😀 mě už ted ani ne...to už mě přešlo, ted se mi jen hodne mota hlava a potim se...v noci se budim a sem cela mokra 😒 takze sprcha je muj druhej domov no... a prsa...taky mam pocit, ze sou vetsi a palej me bradavky, tak mažu a je to lepší 😀 a nafoukla sem...poznala sem to i na kalhotach... takze ses jak přes kopírák 😀
jj určo to sem písnu, co povídal mudr...du až teď, pže mi povídal, že by už mohl něco vidět.. 😀 jinak testy už mám ted jak dalnice a i s nizsi citlivosti 😀

maximka33
27. pro 2011

@lgsk děkuji za přivítání. řekla jsem si, že jestli se to do jara nepovede, tak změním práci, abych přišla na jiné myšlenky, nebo si ji teda aspoň začnu hledat. prozatím jsem se spolíhala na to, že to co nejdřív vyjde. všem těhulkám blahopřeji, slyšla jsem, že od prosince bude zase dobrá doba na plození a je to znát 🙂 je tu nějaká snažilka, co se taky snaží víc než rok jako my?

lgsk
27. pro 2011

@maximka33 to je ono, člověk se zaměří na něco jinýho a je to... já sem v ten měsíc početí měla taky hlavu v pejru, sex sme měli snad jen třikrát, z toho dvakrát to muselo bejt sto pro po ovulce...a jak sem koukala 😉 ono to klapne, všem tu moc držím palečky...
manža už byl taky na vyšetření?

peetroneelka
27. pro 2011

@lgsk tak to je parada 😀 drzi palce at je vse ok, a uricte si dame vedet 😀 me taky sokovalo, ze me tlaci kalhoty, hned tak ze startu 😀

maximka33
27. pro 2011

@lgsk manžel zatím ne, já jsem v pořádku. říkám si, že když to dvakrát vyšlo, tak manžel musí být v pohodě, ono se to ze dne na den nezhorší. nekouří, nemá nadváhu, tam asi chyba nebude. ale když se to do jara nepovede, tak ho na vyšetření pošlu..

lgsk
27. pro 2011

@maximka33 může mít jen líný mršky 😉 znám pár chlapů, co dítko maj a pak se nedařilo a tohle je příčina...

lgsk
27. pro 2011

@peetroneelka fakt? tyjo a já si myslela, že je to tím, že sem silná 😀 😀 ale fakt je tam tak tak a nejraději sem v teplákách 😀

peetroneelka
27. pro 2011

@lgsk ted jsi me strasne pobavila 😀 jako bych videla sebe 😀 ja mam do stihlosti opravdu,opravdu daleko 😀 teplaky, sazka na jistotu 😀

lgsk
27. pro 2011

@peetroneelka obávám se, že tak jak já na tom asi fakt nejsi 😉 sem fakt koule

zabula
27. pro 2011

ahojky holky,jen vás pozdravím a dočtu příště až bude čas 😝 doufám že ste si užili hezké svátky 🙂

sissi26
27. pro 2011

srdíčko nám buší🙂 až to stihnu přidám fotku🙂

sissi26
27. pro 2011

@lgsk 😀 tak to moje mamka nešílí vůbec🙂

lgsk
27. pro 2011

@sissi26 to přijde 😀 tchýně prej vyšiluje taky 😀

lgsk
27. pro 2011

@sissi26 a gratuluju k srdíčku... já si tajněpřeju, aby nám zejtra uz taky ťukalo... sem si dělala ještě clear blue a mam tam 3+ 😀

sissi26
27. pro 2011

@lgsk no tchyňa nezvedla oči od tv🙂..v kterem jsi tydnu dle tvych vypoctu? a diky za srdce🙂

lgsk
27. pro 2011

@sissi26 no řekla bych, že teď 4tej týden...ale mám to dost nepravidelně, tak nevím 😅

sissi26
27. pro 2011

@lgsk 🙂 tak ve 4 tydnu jsem srdičko neviděla ještě🙂

lgsk
27. pro 2011

@sissi26 no uvidím, co mi řekne 😉 jen je ten clear blue teda fakt jetej...někdy 18. mi neukázal nic a ted 3+

zvaskova
27. pro 2011

@peetroneelka Držím moc palce, vypadá to nadějně, moje teta dostávala MS do 6 měsíce a vše bylo ok 😉

zvaskova
27. pro 2011

@lgsk 😀 😀 😀 Já si vždycky říkala jak bez přítele už neusnu ale poslední dobou taky zjištuju jak se mi hezky a v klidu spinká když se můžu sama pěkně roztáhnout a nikdo mě nemlátí loktem... Ještě bych se potřebovala zbavit psa 😀 😀
Mamka musela být moc ráda a pro tebe musela být moc hezká její reakce, už se taky na to těšim, chjo...

zvaskova
27. pro 2011

@sissi26 Gratulace k srdíčku a těšíme se moc na fotečku 😉

zvaskova
27. pro 2011

@maximka33 Ahoj, no my teď začínáme se snažením 4 měsíc, ale mám pocit že to je už dost dlouho 😀 Po prosinci má být dobrý období??? No nevim z jakého to máš zdroje, ale kéž by se zadařilo 😀 😀 😀 U nás v práci aniž bysme se domluvili tak se rozjel mor a už třetí holka je těhotná a všechny v intervalu 2 měsíců... kdyby to tak bylo dál, tak teď by měla otěhotnět další, chudák šéfka, už je celkem nervózní 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
28. pro 2011

@lgsk jo uvidis🙂 no tomu nerozumim😀 tak radsi co rekne Dr.🙂

sissi26
28. pro 2011

@zvaskova dekuji!!! az to stihnu tak to tu dam, nejak nestiham😀 ted si jedem pro novou káru tak se těsííííím😀

lgsk
28. pro 2011

holky. držte palce... za hodinu du na věc 😀 doufám, že to bude všechno v pořádku....

peetroneelka
28. pro 2011

@zvaskova Dekuju za pozitivni zpravy. po novem roce pujdu k mudr. snad bude vse ok 🙂 at se i vam brzy zadari !!

lgsk
28. pro 2011

5+2 ženyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀