První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
1. led 2012

takže zvracení není jen ranní..... s úspěchem jsem se problila do nového roku - doslova...:-/....

zvaskova
1. led 2012

@lgsk JJ mimčo je přednější, takže v klidu odpočívej,my jsme po včerejšku tak KO, že jsme proleželi skoro celý den.. 😉 Lepší prudit dr než něco zanedbat, takže zítra dej vědět jak si u dr dopadla 😉

lgsk
1. led 2012

@zvaskova jéééé tady někdo pařil 😀 😀 😀 mě už je dneska dobře...tak sem ráda 😀

silverskylady
2. led 2012

Ahojte holky 🙂 Tak jak jste vstoupily do Nového roku? Koukám, že některé @sissi26 jako by slavily a přitom jsou jen těhotné, co... 😀 @lgsk Gratuluji k potvrzené "diagnóze" ... 😀 Také vítám nově příchozí 😉
No musím si vám dneska trochu postěžovat, protože jinak s tím nechci svoje okolí nijak zatěžovat, stačí že jsem protivná... No a proč, protože jsem to zase dostala 😠 Ale předcházelo tomu pár dní nadějí... Ještě před vánoci jsem se cítila tak, jak tady některé popisujete, pobolíval mě podbřišek, tak jsem tak nějak tajně doufala že by........ Jakmile jsem něco těžšího zvedla, tak bolest, při větší námaze (byli jsme lyžovat) taky... A v sobotu přišla mrcha, ještě o dva dny dřív ☹ Dneska jsem volala svoji dr., tak jdu v pátek na kontrolu, podle příznaků se jí zdá, že bych mohla mít prý cistu. Ach jo, tak jsem na to zvědavá.

sissi26
2. led 2012

@silverskylady ahojky, vše nej v novém roce🙂....a jak půjdeš k Dr. tak držím palce, ať je vše v pořádku a můžete pokračovat se snažilkováním!

silverskylady
2. led 2012

@sissi26 Děkuju ti 🙂 No jsem na to zvědavá, doufám, že mě něčím nevystraší... A co ty, jak zvládáš ty nevolnosti v práci? Jestli už jsi teda taky v práci, jako já...

sissi26
2. led 2012

@silverskylady no snad ne!!...no jsem v práci, snažím se to rozdýchávat, holt nic jinýho mi nezbývá... ale je to šílené, myslím, že jak dolezu domů tak lehnu a usnu🙂 no a příští týden jdu na kontrolu tak se ho zeptám na ty nevolnosti, jestli mi řekne, že to mám vydržet tak ho kopnu do řiti😀

silverskylady
2. led 2012

@sissi26 Sice s tím nemám zkušenosti, ale v dnešní době už na nevolnosti snad něco vymysleli... 😉 No ale musí to být šílený to vyrovnávat, když to nemá nikdo vědět... A i kdyby se to už vědělo, myslíš, že by to bylo horší než teď...? 😕 Jak jsem tak pročetla diskuzi, tak i mamka to na vánoce zvládla dobře, tak co, kvůli práci se nějak moc nepřemáhej... 😉

sissi26
2. led 2012

@silverskylady no jsou lízátka na nevolnost - mám je😀 no ale tak ze by nějak pomáhaly, jako jo, cestou do práce jsem se nepoblila, bo jsem lízala😀.... jj mamka taťka všeci super, brácha se i rozbrečel🙂 brácha, mazec, na silvestra mi psal že už chce vozit kočárek a tak🙂 sranda🙂
no jako i kdyby to v práci věděli, tak jako je mi to na jednu stranu jedno, ale na druhou stranu nestojím o to aby mi tu říkal "co si o sobě myslíte, co firma, jak jste si to mohla už dovolit" atd. myslím že tak nějak se zachová....

silverskylady
2. led 2012

@sissi26 Jojo, o lízátkách vím, ale myslela jsem si, že to žádný zázrak nebude a taky nevím, kdo by to celý den lízal... 😀 I když pak asi uděláš cokoliv, aby bylo líp, viď...
Teda, tak rodinka byla super, co 🙂 To je dobře, tak by to mělo být 😅
A v práci máš holt blázny, ale ono je to nebude snad bavit moc dlouho, se tím zabývat... 😉

lgsk
2. led 2012

@silverskylady a nebo si těhule a prostě si dostala ms jako to ma hodně ženských 😉 hele nezoufej, ono to vyjde!!!! 🙂 mě ted zas odjel manža, tak sem tu do zejtra sama... tak nevíííím

sissi26
2. led 2012

@silverskylady klidně bych snědla chrousta, kdyby to pomohlo😀

no to doufám, jenže víš jak pak hledání nové účetní, to bude na mě, a všecko tady, tak uvidíme jak to dopadne...🙂

lgsk
2. led 2012

@sissi26 prdni na práci, já bych klidně šla i ted makat a pak se jim zmehla... 😉

silverskylady
2. led 2012

@sissi26 Takhle nějak jsem si to představovala, že to napíšeš...😀
Hele a proč bys jim měla hledat novou účetní? Nebo si myslela jen vybírat z těch, co přijdou po tobě...?

silverskylady
2. led 2012

@lgsk No kéž by, ale spoléhat na to raději nebudu... Už tak jsem byla dost zklamaná. Sakra a to si pokaždé říkám, že to nemá cenu... No jo, no...
No mě zase čeká týden bez manžela, takže ty to ber jako plánovaný jednodenní odpočinek... 😀

lgsk
2. led 2012

@silverskylady hele všechno má svůj čas...uvidíš 🙂 no manža má tenhle tejden ještě dovču, ale potřebuje dodělat auto mno 😖

sissi26
2. led 2012

@lgsk no ale to bys musela znát mýho šéfa, ještě to mám po známosti bohužel, tak už vidím jak mě u těch známejch pomlouvá atd....

sissi26
2. led 2012

@silverskylady bo on je neschopný a navíc tu stejně nikdo nebude chtít jít dělat😀

silverskylady
2. led 2012

@lgsk Já vím... 🙄 Tak to máte dobrý, nám ten jeden společnej tejden tak rychle utek, to je děs... Takhle kdyby to vždycky utíkalo, když jsme bez sebe... 😎

anurev
2. led 2012

@sissi26 A jak na tu radostnou zprávu reagovala manželova malá? 😀 😀

Jinak jsem zvědavá, jak to oznamování proběhne jednou u nás, páč moje mamka měla donedávna furt prupovídky typu: co byste asi s děckem dělali, bydlíte daleko, ste mladý, kdo vám s nimu bude pomáhat atd...
No a teď si sem s ní byla koupit novou bundu a furt mi šahala jestli mám na břiše dost místa a říkala mi, že musim myslet do budoucna, až budu těhotná nebo budu po mimču, že přiberu :D :D
tak jsem se tomu musela smát, ale bylo hrozně milý, že to řekla...že vidim, že už to začíná brát🙂 😀

lgsk
2. led 2012

@sissi26 hele kdybys znala mýho ex šefa...ten mi hodil na palici i to, že se měni pracovní doba, celá firma jasně nasraná na mě... a podobný... po 3týdnech mě dokázal tak vydeptat, že mě doktoři přes půl roku dávali do kupy.. takže já už si teď raději otevřu hubu než si z psychiky uhnat i zdravotní problémy 😀

lgsk
2. led 2012

@silverskylady no on se taky vrátí až zejtra a počítám, že ve středu zas pojede... takže je to ještě horší než když je v praci ☹

lgsk
2. led 2012

no holky, vyrážím do města nechat si odstranit gelový nehty 😢 bože ja se tak tesim 😀 uz to mam odrostly, abych mela co nejvic zdravyho nehtu, takže sem jak baba jaga 😀 😀 😀

sissi26
2. led 2012

@anurev ahojky, no naše malá byla ráda, ukazovala jsem ji fotku😀 říkám pojd se podívat na bratříčka nebo sestřičku a tam ten fazolek, tak se na mě dívala stylem "nešibe ti? co to je?"😀 ... no a všem to chce říkat a tak, na silvestra mě normálně tak sama od sebe hladila po břichu🙂...ale mrzí mě to, že říkala že chce jen sestřičku, a ne bratříčka, tak uvidíme....musím ji vysvětlit že buď to bude tak nebo tak🙂

jo tak to je fajn🙂 se mnous e mamka o tom nebaví... což mě mrzí....

silverskylady
2. led 2012

@sissi26 Jé, tak to je hezký, že měla radost 🙂 A neboj, ona to časem pochopí, jak to je... A nebo třeba jen změní názor, že brácha bude lepší 😀 Ale to asi nemá cenu řešit, dokud sama nebudeš vědět, co to je. Necháte si to říct? Mam kamarádku, čeká už druhý a ani u jednoho to nevěděla do poslední chvíle... To bych nevydržela 😀

anurev
2. led 2012

@sissi26 No se mnou právě taky ne, tak mě to taky trochu mrzelo...ale udělala mi radost, že je vidět, že už si to začíná připouštět....a to vůbec neví o tom, že se už o mimi snažíme🙂

Neboj malou to přejde, bude velká ségra, ať to bude brácha nebo segra🙂

sissi26
2. led 2012

@lgsk njn, ale tak zatím nic říkat radši nebudu🙂

sissi26
2. led 2012

@silverskylady no, ale tak já ji chci už odteď připravovat, že to může být i brácha....🙂 no každopádně si to nechám říct😀 kámoška si druhé dítě nenechala říct, strašně chtěla holčičku páč už má chlapečka a vyšlo jí to😀

sissi26
2. led 2012

@anurev no tak předtím jsem se s mamkou o tom ani nebavila, že bychom chtěli, nějak nemáme takovej vztah... ale mrzí mě to, že se ani nezeptá nic...no třeba se to změní🙂

no já doufám, že bdue velká ségra.) ale ona už bráchu má, proto chce segru😀

lgsk
2. led 2012

@sissi26 tak času dost vid 😀 ono to ještě chvilku vidět nebude